Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

Auto Šerý, s.r.o.

hodnocení: 3.40hodnotilo: 5celkem recenzí: 11

 recenze

Richard POjer

seriozní jednání zakoupeno 6 aut  vždy spokojenost              

Zajemce Brno

 Koupil jsem zde uz ctyri auta a vzdy bez problemu, samozřejmě nejake zakladni provozni naklady to vzdy chtelo s tim se musi pocitat, ale jinak i se sluzbami spokojenost! Doporucuji, asi se musi umet vybrat:) 

Standa Uhlík

 Za mě spokojenost o všechny  věci se postarají přihlášení evidencka i pojištění a co víc chtít kupujete auto v bazaru 

Martin Fiala

Pozor zlodeji¡!!!!!!!!!!!!

Roman Přaslička

 Abolutně nedoporučuji!!! Byl jsem tam na obhlídce Fordu C-Max rok 2013. Vůz byl z pravé strany od blatníku až k nádrži poškrábaný hlubokou rýhou, dále měl téměř úplně opotřebované brzdové destičky a kotouče. Pán, který nás obsluhoval, byl arogantní a absolutně nepřístupný. Když jsme s technikem na chyby upozorňovali, téměř s námi přestal komunikovat a se slovy, že máme drzé a nekompetentní dotazy a on, že prodává auta 10let tak vše zná.

 

Radovan Čížek

 Zdravím, v roce 2013 jsem koupil VW golf, dovoz Itálie, nabízeno jako perfektní stav, po koupi dáno do servisu, oprava na cca 30 tis, vyteklý tlumič zadní, rozvody měněny(jen jako...), ale jen řemen, uřízla hadice od topení, atd hrůza, auto se mi podarilo vrátit zpět, peníze jsem dostal, rozhodně nedoporučuji, spálil jsem se, pořizovací cena 55tis

Martin Koukal

 zlodeji,auto nepojizne po mesici oprava 80000 kc,auto stalo 180000 a dalsi oprava vycislena na 100000

Daniel Holemý

Velice špatné jednání. Po zjištění vady úniku u  prohliženého vozidla podotykam roku vyroby 2013 mi bylo odpoveděno: co bych chtěl když je nejlevnejší, které je nabizené na internetu. Lituji toho kumu tuto olejničku prodají. Arogatni jednani. NEDOPORUČUJI !!!

Zdeněk Krejčí

Velice špatný autobazar koupili jsme auto které už druhý den bylo nepojízdné. A oni pouze ukázali záda.

Tomáš Trávníček

Prodejce byl ochotný do doby, než jsme chtěli nechat auto prohlédnout v servisu. Vymlouval se, že jsou tam jenom dva a že to o víkendu nejde. S testovací jízdou neměl problém ....

Martin Hlaváček

 V tomto autobazaru jsem se velice zajímal o Hondu dovezenou z Itálie. Prodejce mne neupozornil, že bylo bourané.