seznam autobazarů
hodnocení autobazaru
autobazar
Auto ESA
hodnocení: 4.23hodnotilo: NaNcelkem recenzí: 481recenze
Petr Žák
Vyhlídl jsem si na internetu Nissana Primeru, prý ročník 2004. Po pár dnech zjišťování jsme objevili1) Naprosto vadnou servisní knížku (nelze reklamovat, prý mi jí k autu neprodali)
2) Autu nefungovalo po 1. dnu dálkové zamykání (nelze reklamovat, prý mi prodali jen centrál)
3) Auto muselo hned na výměnu spojky a převodovky, včetně setrvačníku, který stál 36000kč.
4) K bodu 3- když si auto rezervujete po netu, sice dostanete slevu až 10 000 (1 000), ale mají čas na to z toho křápu udělat na pár dní slušné auto.
5) Garance na výměnu vozu 3 dny, u úvěru 24 hodin. Pouze za daných podmínek, bacha, není to ve smlouvě.
6) Prodavači jsou mladý ucha, co autům nerozumějí, takže si s vámi popovídají tak maximálně o laku.
7) Když jdete reklamovat, srovná vás do latě chlap 2,30cm, nepříjemný výraz, hlas, všechno. Nemáte u něj šanci. Mají to vše právně posychrované.