Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

Auto na míru - O. Procházka

hodnocení: hodnotilo: 0celkem recenzí: 8

 recenze

Jiří Bubák

koupili jsme auto v tomto bazaru v dobrém stavu. Jelikož nebyla na vozidle udělala STK, zaměstnanec okamžitě auto odvezl na STK a poté auto dopravil až na mé bydliště. Mohu autobaraz velmi doporučit. Jsme velmi spokojeni s jednáním zaměstnanců. 

Jan Kolář

Stručně a jednoduše... Inzerovaná auta nemá, jak cití, že může prodat někomu, už ho nezajímáte... 

Karel Gregor

Dobrý den,

ano, mohu jen potvrdit předchozí zkušenosti - autobazar má v nabídkách ne webu auta, která dávno nemají. Že to panu Procházkovi není blbé..

 

CZudla CZudla

 Nedoporučuji, auta, která inzeruje, nemá. Mnoho aut je havarovaných, přestože tvrdí, že ne. Doporučuji vůz prověřit technikem.

Tomáš Zapletal

Cestu do tohoto bazaru jsem dosti zvažoval. Jsem ze severní moravy a absolvovat cca 500 km v jednom směru kvůli nejistého výsledku se mi moc nechtělo. Nutno podotknout, že se ale cesta vyplatila. Bral jsem od nich Škodu Yeti ve velmi zachovalém stavu za protiúčet (své vozidlo) + doplatek. Mé vozidlo po prohlídce ocenili k oboustranné spokojenosti. S nově zakoupeným vozidlem jsem maximálně spokojen. Pokud jsem pochopil správně, bazar se specializuje na vozidla dovezená z Německa. Standartem firmy je u každého nově nabytého vozidla výměna rozvodů, zajištění STK, takže nový majitel má již minimum starostí s přihlášením. Měl jsem čas si projít i ostatní nabízené kusy a je to opravdu kvalitka. ;-) A to nepočítám opravdu korektní jednání ze strany p. Procházky i dalšího personálu. Mohu tedy jen doporučit.

Petr Palacký

Po dlouhém pátrání v nabídkách jsem objevil "Auto na míru" pana Procházky a v něm vysněný vůz. Ihned a bez otálení jsem provedl rezervaci vozu vyplněním formuláře dostupného na webu autobazaru a pro jistotu jsem ještě odeslal email s vyjádřením vážného zájmu o tento vůz. Raději jsem další den ještě zavolal a informoval se na dostupnost vozu (vlastně ani nechápu účel formuláře na webu, když nepřijde ani potvrzení, ani reakce) a následně zaslal VIN kód spolu s dalšími identifikátory v SMS.

Pan Procházka po telefonu působil velmi přátelsky a věrohodně ... Znovu jsem uvedl údaje poptávaného vozu a nadiktoval jeho VIN kód (ačkoliv by vše mělo již být známé z formuláře i SMS), načež mi bylo odpovězeno, že se musí podívat do systému a do deseti minut zavolá. Zpět se ozval po zhruba dvou hodinách s tím, že právě tento vůz je již nějakou dobu prodaný, ale na skladě má srovnatelný, který však ještě není v systému, a během týdne mají přijít ještě další. Tímto se mi promptně snažil nabídnout vůz jiný, ale zároveň dražší, který shodou okolností není na webu a tudíž si ho nelze prohlédnout ani na fotkách ... nicméně já jsem měl zájem jen o ten jeden konkrétní ...

Přátelsky jsem pana Procházku upozornil, že by bylo dobré aktualizovat nabídku alespoň na jeho webu, protože takto to působí velmi neseriózně.

Po třech týdnech je nabídka stále stejná a mnou poptávané, údajně již dávnou prodané vozidlo je stále nabízené jak na jeho webu, tak i na jiných portálech

Tato "aktuálnost" nabídky ve mně vzbuzuje dojem, že má sloužit jako vábnička k návštěve bazaru, kde mi pak bude mistrně nabízeno něco úplně jiného. Rozhodně nemám pocit seriózního jednání a ačkoliv nabídka vypadá lákavě, jistě tam nakupovat nebudu ...

 

Karel Kub

Nechci psát dlouhé recenze apod. Jelikož je to zbytečné. Jen v krátkosti jsem že severních Čech a vím jak je to se všemi možnými dovozci aut zde v pohraničí. Bohužel pan Procházka na tom není nijak jinak. Jako marketing používá otřepané způsoby jak nalákat poten. kupujici na auta která inzeruje ale nemá. Pak vám bude vyprávět spousty příběhů proč auta nemá atd. Jakmile  skonci tak začne povídat o tom jak výborný dovozce je jelikož za auta ručí apod. nic není pravda když se  vyskytne problém .Tak začne jiný příběh jak je v tom nevině že o tom nevěděl atd. Tzn. nic jiného než standardního překupníkya s auty necekejte.   

Ladislav Škorňa

V inzerci mají auta, která jsou dávno prodaná. Důležité je, že dorazíte, oni už vás uvrtají do něčeho co zrovna mají. Tak nebuďte hlupáci jako já. Má zkušenost je smutná. Dříve jsem měl Galaxy 96kW 2003 se kterým jsem neměl problém a tak jsem chtěl srovnatelný auto. Chtěl jsem opět min. 96kW a tak jsem u pana Procházky koupil Sharana 2005, 96kW za 160000Kč (prý bez dalších investic). 1. podezřelá věc co mě měla odradit byla, že se v registrech nedalo skoro nic dohledat. Co jsem si tedy koupil? Vůz se stočenými kilometry na přijatelných 200000 km, raději nechci vědět o kolik. Po 12000 km při druhé výměně oleje zjištěno zakopávání motoru - repase všech čtyř vstřiků 32k, dále KO dvouhmota - celá spojková sada 18k, tu ale servisák nechtěl montovat na převodovku, na které se viklala mrkev - oprava převodovky 12k + gufero na klice. Během zimy ze zadních dveří a dveří za řidičem začala pod vapkou slejzat barva, kterou někdo hodně amatérsky aplikoval na nesprávně upravený podklad. Bufík se v zimě nespustil - oprava 4k. S prvním ohřátím zadního topení jsem zjistil, že je v něm nanesen povlak nějaké emulze (asi medium z opravy klimatizace) a v autě se při vytápění nedá dýchat, musel jsem to kompletně rozebrat a vyčistit. Teď mě už doufám čeká jen výměna dosluhujícího turba, výfuku a dovyřešit lak dveří či celolak? Takže mimo rozvodů se kterými jsem počítal, jsem do auta nacpal už přes 68000Kč a hned jak dospořím, jdu utrácet dál. Vědět v jakém je auto stavu, nekoupil bych ho ani za nic. Nákup zde pouze s odborníkem přes auta. Vzpomínám si, jak nám pan Procházka sliboval slevu, protože jsme rodina se čtyřmi dětmi, že na tyto prodeje má nějaký program pro rodiny. Místo slevy nám prý nakonec nechal opravit klimatizaci, protože jsem auto bez funkční klimatizace nechtěl. Jo a ještě jsme se museli alespoň polovinou podílet na STK+emise. Buďte opatrnější!