Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

MoravaCars.cz

hodnocení: 4.25hodnotilo: 363celkem recenzí: 53

 recenze

Ivo Vybíral

Od pana Buchty jsem koupil Toyotu Yaris na závody, která byla psaná stále na původního majitele i přesto, že mi bylo tvrzeno něco jiného a to samé bylo s kupní smlouvou, která byla psaná vždy na nějakou osobu, která nebyla majitelem vozu. Jen díky dobrotě a ochotě původního majitele, kterého jsem sám dohledal a poprosil, se dokázalo auto přepsat a nemusela se volat Policie ČR. O náhradních věcech , které byly součástí prodeje ani nemluvím. Sečteno podtrženo … dobrá zkušenost, ale od této firmy si určitě auto nekupujte

Michal Prokop

 

Dobrý den,

 

objednal jsem si u moravacars.cz automobil. Uvěřil jsem jednak jejich stránkám a i videím na youtube. Zaplatil jsem celou částku předem 300.000kč. Všude se chvástají jak automobil přes koupí prověří atd..., no po 8 měsících jsem auto konečně převzal. Ještě jsme se domluvili, že chci na autě udělat kompletní rozvody - doplatil jsem 40.000kč - jedná se o motor 3.0tdi takže adekvátní cena. No ihned po převzetí auto (Srpen) začalo topit - nešel chladný vzduch i přes zaplou klimatizaci. O všem jsem informoval firmu a dostal jsem výmluvy a nic víc..., no za opravu jsem zaplatil cca 15.000kč. Asi 2. den po převzetí mi auto začalo brutálně kouřit z podkapoty. Ihned jsem natočil video na poslal oné firmě přes whasupp takže je vše dohledatelné. Dostal jsem odpověď, že měnili nějaké těsnění a musí se vypálit olej. Uběhlo asi 14 dní a auto pořád kouřilo. Poté jsem zjistil, že mi uniká olej z hřebenového řízení. Kontaktoval jsem firmu opět výmluvy. Nechal jsem ho tedy vyměnit...auto ale pořád stejně kouřilo...takže jen stálo a já čekal než ho vemou do servisu...nedávno jsem auto převzal s tím, že tečou prsa motoru a motor musí ven a přetěsnit...že jak prý dělali rozvody, tak tam asi něco pokazili. Informoval jsem o tom opět firmu. Celou dobu od převzetí teče tedy olej z motoru...firma dělá mrtvého brouka. Takže jsem jsem objednal a zaplatil 1.1.2022, převzal někdy v Srpnu 2022 a dnes máme 22.2.2023 a auto mi stojí víceméně v garáži, protože neskutečně kouří z podkapoty - olej z motoru kape na výfuk. Přijde mi, že firma vůbec neudělala svoji práci jak prezentuje ani já bych takové auto nekoupil - trochu se vyznám. Chci to řešit soudní cestou. U auta se po převzetí objevilo více závad, ale to kdyžtak až budeme spolu mluvit. Ještě bych měl mít rok servisování zdarma - mají to i na svém webu a stejně nic..samé lži a výmluvy!!  

S Pozdravem Michal Prokop

Petr Samsely

 Dobrý den.

Záloha na auto vrácena v plné výši na můj účet. Tímto děkuji "MoravaCars" férové jednání a přeji hodně spokojený zákazníků. 

Lukáš Podešva

Naprosto skvělý člověk, doporučuji. Nechápu te hejty tady, asi dost našval konkurenci. Jinak týpek, se kterým bych šel na pivo. 

Petr Samsely

Dobrý den. Dovozce aut MORAVACARS.CZ bohužel nemohu doporučit. Dne 6.7. 2021 jsem firmě poslal 250 000 Kč na koupi auta z programu auto na ojednávku a dodnes nemám ani auto ani peníze. Jak pan Daniel Vojtek tak ( "legendární" ) Drahoslav "DRAHOŠ" Buchta absolutně nekounikují se zákazníkem, jak ohledně možné změny výbavy auta kvůli dostupnosti, tak ani průběžně ohledně obědnávky. Pánové nezvedají telefon a nekomunikují ani emajlem. Jsou to známé fráze typu "zavolám později" , "jsem na cestě" atd. Ale pokud volá nové číslo (jako třeba moje žena) tak to se mohou přetrhnout... Byl jsem ochotný i osobně přijet přímo do firmy a vše dojednat. Opět bez jakékoliv odpovědi. Po 7 měsících čekání, jsem se rozhodl odstoupit od smlouvy. V mejlu jsem určil datum do kdy očekávám vrácení peněz v plné výši. Bohužel opět bez reakce. Jsem tedy bohužel nucen situaci řešit právní cestou.

 

Martin Burian

 Dobry den, moravacars v minulosti prodavali normalne auta skladem jako bazar, meli velice spatnou povest ohledne staceni tachometru, proto byli niceni bazar ukoncit ale pan Drahos vymyslel vzneseny nazev projelt auto na objednavku. Dle informaci z jeho okoli vozidla ze zahranici stale staceji a plni tak vlastne prani hotoveho zajemce ktery uz to podepsal. Staci samozrejme do miry kdy nejsou zaznamy a nejde to prokazat. Je to od nej genialni, uz dopredu ma zajemce o stocene auto. A pak udelaji potrebny servis, kterym maskuji skutecny najezd s tim, ze jsou moc hodni, ze vam to tak opravuji.

vzdyt nakupuji ty nejhorsi kramy po aukcich. Pak jim to odthovka doveze, nikdo ta auta dopredu ani neprohlidne. 
mizerna kvalita za vysokou cenu, ale jo videa maji kluci pekna.

Andrej Fačo

 Na co si tu hrajete. Prej nejlepší superb. Já prodával superby elegance, l&k, deset let v kuse, vše ověřeno cebii, auta  s celé Evropy, žádná reklamace.,alee nikdy jsem s toho nedělal co vy. Co neudělají lidi pro peníze. 

David Havlík

 Dobrý den, s objednávkou Superba jsem nadmíru spokojený. Auto dovezeno přesně podle představ a s profesionální prací celého týmu Moravacars nemám co dodat. Určitě se nebojte objednávat, za mě mohu vřele doporučit :)

Lukáš Janota

 Auto dodáno dle specifikace, navíc plná nádrž za týden zdržení, nechápu tady ten hejt, asi víme všichni, co sledujeme Youtube o co jde. 

Lukas Jílek

 Auto z programu auta na objednavku naprosto super. Čteme si ty negativní reakce a nestačíte se divit. Koupil jsem 4.5 Audi A3 a jednání naprosto v poradku. Auto bohudík super. Neměl jsem velký rozpočet. 

Petr Šimek

moje zkušenost s Moravacars: dne 8.2.2021 byla poslána objednávka na VW Tiguan Highline 4x4. Dne 10.2.2021 bylo auto finálně specifikováno. Doporučením Moravacars byla zvýšena cena na 475tis Kč a sníženy nároky na automobil z důvodu většího výběru vhodných kusů. Dne 23.2.2021 jsem v Kyselovicích podepsal smlouvu a zaplatil celou částku předem na objednané auto. Smlouva nebyla firmou Moravacars podepsaná a ani po urgencích mi nebyla oboustranně podepsaná smlouva poslaná mejlem/poštou (smlouva není vedena na pána ve videích, ale na nějakého známého, IČO uvedené na www.moravacars.cz je chybně uvedené a nejde dohledat pravého člověka pro ověření bezdlužnosti atd.)

V domnění, že auto, bude dodáno do měsíce, měsíce a půl jsem netrpělivě čekal. Uběhl celý březen, půlka dubna a stále se nenašlo vhodné auto. Na zaslané sms, mejly Moravacars odpovídal neurčitě ohledně dodání vozu, poté už ani nezvedal telefon. Dne 16.4.2021 bylo slíbeno, že vůz je již v DE nakoupen a bude dodán. Dne 17.4.2021 byly poslány fotografie nakoupeného vozu, který ale neodpovídal mnou podepsané objednávky (nižší výbava atd). Dne 23.4.2021 byl opět poslán dotaz ohledně doručení vozu, odpověď za tři dny s tím, že byl koupen druhý vůz, který ale opět dle zaslaných fotografií neodpovídal specifikaci v objednávce (opět nižší výbavová řada).

Začal jsem být už dost nervózní, jelikož se jednalo o dost velkou částku, doba čekání už více jak 2měsíce a auto stále nebylo dodáno. Napsal jsem prodejci, že trvám na dodání vozu uvedeném v objednávkovém formuláři a dne 30.4.2021 byla opět poslán dotaz na dodání vozu. Opět bez odpovědi.

Dne 3.5.2021 byl firmou Moravacars poslán email, že nemůžou dodat auto v zaplacené a objednané specifikaci, a že navrhují buď snížit nároky na vůz, nebo odstoupení od smlouvy. S úlevou jsem zvolil odstoupení od smlouvy, žádal vrácení peněz (proběhlo ve dvou bankovních převodech).

A výsledek? dne 7.5.2021 jsem koupil krásný VW Tiguan přímo do autorizovaného prodejce, kterého jsem si sám vyhledal. 

Jarda Janot

 Nedoporucuji jak pisi zde vse je pravda kdyz je problem arogantni posleze vyhrozovani a tel nebere.Takze lidi neverte videim ktere dava a proverte si vic recenzi pac je vic dovozcu at potom nemate problem

Tomáš Holub

 Nedoporučuji využití služby "auto na objednávku". Po konkrétní specifikaci vozu a odeslání poptávky, příšla odpověď, že daný vůz jsou schopni sehnat do měsíce. Zaplatil jsem tedy požadovanou zálohu dne 4.9. 2020. Dnes 12.4. 2021 na vůz stále čekám.

Petr Novák

Přemýšlel jsem nad nákupem vozu u této firmy.... Ale dřív než pošlu někam své vydělané peníze tak si firmu vždy rád proklepnu! Pán nemá živnost! Nemovitost kde provozuje autobazar není jeho! Za celou dobu jeho ,,podnikání,, změnil 4x název a 2x živnost(živnost vždy na někoho jiného). Možná je to jen souhra náhod ale obrázek si udělejte sami....

Lukáš MAŘENA

 Absolutně nedoporučuji nákup vozu u tohoto člověka. Obvolává nejlevnější popepnice a stahuje prodejce z cen, aby vydělal, technický stav vozidla mu je úplně jedno.

Jan Novotný

Naprosto k ničemu, nelze koupit auto za 120tis. Nevyužitelné pro normální lidi

David Dostál

 Naprostá pohoda, auto bych lepší nesehnal, takže doporučujeme, Drahoš a Míša naprosto úžasní lidé. Nechápu ty fejkové hodnocení negativy. Směšné, ale v dnešní době normální, když Vám to funguje, tak poškodíme,.

Jaroslav Svobodník

Naprosto super spolupráce, objednávka online, dovoz auta až dom, paráda. Doporučujeme za celou rodinu. 

Martin Svoboda

 Auto na objednavku plus dodatečná péče, naprosto ojedinělý projekt. Máme už od Moravacars dvě auta během jednoho roku a i když se něco pokazilo stářím vozu, tak ochotně pomůžou. Držím palce. M

Michaela Krajčovičová

Reakce na pana Pateru, pokud Vám došel email, tak Vám došel leda jeden a ne, že nechutně Vás někdo bombarduje. Zajímá nás jako obchodníky nákupní cena, což je logické, pokud mám poptávku na konkrétní auto v konkrétní výbavě a je Vás v ČR šest, co to auto máte, tak se zeptám férově narovinu na cenu pro nás ( protože počítáme s investicema, které tajíte ).

Tyhle řeči o tom, jak s mechanikem za 1500 neproděláte či lidi neprodělají, tomu se jen smějeme. Chápu, že Vás štve, že je někdo úspěšnější, že to dělá jinak, že mu to funguje a krom závistivých individuí, třeba jako jste Vy, nemá s nikým problém a prodává jak na běžícím páse. Ovšem doba je dneska jiná, pokud prodáváte bazarové auto, tak na tom vždy něco je a my děláme Vážený pane to, že těch kupujícím dáme auto dohromady přesně po takových lidech, jako jste Vy. Ani Vy to neděláte zadarmo, tak se prosím nerozčilujte, že se někdo z oboru ozval na Vaše auto

Další názory >