Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

Auto Palace

hodnocení: 3.30hodnotilo: 284celkem recenzí: 6

 recenze

Mária Karasová

 Dobrý den, chci se zeptat co vše spadá pod služby 3600kc cca, které jsem zaplatila při koupě. Bylo my řečeno že nemusím nic, vše za mne vyřídí. Auto kupováno 30.10.privezeno4.11.po technicaku jsem musela pořád vyvolávat ať my ho pošlou. To jsem napokon dostala až 19.11. a to bez pojištění, které my bylo slibovano od prodávajícího p. HROMÁDKY, že to udělají za mne. Napokon sem zjistila přes ckp.ze bylo 6.11.odhlaseno a já 14dni jezdila bez pov.ručeni.a to byli pak same výmluvy dovolená on i paní, pak lékař a nevím co??? Při koupě ještě byla vybita baterie, tak my slíbil že my ji vymění za novou, napokon ju stačilo prej jenom dobít. 2dni vydržela a musela jsem kupovat novou. Este pysty na kufri zlihali, které my nechtěl otevřít při koupě, zjistilo se až doma. Sám by to člověk vyřídil za 1den,a přihlášení vozidla za 800kc,a ne služby 3.600kc

Milan Milda

Doporučuji se tomuto salonu vyhnout. Služby a jejich kvalita je pod úrovni AAA. Pokud si vážíte svého zdraví a svých penez, obraťte se jinam. Salon působí velkým a důstojným dojmem, to je ale vse. Vozidlo jsme vrátili, čekáme na peníze které zabloudili :-). V případe přebytku volného času a energie doporučuji jejich služby využit.

J H

Naprosto NESERIÓZNÍ jednání. Se službami této firmy jsem byla naprosto nespokojená, měli jsme rezervovaný vůz a když jsme přišli na prodejní místo na Nových Butovicích bylo nám oznámeno, že vůz byl před chvilkou prodán. Tento autobazar již nikdy!

Petr žamboch

 Koupil jsem forestra najeto 180 tisíc, servisní knížka. Auto při předváděcí jízdě nejevilo žádné známky poruchy, žádný únik oleje.

Nicméně po 800 kilometrech se rozsypalo ložisko na klimakompresoru a zjistil jsem únik servooleje(při prodeji vše řádně umyto ). Servo neřeším, kilometry to má. Klimakompresor byla ovšem očividně skrytá vada.

Člověk, který mě auto prodával, byl velice ochotný, dal mě emailový kontakt na vedoucího. V pořádku, chápu, sám o tom rozhodnout nemůže. Napsal sem tedy panu vedoucímu (dle maila by to měl být Radim Tyn) a žádná odpověď. Myslím, že byla aspoň základní slušnost prodejce, se k mému problému vyjádřit.  Nicméně budu doufat, že auto nemá další skrytý problém a určitě se nehodlám do tohoto autobazaru nikdy vrátit.

david jaroš

Min tyden jsem byl na pravidelne servisni prohlidce po 60 000 km v autopalace spořilov. Auto mi navracel uplne nekdo jiny nez prebiral a kdyz jsem se ptal co se vse zmenilo atd tak nebyl temer schopen rici jak dana prohlidka dopadla. Nicmene po trech dnech mi zacali problemy, ktere jsem do dane doby nemel, kontrola teploty prestala dobre pracovat, ale co je horsi, ze auto jiz neslo nekolikrat nastaratovat a doslo k uplnemu zamrazeni systemu. Budu to reklamovat, tak jsem zvedavy na jejich dalsi pristup

Jiří Pospíšil

Nedoporučuji autobazar Praha Spořilov. Byl jsem s přítelkyní vybrat auto s automatem a našli jsme nabídku na Mazdu 6. Prodejce byl ochotný při předvedení vozu i sdílný co se informací o autě týká. Auto se nám líbilo. Na webu v inzerátu bylo vedeno jako nehavarované na což jsem se zeptal i prodejce a ten to potvrdil. Složili jsme zálohu 15000 Kč a před doplatkem rozdílu jsem dle informací z TP zjistil, že auto bylo silně havarováno. Škoda byla přes 300 tis. Následně jsem tuto informaci předal autobazaru a ten zálohu vrátil se slovy, že o tom nevěděl. Opravu auta však zajišťovala Autopalace Brno. Hodně bych se divil, kdyby levá ruka nevěděla co dělá pravá. Co mě na celé věci mrzí, že jsem tuto společnost považoval za férového prodejce. Takové triky bych čekal od bazaru s vlaječkami někde za městem, ale ne od prodejce takového jména. Výsledkem byly vrácené peníze na záloze, ale nedostalo se nám žádné omluvy a člověk s tím ztratil spoustu času i peněz, které firma APSpořilov samozřejmě nenahradí. Nedoporučuji tedy veřit takovému prodejci a pokud si tam půjdete pro vůz důkladně si ho prověřte bez ohledu na to co tvrdí prodejce v autopalace spořilov. Kdyby prodejce na rovinu řekl, máme tu auto, které je od našeho zákazníka a bylo havarované tak a tak, zohledníme to v ceně dobrou slevou bral bych to jako férové jednání. Takhle to vnímám jako podvod a nic bych si tam nekoupil.