Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

SUPRKARA Břeclav

hodnocení: hodnotilo: 0celkem recenzí: 6

 recenze

K Čestný

 Na autě od těchto podvodníků nesedělo po měsíci asi nic. Počínaje nárazníkem, narvou lakování ani kilometry. Auto působilo při koupi velmi dobře, ale nebylo. 

Hned od vyjetí z bazaru se tam vše kazilo, dokonce i hůř startuje (asi přidávají benzín do naftaků,aby to na oko lépe startovalo), 
také bylo bourané a skoro jistě stočené. Jakákoli komunikace s bazarem je marná, odkazují na právníka. NEDOPORUČUJI!
 

marek tomasik

 S tímto bazarem jsem byl maximálně spokojený. Vše je o štěstí na auto a pokud si vše projdete a přemýšlíte máte vždy blíž k úspěšnému prodeji či koupi. Takže Suprkara OK i za ostatní.

Tom Zálešák

 Nedoporučuji. Už po prvním problému nám mechanik řekl, ad se auta zbavíme, že nesedí kilometry a stav je špatný. V bazaru nás s tím vyhodili! Jestli nechcete mít s autem problémy, jděte jinam!

jasan kalo

 NEDOPORUČUJI!!! Auto bylo stočené a s falešnou serviskou!!

Patrik Tolšej

 Auto ve výborném stavu tak i jednání s lidmi se suprkáry co se týče servisu bez problémový a sem velmi spokojeny. Lidi se suprkáry velmi příjemní a jednání taky dost dobré proto píšu tuhle recenzi.

borek dockal

 Podvodníci největší. Falešná servisní knížka a stočeno minimálně o 100tis. Nejvíc mě dostala jejich reklama (na ni reaguji) v rádiu ,,s autem od nich do chorvacka,, za hranice bych s ním nevyjel . Než jsem ho dal do kupy, stálo mě to 40tis. Bazaru Suprkara se vyhněte obloukem