Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

MoravaCars.cz

hodnocení: 4.08hodnotilo: 255celkem recenzí: 39

 recenze

Lukáš MAŘENA

 Absolutně nedoporučuji nákup vozu u tohoto člověka. Obvolává nejlevnější popepnice a stahuje prodejce z cen, aby vydělal, technický stav vozidla mu je úplně jedno.

Jan Novotný

Naprosto k ničemu, nelze koupit auto za 120tis. Nevyužitelné pro normální lidi

David Dostál

 Naprostá pohoda, auto bych lepší nesehnal, takže doporučujeme, Drahoš a Míša naprosto úžasní lidé. Nechápu ty fejkové hodnocení negativy. Směšné, ale v dnešní době normální, když Vám to funguje, tak poškodíme,.

Jaroslav Svobodník

Naprosto super spolupráce, objednávka online, dovoz auta až dom, paráda. Doporučujeme za celou rodinu. 

Martin Svoboda

 Auto na objednavku plus dodatečná péče, naprosto ojedinělý projekt. Máme už od Moravacars dvě auta během jednoho roku a i když se něco pokazilo stářím vozu, tak ochotně pomůžou. Držím palce. M

Michaela Krajčovičová

Reakce na pana Pateru, pokud Vám došel email, tak Vám došel leda jeden a ne, že nechutně Vás někdo bombarduje. Zajímá nás jako obchodníky nákupní cena, což je logické, pokud mám poptávku na konkrétní auto v konkrétní výbavě a je Vás v ČR šest, co to auto máte, tak se zeptám férově narovinu na cenu pro nás ( protože počítáme s investicema, které tajíte ).

Tyhle řeči o tom, jak s mechanikem za 1500 neproděláte či lidi neprodělají, tomu se jen smějeme. Chápu, že Vás štve, že je někdo úspěšnější, že to dělá jinak, že mu to funguje a krom závistivých individuí, třeba jako jste Vy, nemá s nikým problém a prodává jak na běžícím páse. Ovšem doba je dneska jiná, pokud prodáváte bazarové auto, tak na tom vždy něco je a my děláme Vážený pane to, že těch kupujícím dáme auto dohromady přesně po takových lidech, jako jste Vy. Ani Vy to neděláte zadarmo, tak se prosím nerozčilujte, že se někdo z oboru ozval na Vaše auto

Tomáš Patera

 Nic proti recenze celkem fajn, ale tuto službu auta na objednávku moc nechápu v čem je jako ta vyhoda krom toho, že vás to objednané auto vyjde o minimálně 30 tisíc dráž.

Naše firma prodávala dvě vozidla ale v různých barvách na více inzertních serverech, moravacars nás nechutně bombardovali e-mail pořád dokola že kolik slevime a když slevime pro auto přijedou, aniž by o něm věděli jedinou informací nic. Následně na autě udělají olej brzdy a hezké video a je vaše o 30 tisíc dráž. Super služba fakt!! Nějaký mechanik co s vama zajede na inzerát vás vyjde na 1500... pak vám jen udělá základní servis, k tomu nepotřebujete tuto službu. 

Moravacars Moravacars

Žádná Kateřina Malá si u nás auto neobjednala, navíc pokud Kateřina Malá umí číst, tak zjistí, že nikomu nic bez zálohy nesháníme, máme objednávek měsíčně deset a každej dává finanční zálohu na auto, nemáme od ŽÁDNÉ Kateřiny Malé závaznou zálohu, tudíž předpokládáme, že se jedná o další trapný a ubohý pokus poškodit někoho, komu to šlape, viz videa na Youtube Moravacars, že Vás to ještě baví Vy ubožáci sem psát tyhle bláboly :)  Že, Lucko... Bohužel bez záloh nic neděláme, chodí nám za jeden den pět poptávek a rozumný člověk pochopí, že bez záloh tyto auta opravdu nemůžeme nikde shánět, natožtak kupovat dopředu za svoje peníze. Logické, až by to člověka nenapadlo... A pokud by se jednalo opravdu o klienta, tak proč nám nezavolá, proč se neptá, proč nekomunikuje a raději napíše sem ?  Divné,, ale v dnešní době asi normální. 

Katerina Malá

Tento člověk mě tahal 2 měsíce za nos. Domluvené auto nikdy nedovezl.Ještě, že jsem mu nedala žádnou zálohu.Tu bych z něj dostávala asi hodně dlouho. Raději si vybírejte jinde.

Moravacars Moravacars

 Reagujeme na hrdinské hodnocení od pana Konupky, kdy si před třemi lety, opakuji 3 lety koupil značně ojetý vůz Audi Allroad za 63.000 Kč , což už v te době bylo 5% z původní ceny auta. Na autě byl před prodejem proveden dost značný servis podvozku. Doklady jsou samozřejmě naše a nemáme důvod předávat nákupní faktury od našich dílů třetí osobě proboha před prodejem, navíc si on sám žádný servis neobjednal, aby mohl cokoli krom kupní smlouvy dostat či nárokovat. Auto bylo předáno z časových důvodů po provedení evidenční kontroly z Prostějova v Prostějově. Takze tyhle řeči o tom, že neviděl bazar a neviděl prodávajícího jsou absolutně směšné, podepsat smlouvy a nečíst je, potom to třech letech psát takové bláboly snad umí jen lidi v ČR. 

Tomáš Konůpka

 Do inzerátů a do očí nalže co všcchno je na vozidle nové, co bylo dělané ale bez dokladu, bez záruky. V kupní smlouvě o těchto věcech není ani zmínka. Ve smlouvě ani nefiguruje sám.... ani Autobazar Kyselovice  ale nejaká fyzická osoba kterou jsem  za celou dobu koupě auta neviděl. Tím pádem reklamace neuznána.

Martin Strnad

 Ahoj, koupeno teď aktuálně BMW a super jednání, pivo a wifi zdarma, manželka se synem spokojeni, já taky, takhle to má vypadat. Martin

Michal Daster

 Velmi špatná komunikace,přivezeny  vůz neodpovídal popisovanému stavu ,špatný stav (zanedbaná údržba,9 let zapalovací svíčky!!!!! pneumatiky9 let!!!!,olej3 roky !!!,potrhaná manžeta na poloose atd. Celková investice servis 25000kc základní servis. Lidi dávejte si pozor!!!!! 

Janek Zběsilý

 Za mně nejlepší kup, co jsem mohl udělat. Koupil jsme luxusní bávo emkový, to řeže zatáčky jako břitva. Gumy už jsem měnil 3x, jak s tim driftuju po městě nemůžu si pomoct. Maximálka 290 km/h to je jízda. Fízlové nemaj šanci, dupnu na to a do vteřiny jsem o půl kilometru od nich. LUXUS! Drahoš je supr chlap, cenu mi ušil na míru takřka za hubičku a to auto je raketa. Mohu jenom doporučit.

Jakub Juránek

Mám koupené auto zde maximalní spokojenost a hlavně výborná komumikace takže doporučuji 

Roland Gaspar

Drahoš je najlepsi predajca jazdeniek v CR. Rozumie sa autam. Na bicykel nesadne. Ma super videa a streamiky na sprijemnenie dna ;) Auta robi na objednávku. Odporucam kazdemu kto zhana jazdene auto.

Miroslav Schreier

Kdyby každý prodejce rozuměl autům jak Drahoš a prodával je v takovém poměru cena/kvalita jako on, tak by to bylo fajn a nákup ojetiny by nebyl tak velký hazard. Závistivý ubožáci nebo hlupáci, kteří si myslí, že si koupí starý auto za pár korun a bude jim bez investic sloužit na věky ať si jezdí MHD a neplivou tady anonymě na borca, kterej prodává solidní auta.

Tomáš Soldán

 Zakoupen Focus 1.6 a velice solidní jednání, můžeme jen doporučit. S rostoucí poptávkou budou jak vidím následovat i hejty. Držte se.

Albus Kumbál

Tohoto ,,prodejce automobilu,, rozhodně nedoporučuji... Autům nerozumí, vydělavá díky neznalým, veřícím lidem a argumentuje nizkou cenou (ktera ve finále nízká ani není, je prostě jako jinde). Auta vykupuje z bazoše a prodává dál lidem..jako nějáký sociál. Nesnese kritiku, je agresivní a lže. Auta neprojíždí, ten jeho předprodejní servis je na oko, ani to nedělá on..

Nikita Chruscev

 Tomuto prodejci bych nevěřil nos mezi očima prezentuje se jako podnikatel,přitom bazar nemá napsaný bazar ani na sebe a když dojde k problému tak na vás bude agresivní. Zadluženej je až po uši. Je to normální z***.

Další názory >