Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

Caros, s.r.o.

hodnocení: 3.80hodnotilo: 5celkem recenzí: 8

 recenze

Zdeněk Skalický

 Dne 14.2. února jsem v autobazaru Caros zakoupil vůz Nissan Leaf 2015. Auto plně odpovídalo popisu v textu inzerátu. Přístup a jednání majitele autobazaru byl velmi profesionální a vstřícný. Dostal jsem mírnou slevu. Dokonce mi zařídili na mojí žádost registraci i montáž tažného zařízení. Píši tuto recenzi, neboť je to moje asi páté vozidlo, které jsem si v Carosu koupil. Ve všech případech jsem byl vždy velice spokojen. Obsluha mne pravdivě informovala o stavu prodávaného vozidla, nic netajila, nikdy se mi na vozidlech nevyskytla závažnější závada. Rád se budu do tohoto autobazaru vracet.

Karel Martinec

 Dne 28.5.2019 jsme byli navštívit autobazar Caros za účelem koupě Mercedes-Benz C200d, který inzerovali na stránkách jak svých, tak i třetích stran. Jelikož nekupujeme auta levná, ale vždy okolo 300-600tis Kč, tak si s sebou bereme našeho technika. V tomto případě to bylo poprvé a naposled, co jsme kdy navšítili autobazar. Předešlá auta jsme měli vždy dovezená z ciziny a neměli jsme s nimi žádný problém. Vždy se měnili pouze provozní kapaliny a nějaký ten běžný spotřebák jako destičky, pneu apod.

U tohoto konkrétního auta bylo na webových stránkách napsáno, že je auto po 1.majiteli, pravidelně servisované a nebourané. Cenovka 392.000 Kč. Tak jsme se vypravili do autobazaru Caros a hned co jsme vešli, tak jsem si všiml, že na autě je cenovka 394.444 Kč. Tedy první zádrhel, a to jsme si ještě ani neřekli o bližší informace. Po mé výzvě, že ta cena není stejná jako prezentují na webu mi bylo s nechutí oznámeno "jó, cena na webu platí...hmm!" Nevím, co tím chtěl pán naznačit, ale šťastný z toho moc nebyl.

Po tom, co náš technik začal auto prohlížet, nacházel již první nedostatky - naražené zadní dveře (zřejmě od tažného), nedostatky v laku, tedy něco bylo překrýváno. Náhle prodejce odemkl auto a začalo peklo. Auto mělo hnutý sloupek, který byl zamaskován, ale bylo to poznat, dále byly hnuté prahy, opravované dveře, horní rám apod. no a to už jsme si řekli a dost, to už nechceme. Nicméně jen pro pobavení jsme si nechali otevřít kapotu motoru a to byl konec. Obě strany byly vymlácené a prohnuté a natahované, takže jsme se pomalu zvedali a šli pryč. Jenom jsem ale prohodil pár slov s pánem z autobazaru, zdali by nám k tomu auto něco řekl, proč že je to bourané, když prezentují, že není a proč je to dělané jak na koleni, když se chlubí pravidelným servisem. Cožpak by si značkový autoservis vzal na sebe takovou práci? Tak jenom pokrčil rameny...To byl již pro nás signál, že odcházíme.

Po návratu domů jsem byl velmi pobaven tím, když jsem si znovu otevřel stránky onoho autobazaru s tím konkrétním Merecedes a cena "najednou" klesla o 10.000 Kč. Najednou?

 

Leoš Zeman

 Koupil  jsem  Audi  A4 r.v.2014

Výborná domluva, vše proběhlo v naprostém

pořádku ,auto ve skvělém stavu .Vše, jak bylo

deklarováno . Stk bez sebemenší závady,to samé po kontrole v autoryzovaném servisu 

Audi. 

CAROS  AUTO

Dobrý den Martino Š., je nám líto co se stalo jaký vůz byl u nás v nabídce, ale mohla jste napsat pravdu, že prodejce Vás sám nabádal pro kontrolu v autorizovaném servisu a ve Vaší kontrole nikdo nebránil a vyšli jsme ve všem vstříc.

Vůz se u nás prodával v komisním demo prodeji .

Po zjištění rozsahu předešlé havarie vozidla jsme okamžitě stáhli nabídku.

Autobazar Caros.

 

 

Martina Š

 Od auto Caros se s manželem raději budeme držet dál. Chtěli jsme zde koupit Škodu Fabia dva roky starou, najeto měla pouze 11 000 km a cena velmi příznivá (až nápadně). Po našem upozornění na nízkou cenu nám bylo řečeno, že auto bylo mírně bourané na pravém boku, ale odnesly to pouze plechy. na předních dveřích byla vidět malá rýha, ale nic hrozného. Raději jsme využili nabídky přijet na prohlídku auta s technikem a dobře jsme udělali. Technik auto prohlédl a zjistil, že bouračka rozhodně nebyla malá, celé auto bylo pokroucené a vypadené byly i airbagy. Cena, kterou by za toto auto dal by byla prý maximálně 80 000 Kč, nicméně bazar požadoval 284 000 Kč. Takže raději si auta u tohoto bazaru nechte pořádně ověřit.

Monika Vav

 Koupila jsem zde vozidlo Merceds Benz vše proběhlo bez problémů .Auto bylo v naprostém pořádku vše jak inzerovali.

JOSEF KOŘÍZEK

Dobrý den, s nákupem vozu jsem spokojen.

Byla mě nabídnuta kontrola v autorizovaném servisu,kterou jsem využil. Výběr servisu (dealera) zůstal na mém přání.

Údaj kilometrů na tachometru odpovídal skutečnosti.

(TUTO INFORMACI O NÁJEZDU KILOMETRŮ POTVRDIL I AUTORIZOVANÝ SERVIS)

 

Celkově vše probíhalo hladce,bez nějakých omáček ze strany autobazaru.

Za mě ANO.

Pozdravem Pepa

 

Jaroslav Janovec

Bohužel mám velmi špatnou zkušenost s tímto autobazarem. Kupoval jsem od něj vozidlo BMW rok 2008 a jak jsem nyní zjistil, mělo vozidlo stočený tachometr. Koukal jsem, že CAROS mělo stejný problém už v minulosti, zdá se, že to není žádná náhoda.