Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

HM AUTO

hodnocení: hodnotilo: 0celkem recenzí: 2

 recenze

Martin Pohludka

 Dne 17.9.2019 jsem navštívil HM autobazar Břeclav firma P.M.Auto Petr Morávek. Po zkušební jízdě MB Viano jsme se domluvili na ceně sleva z třista tisíc na dvěstě devadesát - nefunkční klima, chyběl tempomat a rez na patých dveřích. V popisu ani zmínka. Složil jsem zálohu deset tisíc korun a do tří dnu jsem si měl auto vyzvednout. Dnes mi volal pán z autobazaru, že mi auto prodali. Údajně nerorozumění. Nechározumím tomu, že někomu kvůli částce deset tisíc korun stojí za to dělat takové podvody. Přeji Vám hodně štěstí v dalším podnikání.        Martin Pohludka


Radim Zeman

Pozor na tohoto prodejce. 14 dní spolu komunikujeme ohledně koupě Ford S-max s tím, že z Německa přiveze verzi Titanium S. Po mém připomenutí se, pan Henc poslal fotky na email. Auto vypadá na fotkách hezky a udržovaně, v telefonátu projevím zájem o koupi a chci některé informace o autě. Ptám se, jestli je možná koupě protiúčtem také Fordem S-max. Není problém, pouze prý neví a nesleduje, v jaké ceně se pohybují ročníky 2007 a nedokáže odhadnout výkupní cenu (člověk co vozí auta a má servis???). Říkám, že se nějak domluvíme. Dále chci vědět VIN a říkám, že mám dvě malé děti a že pokud ví o autě, co by mohlo být na škodu, ať mi rovnou řekne co mu je a ušteříme si oba čas. Odpověď? Auto je v perfektním stavu, nic není ohmatané, vše pečlivě udržované, nejsem magor, abych Vám lhal.

A zde to začíná. Volám, že mám zájem a že bych rád přijel co nejdřív, auto prohlédnul a obchod uzavřel. Reakce č. 1. „nevím, jestli zítra nepojedu pryč, mám i odtahovku a nikdy nevím, kdy mě zavolají. Zavolejme si zíra, budu vědět víc. Druhý den několikrát volám a až po dvou hodinách se dovolám s tím, jestli tedy mohu přijet. Reakce č. 2 „musím na otočku do Milána s odtahovkou, zavoláme si". Říkám, že mě to mrzí, že si tedy zavoláme a začínám tušit,že tento pán si hrubě vymýšlí a něco je jinak. Tentýž večer se dívám na nabídku tohoto prodejce a domluvené auto, které mi sám nabízel, o kterém věděl, že jej chci koupit, bylo najednou vystaveno na prodej?!.

Další telefonáty už pan Henc nezvedal, ani ten večer, ani další den. Beru tedy jiný telefon a volám a ejhle, pan Henc u jiného čísla zvedne telefon! Představím se a říkám, že bych si chtěl něco ujasnit, že jsme měli nějakou dohodu a že nerozumím, proč mi nebere telefony a auto vystavil k prodeji, když ví, že o něj mám zájem. Reakce č. 3 "auto si bere tchán (podotýkám, že p. Henc je ročník 74, tudíž má 44 let a jeho tchán musí být zřejmě sportovně založený šedesátník - nevylučuje se, nicméně těch náhod až dost). Dále na moji reakci, že dal auto na prodej řekl, že to byla prý jeho manželka a že je to jeho věc a položil mi telefon.

Moje shrnutí? Lži, výmluvy (cesta do Milána, tchán, manželka atd....). HM Auto Klatovy a pan Henc je lhář, vypravěč a věřím tomu, že auta v jeho nabídce jsou úměle omlazovaná. Celé to na mě působí divně a podezřele a zřejmě pan Henc ví, co nabízí a po mém dotazu na stav auta a denním ježdění s dvěma malými dětmi náhle otočil. Jaká by byla komunikace s tímto "prodejcem" v případě poruchy po prodeji si nedokáži představit, tedy dokáži - blokace telefonu a ticho. POZOR!

P.S. Jedná se o auto Ford S-max 2.2 TDCi - VIN WF0SXXGBWS8K70409 odkaz zde: