Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

KUPSIAUTO

hodnocení: 5.00hodnotilo: 1celkem recenzí: 5

 recenze

Petr Novotny

 Dobrý den, Je to podvodný autobazar , co u všech vozu stáči kilometry. Když jsem přijel na místo a videl vizuální stav tří automobilů typu volvo xc90 , auta byla v hroznem stavu a NE top , jak pan bazarnik píše...měla ve skutečnosti odhadem najeto tak o 200tis.km více. Požádal jsem o prohlídku vozu a o zkoušku automobilu na silnici . Avšak přímo pan majitel mi řekl , ze ji neudělá , ze auta prodává a neprojizdi,,,to jako prvně musíte koupit auto abyste zjistil , jak je natom?  jak klepe motor a podobně ?jestli automatická převodovka řadí  jak má a podobně věci. No katastrofa. Dnes jsem se navíc dozvěděl , ze známý zakoupil u tohoto pana Mini cooper , který po krátkém ježdění skončil na dílně s velkými problémy na motoru ..

 

Ladislav Kubeška

 Na základě inzerátu TOP stav PERFEKTNÍjsem vtomto bazaru koupil auto M.B.typA170. I když se nám v bazaru lecos nezdálo/slabá baterie,posunutý chladič klima,rázy při volbě režimů v aut.převodovce, ,poškozené pravé z.dveře,nelze auto prohlédnout ze spodu-bazar nemá rampu/jsem na základě tvrzení prodejce že je auto NEBOURANÉ v dobré víře koupil.Již při cestě domů jsem byl překvapen auto sice jelo,ale jen po rovině-v kopci zpomalilo a nešlo s tím nic dělat! Nemám zkušenost s autom.přev. objednal jsem se do servisu-PŘEKVAPENÍ-vadná Řidicí jednotka převodovky,nabouraná klimatizace-nefunkční,celý pravý spodek vozu poškozený po havarii.O všem jsem informoval p.Raka ve snaze se dohodnout na slušném řešení-bez výsledku.Nemám sílu ani zdraví se s tímto OBCHODNÍKEM dále dohadovat chtěl bych VAROVAT nevěřte jeho inzerci ani jeho či tvrzení prodavačů.Je to jen podvodná snaha vydělat peníze-slušnost jde stranou!Moje chyba zaplatil jsem za víru ve slušnost více jak 30tisíc! Slavek K.

Michal z Prahy

Dobrý den, 

 

biť jsem zde ani vůz neměl možnost koupit, tak se s Vámi musím podělit o nepříjemnou zkušenost s těmito prodejci. Vyhlédl jsem si na webových stránkách vůz. V pátek ráno se s nimi telefonicky dohodl na tom, že si přijedeme z Prahy vůz prohlédnout a v případě, že splní naše očekávání koupit. Bylo mi slíbeno, že mi do druhého dne vůz zarezervují. Dohodl jsem se i na tom, že mi vůz prohlédne můj mechanik a neměli ani problém s prohlídkou vozu v nedalekém servise u dealera vozů Ford. Odpoledne jsem si ještě volal o VIN kód a tím zároveň potvrdil i sobotní schůzku. Zhruba po 40ti minutách mi z bazaru volali, že vůz prodali jinému zájemci. Nechci zde spekulovat o důvodu, proč se takto rozhodli poté, co jsem jim 40 min před tím volal, nicméně toto jednání mi nepřijde férové a proto bych se s touto zkušeností chtěl podělit i ostatními potenciálními zájemci o koupi vozů u těchto prodejců. Nejvíce mě mrzí to, že jsem kvůli nim vypotřeboval 1 den dovolené. Ale jak se říká, “vše špatné je k něčemu dobré” a utěšuje mě fakt, že s vozem pravděpodobně něco nebylo v pořádku a ušetřil jsem tedy za cestu a výdaje spojené s výdaji pro mechanika. Tak snad příště, ale určitě ne v autobazaru kupsiauto.cz. 

 

Prodejcům přeji mnoho úspěchů s tímto přístupem,

Michal z Prahy ;-) 

Michal Medek

 Rozhodně se vyhněte autobazaru v Českých Budějovicích a to kupsiauto.cz !!!!   Koupil jsem u nich Ford Mondeo titanium sport 2009 2.2 l. Prodejci vypadají mile a seriozně,ale auta tomu neodpovídají. Mají dovoz z Německa..nechají vás klidně jet na převozních značkách 300 km a přitom auto není registrováno v ČR..to jsem si to auto mohl koupit rovnou sám v DE. Další závažná věc,pravý bi-xenou byl na autě z anglického pravého řízení a s tím jsem neprošel technickou kontrolu,poznáte to pouze na technické,nové nejlevnější stojí 8 000 kč,po telefonickém a emailovém stěžování a žádání o uhradu škody majitel kupsiauto.cz dělá mrtvého brouka a neozívá se. Další velký mínus..prodejce uváděl,že orifinál auto radio přehrává DVD a samozdřejmě,že to DVD nepřehrává,pouze normální CD,dále že auto má vstup na USB..také to žádné nemá !!! Toto jsem vše zjistil až po koupi auta o 300 km dál,to aby člověk nakonec trávil v autobazaru týden a vše vyskoušel a jim nevěřil. NEDOPORUČUJI KUPSIAUTO.CZ

Leoš Ranzenhofer

 Zdravím všechny co kupují ojeté auto.

V únoru 2017 jsem zakoupil za 135 000,-Kč osobní auto Suzuki Grant Vitara 1.9 DDi  rok  výroby 2006 v autobazaru  Kupsiauto České Budějovice,                         

Obsluha autobazaru byla velice příjemná.Dle informaci prodejce  bylo auto v perfektním stavu.Po ujetí cca 120 km na zpáteční cestě  jsem se zastavil na benzince v Jemnici. Při nasedání jsem si všiml pár kapek oleje pod autem,Volal jsem prodejce ten řekl že to nic vážného nebude ,tak jsem pokračoval v cestě cca 100 km do cíle.Ráno  jsem viděl že je tam opět dost velká kaluž oleje tak jsem vzal auto do servisu Tritek v Břeclaví na prohlídku. Řekli mě že tam není žádný olej,Bylo špatné turbo + chladič turba a pár jiných závad,  Informoval jsem prodejce o závadách které jsem zjistil prostřednictvím emailu s informaceni o závadách co jsem obdržel , Po odstranění všech závad jsem poslal fakturu na majitele autobazaru.Ten mě mile překvapil když mě celou částku opravy auta  poslal na můj účet.     Částka byla asi okolo 38 000,-Kč .

Tento autobazar KUPSIAUTO můžu opravdu vřele doporučit. Přeji všem aby měli takové velké štěstí na výběr autobazaru jako já.                                                                                                                                                                    

 Ranzenhofer Leoš