Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

Autamost s.r.o.

Čepirožská 23 434 01 Most-Čepirohy hodnocení: 4.42hodnotilo: 265celkem recenzí: 22

 recenze

Miroslav Těhník

9.2.jsem u této fa Wozy s.r.o.Most , jsem pořídil škodu Fabii.Auto vypadá hezky a majitel byl při předvádění vozu ochotný,přijel pro nás na vlak.nádraží při odvozu auta ...Avšak,ani po měsíci od koupě vozu,námám inzerovanou servisní knihu ,pravděpodobně jí raději neukazuje, ohledně počtu kilometrů .Auto má údajně najeto dle tachometru 147 000 tis.Majitel nepředal slibovanou servisní knížku,na fabii, nejprve byla prý v odtahovce ,potom prý řidič spal v Německu a měl přestávku na cestě,po příjezdu byl řidič odtahovky v karatěně,potom byl pán majitel u doktora ,potom byl pan majitel prý v Německu ,potom že mi servisní knihu pošle poštou a potom už nebral telefon..Zjistil jsem podle jména v tech.průkazu z Německa ,telefon na původního majitele do Německa, zjištěno, že u auta byl po nehodě měněn přední nárazník-řešeno policií - a stav kilometrů také nesouhlasí. Toto jednání je nekorektní a příště se poohlédnu jinde

Petr Novotný

 Petr Novotný

V dubnu 2017 jsem zakoupil v uvedeném autobazaru Autamost zastoupeným Liborem Woznicou os.auto zn.Alfa Romeo 159. S jeho jednním jsem byl spokojen a proto jsem toto vozidlo po dvou letech svěřil stejnému autobazaru k prodeji, neboť jsem si chrtěl koupit novější typ stejné značky. Dohodli jsme se na prodejní ceně 89 000 Kč. Auto bylo prodáno za 80 000 Kč v měsíci září 2019, aniž bych byl informován. Dodnes peníze jsem neobdržel. V prosinci 2019 jsem na pana Woznicu podal trestní oznámení pro přečin zpronevěry, pro který již byl v minulosti sousen a doposud je za předešlý přečin  v podmínce. Soud doposud pro odklady soudního jednání neproběhl.

 

Jan Brandejský

 Zdravím všechny poškozené. V srpnu 2019 jsem složil u společnosti Autamost s.r.o. celou kupní částku 390.000,- Kč na koupi vozu z Německa. Libor WOznica přislíbil dovoz auta v nejbližších dnech. Do dnešního dne auto nemám. Jenom sliby a výmluvy. V prosinci 2019 jsem si vzal advokáta a v únoru 2020 majitelka společnosti Lenka Woznicová zaplatila 50.000,- Kč. V březnu 2020 jsme podali trestní oznámení a také žalobu k soudu.

CHCI PODAT INSOLVENCI NA SPOLEČNOST AUTAMOST A K TOMU POTŘEBUJI JEŠTĚ JEDNOHO POŠKOZENÉHO, KTERÉMU TATO SPOLEČNOST DLUŽÍ. JMENUJI SE JAN BRANDEJSKÝ A TELEFON JE 737643364. 

Iva Trckova

Paní Prokopova i ny jsme byli podvedeni.Prodávali jsme tam auto a po orodeji stále výmluvy atd....dala jsem to na Primu p .Janečkove..chtěl nás uplatit zapíral a lhal i Tv Prima i přesto, že měli veškeré sms od Woznici...po odvisílání nám vše doplatil

Alena Prokopova

 I já se přidám.Jsem též jedna z postižených.Tez jsem za prodej svého osobního auta přes tento autobazar nedostala do dnešního dne ani korunu.Podala jsem trestní oznámení za zpronevěru mých peněz.Taky vím,že p.Woznica má odkrouceno několik roků v nápravném zařízení v Bělušicích za podvody.A vesele v podvodech pokračuje dál.Jak takový člověk,kterýž už jednou seděl za podvody, opět v klídku dělá na lidech opět smečka.Ano,dělá.A proč, protože mu to naše skvělá legislavita dovolí. Proc nepodame hromadnou žalobu na ***.Ted jsme nešťastný my,ať má taky stažený půlky zloděj.2.12.2019

Grasu Nicolaie

 Je zloděj podvodník okrádá lidi do životy do vězení 

Markéta Parkmanová

Jezdili jsme sem léta, koupili dvě auta, viz recenze pana Parkmana. Vždy s naprostou spokojeností. Do té doby, ne jsme se s panem W. domluvili, že od nás zpět odkoupí auto. Kupní smlouva řádně sepsaná, do uvedeného data zaplacení (květen 2019) zaslal pouze část smlouvené částky a do této doby bohužel nic!!

Nutno říci, že jsme opravdu byli spokojení, důvěřovali jsme mu, takže nás toto jednání opravdu mrzí. V současné době podáno na policii trestní oznámení a u mosteckého soudu podána žaloba pro neuhrazení celé částky. Pan W. nereaguje.

Zdeněk Beránek

 U těchto podvodníků nikdy nic nekupujte. U skoro každého auta mají TOP stav ale je to lež a prodávají vraky. Koupil jsem u nich Octavii 2 údajně TOP stav, po kontrole v autorizovaném servisu zjištěna praskla hlava atd. Vše zapírají a k zákazníkům se otáčí zády a stále slibují jak vše opraví atd. Bohužel nic z toho není pravda. Tento bazar určitě nedoporucuji- podvodníci !!!!!

Václav Klempik

AUTAMOST PRODÁVAJÍ VRAKY AUT UŽ BYCH SI TAM NEKOUPIL ANI VENTILEK DO KOLA KDO TEN BAZAR ZAŽIL TAK NEMUSÍM PŘEDSTAVOVAT

 

TO ROVNOU MŮŽETE KOUPIT AUTO NA VRAKOVIŠTI 

Alois First

 překupník, co prodává problémová auta, často s přetočeným tachometrem a klidně si napíše do inzerce TOP stav, důrazně nedoporučuji.....

Tomáš Kratina

Nedoporučuji tento servis. Jsou to lháři a podvodníci a rádi vyhrožují. Koupil jsem tam vůz před dvěma lety, od té doby jsem do něj nacpal přes třicet tisíc na drobných závadách, skryté závady jako prasklé topení odmítl řešit, dodnes mi fouká fridex na okna vně auta, oprava je nerentabilní, starý vůz vykoupil za vrak, ale prodával ho jako super auto od nekuřáka a garážované (nikdy v garáži nestálo a kouřilo se v něm o sto šest), lháři, lháři, lháři. Největší chyba v mém životě byla koupit auto u tohoto podvodníka. 

Martin Pozalt

 Majitel je zm*d úplná věštkyně Jxlanda. Lže, slibuje, tvrdí  jak se ozve... už pak ani ťuk. U kupni smlouvy  říkal,že tam napíše  méně  ať  nemusi platit daň,ale cenu pak napíše  stejnou.

Jiří Novák Novák

 Naprosto otřesná zkušenost s tímto bazarem. Byl jsem  se tam cca před týdnem podívat na WP z r. 2008. Cena byla 109000 a najeto prý auto mělo něco kolem 150000km. Už to se nám celé zdálo divné, ale zkusil jsem se svézt. Auto pískalo, říkám to zaměstnanci bazaru, který jel se mnou "turbo, to je normální". Ano buď turbo, nějaké hadičky, nevím, každopádně normální to není. Vibruje spojka "to je u dieslů normální". Evidentně dle mě neni, asi už načatý či vadný dvouhmotový setrvačník. Po dojetí zkušební jízdy zkouším startovat znovu a auto už nechytá...najednou, že prý tam je slabá baterka, která se měla vyměnit, ale někdo na to zapomněl (spíš to chtěli nadělit takhle). Před námi rychle vyměněná baterie a auto poté alespoň tedy už normálně startuje. Auto prý v perfektním stavu, ověřené kilometry, nikdo na něm nic nedělal a bla bla bla...koukám ještě do vozu a chybí úchop na páce pro posuv sedačky řidiče, v kufru chybí rezerva (fotka bez rezervy dodána druhý den k inzerátu). Žádám slevu na 100000 a to prý nejde, max. o 2000, že na tom majitel víc nemá :-D Nechávám si čas na promyšlenou a druhý den tam jdeme znovu s kamarádem, který přeci jen dieselům a autům obecně, rozumí víc, jak já. Nachází měněné oba blatníky a chladič a chybějící loketní opěrku (čehož jsem si ani já první den nevšiml :-D). Majitel bazaru se hájí, že se s autem nic nedělalo, že je netknuté....podvozek jako nový (po 150000km??!!). Evidentně opravované auto po bouračce a navíc s chybějícími díly a poruchami :-/ Jen žasnu nad podobnými podvodníky. Říkám jim, že na internetu moc dobré hodnocení a recenze nemají, že se bojím kupovat. S údivem mi říkají, že za celou dobu nebyl jediný problém, že se nestalo, že by chtěl někdo auto vrátit nebo reklamoval :-D Auto jsem tam dnes už neviděl a lituju toho, kdo naletěl. Tomuhle bazaru se vyhněte!!!!

H H

Bohužel musím se přidat k recenzentům kteří jsou nespokojeni s přístupem p. W. Zakoupil jsem Ford Mondeo 2005 v roce 2015 po cca 1500km přestal motor mazat a přidřel se oprava za 52000 u Ford AutoUrban. Takže nedoporučuji. A myslim si nejsem jediny. Přístup p. W ja nic ja muzika za to si můžete Sám. Jeho nezaplacené faktury mluví za vše !!!

Radek Uhlíř

 Autamost vřele doporučuji.

Petr Janich

Katastrofa.Zakoupené vozidlo v tomto bazaru.Stočené o 100tisíc a majitel mi ukázal záda.Je to podvodník a lotr.Lže a v tom má najeto hodně moc.To mu jde.Při prodeji je už ulhanej škoda že jsme to nepoznali hned.Obědte ho cca 10km obloukem.

Emil Parkman

 V tomto bazaru jsem zakoupil dva vozy. Focus 2005 s LPG a Focus 2006 TDCI. Jeden z německa druhý Belgie. Oba se serviskou. Při koupi vozu na LPG jsme měli problém s plynem. Nefungoval. Po dohodě s panem Woznicou nechal závadu opravit. Byl tam německý systém. Dopadlo to tak, že nám tam namontovali nový systém od stagu. Vyřízeno do 14 dní. Vše nové bez doplatku s revizí. U TDCI žádný problém. Problém nemáme ani se servisem. Jsou vstřícní, mohu doporučit.

Jiří Dufek

 Chtěli jsme tam koupit vůz pan W. nejdříve nebyl k zastižení po chvíli vylez dílny a že nemá čas at přijdu jindy. Arogantní sobec které by potřeboval proplesknout a pořádně at ví jak se má chovat, debil! Auta tam nekupujte,opravdu je to lhář a podvodník. 

Petr Přibyl

 koupil sem od Wozničky touran 1,9tdi r.v.2003 vozidlo mělo převozní značky s tím že jde bez problémů stk po ujetí cca20 km auto přestalo táhnout volám Wozničkovi ten že už má mechanika doma at stím jedem dál že o nic nejde.Na stk Slavkov u Brna vozidlo neprošlo závady ,vadný brzdový sistém,prasklé silenbloky na nápravách,vadný erg ventil,koroze karoserie v zavěšení zadní nápravy a spousta dalších drobností tak chci odstoupit od smlouvy na to Woznička me poslal do ......a. že mi dá slevu 3tis.opravy přitom oprava za cca20-25tis.Velmi nesolidní prodejce nic u něj raději nekupujte.

Iva Trckova

 Neverte majiteli Woznicovi darebak,neuveritelny lhar lhar,prodali jsme pres nej auto v kvetnu dodnes nemame vsechny penize splaci nam,stale vymluvy ze nicméně za nás viz  neprodal,aby nas mohl vyplatit,jelikož peníze získané  za náš vůz POUŽIL na osobní kseftiky  nebo na co NEVIM.Kouknete na krimi zprávy TV prima ze dne 31.8.2016.Neverit NEVĚŘIT lhar podvodnik

Další názory >