Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

Autocentrum Jan Šmucler

hodnocení: hodnotilo: 0celkem recenzí: 4

 recenze

Radek Šedivý

 Celou velmi negativní zkušenost ve zkratce popíši. Zarezervoval jsem si prohlídku vybraného vozu z programu Škoda plus, který byl na pobočce v Horšovském Týně. V domluveném termínu jsem se dostavil, podíval a projel auto. Prodejcem mi bylo zděleno, že auto má zarezervované neznámá paní, domluvili jsme se, že pokud paní auto nebude chtít, tak se mi ozvou. Druhý den telefon, že se paní nehlásí jestli auto chci, říkám že ano a prosím o rezervaci. To bylo úterý, během středy a čtvrtka narychlo pod cenou prodávám staré auto a zařizuji pojistku a povinné ručení na zarezervovaný vůz. V pátek se následně dovídám že auto bylo prodáno někomu jinému. Když pominu ušlý zisk z narychlo prodaného auta a čas ztraceny vyřizovaním, tak je to pro mě velice negativní zkušenost, kterou už doufám nikdy nezažiji. Nikomu nedoporučuji.

David Kors

 Kupoval jsem zde (Plzeň) novou motorku. Tu chybu už nikdy neudělám. Raději zajedu do vzdálenější Prahy. Jednání a služby hrůza.  

Filip H.

 Arogance, ignorace a neznalost v oboru, to jsou hlavni domény tohoto servisu... Dal jsem jim auto s chybou na prevodovce. Nic na tom neudělali a ještě mě obrali o peníze... Všechno co mi napsali, že na autě udelali byla lež! Na auto ani nesáhli... A vrátili s tím, že to žádnou chybu nemá. A když jsem do auta sedl a nastartoval, chyba ihned naskocila a k tomu ještě další... Když jsem to ukázal tomu co mi auto vracel, tak mi řekl: Celý týden jezdím a nic neukazalo. Ještě to odvezl za mechanikem, který samozřejmě byl na obídku... a potom už mi došla trpělivost, vzal jsem si auto a odjel... Takže po 2,5 hodiny stravné na prodejně sem odjel s autem ve kterém se vozili a ještě za to schrábli prachy....

 

Filip D.

 Člověk by si myslel, že když tam mají napsáno "Kvalitní ojeté vozy. Garantováno",  že to bude pravda. Bohužel není a já velmi doporučuji těm, kdo rozmýšlí nad koupí auta z tohoto autobazaru, radši se poohlédněte jinde. 

V únoru jsem od nich koupil Seat Leon 1.4 TSI r.v. 2010, najeto 145 720 km. Záruku Das WeltAuto jsem si nevzal, protože záruka platí pouze do 150 000 km. Auto při zkušební jízdě se mi zdálo v pořádku, nikde nemlátilo, motor a převodovka nevydávali žádné divné zvuky, klimatizace fungovala. Po dojetí mi auto prodejce ještě zvedl a já zkontroloval i spodek auta. Auto se mi líbilo, tak jsem řekl, že ho beru. Po třech měsích a najetých cca 7000 km se však objevily problémy. Auto na 4. 5. a 6. stupeň neskutečně hučelo, to samé klimatizace, levé přední kolo pískalo a aby toho nebylo málo, tak se mi uvolnila v prahu nějaká kulička (pravděpodobně od svaru), která se mi teď kutálí po celé délce vozu. 

Po navštívení servisu a po zkušební jízdě mi mechanik oznámil, že auto je bourané. Hlavně ho rozesmála ta kulička v prahu. Avšak po důkladné prohlídce zjistil, že se mnohokrát rozebíralo, ale bourané nebylo. Každopádně mi jasně řekl, že hučení na tyto stupně, způsobuje převodovka. Okamžitě jsem tedy volal prodejci, sdělil mu problém a čekal, jak se k tomu, Autocentrum Šmucler, postaví. Reklamoval jsem to jako skrytou vadu, protože mi bylo řečeno, že tyto převodovky se samy o sobě opotřebením neničí. Za 2 hodiny mi volali a jejich odpověď mě velice překvapila. To, co se točí (motor, převodovka, brzdy), je opotřebitelný díl a tedy reklamace není možná. Takže oprava výše zmíněných vad mě nyní přijde minimálně na 25 000 Kč. 

Kupoval jsem si garantovaný ojetý vůz a takhle jsem dopadl. Proto radím, dávejte si velký pozor na Das WeltAuto. Kupujete si dražší vůz s tím, že budete mít jistotu, že auto vydrží. Nevydrží. Radši si kupte levnější a budete na tom stejně jak s Das WeltAuto.