Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

Rohan

hodnocení: 3.74hodnotilo: 179celkem recenzí: 9

 recenze

Martin J

Auto koupeno v září 2018, dovoz z Německa (bylo bez značek, poslední majitel Němec). K dispozici jsem měl výpisy z pravidelných servisních prohlídek (německy), auto mělo českou dovozovou STK + emise z března 2018.

Technik byl velmi ochotný, dokonce na moji prosbu o kontrolu DPF filtru bez řečí vlezl pod auto a rukou provedl výtěr výfuku. Byla černá od sazí, ale to přisuzuju častějším krátkým jízdám, které zřejmě dorazily i baterii, musel jsem ji vyměnit. Provedena vlastní diagnostika ŘJ - vše bylo ok kromě snímače klik. hřídele - zřejmě byla na vině ona slabá baterie.

Co se týče kupní smlouvy, je to faktura s přílohou, kde je popsán stav vozu. Mají několik verzí této přílohy a snaží se zákazníkovi vnutit pro ně tu nejvýhodnější (auto jako šrot), ale když se nenecháte, bude vše jen "opotřebené úměrně stáří", a s tím už se nechá v případě problémů jít za právníkem.

Shrnuto: personál ochotný, pan majitel je obchodník - soustředěný, bez emocí, nesmlouvavý (poskytnuta sleva 5 tis. Kč, pokryje baterii a vybrakovanou povinnou výbavu s koberečky). Co bylo dohodnuto, to splnili. K registraci na místním dopr. úřadu jsem jen absolvoval evidenční prohlídku. Až budu zase hledat ojeté auto, stavím se tam.

Robert Palička

 Ještě dodatek k Ford Transit. Dle zasláného TP. od pana Rohana jsem oslovil přímo puvodního majitele auta, který byl Rakouský XXXLutz. a poprosil jsem ho sdělení zda sedí udávané km. panem Rohanem. Ani jse nedoufal že mi Rakušané odpoví. Hned druhý den od nich přišla odpověd že auto dohledaly v jejich registru a zaslaly mi správný počet najetých km. Rozdíl stočení byl 20959 tisíc km. A to mě předtím pan Rohan ujistil že prí oni kilometry nestáčí !!!

leoš Macourek

Před týdnem jsme se z přítelkyní rozhodly koupit zánovní vůz. Po projetí několika autobazarů jsme zastavily i zde. Několik vozů se nám líbilo. Avšak do té doby než jsme oslovily technika o předvedení vozu. ( doposud si hrál na počítači hry ).A byl naší návštěvou velice rozhořčen což bylo ihned poznat na jeho výkladu. Neosobní přístup, naučené fráze a nechuť něco vůbec dělat. Po oslovení jeho kolegy jsme dopadli snad ještě hůř, ten na nás i zvýšil hlas! Před osobní návštěvou přítelkyně volala do tohoto bazaru s dotazem na konkrétní vůz a byla zasypána sprchou naučených nic neříkajících frází. Takže všechny tři zaměstnanci se chovali neprofesionálně ,vždyť jsme jim nesly peníze !!! A jejich chování? dalo by se i říci DRZÉ vůči zákazníkovy Nic jsme si nekoupily a všem budeme doporučovat " Vyhněte se obloukem AUTOBAZARU ROHAN"

Robert Palička

Zdravím. Měl jsem vážný zájem o Forda Transita-valník dovoz  Rakousko. Říkal jsem si že autobazar přece nemuže mít takové špatné recenze, jak se uvádí. Bohužel musím po mé zkušenosti říct že recenze mají naprostou pravdu. Chtěl jsem před koupí od bazaru info o autu a hlavně, kupní smlouvu. Byl jsem v šoku když mi majitel bazaru meilem poslal jak bude smlouva vypadat. Byla to normální faktura o prodeji kovového šrotu a dle jeho zdělení místo kovový šrot tam bude napsáno Transit a VIN kod a to je jeho smpouva. To se mi samozřejmě nelíbylo tak jsem mu hned volal a majitel říkal že nemá žádné formuláře a já na to že já kupní smlouvu mám a že ji přivezu a on na to že prodej bude tak jak on potřebuje a né podle mě a pokud se mi to nelíbí tak nic. Záruka na auto a specifikace skrytích vad jsou prí v občanským zákoníku. Návíc byl tedy dost nepříjemný. Tak to je má zkušenost s ním ze dne 12.4.2018

Pavel D

 Koupil jsem u nich před lety Fiat Multiplu. Že byla stočená tak o 100tis bylo vidět hned. Že byla bouraná (určitě není pane) jsem zjistil, až když jsem ji sám škrábnul o beton a pak nechával přelakovat. Lakýrník se smál té vrstvě tmelu. Byly na ní další vady, kterých jsem si nevšiml (nefunkční jedna z plynových bomb, řízení táhlo doleva (to dělaj protektorový pneumatiky pane)). Cena 160tis, ve smlouvě ale jen 115. Za těch pár let mě opravy stály dalších 85tis, kdo ví, kde to jezdilo. Takže šmejdi jako většina ostatních. :(

Jan Průša

Koupil jsem u nich nový traktor Foton,záruka 4 roky.Už při koupi svítil červeně na palubce výstražný trojůhelník poruchy brzd/traktor sám nemá vzduchové brzdy/,prý kontrolka zhasne při zapojení valníku a jeho vzd.brzd.Budiž-ale doma jsem zjistil,že nejde natlakovat ani nádrž na vzduch-vadné vedení vzduchu od nádrže.Záruka se na to nevztahovala.Servis na 50 mth-odfláknutý,další vady-na nic se záruka nevztahuje/nešlo o spotřební věci/.Citace prodejce-přece nebudu za výrobní vady ručit já,musíte se na opravě finančně podílet....Jednání tragické,neskutečné.Této prodejně se obloukem vyhněte.Kdyby se dalo jezdit do Náchoda  jinou cestou tak ji zvolím.Už s nimi nechci mít nic společného.Další podrobnosti více neuvádím,je to k neuvěření.Uvažuji zapojit ČOI ,ale moc si od oho neslibuji....

Pavel Coufal

Přijeli jsme si prohlídnout předem vyhlídnutou Fábii kombi. Na fotkách pěkná, ve skutečnosti obouchaná ze všech stran a počínající korozí na několika místech karoserie. Prodejce neochotný, nebyl schopen cokoliv vysvětlit (na vše odpověď že auto je v komisi a že majiteli nemůže zavolat), při jízdě pazvuky od zadní nápravy + při jízdě rovně zatočený volant. Vedle stála další Fábie kombi která udávala nájezd 81 tis. ale volant na několika místech zbroušený do plošky, přední kotouče s hranou několika mm a pískající zvuky z motoru mě nepřesvědčili o tom že je to skutečný nájezd. Celkový dojem z nabízených aut a jednání prodejce je velice tristní.

bednar naivni

 V tomto autobazaru bych nedoporucil koupit vuz ani nejhorsimu nepriteli. Ze starsi auto bude mit sve mouchy, s tim asi pocita kazdy. Tito kouzelnici vsak sflikuji vozidla, ktera se silou vule samy nerozpadnou. S autem jsem vyrazil na 90km cestu z bazaru domu. Po 30 km problem s ostrikovaci - derava hadicka- dobry, stava se.  Nez jsem dojel, auto bylo bez oleje a porucha motoru se hlasila o slovo. V servise jasny verdikt - motor byl potkany - je posmrti- huh oprava 20 tisic a olej bude mizet dal. Ale znamky opravy aby to vubec nastartovalo byli. Takze Jako bazar urcite ne a jako servis po znamkach te odbornosti take radsi neriskovat. Snad si na ne dalsi lide daji vetyi pozor.

Qydo Qydo

Známý si koupil u Autoprodej Rohan auto. Po podrobnějším prohlédnutí automechanikem bylo zjištěno, že auto bylo havarováno a snažili se na něm zamaskovat vše, co šlo. Co se týče samotné opravy, nejspíše v jejich autoservisu, který je součástí tamnějšího bazaru, bylo to provedno na rychlo, aby se auto co nejrychleji mohlo prodat a to za cenu minimálních investic do oprav, rozumějte, že vše bylo odfláknuto. Autobazar se sice bránil, že je jen zprostředkovatelem, přičemž prodejce auta je jeho zaměstnancem. Zkráceně, pozor na ně, jsou to podvodníci, nejlépe se nákupu u nich úplně vyvarovat.