Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

Alba Auto

hodnocení: 3.60hodnotilo: 282celkem recenzí: 3

 recenze

Karel Poborský

Nejhorší autobazar. Škoda, že nejde dát ještě méně hvězdiček. Vyhněte se mu obloukem. U inzerovaného auta jsme zjistili stočené kilometry a že bylo bourané.

lucie Knápková

nedoporučuji, před 4 lety otec koupil v tomto bazaru auto..s tím není problém (bylo celkem nové - 2 roky). Při podpisu smlouvy prodejce do smlouvy napsal něco jiného než zněla dohoda, jinou částku jako akontace...přestavba auta na N1 stála 20 tis, což se platilo hotově, ale potom to ještě jednou bylo zanesené ve smlouvě jako nezaplacené a částka úvěru se o to zvýšila....na upozorňování bazar nereflektoval a platbu v hotovosti také neuznal (nebyl paragon...naše blbost...ale oni Vás tam tak přesvědčí..zblbnou!!!) Otec již auto nemá, při bouračce bylo totálně zlikvidované...(prodal autovrak) po 8. měsících se ozval nový majitel zlikvidovaného auta, aby mu otec poskytl nějaké info o jeho velice pěkném bývalém autu..ten  málem spadl údivem....bylo prodané jako top stav, nebourané a s tachometrem 142 tis km. Auto mělo najeto 280 tis...potom si kupte auto v bazaru...nikdy...raději přímo od majitele a to jako prvního. Jinak na N1 nebylo auto prestavěno nikdy...zaplatit to jo, okrást to taky...ale palnit tak to néééé! Dejte pozor

Luboš Fritsce

Za tento aotobazar jedná osoba udajně spolumajitel,ovšem tato osoba je podvodník který dokaže okrást duvěřivé lidi a to se děje s tichým souhlasem pana majitele.Já jsem panu Legdanovi také naletěl zvlaštní je že stím nechce mit nic ani policie kde mě řekli rovnou že jsem blbec když jsem uvěřil a dal jsem druhé auto panu Legdanovi proti učtem bez smlouvi.