Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

AutoArcha

U Dýhárny 1162 Kralupy nad Vltavouhodnocení: 3.25hodnotilo: 4celkem recenzí: 1

 recenze

Pája Péca

Tak si taky přidám jednu informaci, předloni jsem kupoval v bazaru v kralupech žlutou feldu.

Co říci o firmě. prodejce byl takovej trochu přibržděnej, ale slušnej,majitel bůhví kde, ale to jsou asi všechny negativy, co mě napadají.

Auto bylo po Telekomu(bylo mě sděleno), se serviskou, 123000km-ověřil sem si později přímo ve škodovce-vše sedělo.Před koupí sem se ptal na kontrolu v servisu, pokud by to prý bylo v rámci kralup, neyl problém, ale doslova mě u auta za 38000 šokovala nabídka, že nejlepší a nestraně bude návštěva linky STK.Prý tam stejně s každým autem jezdí na prohlídku.Kecal-nekecal? nevim, to už je na bazáristu trochu luxus.

dodnes jezdíme celá rodina za 6.5l/100km a mimo brzdových desek a zimních gum a letos manžety poloosy jsem do toho nedal ani sue.

přibili tři pupínky na lemu a ruplo okno v rohu od kamene kamionu, ale to se dá na feldě tolerovat.

jak je vidět, firemka je často lepší, než auto po šetřílkovi-to jsme měli před tím.

předprodejní stav v bazaru byl evidentně dobrý, olej vyměněný, baterie doted bez vady,ještě na místě vyměnili ruplou žárovku brzdy a dostal jsem povinný za pár kaček.

jestli bych tam znova koupil? levný auto určitě ano, ale takové, po čem já toužím tam nemají.

Nazávěr-za málo peněz hodně muziky ale značkový auta tam nenajdete, taková obyčejná lidovka.Jezdím co měsíc okolo, ted je tam asi 40-50 aut, předtím o něco víc.

Soused navíc říkal, že tam kupovali na úvěr auto ještě před povodní v r.2002,a má ho pořád, takže ta firma asi neni žádná drsná katastrofa.

Mějte se tu všichni fajn a štastnej Nový Rok 2013 bez podvodníků!!!!

Pája Péca