Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

Autobazar HL

hodnocení: hodnotilo: 0celkem recenzí: 3

 recenze

Vasek T

 Koupil jsem zde vůz Audi A6, vše bylo v pořádku, jak bylo psáno v inzerátu. Rychlá domluva a profi personál DOPORUČUJI

Petr Musil

 Při prodeji bez problémů, i když na dotaz, jestli vozidlo bylo bourané na zadní část odpoveděli negativně, ve skutečnosti bylo. Na dotaz na podivné zvuky při zvýšených otáčkách a kouření z výfuku odpověděli, že je to normální a že se to po zahřátí spraví. Vůz koupen v prosinci. Dojel jsem cca 20 km před bydliště a autu odešlo turbo. Šlo samovolně do otáček a z výfuku se kouřilo, jak spalovalo olej. podotýkám, že auto prošlo STK den před koupí.

Po teletonické dohodě s p. Miroslavem Hložkem jsem si měl najít servis a tam si to nechat opravit s finančním přispěním majitele vozu (Radim Hložek) Nakonec mi bylo sdělěno, že majitel nechce přispět a že si mám poslat email. Na komunikaci emailem nereagují. Jediná reakce byla po 3 týdnech, že mám nepojízdné auto přistavit 300 km k posouzení reklamace. Na návrhy posouzení jimi vybraným autoservisem žádná reakce. Při prodeji zatajili minimálně vadné turbo. Na dotaz na podivné pískání odpověděl pan prodejce, že je to variátor automatické převodovky.

Navíc nefunguje navigace s rádiem jako celek. při jízdě se restartovalo rádio v pravidelných intervalech a je totálně nepoužitelné. V popisu inzerátu byla uvedena jako součást síťka oddělující nákladový prostor, která v autě není. Za mě je jednání autobazaru hodně neférové. Jak psala paní snaží se mít ve smlouvě odstavečky, kde se snaží zříkat veškeré odpovědnosti a při podpisu smlouvy toto nezapomněl pan prodejce výslovně uvést. U prodeje přítomný můj odvoz a schoval jsem si dokumentaci včetně inzerátu.

 

Zdenka Popílková

 Inzerát se nezakládal na pravdě, v mém případě nesouhlasil rok výroby, 1.majitel a nehavarovany stav byl samozřejmě taky nepravdivý. Servisní knížka obsahovala nečitelné údaje, včetně přeškrtlých stran a po zadani VIN v autorizovanem servise nedohledatelne. Po odeslané záloze už Vas maji chyceneho v síti a co se kupní smlouvy týká, katastrofa... Absolutně obchází zákon a ve všech bodech se zříká jakékoliv zodpovědnosti. Hyenismus největšího kalibru. Vyhnout se velkým obloukem a kdo má sílu a finance na právníka, pustit se do nich.