Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

REGION, spol. s r.o.

hodnocení: hodnotilo: 0celkem recenzí: 2

 recenze

Marek Cerman

 Nedoporučuji nákup vozu v tomto bazaru. V prosinci 2016 jsme koupili Fabii. Zanedlouho odhalena závada, která v denním světle nešla poznat - u levého světlometu vadná překlápěcí clonka = při zapnutých potkávacích světlech svítí dálkové světlo. S touto závadou bazar na auto vůbec neměl získat STK, protože je nezpůsobilé provozu. Servis v Olomouci, který závadu odhalil, doporučil obrátit se na bazar, že by měl světlomet zdarma vyměnit. Mladí chlapci po telefonu slibovali, že to není problém a že světlo vymění za nové. Následovalo trapné oddalování termínu, kdy bude možné provést výměnu, pak i termínu, kdy si světlo můžu aspoň vyzvednout a nechat si jej vyměnit v servisu. Nakonec z nich vylezlo, že mají opravený světlomet, a že by bylo dobré, kdybych přijel a světlomet se vyzkoušel, zda bude svítit.

Narozdíl od pana Drápka se jako zákazník rozhodně necítím - po nekonečných slibech bazaru jsem si dnes v servisu objednal světlomet nový a na neseriózní bazar kašlu.

David Drápek

S tímto autobazarem který se nachází v Hradci Králové u ČKD  pro někoho více známý jako bazar u ZAPÍCHANÝCH AUT na Náchodské silnici směr Jaroměř/Náchod z bývalé křižovatky smrti-tedˇ velký dvouproudový kruhák- mám jen ty nejlepší zkušenosti a pocity.Prodejce pan Jakub H. se mi od začátku věnoval zcela profesionálně,upřímě a narovinu co se stavu vozidla a aktuálních potřebných investic - které jsou vždycky nějaké u ojetiny nutné,upřímně řekl popsal a i s doporučením rozumného servisu, který mě také hned jenom neorve z peněz jako vlastníka nového/ojetého vozidla hned u vrat.Projíždˇka,postřehy a komentář k vozu mi přišel, jako bych si spíše zaplatil mechanika krerý se mi  snaží maximálně vše zjistit,najít a popsat a né že bych se vezl s prodejcem,jako jinde- kterého spíše obtěžuji a jen mě chce skolit jako kořist s penězi.Tudíž alesponˇ tedy můj pocit je  do tedˇ takový, že nejsou Autobazary jako bazary, že není každé jednání na hulváta,že se i v bazaru cítím jako mezi přátelskými a upřímnými lidmi a když Vám při předávání vozidla nalepí dálniční známku,skontrolují tlak v pneu a vymění baterku dobrou za raději novou.....Cítím se jako PAN ZÁKAZNÍK  a nelituji vyklopených peněz.TÍMTO DĚKUJI VELICE A DOPORUČUJI.

David

PS-Za ccá čtyři roky přijedu pro další...