Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

KUPSIAUTO

hodnocení: 3.60hodnotilo: 10celkem recenzí: 7

 recenze

Paja F.

 I my máme, jako většina, co tento bazar hodnotí, velmi špatné zkušenosti. Auto, které jsme si u nich koupili fungovalo pouze jednu jízdu, a to z bazaru domů. Poté spadlo do úsporného režimu a dodnes je nepojízdné. Snažili jsme se různými způsoby s nimi domluvit a kup reklamovat, ovšem oni jako zkušení podvodníci a my poměrně neznalí jsme neuspěli.Od té doby jsme do různých pokusů o opravu investovali mnoho peněz navíc, ale marně. Tenkrát jsme potřebovali auto hlavně kvůli synovi, který byl krátce po transplantaci ledviny a my museli být mobilní a připravení, kdykoli s nim vyjet k lékaři. Bohužel jsme si na nákup auta pomohli i částečně synovo penězi, které získal od Dobrého anděla za jeho onemocnění. Auto nejezdí, peníze mu postupně splácíme a jediné, co nás na tom těší, že synovi do dnešního dne stále ledvina funguje. Takže KUPSIAUTO rozhodně ne! 

Nekupuj Siauto

Nejezdit! Nejezdit! Nejezdit!

Jeli jsme 400 km se podívat na auto X3 2.5i LPG kde u inzerátu byl nájezd 188xxxKm a cena 156kč když jsme přijeli na místo, pan prodejte ihned vyhnal mechanika s tím že na pozemku může být jen jeden zájemce. Po příchodu k autu mělo najeto o 7tisíc víc (prodejte tvrdil že nato lákají lidi a to je za mně absolutní podraz na zákazníky) na autě visela cenovka na 160tisíc (komentář prodejce že platí cena na netu ( další podvod na lidi. Auto mělo být v TOP stavu, to ale nebylo ani náhodou, začínající rez na více místech, bourané na zadní blatník (taky sdělil až když jsme si všimli nesedícího světla,jedno z předních světel ma jiné datum výroby (taky divné) , při projížďce když sme poukázali na prasklinu na čelním skle prodejce jen odfrknul že (Hmm je no). Nemluvím o vychcaných tlumičích,brzdy všechny po smrti a gumy už stěřelé.  Vyvarujte se tomuto bazaru obloukem. Litujeme že jsme jeli takovou dálku se podívat na ten jejich "TOP stav." Od začátku jen nátlak na prodej bez sebemenší reflexe na hodnotu vozu a jeho stav. (A pokud neukážete peníze ani vás nenechá projet) 

 

 

Petr Novotny

 Dobrý den, Je to podvodný autobazar , co u všech vozu stáči kilometry. Když jsem přijel na místo a videl vizuální stav tří automobilů typu volvo xc90 , auta byla v hroznem stavu a NE top , jak pan bazarnik píše...měla ve skutečnosti odhadem najeto tak o 200tis.km více. Požádal jsem o prohlídku vozu a o zkoušku automobilu na silnici . Avšak přímo pan majitel mi řekl , ze ji neudělá , ze auta prodává a neprojizdi,,,to jako prvně musíte koupit auto abyste zjistil , jak je natom?  jak klepe motor a podobně ?jestli automatická převodovka řadí  jak má a podobně věci. No katastrofa. Dnes jsem se navíc dozvěděl , ze známý zakoupil u tohoto pana Mini cooper , který po krátkém ježdění skončil na dílně s velkými problémy na motoru ..

 

Ladislav Kubeška

 Na základě inzerátu TOP stav PERFEKTNÍjsem vtomto bazaru koupil auto M.B.typA170. I když se nám v bazaru lecos nezdálo/slabá baterie,posunutý chladič klima,rázy při volbě režimů v aut.převodovce, ,poškozené pravé z.dveře,nelze auto prohlédnout ze spodu-bazar nemá rampu/jsem na základě tvrzení prodejce že je auto NEBOURANÉ v dobré víře koupil.Již při cestě domů jsem byl překvapen auto sice jelo,ale jen po rovině-v kopci zpomalilo a nešlo s tím nic dělat! Nemám zkušenost s autom.přev. objednal jsem se do servisu-PŘEKVAPENÍ-vadná Řidicí jednotka převodovky,nabouraná klimatizace-nefunkční,celý pravý spodek vozu poškozený po havarii.O všem jsem informoval p.Raka ve snaze se dohodnout na slušném řešení-bez výsledku.Nemám sílu ani zdraví se s tímto OBCHODNÍKEM dále dohadovat chtěl bych VAROVAT nevěřte jeho inzerci ani jeho či tvrzení prodavačů.Je to jen podvodná snaha vydělat peníze-slušnost jde stranou!Moje chyba zaplatil jsem za víru ve slušnost více jak 30tisíc! Slavek K.

Michal z Prahy

Dobrý den, 

 

biť jsem zde ani vůz neměl možnost koupit, tak se s Vámi musím podělit o nepříjemnou zkušenost s těmito prodejci. Vyhlédl jsem si na webových stránkách vůz. V pátek ráno se s nimi telefonicky dohodl na tom, že si přijedeme z Prahy vůz prohlédnout a v případě, že splní naše očekávání koupit. Bylo mi slíbeno, že mi do druhého dne vůz zarezervují. Dohodl jsem se i na tom, že mi vůz prohlédne můj mechanik a neměli ani problém s prohlídkou vozu v nedalekém servise u dealera vozů Ford. Odpoledne jsem si ještě volal o VIN kód a tím zároveň potvrdil i sobotní schůzku. Zhruba po 40ti minutách mi z bazaru volali, že vůz prodali jinému zájemci. Nechci zde spekulovat o důvodu, proč se takto rozhodli poté, co jsem jim 40 min před tím volal, nicméně toto jednání mi nepřijde férové a proto bych se s touto zkušeností chtěl podělit i ostatními potenciálními zájemci o koupi vozů u těchto prodejců. Nejvíce mě mrzí to, že jsem kvůli nim vypotřeboval 1 den dovolené. Ale jak se říká, “vše špatné je k něčemu dobré” a utěšuje mě fakt, že s vozem pravděpodobně něco nebylo v pořádku a ušetřil jsem tedy za cestu a výdaje spojené s výdaji pro mechanika. Tak snad příště, ale určitě ne v autobazaru kupsiauto.cz. 

 

Prodejcům přeji mnoho úspěchů s tímto přístupem,

Michal z Prahy ;-) 

Michal Medek

 Rozhodně se vyhněte autobazaru v Českých Budějovicích a to kupsiauto.cz !!!!   Koupil jsem u nich Ford Mondeo titanium sport 2009 2.2 l. Prodejci vypadají mile a seriozně,ale auta tomu neodpovídají. Mají dovoz z Německa..nechají vás klidně jet na převozních značkách 300 km a přitom auto není registrováno v ČR..to jsem si to auto mohl koupit rovnou sám v DE. Další závažná věc,pravý bi-xenou byl na autě z anglického pravého řízení a s tím jsem neprošel technickou kontrolu,poznáte to pouze na technické,nové nejlevnější stojí 8 000 kč,po telefonickém a emailovém stěžování a žádání o uhradu škody majitel kupsiauto.cz dělá mrtvého brouka a neozívá se. Další velký mínus..prodejce uváděl,že orifinál auto radio přehrává DVD a samozdřejmě,že to DVD nepřehrává,pouze normální CD,dále že auto má vstup na USB..také to žádné nemá !!! Toto jsem vše zjistil až po koupi auta o 300 km dál,to aby člověk nakonec trávil v autobazaru týden a vše vyskoušel a jim nevěřil. NEDOPORUČUJI KUPSIAUTO.CZ

Leoš Ranzenhofer

 Zdravím všechny co kupují ojeté auto.

V únoru 2017 jsem zakoupil za 135 000,-Kč osobní auto Suzuki Grant Vitara 1.9 DDi  rok  výroby 2006 v autobazaru  Kupsiauto České Budějovice,                         

Obsluha autobazaru byla velice příjemná.Dle informaci prodejce  bylo auto v perfektním stavu.Po ujetí cca 120 km na zpáteční cestě  jsem se zastavil na benzince v Jemnici. Při nasedání jsem si všiml pár kapek oleje pod autem,Volal jsem prodejce ten řekl že to nic vážného nebude ,tak jsem pokračoval v cestě cca 100 km do cíle.Ráno  jsem viděl že je tam opět dost velká kaluž oleje tak jsem vzal auto do servisu Tritek v Břeclaví na prohlídku. Řekli mě že tam není žádný olej,Bylo špatné turbo + chladič turba a pár jiných závad,  Informoval jsem prodejce o závadách které jsem zjistil prostřednictvím emailu s informaceni o závadách co jsem obdržel , Po odstranění všech závad jsem poslal fakturu na majitele autobazaru.Ten mě mile překvapil když mě celou částku opravy auta  poslal na můj účet.     Částka byla asi okolo 38 000,-Kč .

Tento autobazar KUPSIAUTO můžu opravdu vřele doporučit. Přeji všem aby měli takové velké štěstí na výběr autobazaru jako já.                                                                                                                                                                    

 Ranzenhofer Leoš