Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

Autobazar Doudleby

Rudé armády Doudleby nad Orlicíhodnocení: 3.06hodnotilo: 109celkem recenzí: 5

 recenze

MIREK JAN

Upozorňuji na velmi nebezpečný autobazar. Po několika dotazování po telefonu, zda jsou informace u auta pravdivé mi sdělili, že ano. Když jsem získla VIN a nechal si za 500kč zaslat údaje z CEBIA zjistil jsem, že auto nemá ani ASR ani ESP. Po opakovaném telefonátu mi pán ležerně sdělil, že asi nemá a jestli nechci nemám jezdit. Když jsem mu sdělil, že jsem se na to několikrát ptal a že uvádí nepravdivé informace a že toto dám jako recenzi k autobazaru, začal mi pán vyhrožovat, že si uloží mé číslo a zjistím kde bydlí a že za mnou přijede. CO TO JE?? Rychle všichni pryč.

Hana Navrátilová

 Velmi špatná zkušenost! Skryté vady a odstoupení od smlouvy nepřipadá v úvahu! Spolupracují s automechanikami c Hlinném.. Tam to auto stálo asi dohromady 10 dní, to jim stačilo na to aby najeli 300 km a vyjely nádrž... S autem jsem domů nedojela... Slibů že to půjde do autoriuocaného servisu bylo hodně, ale toť vše. V životě bych si tam auto už nekoupila!! Ruce pryč od těchto překupníků a zlodějů!! 

v n

 Velmi špatná zkušenost. V inzerátu uvedeno, že auto bylo nebourané. Po příjezdu zištěno, že bylo bouráno hned několikrát. Manipulováno s km. Určitě nedoporučuji....

František Dlouhý

 I když si vezmete mechanika, prasklá hlava nejde prostě rychle poznat a s mým nájezdem a diagnozou to chvíli trvalo. Jasná skrytá závada, snad ta nejhorší co může být. Z žádného bazaru už nikdy nic nekoupím, první zkušenost, automechanik po ruce, ani hovno.

Kupujte jedině od majitele, ten si skrytou vadu nikdy na triko neveme.

Zuzana Neugebauerova

Dobrý den,

jen bych chtěla upozornit na autobazar Doudleby. Měli jsme zde vybraná tři auta s tím,že si prověříme jejich vin kódy. Auta měla najeto skoro 180 000 km. Po prověření jsme zjistili,že km vůbec nesedí a po vypočítání průměru musely mít auta najeto min. o 100 000 km více.Ceny nikterak podezřelé ani levné nebyly. Ba naopak nejdražší auto- nejvíce najeto.