Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

Auto ESA

hodnocení: 4.51hodnotilo: 11484celkem recenzí: 399

 recenze

Ivo Krejčí

 Koupil jsem v Auto Esa Hyundaie,zkušební jízda v pohodě auto jsem si odvezl,ale po ujetí cca.500 km,totálně odešla spojka!Dal jsem auto do nejbližšího servisu,spojku dali novou+další drobné opravy=18 000 Kč!Jsem šťasten,že spojka byla jednohmota,kdyby tam byla dvouhmota,spojka by stála 35-45 000!Takže pozor na AutoEsa!

Ivo Krejčí

 Už nikdy ESA.Nedali mi požadovanou cenu,za můj vůz na protiúčet,z toho důvodu jsem od koupě jeji auta odstoupil,nevrátí zálohu na objednaný vůz,tak jsem o ty 2 000 přišel takže Auto ESA už nikdy!

 

P P

Měla jsem zájem o starší Peugeot 306. Telefonicky mi sdělili, že je k dispozici v Pardubicích. Protože jsem z Prahy, tak mi ho chtěli nechat dovézt do Šterbohol, i když jsem výslovně a opakovaně uvedla, že nemám problém dojet do Pardubic. Tomu se příliš nedivím, když za převoz Dále jsem se dozvěděla, že převoz bude stát 1000 Kč. Poté mi zaslali rezervační kauci na 2000 Kč v takovém znění, že si buď auto koupím, nebo mi kauce propadá. Není ani jasné, jetsli ta rezervační smlouva pokrývá převoz, nebo se platí zvlášť. Ve smluvě bylo napsáno, že jsme seznámena se stavem vozidla, a že cena odpovídá stavu vozidla a nutnosti oprav, a to jsem nebyla. Stav vozidla mi sdělili pouze telefonicky, ne písemně, jak jsem požadovala. Zato mi asi 5x celkem zbytečně volali. Způsob komunikace a znění rezervační smlouvy mě od koupě dost odradily.

 

Ivan Janský

 Přístupem pracovníků Auto Esa v pobočce Liberec, jsem byl příjemně překvapen po čtení recenzí, než jsem se odhodlal využít jejich služby. Požadovaný vůz byl v Praze. Smlouva byla ukončena v půl třetí odpoledne a auto před šestou hodinou večerní u domu. Předávající technik mě seznámil podle regulí se stavem vozidla, přidal informace k používání. Samozřejmě jsem nechal vozidlo prohlédnout nezávislým odborníkem. Potvrdil uváděné informace prodejcem a pochválil stav vozidla.

     Věřím, že ne každý je spokojený a nelze vyhovět. Já jsem spokojený zákazník a tímto děkuji kolektivu Liberecké pobočky. Ivan

Marcela M.

Minuly tyden jsme kupovali auto v olomoucke pobocce Auto ESA, a musim pochvalit pristup prodavace, ktery s nami jednal, ochotne nam auto zvedl, tak jsme ho prohledli i zespodu. Auto puvodem z CR s jasnou historii, takze jsme dlouho nevahali a vzali jej, za zhruba hodku a pul uz bylo podepsano a zaplaceno. Jeste chci zminit, ze se lze s nimi dohodnout na tom, ze si prepis udelate sami, usetrite tak poplatek cca 3.000,-. Za me slusne a pratelske jednani na teto pobocce v Olomouci.

Tomáš Pavel

 Jsou to podvodníci!! Nalezli si naše auto na prodej na internetu a několikrát nás kontaktovali s velkým zájmem o naše auto. S cenou vozu souhlasili. Po kontrole v bazaru nám technik sdělil, že auto je v perfektním stavu a nevidí důvod, proč bychom cenu, kterou jsme požadovali nedostali. Po půl hodině přišel s tím, že nám manažer může nabídnout o 20000,- méně. Odmítli jsme a odjeli. Opět nás několikrát kontaktovali, že mají o auto zájem a na ceně jsme se předem domluvili. Po příjezdu do bazaru nás čekalo další překvapení. Cenu nám dají, ale pouze při komisním prodeji. Což znamená, že peníze uvidíme až se auto prodá. Tak proč né, řekli jsme si. Technik odešel a přišel s tím, že za to, že u nich bude auto prodáno přes komisi, bude strhnuto z ceny vozu 5.900,- za každý měsíc a auto nesmíme stáhnout z bazaru 2 měsíce. Po takovém prodeji bychom toho za auto moc nedostali. A obhajoba, že musí auto omýt, vyčistit a zaplatit reklamu je opravdu směšná!!! Spíš si musí vydělat na spoustu těch blimbáků, kteří se tam poflakují po bazaru a rádoby manažerů. Auto ESA již nikdy více!!!!

Pavel Novák

Hledajíc auto jsem zavítal do Auto Esa a za chvíli koukám, jak tam technik myje vapkou pod plným proudem motor nastartovaného auta. Tak jsem si dal zase zpátečku ...

Richard Rufus

Arogantní neslušné jednání, za vozidlo nevyplatili ani polovinu požadované ceny, přitom totéž mají na prodej za výrazně vyšší cenu než jsem navrhoval. Ukecali mě ujet 100 km k nim do bazaru s tím, že mi proplatí cestu, pokud se nedomluvíme. Samožřejmě mi nic neproplatili, že prý auto nebylo v takovém stavu v jakém jsem ho slečně do telefonu popsal.

Jakub N.

 Záměrně inzerují i více než 7 dní prodané vozy, ale klientsky zajímavé. Následně oznámí, že bohužel, že vozidlo je prodané, ale mohou nabídnout jiné (v mém případě chci octávii, přesně dané specifikace a nabídnou mi 2 peugeoty a yettiho?) Vyhledám jiné auto, odešlu rezervaci, nikdo se neozve. Vyhledám za pár dní další úplně jiné auto, odešlu rezervaci z aplikace mobilního telefonu, rezervaci z mobilního webu, rezervaci z normálního webu a na auto Esa dojde jen ta z mobilní aplikace. Takže ještě jsem od nich auto ani nekoupil, ale už teď vím, že ani kupovat nebudu. 

 

Vladimír Stříž

Milí prodávající a kupující vozy u společnosti Auto ESA Olomouc, souhlasím se všemi negativními hodnoceními, které jsou zde uvedeny. Jsou to podvodníci a šmejdi. Mám totiž naprosto stejnou zkušenost. V pondělí 30.8.2021 jsem prodal vůz Seat Altea, je tam jediný, nemůžete se splést, který byl uveden do provozu v únoru 2007. Vůz ve velmi dobrém technickém stavu, ovšem protokol o stavu vozu při výkupu, který jsem obdržel, popsal vůz jako starý vrak. Doba čekání neskutečná, okolo šesti hodin. Nasmlouvaná cena výkupu byla 120 tisíc. Po hodině přišel výkupce, že vůz byl vyroben v roce 2005 podle systému Cebia (vstup na stránky stojí 599 korun) což jsem nevěděl a tedy nemohou klamat zákazníka rokem 2007 a z toho důvodu cenu výkupu snižuje na 110 tisíc, tedy o 10 tisíc méně. Po zaplacení poplatků (údajný převod vozu 1300,- Kč) jsem obdržel 108 700,- Kč. Vozidlo bylo okamžitě nabídnuto společností ESA k prodeji za 135 tisíc, tedy o 26 300,- Kč více než byl vůz vykoupen. Upozorňuji na tuto skutečnost proto, protože v nabídce vozu k prodeji je uveden rok 2007. Jak můžete vidět klamat zákazníka je společností ESA zcela normální a u vozu k prodeji uvádějí rok 2007, tedy rok uvedení vozu do provozu a ne rok výroby 2005. Mám ještě 2 auta ve velmi dobrém technickém stavu, ale společnosti ESA je určitě neprodám. Mimochodem, upozorňuji na nabízené tažné zařízení, které je nekompletní a tedy nelze používat.

 

Roman Štefanský

 Dobrý den. Pokoušel jsem se vybrat auto přez internetové stránky na auto ESA. Katastrofa. Většina vozů blokována a přitom stále v nabídce. V nabídce stále i po několika hodinách. Škoda času.

Andrea Stan

 Jak vlastně funguje akční cena na kterou láká auto Esa na svých stránkách ? Můžete volat na infolinku jak chcete, ale jedine co se dozvíte je, ze je potřeba si auto nechat financovat na úvěr a ze vám udělají na pobočce na financování tu nejlepší nabídku jakou budou moct ... když se však na pobočce ( Hradec Králové) dostanete po prohlídce k tématu ceny zjistíte ze zvýhodněná cena platí pouze u jedné banky při akontaci 10% a součástí splátek musí byt havarijní pojištění a povinné ručení..nabídka kterou vám však na financování daji je opravdu daleko od reality dnešní doby, jelikož nám nabízeli splátky u kterých by jsme za auto za 400 tisíc zaplatili ve výsledku 960 tisíc ... do toho nám lhali ze smlouvu nelze předčasně ukončit ( což je ze zákona možné) a tvrdil nám to i manazer prodejny a sváděl vše na banku ze nám to nedovolí doplatit ( což jako bývalý zaměstnanec právě teto banky jsem věděla ze není pravda ) ... takže doporučujeme při vyberu auta asi mic nekoukat na jejich akční ceny a řídit se opravdu cenou v hotovosti ... a dávat si velký pozor na informace které dostáváte k financování,protoze tohle chování nepovažuji za férové jednání ...

Dagmar Köhlerová

V květnu jsem volala na VW Touran 1.6TDi. Bylo mi řečeno, že auto je fuč. Pak ještě najedno, taky bylo fuč a začali mě nabízet o 80% horší auta, než jsem měla zájem, ve stejné hodnotě, jak tam ty. Nakonec tenhle touran a i to druhe auto, je stále na internetu 5.7.2021. Stejné fotky, (mám ty minulé udělané screeny) jen třeba jiná cena o 5000 výš.Až ted jsem si všimla, že mají zamazané značky(i ti z minula) a na fotkách nemají ani VIN, kde vesměs všechny jiné seriozní autoboazary maji nafocené a dané v inzeratu.Takže je jen jediné, maji tu fiktivní auta a pak vám naschvál posílají vraky, jestli máte zájem. Mělo by tohle být trestné.

Sabina Kurštejnová

 Dne 25.06.2021 jsme si z auto AUTO ESA odvezli trojkového superba barvy bílé, rok výroba 2016, pod SPZ 5AX4635. Na první pohled neuvěřitelná spokojnost, snad možná i opojení. Samozřejmě jsme si auto kontrolovali a na první dobrou až na neseřízenou kapotu a ojeté kotouče, veliká spokojenost…To by ale z mojí strany vše k pozitivnímu…

 
Doba, kterou jsme museli přečkat skrze administrativu byla neuvěřitelná! PŘÍSTUP PRODEJCŮ A NEVIDOMOST O TOM CO AUTO MÁ A JAKÉ MĚLO POŠKOZENÍ NULOVÁ.
Otázka, kterou každý z nás "lajků" položí je "Bylo auto v minulosti bourané?" je snad jasná. Odpověď jsme dostali, že není. Bohužel zaměstnanci tohoto bazaru jsou tak vygumovaný, že se ani neobtěžovali z kaslíku vyndat zapomenutý papír od bývalé majitele o škodné události z roku 2019!!!
Jakmile jsme to zjistili, do bazaru jsme jeli zpátky, kde jsem s vedoucím pobočky vedli rozsáhlou debatu, kdy nám odvětil, že si auto nechali prověřit přes CEBII, která jím žádnou škodnou událost nenašla ( jaký to chudáci). Jiné stánky ji samozřejmě našlyi s přehledem.
Tato událost bohužel poškodila cely přední blatník, světlo a hnulo to s kapotou, dle  prodejců toto není ani nehoda ??! S nabídkou ušmudlaných 5K, nás slušně poslali do pryč s domněnkou, že se ani nic neměnilo, protože to učitě prý stačilo jen vybouchat a nic. Zajeli jsem si do autorizovaného servisu, kde nám oznámily, že byly měněny všechny díly, které byly poškozeny. Bohužel i tak jim to nestačilo a s hrdostí nám oznámili, že bude lepší když auto vrátíme, že ho stejně prodají za stejnou cenu, že je to naprosto OK.
 
 
Po dnešním rozhovoru s ředitelem nevím vůbec čeho, se mi chtělo zvracet. Neuvěřitelný jaký přistup mají k nám zákazníkům.
 
 
Doporučení: Když si budeme kupovat auto u takových vydřiduchů, nechat si projet VINKO, to nám řekne nejvíce.
 
U AUTO ESA SI NIKDYN NIC NEKOUPÍME!!!!!!!!!!!!!!! NIKOMU NEDOPORUČÍME, JEDINÉ CO PRO MĚ NĚ UDĚLÁME JE PŘESNÝ OPAK.
 
BTW: prodejce nevěděl ani, že auto má tažné zařízení na to jsme si taky museli přijít sami.
 

Markéta Korená

Naprosto špatná zkušenost! Po telefonické domluvě jsme měli zarezervováno vozidlo. Jeli jsme co nejrychleji na prodejnu (blízko to zrovna není) a pán na pobočce nám tvrdí, že už je vozidlo prodané! Jak je tohle možné, když už si auto člověk zarezervuje??? Kdyby aspoň nabídli nějakou kompenzaci. A to není zdaleka to jediné. Neskutečný bordel tam vedou a hlavně ať mají prachy prachy prachy. Už nikdy více!

S C

Auto ESA už nikdy !! Nedávno jsme navštívili bazar s tím, že chceme náš vůz vykoupit a poté zkusit auto na splátky. Jenom 3-4 hodiny technikovi trval výkup, přitom před námi na výkup byl jeden pár, další 4 hodiny čekání než si nás vůbec někdo všimne aby s námi vyplnil formulář ohledně splátek, nakonec nám řekli, že vlastně čekáme 8 hodin na slunci  s malým dítětem zbytečně a že se nám ozvou druhý den, celý den jsme je museli uhánět a stejně jsme tam museli jet aby nám řekli, že auto nedostaneme. Za náš vůz nám byla nabídnuta výkupní cena 40 tisíc, jelikož prodejní ceny jsou daleko vyšší museli jsme si to rozmyslet, tak jsme se po týdnu vrátili s tím, že tedy ano, že jim ho necháme za 40 tisíc, technik nám při druhé návštěvě nabídl 25 tisíc za ten stejný vůz ve stejném stavu, při třetí návštěvě nám bylo nabídnuto 30 tisíc. Takže jsme projeli 2 tisíce kvůli tomu, aby jsme si pokaždé poslechli jinou výmluvu. Zajímavé, že před třetí návštěvou jsme si na pobočku volali a tvrdili, že nám na 100% dají 40 tisíc, že je to domluvené, člověk tam přijede a řeknou 30 tisíc. Počítali jsme s tím, že dodrží slovo a dají nám 40 tisíc, tudíž jsme si zaplatili zálohu na nové auto, kterou nám nikdo nevrátí. Tak já nevím jestli si z lidí dělají srandu nebo co. Za nás určitě ne !!! Jsou to lháři a špekulanti !!! 

 

Tomáš Sýkora

Dobrý den,

tuto bazarovou síť nedoporučuji. V nabídce na stránkách autoesa.cz mají uvedeno velmi velké množství vozidel, které nemají vůbec k dispozici. Většinou dotaz, zda-li je auto k dispozici končí odpovědí, že auto bylo již prodáno. Potvrzeno vlastními 8 pokusy. A teď přichází ta pravá obchodní taktika. Vyžádají si většinou zdvořile parametry Vámi hledaného vozidla a poté Vám pošlou odkaz na nějaký "LEŽÁK" (čtěte auto, které si jim nedaří prodat) Levnější auta do cca 45000,- kč byvájí velmi často ve špatném stavu, koroserie u některých aut mají doslova díry. Dále spousty aut mají STK na "doraz" a nebo dokonce s prošlou. Chtěl jsem si nechat převézt Felicii (podle fotografií ve velmi dobrém stavu včetně dlouhé platnosti STK) a najednou se dozvím, že celý týden auto nesmí nikdo vidět a že bude přesunuto do Prahy. O několik dní dříve mi však bylo napsáno, že auto je v Pardubících a je možné ho převézt do Brna. Jako potencionální zákazník jsem přesvědčen, že auto má technickou vadu a že ji jen dočasně opraví a následně prodají.

Miroslav Hrdlička

syn chtěl zakoupit škoda oktavia combi v jedné moravské pobočce,auto deklarováno 160000km,nechal si zaslat vin kod ,dle kodu zjistil ,že tachometr stočen o 100000km, takže velice špatná zkušenost ...podvod

Jiri krejci

 špatnej bazar, dejte si bacha

Štěpánka Ježková

 Je mi líto, že musím napsat zápornou recenzi, ale bohužel mám s Auto Esa negativní zkušenost. Hledám vůz ke koupi a tak jsem byla na prohlídce v Auto Esa, daný vůz jsem nezakoupila. Další den(velikonoční pondělí) mi telefonoval pan Jelínek s nabídkou vozu, že prý ale musí u toho vozu udělat STK a prohlídka by byla ve středu. Ve středu volal pan Jelínek s omluvou, že se STK nestihla a že se v pátek ozve..tak v pátek večer jsem pana Jelínka musela sama uhánět, neb jsem měla domluveného automechanika a nevěděla jsem na čem jsem. Prý ještě STK není hotová..(že by trvala více jak týden?) Buď se našla veliká závada a nebo o mě slíbené auto projevil zájem někdo z bližšího okolí. Následně pan Jelínek přislíbil, že kontakt na mne předá kolegovi, který měl v sobotu službu, jenže už se mi nikdo neozval..Tak jsem přes kontatní formulář poslala zájem o jiné auto a reakce žádná. Tímto jsem přesvědčená, že Auto Esa má dost zákazníků i beze mne a já k nákupu vozu volím konkurenci.

S pozdravem,

Štěpánka Ježková

 

Další názory >