Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

JA.GR.AUTO

hodnocení: hodnotilo: 0celkem recenzí: 3

 recenze

Tomáš Hovězák

 Velké překvapení! Sháněl jsem auto už nějaký ten pátek a nikde jsem nemohl sehnat kvalitní auto za slušné peníze. Na doporučení kamaráda jsem se zastavil zde.Pán pochopil přesně co chci a mým požadávkům se snažil maximálně vyhovět a vše mi ohledně auta vysvětlit. Dále již následovala zkušební jízda,zkontrolování potřebných věcí a zachvilí již bylo auto moje.Mohu jen doporučit! 

Zdeňka Daňková

 Maximální spokojenost , pán velice příjemnej , ochotnej . Nechal nás vše zkontrolovat vlastním mechanikem i diagnostiku , pomohl zařídit  potřebné . Vše proběhlo rychle bez komplikací ,  k naší absolutní spokojenosti. S vozem obrovská spokojenost .

Jan Juricka

 Rad bych upozornil na tento podnik. Ja osobne jsem narazil, koupil jsem velmi ztocene a bourane auto - a jelikoz jsme v CZ, nic se s tim jiz neda delat :) Tady se proste podvadi ve velkem.

 
Tento podnik rozhodne nedoporucuji, auto mi prodali jako nehavarovane se 125tis km. Mechanik odhadl pres 300tis km a odhalil docela zavaznou havarii, kterou vozidlo proslo, hodne noveho laku atd..
 
O takovych podvodniccich je treba vedet. Hodne stesti vsem v nakupu vozidel.