Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

AutoVELVET

hodnocení: 2.69hodnotilo: 16celkem recenzí: 6

 recenze

Tomáš K.

Dobrá domluva a auto jezdí jen měním olej a brzdy.. takže luxus

Martin Bokůvka

 Cca před rokem jsem ve Velvetu kupoval Golfa 5. generace. Prodejce byl už po telefonu velmi vstřícný, ochotně mi popsal stav auta, zmínil i škrábanec na zadním blatníku, který v reálu nebyl nikterak velký. Osobní setkání s lidmi z autobazaru bylo rovněž pozitivní. Příjemní a vstřícní lidé. Auto jsme projeli, šupli na zvedák, nechali mě projít všechno, co mě zajímalo, servisní knížka byla k dispozici.

Přímo na místě mi velmi rychle udělali veškeré papíry, vysvětlili náležitosti převodu a už jsem frčel.

Nyní po roce jsem s autem spokojen. Nechal jsem udělat velkou kontrolu po 175000 km, krom drobných výdajů za svíčky, výměnu oleje, špatný zámek nádrže a manžet do auta jen liju benzín a jezdím.

Auto Velvet mohu s klidným svědomím doporučit.

Petr Fuchs

 Dobrý den, jak se může autobazar odvolávat na původního majitele? Pokud prodává bazar, reklamace řeší sám bazar a jakákoliv domluva, i když se jedná o komisní prodej, je na autobazaru, který musí s majitelem, jehož vůz přeprodává, komunikovat. Nikoliv zákazník. Zákazník komunikuje POUZE s bazarem, který potřebné vyřizuje. NEEXISTUJE, aby se bazar vymlouval na komisní prodej a odkazoval zákazníka na osobu, se kterou má jednat výhradně bazar!!!

Míra Freedas

 Jak mohl pan Danihel měnit na nadtove octavii svíčky?

Tomáš Danihel

Dobrý den pane Danihel,

chápu Vaše rozhořčení a mrzí mě, dnes jsme si volali a myslím si, že nějaké věci vysvětlili, vozidlo prodával p. Uhxx u nás v komisním prodeji, dostal jste i na něj telefon ohledně vyřízení nebo podílení se na reklamaci, ale následně jste však schůzku nebo domluvu neřešil. 

V této chvíli Vám popřeji už jen spokojené kilometry bez nutných závažných opravem.

S pozdravem Lukáš Klimeš

Tomáš Danihel

 AutoVelvet 

 Před necelými dvoumi lety jsem v AutoVelvet koupil vůz škoda Octavia II, 2.0 TDI 103kW combi. Na pohled krásný vůz, slušná cena, autobazar vypadal hezký, i auta jen kvalitní vozy ovšem jen na pohled. Auto jsem bral na úvěr, vše rychle a profesionálně vyřízeno, příjemný přístup prodejců i manažerů to vše ok. Za auto na opravách jsem dal dnešním dnem něco přes 80 000,- přijde mi to strašně moc když vezmu v potaz že auto mělo najeto podle tachometru nějakých 191 735 km a dnes má najeto 201 899. Opravy začaly už po dvou měsících od koupě. Když jsem chtěl proplatit nějakou malou část z těch oprav, nebo vrátit auto tak to bylo jen odvolavani z jednoho kolegy na druhého apod. A opravy: turbo, praskla hlava, těsnění pod hlavou,rozvody, klimatizace, chladič, spojka,brzdové třmeny, ložiska, zadní středové světlo,přední pružiny, svíčky, a víc už tady asi ani psát nebudu protože by toho bylo opravdu dost a nechce se mi hledat faktury protože když vidím ty částky tak je mi z toho zlé. Kupoval jsem ojetý vůz a vím že nějaká investice bude potřeba, je to ojeté auto tak je to logické ale aby na autě odcházela jedna věc za druhou při tomhle stavu km a výborným stavu vozu jak psal AutoVelvet i na stránkách tak to je bych řekl moc. Mimochodem na autě je ještě potřeba dost oprav! Jen co výjedu ze servisu, za chvíli jsem tam zase! Koupil jsem na pohled pěkné auto s dobrou výbavou ale jinak vrak! U nich už bych nekoupil ani kolo!!!