Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

Auto ESA

hodnocení: 4.51hodnotilo: 11493celkem recenzí: 407

 recenze

Eva P.

 Všechno špatně. 

Celková doba strávená na pobočce pronkoupi auta 4.5 hodiny přesně!!!

Přijeli jsme si pro konkrétní domluvený automobil, schůzka domluvená telefonicky,  po cestě nám ještě telefonovali, kde jsme a jestli opravdu dorazíme (!!!)....a auto na místě nebylo! Nakonec jsme si vybrali jiné. Ok. Slíbená nová autobaterie - neee, ona je dobrá jsme zjistili, necháme vám ji. Auto je na letních gumach, ve smlouvě podepisujete zimní. Pro upozornění - ano, ještě přezujeme. Za chvíli info - dáme vám gumy formou voucheru, žádné vhodné už jsme tu nenašli... Na konci jednání se upomíname o onen voucher, slečna v kanceláři se velice diví -"nic takového neděláme, kdo vám to řekl??" Ok, opet informace, "ještě vám to přezujeme". 

Důležité - u aut jsou uvedeny dvě ceny, hotově a na splátky. Cena na splátky řádově vždy o několik desítek tisíc nižší. My jsme hradili na splátky. Při podpisu smlouvy ale vidíme vyšší cenu - pozor!!! ta je jen pro podnikatele a za celkem přísných podmínek. To se ale předem nikde nedozvíte!! Dokonce ještě na place u auta vás prodejce ujišťuje, že se sice díky úrokům s touto cenou trošku zvednete, ale je to výhodnější. Takže nám připadá, že prodejci naplace v kancelářích spolu vůbec nekomunikují a každý tvrdí něco jiného!

Další věc. Při podpisu smlouvy Vám nabízí neuvěřitelné obrovský balíček předražených a zbytečných služeb. Například pojištění "DAP", tedy že v případě totální havárie vám doplatí za částku mezi pojišťovnou a vaší kupní cenou. Za tuto službu chtějí necelé 4000kč. Následně při podpisu smlouvy pojistky jsme zjistili, že tato služba je v její ceně. Takže kdybychom neodmítli jejich balíček, platili bychom jí 2x. Atd atd., nic, Opravdu nic nebylo dobře. A to pomíjím detaily jako nabídnuté kafe l, které nikdy nepřinesli :) Takže my se příště určitě vrátíme do "starých dobrých áček." Esa nebrat.

Marie Jurochová

 Otec 80 let potřeboval prodat Felicii. S takto starým autem bych nejela do autobazaru, protože výdělek z takového prodeje bych nepovažovala pro ně za zajímavý. Auto jsem nafotila včetně vad, které jsem i slovně popsala v inzerátu, který jsem uveřejnila na bazoši. Cenu jsem stanovila 20 tis. Ani ne za 5 minut po zveřejnění se ozval autobazar Auto ESA, že mají o auto zájem. Probrali jsme všechny závady, upozorňovala jsem na vše na fotografiích, několikrát jsem byla ujištěna, že mají o auto zájem a cena je pro ně zajímavá. Chtěla jsem mít jistotu, že nepojedu zbytečně, proto jsem se na můj vkus až mnohokráte ujišťovala, že se vším souhlasí a cenu respektují. Za dva dny jsem sehnala druhého řidiče, abychom auto mohli dovézt, protože si otec do městského provozu již netroufá. Znovu jsem volala do autobazaru, znovu jsme se bavili nad fotkami a inzerátem a znovu několikeré ujištění, že auto je pro ně zajímavé a cenu respektují a domluvili jsme se na hodině, kdy dojedeme. Na pobočce nás nechali čekat 1,45 hodiny, načež přišel neskutečně arogantní tvor, který na starého člověka vyštěkl, že auto je šrot a vykoupí ho jedině jako protihodnotu maximálně za 5tis. Oponovala jsem, že jsem byla mnohokráte ujišťována, že auto vykoupí. Vzal si VTP a že ověří komunikaci. Po 20 minutách přišel s tou samou informací. Čekala jsem, že budou licitovat o ceně, že budou hledat další a další závady, ale očekávala jsem slušné jednání. Bohužel technik se choval velice arogantně a vůči starému člověku až hrubě. Pro dokreslení. Zhruba 30 minut tam s námi čekaly dvě ženy na prodej vozu, z nějž by autobazar vydělal minimálně 50 tis. Kč. Když byly svědky arogantního jednání technika, odešly s tím, že na takové jednání nejsou zvědavé a auto prodají jinde. Pro nás to bylo 3 lidé ztratili 3,5 hodiny času a projeto 180 km a i to by se dalo akceptovat, kdybychom my vnucovali staré auto bazaru, ale nejvíce mne rozčílilo, že jednání vyvolal bazar a neustále mne ujišťoval o jejich zájmu.

Dělají si z lidí blázny.

Pan Djcjd

 Hnus. Na šéfa Plzeňské pobočky zvažuji podat žalobu za lživé jednání a zahájení skutečného stavu vozu. Tohle si líbit nenechám. 

Lukáš Fazekaš

Neschopní operátoři,po 3 emailech nejsou schopni napsat podmínky nákupu auta domů.Pořád vám chcou volat.

Bohdana Eltnerva

 Má osobní skušenost,prosím všechny kupující ať si dávají velký pozor při koupi vozu v Auto ESA Ostrava,po zakoupení auta v červenci při první jízdě nám prasklo přední sklo,po prvním dešti jsme měli zatopený všechny světla,tak jsme dali auto do servisu,tam nám řekli že pravá strana auta byla nabouraná a neodborně správená ,perlička byla ta že přední nárazník byl připevněny dvěma šroubky,při reklamaci nám řekli že máme vyplnit dotazník....... a reklamaci nám neuznali...zdravím mechaniky do Auto Esa

Barbora Bláhová

 Zcela nedoporučuji! Koupené auto za 135 tis, vloženo do základního servisu - údržba kapalin, brzd a rozvodů 35 tis, najeto 500 km, po 3. měs. od koupi neprošlo STK. Připlacené "Pojištění" že auto projde první STK neproplatilo ano jednu zjištěnou závažnou závadu!!! Celková oprava pro STK 55 tis.!!! Auto ESA se od všeho zcela distancovalo, nehledě na to, že "Hlavní manager" plzeňské pobočky netušil, kde a jak dohledat pojistné podmínky, které mi při podpisu smlouvy NEBYLY předány... Bylo by to na žalobu, ale auto ESA počítá s tím, že se s nimi nikdo handrkovat nebude... Já to ještě zvážím... 

Radka Velechovská

 V pátek jsme si domluvili prohlídku vozu na pobočce v Pardubicích na druhý den ráno . Ráno ještě než jsme dorazili nám volali jestli opravdu přijedeme. Na pobočce jsme auto nenašli a když jsme se konečně dočkali někoho ze zákaznického centra tak nám řekli že auto bylo v pátek převezeno do Prahy. Takže jsme jeli 200km zcela zbytečně. 

Peter Bartal

 Koupil jsem v AUTOESA Ford Mondeo 7.2.2021 za 75 tis. Kč. Po víc jak roce jsem na Cebii zjistil, že auto bylo bourané ze předu i zezadu, škoda přes 70 tis. Kč. Dle mého "totálka" na dotaz při koupi jeli vůz bouraný prodejce řekl ne. Podal jsem reklamaci a ta byla zamítnuta s odůvodněním , že jsem byl seznámen se stavem vozidla. Podal jsem novou reklamaci a tu zamítli s tím, že jejich odpovědnost trvá pouze rok. Z toho vyplývá, že TO JSOU PODVODNÍCI A ZLODĚJI.

Ivo Krejčí

 Koupil jsem v Auto Esa Hyundaie,zkušební jízda v pohodě auto jsem si odvezl,ale po ujetí cca.500 km,totálně odešla spojka!Dal jsem auto do nejbližšího servisu,spojku dali novou+další drobné opravy=18 000 Kč!Jsem šťasten,že spojka byla jednohmota,kdyby tam byla dvouhmota,spojka by stála 35-45 000!Takže pozor na AutoEsa!

Ivo Krejčí

 Už nikdy ESA.Nedali mi požadovanou cenu,za můj vůz na protiúčet,z toho důvodu jsem od koupě jeji auta odstoupil,nevrátí zálohu na objednaný vůz,tak jsem o ty 2 000 přišel takže Auto ESA už nikdy!

 

P P

Měla jsem zájem o starší Peugeot 306. Telefonicky mi sdělili, že je k dispozici v Pardubicích. Protože jsem z Prahy, tak mi ho chtěli nechat dovézt do Šterbohol, i když jsem výslovně a opakovaně uvedla, že nemám problém dojet do Pardubic. Tomu se příliš nedivím, když za převoz Dále jsem se dozvěděla, že převoz bude stát 1000 Kč. Poté mi zaslali rezervační kauci na 2000 Kč v takovém znění, že si buď auto koupím, nebo mi kauce propadá. Není ani jasné, jetsli ta rezervační smlouva pokrývá převoz, nebo se platí zvlášť. Ve smluvě bylo napsáno, že jsme seznámena se stavem vozidla, a že cena odpovídá stavu vozidla a nutnosti oprav, a to jsem nebyla. Stav vozidla mi sdělili pouze telefonicky, ne písemně, jak jsem požadovala. Zato mi asi 5x celkem zbytečně volali. Způsob komunikace a znění rezervační smlouvy mě od koupě dost odradily.

 

Ivan Janský

 Přístupem pracovníků Auto Esa v pobočce Liberec, jsem byl příjemně překvapen po čtení recenzí, než jsem se odhodlal využít jejich služby. Požadovaný vůz byl v Praze. Smlouva byla ukončena v půl třetí odpoledne a auto před šestou hodinou večerní u domu. Předávající technik mě seznámil podle regulí se stavem vozidla, přidal informace k používání. Samozřejmě jsem nechal vozidlo prohlédnout nezávislým odborníkem. Potvrdil uváděné informace prodejcem a pochválil stav vozidla.

     Věřím, že ne každý je spokojený a nelze vyhovět. Já jsem spokojený zákazník a tímto děkuji kolektivu Liberecké pobočky. Ivan

Marcela M.

Minuly tyden jsme kupovali auto v olomoucke pobocce Auto ESA, a musim pochvalit pristup prodavace, ktery s nami jednal, ochotne nam auto zvedl, tak jsme ho prohledli i zespodu. Auto puvodem z CR s jasnou historii, takze jsme dlouho nevahali a vzali jej, za zhruba hodku a pul uz bylo podepsano a zaplaceno. Jeste chci zminit, ze se lze s nimi dohodnout na tom, ze si prepis udelate sami, usetrite tak poplatek cca 3.000,-. Za me slusne a pratelske jednani na teto pobocce v Olomouci.

Tomáš Pavel

 Jsou to podvodníci!! Nalezli si naše auto na prodej na internetu a několikrát nás kontaktovali s velkým zájmem o naše auto. S cenou vozu souhlasili. Po kontrole v bazaru nám technik sdělil, že auto je v perfektním stavu a nevidí důvod, proč bychom cenu, kterou jsme požadovali nedostali. Po půl hodině přišel s tím, že nám manažer může nabídnout o 20000,- méně. Odmítli jsme a odjeli. Opět nás několikrát kontaktovali, že mají o auto zájem a na ceně jsme se předem domluvili. Po příjezdu do bazaru nás čekalo další překvapení. Cenu nám dají, ale pouze při komisním prodeji. Což znamená, že peníze uvidíme až se auto prodá. Tak proč né, řekli jsme si. Technik odešel a přišel s tím, že za to, že u nich bude auto prodáno přes komisi, bude strhnuto z ceny vozu 5.900,- za každý měsíc a auto nesmíme stáhnout z bazaru 2 měsíce. Po takovém prodeji bychom toho za auto moc nedostali. A obhajoba, že musí auto omýt, vyčistit a zaplatit reklamu je opravdu směšná!!! Spíš si musí vydělat na spoustu těch blimbáků, kteří se tam poflakují po bazaru a rádoby manažerů. Auto ESA již nikdy více!!!!

Pavel Novák

Hledajíc auto jsem zavítal do Auto Esa a za chvíli koukám, jak tam technik myje vapkou pod plným proudem motor nastartovaného auta. Tak jsem si dal zase zpátečku ...

Richard Rufus

Arogantní neslušné jednání, za vozidlo nevyplatili ani polovinu požadované ceny, přitom totéž mají na prodej za výrazně vyšší cenu než jsem navrhoval. Ukecali mě ujet 100 km k nim do bazaru s tím, že mi proplatí cestu, pokud se nedomluvíme. Samožřejmě mi nic neproplatili, že prý auto nebylo v takovém stavu v jakém jsem ho slečně do telefonu popsal.

Jakub N.

 Záměrně inzerují i více než 7 dní prodané vozy, ale klientsky zajímavé. Následně oznámí, že bohužel, že vozidlo je prodané, ale mohou nabídnout jiné (v mém případě chci octávii, přesně dané specifikace a nabídnou mi 2 peugeoty a yettiho?) Vyhledám jiné auto, odešlu rezervaci, nikdo se neozve. Vyhledám za pár dní další úplně jiné auto, odešlu rezervaci z aplikace mobilního telefonu, rezervaci z mobilního webu, rezervaci z normálního webu a na auto Esa dojde jen ta z mobilní aplikace. Takže ještě jsem od nich auto ani nekoupil, ale už teď vím, že ani kupovat nebudu. 

 

Vladimír Stříž

Milí prodávající a kupující vozy u společnosti Auto ESA Olomouc, souhlasím se všemi negativními hodnoceními, které jsou zde uvedeny. Jsou to podvodníci a šmejdi. Mám totiž naprosto stejnou zkušenost. V pondělí 30.8.2021 jsem prodal vůz Seat Altea, je tam jediný, nemůžete se splést, který byl uveden do provozu v únoru 2007. Vůz ve velmi dobrém technickém stavu, ovšem protokol o stavu vozu při výkupu, který jsem obdržel, popsal vůz jako starý vrak. Doba čekání neskutečná, okolo šesti hodin. Nasmlouvaná cena výkupu byla 120 tisíc. Po hodině přišel výkupce, že vůz byl vyroben v roce 2005 podle systému Cebia (vstup na stránky stojí 599 korun) což jsem nevěděl a tedy nemohou klamat zákazníka rokem 2007 a z toho důvodu cenu výkupu snižuje na 110 tisíc, tedy o 10 tisíc méně. Po zaplacení poplatků (údajný převod vozu 1300,- Kč) jsem obdržel 108 700,- Kč. Vozidlo bylo okamžitě nabídnuto společností ESA k prodeji za 135 tisíc, tedy o 26 300,- Kč více než byl vůz vykoupen. Upozorňuji na tuto skutečnost proto, protože v nabídce vozu k prodeji je uveden rok 2007. Jak můžete vidět klamat zákazníka je společností ESA zcela normální a u vozu k prodeji uvádějí rok 2007, tedy rok uvedení vozu do provozu a ne rok výroby 2005. Mám ještě 2 auta ve velmi dobrém technickém stavu, ale společnosti ESA je určitě neprodám. Mimochodem, upozorňuji na nabízené tažné zařízení, které je nekompletní a tedy nelze používat.

 

Roman Štefanský

 Dobrý den. Pokoušel jsem se vybrat auto přez internetové stránky na auto ESA. Katastrofa. Většina vozů blokována a přitom stále v nabídce. V nabídce stále i po několika hodinách. Škoda času.

Andrea Stan

 Jak vlastně funguje akční cena na kterou láká auto Esa na svých stránkách ? Můžete volat na infolinku jak chcete, ale jedine co se dozvíte je, ze je potřeba si auto nechat financovat na úvěr a ze vám udělají na pobočce na financování tu nejlepší nabídku jakou budou moct ... když se však na pobočce ( Hradec Králové) dostanete po prohlídce k tématu ceny zjistíte ze zvýhodněná cena platí pouze u jedné banky při akontaci 10% a součástí splátek musí byt havarijní pojištění a povinné ručení..nabídka kterou vám však na financování daji je opravdu daleko od reality dnešní doby, jelikož nám nabízeli splátky u kterých by jsme za auto za 400 tisíc zaplatili ve výsledku 960 tisíc ... do toho nám lhali ze smlouvu nelze předčasně ukončit ( což je ze zákona možné) a tvrdil nám to i manazer prodejny a sváděl vše na banku ze nám to nedovolí doplatit ( což jako bývalý zaměstnanec právě teto banky jsem věděla ze není pravda ) ... takže doporučujeme při vyberu auta asi mic nekoukat na jejich akční ceny a řídit se opravdu cenou v hotovosti ... a dávat si velký pozor na informace které dostáváte k financování,protoze tohle chování nepovažuji za férové jednání ...

Další názory >