seznam autobazarů
hodnocení autobazaru
autobazar
Davo car
Olbramovice 203, 259 01 Voticehodnocení: 4.61hodnotilo: NaNcelkem recenzí: 207recenze
Lincoln El Cid
Volala mi paní a říká mi, že mají zájem o moje auto, ptám se na jak to bude dlouho, říkala tak 45 min, domluvila mi schůzku na 9:30, přijel jsem cca 9:40, protože schůzku jsme domluvali tak v 9:20 :D.
Čekám asi 30 minut, když mi bylo slíbeno 30-45 min, že vše bude vyřešeno. Prostě když mám domluvenou schůzku předpokládám, že do 10 min jakmile přijedu, to se mnou začne někdo řešit. Příště jestli budou volat jim asi řeknu, ať mi pošlou 500 na benzín a čas tam předtím strávený, jinak už nepřijedu. :D Prostě nastavit si podminky, když oni jednají takhle.
Vlasta Keblúšková
Do DAVO Car jsem poslala, že prodávám AUDI A6 allroad z roku 2009, najeto necelých 150 000 km, napsala jsem požadovanou cenu 170 000 kč, volali mi, že mají o vozidlo zájem. Dne 11. 3. 2026 Audi prohlédli, vše bylo v pořádku, vozidlo bylo po celou dobu parkované v garáži, nicméně cena po handrkování 145 000 Kč, ale pak ještě odečetli poplatek za přepis 2 500 Kč. Dnes je pátek 20. 3. 2026, koukám, koukám, ale peníze na účet nedorazily a zítra je sobota, takže nepřijdou. Má DAVO CAR problém zaplatit za vozidlo, které již mají 10 dní ve svém majetku? Ve smlouvě mají splatnost 10 dní?????
Nikola H
Prodávala jsem auto, volali mi z Davocar, že odkoupí a zároveň si u nich mohu zakoupit nový vůz na protiúčet.
Velmi milá paní se mnou vše domluvila a vybraly jsme pro mě vhodné auto, které bylo dle jejích slov bez vad, nově přidané do nabídky, ještě neinzerované a může mi ho rezervovat, pokud zítra přijedu. Vše jsme domluvily, ale manžel mě ještě přemluvil zaplatit si Cebii, která odhalila totální škodu na vozidle před půl rokem. Reakce Davocar byla, že si paní nevšimla, a že mě chápou. Večer mi ještě poslali rozmazaný výstřižek fotografie, kde ani nebyla vidět spz, natož poškození vozu. Zkrátka podvod. Naštěstí jim to nevyšlo. Poslala sem jim číslo účtu, aby mi jejich ředitel poslal za tu Cebii :-) Nic neřišlo...
Krásný den a určitě nedoporučuji.
Petra Krčmařová
Auto které jsem koupila nezvládlo dojet ani domů a když jsem chtěla odstoupit od smlouvy, v podstatě se mi vysmáli. Hledám lidi se špatnými zkušenostmi. Prosím pokud to čte někdo s podrobnou zkušeností, ať se mi ozve na e-mail petranelesovska@seznam.cz
Ondřej Kraloup
Po telefonu řeknou plnou cenu, člověk už počítá s tím, že to tak nebude, ale to že jsem byl ochotný jet přes 130km až do Plzně, ještě bez zaplacení cesty, to vůbec neřeší. Taky chtěli projet auto, že mi mladej technik začne říkat, že najednou nejde tempomat, když celou cestu fungoval úplně normálně, tak to jsem vůbec nechápal. Dopředu jsem řekl že lehce kolísají otáčky z důvodu špatné váhy vzduchu (oprava za 3 tisíce), ještě při jízdě se technik trochu přeřekl a v průběhu konverzace mi řekl že v tomto servise moc zákazníkům nelžou, poté dodal že teda vůbec nelžou. Místo 30 min jsem čekal asi hodinu na výsledek, první co technik řekne, no cenu vám nedokážu říct, chodil okolo horký kaše, následně mi došla trpělivost, a vyzval jsem ho k finální nabídce. Najednou začal vytahovat důvody proč auto má tak malou hodnotu, že motor žere olej, prahy jsou strašně navařený atd. Je to 20 let starý auto, nevím co bych čekal za zázraky, auto v hodnotě okolo 120k. Jeho finální odpověď zněla, že na místě 10k, a případně po opravě kolísajících otáček 80k. Jako za mě vrchol že dokáže říct takovou nabídku i celkově jejich přístupu.
Za mě jeden z nejhorších bazarů. Určitě nedoporučuji.
Honza Hloupý
⭐☆☆☆☆
Opakující se scénář: silné sliby při prodeji, problémy po převzetí, vyhýbání se odpovědnosti při reklamaci. Náhoda? Těžko.
Když musí situaci opakovaně řešit i Policie České republiky, a to podle místních několikrát týdně, nevypadá to na ojedinělý omyl, ale na zaběhnutý model fungování.
Nabízí se otázka, zda si zde někdo neudělal z konfliktů a sporů běžnou součást podnikání. Pokud je strategie postavená na tom, že část zákazníků to vzdá, pak je to cynický, ale zřejmě výnosný přístup.
Možná tu platí heslo, že špatná reklama je taky reklama. Jenže důvěra se takhle nebuduje.
Za mě jasné varování pro ostatní.
Petra Krčmařová
Jiří Luňáček
Musím říci, že mě v Davocaru potěšili.
Přestože jsem si u nich auto nevybral a zrušil i budoucí smlouvu o autu na výkup, poslali mi malý technický průkaz zpět na svoje náklady doporučeně poštou.
Za mě solidní jednání. JL
Erik Král
Po telefonické dohodě, odeslání fotek a dopsání závad na autě bylo auto naceněno velmi hezky až se mi tomu nechtělo věřit. Paní na recepci velice příjemná, jen jsem váhal zda doopravdy jet 2h tam. Nakonec jsem to risknul a pěkně si naběhl. Auto projeli jak bývá, zkontrolovali uvnitř u sebe (nemohl jsem tam být, takže jsem neměl tušení co se s autem děje) a cokoli jakákoliv škrába navíc nebo něco čeho si člověk hnedka nevšimne se nedoví co se tam dělo. Příjemné cca 50min posezení s kávou na gauči. Přijde technik s tím, že mi dá max polovinu nabízené ceny, která byla naceněna přes telefon... S tím, že má kosmetické vady( na které jsem upozorňoval po telefonu a fotkami, které se měli dostat k technikovi i se seznamem vad ) a dále se vymlouval na dané věci jako teče převodovka, ze neudělám technickou jak to teče hodně.Zajel jsem s tím do mého servisu, řekl jsem co jsem zažil on se usmál a odpověděl: u ťehle starých aut to je prd a on by se na to taky vyprd jen Vás chtěl co nejvíc stáhnout... Perlička nakonec, že moje auto je očividně omlazeno o 2 roky. Než jsem zajel k nim na ocenění, tak jsem byl v jiných bazarech (esa a aaa) a nikdo mne na to neupozornil a dle hledání vin zdarma je u mého auto vše v pořádku.
Když ptáčka lapají pěkně mu zpívají a četl jsem zde taky na ně hodně negativních recenzí a řekl si, že tomu dám šanci a pěkně si naběhl. 5h zabitých a to nepočítám cestu. Pokud přemýšlíte dávat auto do tohoto bazaru na výkup tak se mu vyhněte.
Naomi Vavrlová
- 800 Kč bez dokladu za přezutí kol na autě které jsme ani nekoupili.
- Neodbytné vnucování pojistky i po hodině odmítání.
Po tom, co jsme do DAVO car dojeli po 2 hodinové jízdě, nás mile překvapilo, jak velké auto centrum to je.
Působí profesionálně a velmi čistě.
Co už teda není moc čisté, jsou šílené praktiky prodejců a jejich přístup.
Pán, co nám auto ukazoval byl velice příjemný, ale jakmile asi uviděl, že autům moc nerozumíme, zčuchnul potenciální prodej a začal auto strašně chválit. Ale na otázky, jako třeba jestli v automatické převodovce byl měněn pravidelně olej, se velice dobře vyhýbal a po mumlání začal mluvit úplně o něčem jiném.
Po trošku nešťastném hledání nálepky o výměně oleje, které dopadlo neúspěšně, nám to pán odůvodnil tím, že se občas stává, že nálepky díky zahřátím upadnou :) A to ani nemluvím o tom, kdy nám pán přišel ukázat pomocí umělé inteligence, spotřebu, která nás také trápila, kde první poukazoval, že auto bude mít 6-8l ale když jsem upozornila na to, že kouká na manuál a né na automat, tak najednou byla spotřeba 8-12l. Trošku rozdíl, ale to už nám moc ukazovat nechtěl :)
Nicméně se nám auto dost líbilo, proto jsme ani neřešili, že auto bylo i cenově trochu přepálené na ročník 08. Postoupili jsme s tím, že nám pán udělal nějakou rychlou cenovou nabídku, kde nám strkal jak letní gumy za 6 000 Kč od původního majitele a nové zimní kola, první teda za 13 000 Kč (původně 14 000 Kč) a pak ještě příplatek za zpracování celých 5000 Kč.
Další krok po tom, co jsme souhlasili, že nabídka se nám líbí, si nás vzala s úsměvem paní do kanceláře, kde už vypisovala potřebné informace a tady začal ten bodový zlom. Nabídla nám prodlouženou záruku na rok za 29 000 Kč. Po tom co jsem odmítla i po třetí, při ceně záruky 18 000 Kč, už paní spadl úsměv a i po vysvětlování, že opravdu nechceme auto na úvěr a ani nic na splátky si na nás zavolala kolegu, aby nás zkusil zpracovat. Domlouval nám dobrých 40 minut, kde jsem už i já začala být zoufalá, že ani tenhle pán po tom, co mu řeknu 10 krát, že opravdu nemám zájem a že ani pojistku za skvělých 12 tisíc pak 8 tisíc a pak senzačních 4 tisíc, fakt nechci. Nakonec zlomil mého přítele, který na to kývl. Vrátila se paní, aby to dokončila, s tím, že nám přijde skrz sms odkaz, kterým podepíšeme smlouvu.
Poprosila jsem tedy paní, aby nám ukázala první kupní smlouvu, že si jí ráda první přečtu, s něčím co se mi trochu zdálo jako neochota mi smlouvu vytiskla. Při čtení se mi stihlo všechno rozložit - nebo jsem spíše byla tak vyčerpaná z neustálého drcení z jejich strany s pojistkou, která byla, jak druhý kolega neustále připomínal i po mém opětovaném odmítnutí <3 dobrovolná <3 - a proto jsem nakonec řekla, že potřebuji čas na rozmyšlenou a jestli mohu na auto složit rezervační zálohu, bylo mi řečeno, že ano a to 10 000 Kč nevratné kauce :) šílenost. Odmítla jsem - proto si na mě paní zavolala manažera, který s frustrovaným přístupem přišel s nadějí situaci zachránit, ale místo toho začal mluvit o tom, že na autě kvůli nám už jsou nové gumy, které mu nikdo neproplatí. Nechápu, kdo mění gumy na autě, na které není ještě podepsaná kupní smlouva.
Jen tak mimochodem, nic jsme vůbec nepodepsali, ale pan manažer nemohl přestat mluvit o tom, že takhle jeho autoservisáci nebudou mít zaplacenou práci. Tak mi je trochu těch autoservisáků v DAVO car líto, že je manažer neplatí a žijou jen z peněz za přezuté kola.
Nakonec zlomil mého přítele, a vydoloval z něho 800 Kč za výměnu kol, načež ani nedostal žádný doklad a nebo třeba důkaz, že reálně gumy vyměnili, takže bůh ví, jak to bylo.
Nemluvě o tom, že nám bylo vyčteno za ztracený čas kolegů, jako kdyby hodinově nebyli dost placeni. To, že jsme i my na místě strávili 5 hodin zbytečně, nikoho netrápilo a to ani nepočítám cestu.
Takže výsledek ? s naší cestou 9 hodin zbytečně promarněných a 800 Kč za špatnou zkušenost a šálek čaje.
Zpráva pro DAVO Car: kdyby jste moje ,, Ne děkuji, nechci " vzali na poprvé, tak by jsme s autem ten den odjeli. Někdy se fakt nevyplatí lidi zpracovávat tak dlouho.
Josef Beneš
Dejte si velký pozor na tento autobazar!!Jestli máte peníze na vyhazování tak jedině tady koupit šrot za předražené peníze.Cena je zkreslená cena se vyšplhá ještě o přepis za 3500 normální cena 800.Paní se vám snaží vnutit pojistit si auto proti poruchám za 20 tisíc na rok nakonec jsme se dostali na 10 tisíc.Raději jeďte jinam.
Martin Kulhavý
Moje hodnocení bude trošku rozsáhlé protože mám hned dva případy proč se tomuto autobazaru vyhnout při prodeji vašeho vozu.
Můj kamarád se zde pokoušel prodat Octavii 3 z roku 2019 veškeré informace o voze podal po telefonu a byla mu slíbená cena výkupu cca 260 000 Kč na místě ovšem autobazar nabídl 170 000. Rozhodl se tedy jít cestou komisního prodeje což se sebou neslo různé poplatky jakože vyčištění čistého vozu a tak dále. Po měsíci neúspěšného prodeje se kamarád rozhodl auto vyzvednout. Bohužel mu bylo předáno vozidlo s vybitou baterií píchlým kolem dokonce bylo vyndané vlečné oko, nikdo neřekl proč. Takové vozidlo by si potencionální zákazník snad ani nemohl koupit když se o něj celý měsíc tak to starali.
A teď můj případ. Chtěl jsem prodat Škoda Scala z roku 2022 s nájezdem necelých 40 000 po telefonu mi bylo nabídnuto 450 000 Kč, vozidlo jsem se rozhodl jim dovézt ukázat, na vozidle samozřejmě není vůbec žádné poškození nikdy nic lakováno plná servisní historie a tak dál. Za vozidlo mi bylo na místě nabídnuto 360 000 Kč. Vážně nechápu jak si tento autobazar může takto hrát s lidmi víceméně dělat jenom srandu.
Už jsem čekal na nabídku této super ceny šel jsem se podívat na vozidla na prodej na Škodu Octavia 4 generace. Vozidla jsem nemohl najít tak jsem vlezl do té smradlavé boudy kde by měly být i prodejci a zeptal se pána co se ani nezvedl ze židle kde bych ty Octavie našel. Pán se ani v té chvíli se židle nezvedl a rukou ukazoval někam tam dolů asi druhá ulička tady od nás. Asi jsem si myslel moc že by mě tam třeba pán mohl doprovodit a něco mi k vozum říci. Podle mě spatny přístup na vsech stranách a nebo člověk který chce prodat ci koupit obyčejnou skodovku pro ně není ten správný zákazník.
Cca po dvou dnech od mé návštěvy mě kontaktovala telefonicky paní s dotazem jak jsem byl spokojen s výkupní cenou a s přístupem. Sdělil jsem ji vše co je napsáno v této recenzi možná ještě něco nsvic a také že pozaduji náhradu mého ztraceného času a ujetých km. Do dnešní doby cca 4 dny se nikdo neozval
Volodymyr Luchynets
Moje zkušenost s Davocar byla velmi špatná. Jejich pracovník sednul ocenit moje auto, ale způsob, jakým s ním zacházel, byl zcela nevhodný. Šlapal na plyn bezdůvodně až na doraz, prudce řadil a měl jsem obavu, že může poškodit převodovku. Takový přístup k cizímu vozu nepovažuji za profesionální.
Dalším problémem bylo samotné ocenění. Auto bylo ohodnoceno výrazně níže, než je jeho reálná tržní hodnota. Působilo to tak, že cílem bylo cenu co nejvíce srazit.
Celkově hodnotím přístup i jednání jako velmi neprofesionální a zákaznícky nepříjemné.
Nedoporučuji, pokud očekáváte férové jednání a respekt k vašemu vozidlu.
Miroslav Hula
Dobrý den, po několika telefonech s paní na lince jsem vyslal manželku na výkup našeho vozu. Já nemohl, jsem po operaci nohy, vybavil jsem ji ověřenou plnou mocí k prodeji vozu. Po 40 minutách čekání se jelo auto projet. Manager oznámil výkupní cenu 160 000. Manželka se ještě 2X ujišťovala, že 160? Jo 160 a odečet za přepis odečet 2400...OK, souhlasíme. Po desítkách minut, kdy nefungoval software a prý jedna paní nepřišla do práce, manželka požádala, zda se může vzdálit do blízké Olympie, vyřídit ještě jeden úkolek. Nebudete tomu věřit, ale po pěší tůře tam a zpět včetně vyřešení úkolu, Davo Car ještě neměl nic připraveno. Celý rychlý výkup se natáhl na 4 hodiny, a začala panovat obava, že nebude jak vyzvednout děti ze školky. Nakonec manželce dali fakturu za 150 tisíc (ano, správně, o 10méně). Následoval dotaz, proč auto nevyplatí hotově, jde o částku, která vyplatit dle zákona lze. Prý už dnes překročili nějaký jejich limit a ta moje plná moc se nevztahuje na přepis vozu. Takže podepsala fakturu s tím, že plnou moc doveze hned zítra dopoledne. Davo řeklo, že jakmile dovezeme plnou moc, posílají se peníze a ať necháme auto do zítra pojištěné. Manžeka už si v tom stresu a naštvání nevšimla, že ta faktura má splatnost 24.10. !!! Druhý den můj kolega dovezl plnou moc na Davo Car, kde ji převzali a vše jsme ověřili na info lince. Nicméně nám na infolince řekli, že peníze budou vyplaceny k datu na faktuře. Namítl jsem, že dohoda zněla jinak, že podmínkou vyplacení bylo dodání plné moci a ta už je na pobočce od 10:00. Ne, kdepak, smlouva, faktura. Tak ok, my ty prachy nutně nepotřebujeme hned, ale proč se o to nepodělit, aby takto nepodadl někdo, kdo chce v 14hodin auto prodat a v 16 někde o kus dál koupit jiné...
Částka manager vs. částka faktura -10 000
Doba výkupu 4hodiny (rychlý výkup mají u vstupu)
Peníze na ruku a ihned = za 10dní na účet
Bravo, takto se uvádí nová pobočka na trh. Gratuluji!
Jiří Přenosil
Moje recenze se podobá té předcházející. Pracovník cool centra (p. Hrubý) mě 2x telefonicky oslovil s tím, že inzerovaná cena za můj Peugeot je výborná a že když přijedu do bazaru vůz pokud bude bez závad vykoupí. Skutečnost byla taková, že vůz bez závad byl ale nabídka za výkup byla o 39 T. Kč nižší. Ze strany p. Hrubého je to podvod. Vůz jsem si odvezl zpět. Cesta z Jihlavy a zpět cca 200 km.
Ostatní pracovníci v Davocaru se chovali velice mile. Tento autobazar nemohu rozhodně doporučit.
branislav hornak
Kupoval jsem starší auto, to je pravda. Byl jsem ale v tom, že je to vozidlo, které ujede alespoň 20 000km.
Prodali mi ale totální šrot, plný skratých vad - vozidlo, prostě nemělo jít na silnice, ale do šrotu.
Předtím jsem od nich kupoval MB VITO, nákup tohoto vozidla ale rozbil veškerou mou důveru v tuto dobře se tvářící firmu. Při řešení reklamace problém na problém - apriori odmítají nejsnadnější řešení, přičemž jde o pár desítek tisíc - vozidlo jsem chtěl vrátit, investoval jsem do něj přes 30 000 korun do oprav s tím, že mi kupní sumu, bez zohlednění zhodnocení vozidla započítají k sume kupovaného nového vozidla. Pro ně neřešitelný problém.
Vydělali pár tisíc - já ztráta cca 50 000 na vozidle, které 3 měsíce od koupi stále stojí - dálniční známky, pojistky, opravy...........Mají nespokojeného klienta a tuhle recenzi.
Pokuď je na tom firma tak špatně, že musí prodat totální šrot člověku v nouzi - pak je asi lepší podívat se v budoucnu po solidnějším prodejci - určitě je jich spousta. Branislav Hornak
Jaroslav Semerád
Auto za 650.000, které jsem dal v březnu do komisního prodeje do Davocaru. Děs, běs...!!! V červenci jsem ukončil. Nechopnost a lempismus. Od května 2025 na vozidle svítil nutný servis. 4 červeně svítící požadavky ! Nikdo nepovažoval za důležité se mnou tuto věc konzultovat. Z toho vyplývá, že o prodej vozu ani samotné vozidlo se nikdo nestaral. Jako zákazníka by mě tato hlášení od vozidla odehnala a tak není divu, že se neprodalo.Tím, že se o vozidlo nikdo nestaral došlo i k poškození akumulátoru. Vozidlo jsem po příjezdu domů nenastartoval a ani nebylo možné akumulátor dobít. Byla nutná výměna.
Na pravých zadních dveřích je promáčklina, nejspíš od poškození jinými dveřmi.Sklo pátých dveří se spoustou škrábanců.Znečištěné levé zadní sedadlo. Co tam s tím dělali, nechápu. Podepíšete, že jste auto převzal, technik vám řekne kdyby něco, tak se ozvěte. Ale marně. Zvažuji právní kroky, protože bazar na reklamaci nereaguje.
Pavel Tojejedno
Absolutně NEDOPORUČUJI! Jel jsem 250km jen aby mi za moje auto nabídli 10.000,-Kč jako protihodnotu. Za vozidlo jsem si řekl 70.000,- což je reálná cena a 10.000,- mají cenu jen pneumatiky.. Nový vůz jsem chtěl koupit i bez protiůčtu ale toto jednání mě tak naštvalo že jsem jel ihned dalších 250km domů.. Výsledek? Najel jsem zbytečně 500km a zbytečně jsem čekal 2 hodiny..
Roman Chytal
Naprosto nechutne a klamave jednani. Ozvali se na nas inzerat, ze o auto maji zajem. Pokud se na aute nenajde zavada, budou akceptovat cenu v nasem inzeratu. Zajel jsem za nimi, po kontrole vse v poradku, ale nabizeji o 100000 mene, nez-li bylo dohodnuto. Nutno podotknout, ze vse trvalo opravdu dlouho. Nepristoupil jsem na to. Za cca mesic jsme se opet spojili, domluvili jsme se na kompromisni cene, jeste jsem prihodil uplne nove pneu a lita kola s pouzitelnymi pneu na dalsi sezonu. Dvakrat jsem volal, abych se ubezpecil, ze dohoda plati. Vsak auto uz podrobne zkoumali, tak jsem si rikal, ze musi vse probehnout v poradku. Scenar se po prijezdu opakoval, ze cenu nemohou akceptovat, vyzaduji dalsi snizeni ceny o 55000. Vse zase ve stylu, zavolam kolegu, zeptam se, proverim,... Za me absolutne nechutne jednani, zadna pokora. Idealni pro provereni COI. Bohuzel jsem az po odjezdu zjistil, jake jsou recenze z internetu, protoze scenar je porad stejny. I behem vyckavani na pobocce jsem videl klienty s uplne stejnym osudem. Je to vice nez smutne, bazar k se smejdskymi praktikami!!!
Matou Ch
Měl jsem částečně cestu kolem a byl jsem schopný obětovat 2h svého času, přemlouvali mě ať přijedu a nedám na recenze, ikdyž jsem jim to poprvé odřekl právě kvůli tomuhle důvodu. Dostanete poukázku na benzín a pokud se dohodneme odvezeme Vás až domů 120km (ty chudáci tam čekali na svoz jen do blízké Prahy celou dobu co jsem tam byl, tedy cca 2h a i když jsem odjížděl, tak pořád neodjeli).
Volají sami, přesně vaše auto chceme, je po něm velká poptávka, máme na něj kupce, přijeďte ještě dnes. Pokud vozidlo nemá žádnou závadu, není důvod aby jste nedostali tu částku co chcete. Ty špatné recenze jsou proto, protože jsme našli přes diagnostiku závadu nebo auto bylo ve špatném technickém stavu. Lidi píšou jen negativní recenze, blablabla a další kecy.
V den termínu vám zavolají jestli to teda platí a přijedete. Stejně na tu danou hodinu neexistuje rezervace, prostě přijdete na řadu postupně, to je taky jedna z taktik nechat vás čekat. Testovací jízda, auto je super. Vemu si ho na zvedák, oběhnu měrkou a za 15 min jsem u Vás. Hodina pryč (kafe mají hnusný, presso slabý jak jejich kecy).
No, to auto co jste nám přivezl o to neni vůbec zájem, to víte to se moc neprodává, to nám tady bude ležet dlouho, to nikdo nechce. S vysmátim technikovi, ať mi okamžitě navalí klíče a techničák ujíždím zpět z této p*dele pod Prahou. Technik ještě prohodí, no víte ty ženský co to navolávají ty tomu nerozumí, oni neví, že tyto auta nechceme vykupovat, že o ně není zájem. Jako nikdo příčetnej tam dělat nemůže.
Omlouvám se Áčkům a Esám, tohle je absolutní dno. Dno pod Prahou.