Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

Rohan

hodnocení: 3.73hodnotilo: 195celkem recenzí: 15

 recenze

M J

Autoprodej Rohan NEDOPORUČUJI NIKOMU!! Prodava bourana auta v horsím stavu, bourana mnohem vice, nez deklaruje v predavacim protokolu kupni smlouvy.

Koupoval jsem necele 3 roky starou Octavii III, s najezdem cca 52tis km z nemecka za 370tisic. udajne s lehkym "tukancem" na pravy predni blatnik a prave predni dvere. Tak to bylo napsano i v predavacim protokolu. S autem nebyly 4 roky zadne problemy, az do doby kdy jsem ho chtel prodat. Pri prodeji se zjistilo, ze auto melo pomerne hodne poskozenou celou pravou stranu, ne jen pravy blatnik a dvere. navic pravy zadni blatnik a viko kufru zacina dost korodovat, delaji se bubliny na laku, rezivi hrany, na viku kufru jsou tuny kitu

Rohan nejenze je arogantni, ale je to i podvodnik. Nemit to  auto 4 roky tak ho dam rovou k soudu!! 

Auto od Rohana uz nikdy

J H

 “Koupili jsme to auto a jsme spokojeni. I veškeré procesy byly opravdu v pořádku a nikdo nás do ničeho nenutil, což se o ostatní bazarech říct nedá. Zaměstnanci jsou opravdu milý a rozhodně vám hezky poradí. O vozidle jsme měli dostatek informací včetně VEŘEJNĚ dostupného vinka vozidla. Doporučuji a zdravím team AutoRohan.”

Vladimir Svaton

 Dobrý den,toto je moje první recenze,ale musím se po zkusenosti vyjádřit k autobazaru Rohan. Vyhlédl jsem si u nich zanovni  octavi III s najezdem 83 tis. km za 370tis.Kč. Při prohlídce mi prodávající technik sdělil,že auto bylo lehce bourano na blatník a dvere. S vědomím, že  šlo o lehký tukanec jsem auto koupil a udělal chybu. Doma při peclivejsi  prohlídce jsem zjistil, ze auto dostalo ranu na predni kolo,protoze byl menen i svetlomet, mlhovka al. disk kola a z manzety za kolem lezl mazaci tuk. Při jízdě byly cítit vibrace, které rozdrncely plasty na stredovem  sloupku. Ruční brzda  měla zadrený lanovod a upadl kryt venkovniho zrcatka  na dverich. To nejhorší  ale přišlo po ujeti 1500 km, kdy se mi auto s rachotem zastavilo ve 3 patře parkovaciho domu za plného provozu. Nebudu popisovat ty nervy a problémy, jak auto dostat ven na odtahovku a přepravit do servisu. Tam nakonec zjistili, že se rozpojil nezajisteny homokineticky kloub, prave te strany, ktera dostala ranu. Kloub musel být vyměněn. V domnění,  ze se jedná  o skrytou závadu jsem zavolal p. Rohanovi jak to vidí on. No samozřejmě to viděl  tak, ze to s nimi nijak nesouvisí a že se ten kloub asi zničil provozem.Po dalším dohadování mi položil telefon. Pochopil jsem, že  se mými problémy  nehodlá vubec zabyvat. A to jeste nemam jistotu,zda jsou funkcni airbaggy.Takže, vážení  potencionální zakaznici,buďte chytřejší než já a zvažte zda vám stojí za to kupovat bourane auto v autobazaru Rohan. Kupujete zajíce v pytli.

Jiri Hradil

 Takové par don za to slovo ale h*** jako je majitel Rohan jsem ještě v životě nevidel.Uvedu na pravou míru proč takhle recenze a jakoze je to má první recenze v životě i když ne vzdy je člověk spokojený.Včera telefon do bazaru jestli se mužů prijet podívat na vyhlednutou Octavií RS.Hovor s pracovníci bazaru milá,vstřícná slecna.Po vysvětlení ze skrze praci a dálku nemůžu prijet o moc driv než před zavirackou.Pani milá ze to nevadi a dokonce ochotna i v sobotu jen ze to mám dnes potvrdit.Dnes volám znovu zvedl Rohan.vysvětlil jsem mu situaci a jak jsem s pracovnici domluveny.To prase hubaty kterymu tam nesete peníze po vás začne rvát do telefonu ze neexistuje v takovej čas podotýkám ze v 5 a mají do 5 ze tam nikdo na mě nebude cekat atd atd..rict to normálně nic sem nepíšu a pochopim  ale to co dneska předvedl mě okamžitě odradilo a nemít vedle sebe maleho synka tak by si za rámeček nedal co bych tomu frajerovi řekl..takže ani nemusím mít z jeho bazaru auto a stačila mi úplně tahle zkušenost..zaměstnanec má lepší chování než sám majitel..

Pavel Musil

 Koupil jsem vůz Peugeot za 49tis. Že auto nebylo nové je jasné auto fungovalo perfektně auto sme odvezli domů chystal se převod až se ozvalo divné cvakání auto dojelo říkal jsem v tu chvíli že jsem vyhodil peníze do příkopu. Volal jsem do autobazaru Rohan pán se zeptal jestli jsem daleko a přijel s odtahovkou auto se odvezlo na bazar peníze mě vrátili a koupil jsem jiné vsice jinde ale jezdím moc děkuji za ochotu p. Rohana a celé firmě za pomoc tohle je profesionální jednání díky ještě jednou

Ja Ja

 Co dodat k těm tady ne ok recenzim??? Musím se přidat. Neohlášena návštěva, prohlídka pár aut a zaujalo mne yeti. Prohlížel jsem si je tam všechny a předem i na jejich stránkách. Návštěva uvnitř u prodejce, o autě nevěděl nic, to já věděl více a na otázky neuměl profesionálně odpovědět. Když něco prodávám, tak bych měl o tom vědět vše a dávat jim 300tis za to, že za rohem se to rozbije tak to ne. A tak zvaná asistentka, která tam v přítomnosti zákazníků litá na klíně svého ehm miláčka tak dost profesionálně nevypadá. Tak že sorry, jdeme dál, dělají si to svou ehm 25ti letou neprofesionálnosti sami. 

Martin J

Auto koupeno v září 2018, dovoz z Německa (bylo bez značek, poslední majitel Němec). K dispozici jsem měl výpisy z pravidelných servisních prohlídek (německy), auto mělo českou dovozovou STK + emise z března 2018.

Technik byl velmi ochotný, dokonce na moji prosbu o kontrolu DPF filtru bez řečí vlezl pod auto a rukou provedl výtěr výfuku. Byla černá od sazí, ale to přisuzuju častějším krátkým jízdám, které zřejmě dorazily i baterii, musel jsem ji vyměnit. Provedena vlastní diagnostika ŘJ - vše bylo ok kromě snímače klik. hřídele - zřejmě byla na vině ona slabá baterie.

Co se týče kupní smlouvy, je to faktura s přílohou, kde je popsán stav vozu. Mají několik verzí této přílohy a snaží se zákazníkovi vnutit pro ně tu nejvýhodnější (auto jako šrot), ale když se nenecháte, bude vše jen "opotřebené úměrně stáří", a s tím už se nechá v případě problémů jít za právníkem.

Shrnuto: personál ochotný, pan majitel je obchodník - soustředěný, bez emocí, nesmlouvavý (poskytnuta sleva 5 tis. Kč, pokryje baterii a vybrakovanou povinnou výbavu s koberečky). Co bylo dohodnuto, to splnili. K registraci na místním dopr. úřadu jsem jen absolvoval evidenční prohlídku. Až budu zase hledat ojeté auto, stavím se tam.

Robert Palička

 Ještě dodatek k Ford Transit. Dle zasláného TP. od pana Rohana jsem oslovil přímo puvodního majitele auta, který byl Rakouský XXXLutz. a poprosil jsem ho sdělení zda sedí udávané km. panem Rohanem. Ani jse nedoufal že mi Rakušané odpoví. Hned druhý den od nich přišla odpověd že auto dohledaly v jejich registru a zaslaly mi správný počet najetých km. Rozdíl stočení byl 20959 tisíc km. A to mě předtím pan Rohan ujistil že prí oni kilometry nestáčí !!!

leoš Macourek

Před týdnem jsme se z přítelkyní rozhodly koupit zánovní vůz. Po projetí několika autobazarů jsme zastavily i zde. Několik vozů se nám líbilo. Avšak do té doby než jsme oslovily technika o předvedení vozu. ( doposud si hrál na počítači hry ).A byl naší návštěvou velice rozhořčen což bylo ihned poznat na jeho výkladu. Neosobní přístup, naučené fráze a nechuť něco vůbec dělat. Po oslovení jeho kolegy jsme dopadli snad ještě hůř, ten na nás i zvýšil hlas! Před osobní návštěvou přítelkyně volala do tohoto bazaru s dotazem na konkrétní vůz a byla zasypána sprchou naučených nic neříkajících frází. Takže všechny tři zaměstnanci se chovali neprofesionálně ,vždyť jsme jim nesly peníze !!! A jejich chování? dalo by se i říci DRZÉ vůči zákazníkovy Nic jsme si nekoupily a všem budeme doporučovat " Vyhněte se obloukem AUTOBAZARU ROHAN"

Robert Palička

Zdravím. Měl jsem vážný zájem o Forda Transita-valník dovoz  Rakousko. Říkal jsem si že autobazar přece nemuže mít takové špatné recenze, jak se uvádí. Bohužel musím po mé zkušenosti říct že recenze mají naprostou pravdu. Chtěl jsem před koupí od bazaru info o autu a hlavně, kupní smlouvu. Byl jsem v šoku když mi majitel bazaru meilem poslal jak bude smlouva vypadat. Byla to normální faktura o prodeji kovového šrotu a dle jeho zdělení místo kovový šrot tam bude napsáno Transit a VIN kod a to je jeho smpouva. To se mi samozřejmě nelíbylo tak jsem mu hned volal a majitel říkal že nemá žádné formuláře a já na to že já kupní smlouvu mám a že ji přivezu a on na to že prodej bude tak jak on potřebuje a né podle mě a pokud se mi to nelíbí tak nic. Záruka na auto a specifikace skrytích vad jsou prí v občanským zákoníku. Návíc byl tedy dost nepříjemný. Tak to je má zkušenost s ním ze dne 12.4.2018

Pavel D

 Koupil jsem u nich před lety Fiat Multiplu. Že byla stočená tak o 100tis bylo vidět hned. Že byla bouraná (určitě není pane) jsem zjistil, až když jsem ji sám škrábnul o beton a pak nechával přelakovat. Lakýrník se smál té vrstvě tmelu. Byly na ní další vady, kterých jsem si nevšiml (nefunkční jedna z plynových bomb, řízení táhlo doleva (to dělaj protektorový pneumatiky pane)). Cena 160tis, ve smlouvě ale jen 115. Za těch pár let mě opravy stály dalších 85tis, kdo ví, kde to jezdilo. Takže šmejdi jako většina ostatních. :(

Jan Průša

Koupil jsem u nich nový traktor Foton,záruka 4 roky.Už při koupi svítil červeně na palubce výstražný trojůhelník poruchy brzd/traktor sám nemá vzduchové brzdy/,prý kontrolka zhasne při zapojení valníku a jeho vzd.brzd.Budiž-ale doma jsem zjistil,že nejde natlakovat ani nádrž na vzduch-vadné vedení vzduchu od nádrže.Záruka se na to nevztahovala.Servis na 50 mth-odfláknutý,další vady-na nic se záruka nevztahuje/nešlo o spotřební věci/.Citace prodejce-přece nebudu za výrobní vady ručit já,musíte se na opravě finančně podílet....Jednání tragické,neskutečné.Této prodejně se obloukem vyhněte.Kdyby se dalo jezdit do Náchoda  jinou cestou tak ji zvolím.Už s nimi nechci mít nic společného.Další podrobnosti více neuvádím,je to k neuvěření.Uvažuji zapojit ČOI ,ale moc si od oho neslibuji....

Pavel Coufal

Přijeli jsme si prohlídnout předem vyhlídnutou Fábii kombi. Na fotkách pěkná, ve skutečnosti obouchaná ze všech stran a počínající korozí na několika místech karoserie. Prodejce neochotný, nebyl schopen cokoliv vysvětlit (na vše odpověď že auto je v komisi a že majiteli nemůže zavolat), při jízdě pazvuky od zadní nápravy + při jízdě rovně zatočený volant. Vedle stála další Fábie kombi která udávala nájezd 81 tis. ale volant na několika místech zbroušený do plošky, přední kotouče s hranou několika mm a pískající zvuky z motoru mě nepřesvědčili o tom že je to skutečný nájezd. Celkový dojem z nabízených aut a jednání prodejce je velice tristní.

bednar naivni

 V tomto autobazaru bych nedoporucil koupit vuz ani nejhorsimu nepriteli. Ze starsi auto bude mit sve mouchy, s tim asi pocita kazdy. Tito kouzelnici vsak sflikuji vozidla, ktera se silou vule samy nerozpadnou. S autem jsem vyrazil na 90km cestu z bazaru domu. Po 30 km problem s ostrikovaci - derava hadicka- dobry, stava se.  Nez jsem dojel, auto bylo bez oleje a porucha motoru se hlasila o slovo. V servise jasny verdikt - motor byl potkany - je posmrti- huh oprava 20 tisic a olej bude mizet dal. Ale znamky opravy aby to vubec nastartovalo byli. Takze Jako bazar urcite ne a jako servis po znamkach te odbornosti take radsi neriskovat. Snad si na ne dalsi lide daji vetyi pozor.

Qydo Qydo

Známý si koupil u Autoprodej Rohan auto. Po podrobnějším prohlédnutí automechanikem bylo zjištěno, že auto bylo havarováno a snažili se na něm zamaskovat vše, co šlo. Co se týče samotné opravy, nejspíše v jejich autoservisu, který je součástí tamnějšího bazaru, bylo to provedno na rychlo, aby se auto co nejrychleji mohlo prodat a to za cenu minimálních investic do oprav, rozumějte, že vše bylo odfláknuto. Autobazar se sice bránil, že je jen zprostředkovatelem, přičemž prodejce auta je jeho zaměstnancem. Zkráceně, pozor na ně, jsou to podvodníci, nejlépe se nákupu u nich úplně vyvarovat.