Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

Davo car

Olbramovice 203, 259 01 Voticehodnocení: 4.61hodnotilo: 2203celkem recenzí: 174

 recenze

Vladimír Boubín

 Absolutně nebrat. Neprofesionálové a lháři. Je to banda pidvodníků. Volali na nabídku komisniho prodeje a objednali mě na přesný datum a čas předání vozu. Když jsem prijel tak netušili co jsem přivezl, nabídli mě o 100 000kč méně do výkupu než bylo nejlevnější to samé autov celé Evropě a snažili se mě přesvědčit u auta ve stavu nového vozu že je to špatný a neprodejný. Nakonec mě tam drželi 2hodiny a 20 minut a výsledek 0. Zoufalci, podvodníci, laici a lháři. Určitě od nich dál.

Jan Tuzar

Při výkupu auta Vám hodí udičku. Nám za auto,, které jsem chtěl odvézt na likvidaci nabídli 15000. I přesto, že má představa byla 5000-6000 na náhradní díly. Že prý vada motoru nevadí, že mají autoservis a vše si opraví. Ale po příjezdu už to najednou vadí a za auto dají 4000. Jeli jsme tam dvěma auty 100km. Ukradli nám celé odpoledne a benzín za 400km. I když jsme tratili, auto jsme tam nenechali a raději ho sešrotuji, než aby z toto tento pseudobazar něco měl. Jsou to podvodníci, co spoléhají na to, že když už tam lidi jsou, tak s autem zpět nebudou chtít odjet. Během čekání tam měl jiný zákazník stejný problém se slibotechnou na telefonu. Je to jejich denní chleba a než jim cokoliv uvěříte a pojedete tam, tak si přečtěte recenze. Bohužel my jsme to neudělali. Nevěřím, že s koupí auta to tam bude jiné. Orientace na vlastní profit je tam zřejmá a o vás jim rozhodně nejde, tak jim to nezbaštěte a raději se podívejte jinde. Jediná šance, jak se této špíny zbavit.

Josef Klimeš

 Platí to co u ostatních...vyhněte se tomuto autobazaru. Mnoho "dokumentů" o technickém stavu vozu, ale ....stočené kilometry, neodborné zásahy do motoru atp.

Martin Padělek

 Rozhodně nedoporučuji, podvodníci a slibovači. Prodával jsem auto, volali mi sami na můj inzerát s tím, jak že cenu akceptují bez výhrad atd" , přestože, že jsem objednaný na čas, tak jsem tam strávil 2,5 hodiny čekání. Za auto nabídli o 140 tis méně, hluboko, velmi hluboko pod nejlevnějším autem na celém trhu, které je výrazně olítanější. Takže podvod, klam a absolutní neúcta k času druhých lidí. A navíc nevím, co tam dělali 2,5 hodiny. Nikdy více mě tam už nikdo neuvidí. Hlavně, že veškeré informace, které mi pak tvrdili jako důvod nízké ceny byly uvedeny v inzerátu a byly na ně znovu upozorněni po telefonu. Nabídnutá cena byla absolutně nesmyslená. Že prý auto chtějí prodávat za 300 Tis, aby se jim rychle prodalo. To chápu, že by se jim prodalo rychle, když je to o 100 tis pod tržní cenou :D Prostě opět podvod a klam, hlavní je tam lidi nalákat a doufat, že pod tíhou okamžiku a flustraci z čekání nakonec přistoupíte na nesmysleně nízkou cenu. Hlavně, že jsem jim říkal, že jsem jim říkal předem, že mám stejnou špatnou zkušenost s Auto Esa a paní se dušovala, jak je to u nich jiné, a že u nich to rozhodně nehrozí.....Prostě mi tam už nikdy nikdo neuvidí !!! Martin Padělek, Ford Tourne Custom.

Karla Záhorská

 Dobrý den,chtěla bych poděkovat panu jm.Jakub SŮVA ,z autocentra ,,DAVOCARE",za velmi profesionální a lidsky přístup ,automobil Octavia-SCAUT ,který jsem si poprvé v životě vybrala a koupila i s výkoupením starého ojetého vozu ,díky panu jm.: J.SŮVA  ,jak po telefonickém rozhovoru,tak i e-mailem a osobně ,vše za mne doladil a poradil mi,ochotně .

Můj nový vůz,dostal nové pneumatiky,zn.Michelin.Auto je po jednom majiteli a ve velmi pěkně stavu.

Voní novotou.Děla mi a mým dětem radost.Už se tesime na výlety o prázdninách.

Dekuji ,K.Z.

 


Martin Sedláček

 Vůbec jsem jim nevěřil. Podle recenzí to vypadalo na klasický bazar se všemi svými triky, podvody a neslušným jednáním. Zavolala operátorka, že prý přijedou ke mě a auto vykoupí. Poslal jsem jí k šípku. Zavolala za 14 dní znovu, tak jsem řekl, přijeďte. Přijeli dva slušní pánové, prohlídka auta včetně zkušební jízdy trvala 30 minut. Nabídli cenu, která byla nižší než jsem chtěl, ale v limitu, kam jsem mohl jít. Pravděpodobně bych takto slevil i soukromému zájemci. Podepsali jsme na místě smlouvu. Peníze přišli za dva dny na účet. Za další dva dny si pro auto přijela odtahovka. Sečteno a podtrženo: rychlé, slušné a férové jednání, dobré služby. Velmi doporučuji.


  • odvoz auta

Petr Kubec

 Vůbec nechoďte do Davo caru, já málem o víkendu zabil rodinu s autem, které jsem před třemi týdny koupil. 

Nějaký idiot vůbec neutáhl matice na čepu, na každém kole jeden chyběl a další byly povolené..

 a to jsem zjistil poté co, se autu rosvítila na dálnici spousta kontrolek a auto přestalo postupně brzdit... naštěstí se mi to povedlo a nechal se odtáhnout ( v autě jsem měl tři malé děti) no a tam zjistili všechny závady...

jenom pro peníze jsou ochotni klidně zabít rodinu a ochota reklamací neexistuje....

davocar už nikdy nechci ani vidět...

hajzlové a podvodníci

Fgbjjj Jjkjjjj

 Davo Car už nikdy!!!!!

podvodnici lháři pohadkari

 

za vse si účtují ,nesmyslný pojisteni

nefungujici Carlokator

fna firmu poslat COI !!!!!!!! 

Jaroslav Vraj

 Svoloč, nebrat ani náhodou. Slíbí sumu a pak sníží i o desítky procent. Pozor na ně!!!

Jakub Maylive

 Podvodníci na nejvyšší úrovni!!

Vaše jednání při reklamaci, když prodáváte s plným vědomím auta, které potřebují opravu bezmála za víc jak 100tis. Tak, jak to bylo u mě. Ještě Vás nalákají na pojištění skryté závady. To když jsem odmítl, tak vstal ze židle i sám majitel mě přesvědčit, že musím. Teď už se tomu směju, jaký vy jste dovedové a skuteční podvodníci. Když jsem se spojil s velice příjemným, původním majitelem mého auta a ten mi řekl, v jakém stavu s vaším vědomím, u vás auto nechal a za kolik, žasnul jsem. Vy jste pak auto inzerovali, jako auto bez jediné chybičky. Napovím, že šlo o auto s pohonnou jednotkou TSI.. ano, je to ten problémový motor. Nikomu bych nepřál to, když po 4 dnech zjistíš, v jakém žalostném stavu auto je, že oprava vyjde na cca 100tis.. a při reklamaci a využití tak nabízeného pojištění, proti skryté závadě zjistíš, že nemáš šanci dobrat se ke spravedlnosti, vracení peněz, komunikaci.. prostě nic. To je hořká zkušenost s DAVO CAR.. obloukem se jim vyhněte.

Marián Steiner

 Pokud máte možnost, tak se těmto podvodníkům vyhněte velikým obloukem. Když vám volají, že by chtěli vykoupit vás vůz, tak vám mažou med kolem huby a slibují hory, doly. Pak přijedete a udělají z vás takového vola, že by jste se hanbou propadl. Nabídnou vám sotva polovinu co slibovali a ještě se tváří jako mistři světa. Nakopat takovou lůzu do prdele. 

Tomáš Hrdlička

 !!!POZOR na smejdsky přístup výkupu automobilů!!!! Po telefonu mi sdělili výkupní cenu, před návštěvou jsem ještě ráno mluvil s jedním ze zaměstnanců po telefonu, zda výkupní cena platí a zda se mu náhodou nestane, že jimi nabízená částka bude o dost nižší, jelikož to mám přes dvě hodiny cesty. Ne pane to se nemůže u nás stát. Dobrá, vyrazím, pan na výkupu mi sdělí, hmm auto pěkný, chyby jsme nenašli, ale dáme vám o 100.000 méně, než jsme říkali. Říkám, proč mi to tedy neřekl nikdo do telefonu??? No víte, on by k nám pak nikdo na výkup nepřijel, kdybychom řekli reálnou částku!!!!

Hana Kubart Šedivá

Autobazary milují hlupce jako jsem já s manželem. Myslela jsem si, že DAVO je solidní autobazar. Nutně jsme potřebovali druhé auto. Doma máme staršího Superba, který je také z bazaru, jsme několikátí majitelé, ale auto je super a stále jen za provozní náklady. S tím jsme si koupili i Superba v DAVO car. O 4 roky mladší, kombi a prý třetí majitelé. Prodávající nám řekl, že je automobil dovezený z Německa, prošel technickou a z ANDY auto převezený do DAVO car. Lež. Auto je v ČR od r. 2015 a předchozí majitel byl dobytek. Dnes jsem auto přivezla ze servisu, protože tekl olej. Hodně tekl olej. Opravář nadával jak špaček, takovou prasárnu prý v životě neviděl, motor byl opravovaný, dobytkem. Auto bylo bourané a vypadá to, že ne jednou. Poprvé v Německu a tam byl opraven ve značkovém servisu. Našla jsem nějaké doklady v kastlíku. Ale prase, které dělalo opravy v ČR by zasloužilo nakopat řiť. A to nemluvím o připojištění, které manžel v servisu uzavřel, prý na závady. Doma jsem pojistku četla a chtěla jsem manžela zabít. Pojištění je k ničemu, protože vyjímky jsou vypsané drobným písmem na stranu a půl vel. A4 a čeho se týká pár řádek. Musím vykoumat jak pojistku vypovědět. Auto jsme koupili v dobré víře a naivitě, já tomu nerozumím a věřím, že když já jsem poctivá, nekradu a nelžu, že i ostatní jsou tací. A můj manžel? Ten je jiný a naivní. Takže pokud jdete do ANDY, odborníka sebou, dobře si prohlédněte motor, střechu a podvozek a nevěřte co Vám prodejce nabéká. jemu jde o provizi. Docela by mě zajímalo jak mohlo auto projít technickou. A některé závažné závady nebyly uvedené. Ještě to budu s STK řešit. Zatím není opraveno vše, jen to nejhorší a nejnutnější, došly mi peníze. Ale naštvaná jsem hodně, dnes jsem to obrečela. Nejvíc jsem naštvaná na sebe a na manžela, že jsme hlupáci. Staří hlupáci.      Škoda, že jsem si nenahrála jak nadával servisák na toho, kdo auto opravoval. Auto je také bourané nebo poškozené na střeše čehož jsme si nevšimli, nevím kdo to dokázal, ale kdo to opravoval by měl dostat přes ruce.... kladivem.                                  zpráva ze servisu: dělala se přední ramena, rozvody, těsnění pod hlavou, kuchani vackove hřídele, protože tam tekl ten olej z důvodu chybějícího šroubku, výměna plastové roury na sání vzduchu do motoru, geometrie přední nápravy, čep z před i nápravy, je načatý klimakompresor a z důvody zásahu nějakého "odborníka" do elektroniky se nepovedlo opravit vyhřívání sedadla řidiče, prý je to šíleně zfušované, chybí tam pojistky, pravděpodobně z důvodu porušení kabelu nebo něčeho jiného.


  • šroubečky, každý jiný a žádný originál a žádný tam neměl být

Jiří Vršecký

Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat panu Kolářovi za profesionální pomoc při výběru mého vozu. 

I následná komunikace a vyřizování potřebné dokumentace k novému vozu proběhla na profesionální urovni.

Pokud budu potřebovat další auto, rád se na vás opět obrátím.

Jiří Vršecký 

Petr Poslušný

Extrémně špatná zkušenost při pokusu o výkup vozidla. Auto jsem dovezl do Davocaru na předběžné ocenění. Nabídka zněla na 320-350tisíc po prohlídce. Při návštěvě o 1 týden později prohlídka trvala 2 hodiny a nabídka byla 290 tisíc. Když jsem později kývnul na upravenou nabídku na 300, tak mě nechali vydusit dalších 20 min, aby mi řekli, že cena bude 290. Nakonec jsem tam promarnil 3 hodiny. Je tonaprosto bezpáteřní společnost včetně jejích zaměstnanců!

Gabi Hotovcu

 Jak jsem dnes skoro koupila Toyotu v Davocar: Obsluha na recepci rychla, pan prodejce velmi prijemny. V lobby mne pri cekani zaujal velmi nespokojeny klient, ktereho rozhorcilo, ze cena nabizeneho vozu pro ktery prijel neodpovidala tomu, na cem se udajne puvodne s prodejcem dohodli. Zbystrila jsem.

U mne zadrhel nastal az pri testovaci jizde Toyota Yaris registrace 2011 za 98.999,-Kc kdy zminil, ze k cene patri dalsi castka 3.800,-Kc za "sluzby". Do nich jsou pry zahrnuty platby pro CEBIA a prevod vozidla. Ano, to jsem se v inzeratu po podrobnem patrani opravdu docetla, ale tam je to nazvano jako "doplnkove sluzby". Nenapadlo by mne, ze jde o povinne dodavane doplnkove sluzby. Doporucila bych tyto poplatky zahrnout uz do celkove inzerovane ceny vozu.

Dalsi nedorozumneni nastalo pri jednani o sleve na opravu viditelnych poskozeni. V inzeratu bohuzel nebyla detailne nafocena poskozena mista, proto jsem uz predem predjednala slevu 3.000,-Kc po telefonu s prislibem, ze na miste se pravdepodobne s panem vedoucim domluvim na dalsi sleve 2.000,-Kc. Pan vedouci byl jineho mineni a opakovane podaval info o sleve tak, jako ze ji inicioval on a ja mluvila jen s "call centrem", ktere jakoby ani nebylo podle nej soucasti Davocar opravnenou o sleve jednat. Tak to ale podle webu Davocaru neni. Naopak je tam veta "Zavolejte si o slevu na infolinku společnosti DAVO CAR s. r. o. 739 34 34 34.  Sleva může být poskytnuta až do výše 70.000 Kč.

Az na miste jsem se dozvedela, ze neni dokumentace k posledni STK, ze byla pri posledni servisni prohlidce pred sedmi lety(!) doporucena vymena rozvodoveho remene, coz se pry nedalo dohledat, zda k vymene doslo. Certifikat CEBIA mel platnost z listopadu 2011 skoncila tedy pred 5+ mesici. 

Nejhorsi bylo, ze v inzeratu stoji popis ctyr piktogramu: Puvod CZ, Manual, Servisni knizka, Klimatizace. Servisni knizka ale nebyla. Na dotaz mi bylo vysvetleno, ze Servisni knizka tim se mysli Servisni kniha Davocar, kterou mi vystavi az v pripade koupe vozu. V kolonce Dalsi popis jsem pak opravdu nasla vetu: Servisní kniha DAVOCAR. Rikam si, copak nemuze mit auto servisni knizku i servisni knihu Davocar? Pan vedouci se mnou jednal neprijemnym tonem a jako s nechapavym troubou, ktery neni schopen pochopit o cem se mluvi. Podle Evropske Smernice 2005/29/ES by se nejspis mohlo jednat o klamave obchodni praktiky. Nejsem pravnik.

Celkovy dojem velmi slaby a autobazar nemohu doporucit.

Michal S.

 Rád bych všechny varoval před praktikami toho bazaru. Reagovali na můj inzerát na prodej vozidla. Opakovaně jsem byl výslovně ujistovan, že mnou požadovanou cenu akceptují, pokud na vozidle nebudou shledány závady. Vzal jsem si tedy den volno a vyrazil cca 120 km k nim. Po příjezdu a cca po 2h čekám u mi byla nabídnuta asi o 1/3 nižší cena bez jakéhokoliv zdůvodnění. Shrnu-li.....do telefonu slíbí/nalzou cokoliv, aby zákazníka k sobě dostali. Následuje "prace" na zákazníkovi, aby vyhnul na nižší cenu...."kdyz uz tam prijel"....

Jednoduše nemravné, nemorální a plně lží.....

Václav Švásta

 Dobrý přístup, co řekli platilo. Vše vysvětlili. Doporučuji

Martin Kořínek

 Dobrý den, Chtěl bych se podělit o svoji negativní zkušenost s autobazarem Davocar. Na začátku března jsem se rozhodl prodat svoji Škodu Octavii cca 55 000 najeto, velmi rychle přijel teréní obchoďák, který si auto obešel, nafotil a ptal se na klasické otázky, odpovídám, jsem 2. majitel první byl Škofin byl to roční vůz a druhý majitel jsem já, další ano měl jsem pojistnou událost srážka se zvěří, auto bylo pojištěné havarijním pojištěním a spravené v autorizovaném servise, dál se zmiňuji, že auto bylo i lehce bourané předemnou, ale o tom nic moc nevím. Pán měl velký zájem o auto a ještě ten den mi poslal nabírku s kterou jsem souhlasil, den na to jsme podepsali smlouvu a částku 400 000 tisíc jsem měl ještě ten týden na účtě. Po dvou týdnech se mi znovu ozval, že auto prošlo jejich servisem a že naměřili vysoké hodnoty laku, že sem někde nechal udělat celolak a to zatajil a že bude chtít 30 000,- nebo vrátí auto protože sem porušil smlouvu. Po víkendu jsem si telefonoval s jeho nadřízeným a snažil sem se mu vysvětlit, že je to hloupost a já auto rozhodně nedával nikam do lakovny, že to není v cebii a přece by nedávalo smysl to dělat pokud auto je pojištěné proti vadalismu. nedal se a že buď 30 000,- nebo vrátit, říkam tak vrátit, on na to tak 20 000,-. Zajel jsem se na to auto podívat k nim do bazaru protože to co říkají je čistá lež a snaží se mě okrást, na autě jsem našel škrábanec cca 5cm dlouhý ale hluboký a se kterým jsem to už kupoval a mám to vyfocené, logicky jasný důkaz, že sem to nijak nelakoval, pána jsem si k tomu zavolal a začal kolotoč, přišel s papírkem z jejich servisu kde byly nějaké hodnoty laku a dal mi ho ať si ho nechám, pořád mluvil a mluvil nepouštěl mě ke slovu, nereagoval nijak na jakékoliv argumenty co jsem mu říkal, už sem byl vytočenej že mě neposlouchá, tak se ptám jestli trvá na svých 20 000, že trvá, odpovídám že na toto nepřistupuji, tak začal s právníkem, odpovídám v pořádku já ho taky mám, sem v právu a nemám strach, uplně se naježil a začal vyšilovat kvůli tomu papíru co mi předtím dal do ruky ať mu ho okamžitě vrátím. potom začal už být velmi nepřijemný a já že končím a dál budeme komunikovat přes právníky tedy, pohekoval něco s reklamací a odešel. Byl to zprostý pokus o krádež bez jakéhokoliv důkazu, lidi pozor na tyto staré vexláky, nedejte se. Na závěr dopním, že když jsem tam přijel a zeptal se prvního prodejce v dosahu aby mi to auto našel, tak na otázku jestli je s tím autem něco v nepořádku odvětil, že je naprosto vpohodě a vystavují ho bez zmínky o údajném neoriginálním laku a chtějí za auto 479 999. 

ROMAN BENŽA

 Dobře jsem koupil, ale drobné muchy jsou.

Za cca 800 jsem koupil krásný GLC v perfektním stavu, za to Davocar +. Trochu mě mrzí, že 3. značka na kolo byla vystavena, ale já ji nedostal, takže výměna SPZ nebo přehazování značky na cyklo závěs. To ještě jde. Ale zaplatil protože podepsal smlouvu na Carlokátor. Byť je nefunkční a auto je znázorněný v garáži i když je 1000 km od domu - platit bez diskuze, smlouva je smlouva. A vynucená pojistná smlouva s Uniqa je skutečně unikát. Má výluku z pojištění na veškeré situace a jevy, které se mohou v naší galaxii byť jen mimořádně vyskytnout. Zaručeně nikdy! nebude důvod k pojistnému plnění.

Tak tak.

 

Další názory >