Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

K-Auto

hodnocení: 2.99hodnotilo: 79celkem recenzí: 6

 recenze

Marko Čierny

 Dohody s bazarem neplatí. Chcete si auto zkontrolovat technikem, tvári se, že jej prodali, pritom ho za měsíc stále inzerují. Do telefonu často lžou. Nejhorší zkušenost co se týka menších bazarů.

David Kufa

Maximální spokojenost! Řešil jsem prodej svého původního vozidla a v ostatních bazarech mi vždy po telefonu slibovali mnou požadovanou výkupní cenu, následně když jsem s vozidlem přijel na výkup, tak po zdlouhavém a nesmyslném čekání mi nabídli cca 60% z předem domluvené ceny. Pouze v tomto bazaru jsem se předem s majitelem na ceně domluvil po tel. a následně to co bylo domluveno platilo!!! Super jednání, rychlé vyřízení!!!

michal beran

Kupoval jsem v tomto autobazaru Volkswagen Passat r.v.2009. Pro vozidlo jsem si jel z Klatov. Když jsem volal do autobaru,tak jsem je poprosil aby mi bylo řečeno o vozidle co nejvíce,abych nejel zbytečně,protože jsem to měl kus cesty. Prodejce mi volal přímo od vozu a odpovídal na mé otázky. Když jsem si pro vozidlo přijel,udělal jsem zkušební jízdu a vozidlo zakoupil. Vše proběhlo v pořádku. Jsem spokojen.

Jan Novák

Kupovoval jsem v autobazaru K-Auto vozidlo značky Hyundai Santa Fe. Vše proběhlo rychle a bezproblémů. Staré auto jsem nechal na protiúčet, zajistili mi převod vozu takřka na počkání spolu s laciným poviným ručením. Tento autobazar moho vřele doporučit!! 

Michal Novák

 Vše bez problému. Férové a rychlé jednání. Za mě spokojenost. Doporučuji

A B

Tak má dnešní zkušenost byla podobná jako u předchozího příspěvku. Na internetu jsem si vybral ze stovek nabídek na ford mondeo právě autobazar K-AUTO. Po kontaktování autobazaru jsem byl přesvědčen, že má ford servisní knížku, že je opravdu v TOP stavu tak jak se píše i na webu autobazaru a že je naprosto v pořádku (nasednout a jezdit) dále jsem byl přesvědčován, že do servisu přijímají jen auta s cituji křišťálově čistou historií. Vydal jsem se tedy do bazaru abych auto sám prohlídl a zajel s ním do servisu Frolík a Rataj na prohlídku. Času bylo málo a proto jsme z bazaru vyrazili rovnou do servisu. Exteriér auta i interiér vypadal perfektně.. pod kapotu jsem ani nenahlížel stejně sám nic nepoznám. Přijeli jsme tedy do servisu kde vzali auto na zvedák a během vteřinky objevili několik závad které zde přesně vypíši: vozidlo po větší havárii na přední část, která zasahovala až do nosných částí karoserie - je zřejmé, že byla měněna přední nápravnice za jinou a i na té je patrné vyosení, veškeré servesní práce jsou provedeny velice amatérsky - dále vozidlo nekontrolováno. Na diagnostiku jsem tedy auto nenechával ani připojit. Dle štítku pod kapotou neseděl ani stav ujetých KM který byl před dvěma roky téměř stejný jako dnes. Auto vyjelo ze servis a jeden z techniků se ještě pokoušel nalézt alespoň elektronickou servisní knihu (ta bohužel vůbec neexistovala a klasická také ne. Servisní historie byla tedy opravdu křišťálově čistá. Bohužel jsem tento výraz pochopil až pozdě.

Po návratu do autobazaru jsem šel přímo za majitelem se kterým jsem několikrát mluvil po telefonu a žádal ho alespoň o proplacení faktury za prohlídku v servisu (500kč) jak jsem očekával shledal jsem se jen s arogantním postojem proč by to dělal a další zbytečné řeči. Nakonec jsem se dozvěděl, že přeci nikde nepsal o tom, že by bylo vozidlo nebourané. Je jen v TOP stavu:)
 
Pro další případné zájemce
cena vozidla 269 000,-
VIN kód: WF0GXXGBBGAG27848