Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

Rohan

hodnocení: 3.74hodnotilo: 170celkem recenzí: 5

 recenze

Pavel D

 Koupil jsem u nich před lety Fiat Multiplu. Že byla stočená tak o 100tis bylo vidět hned. Že byla bouraná (určitě není pane) jsem zjistil, až když jsem ji sám škrábnul o beton a pak nechával přelakovat. Lakýrník se smál té vrstvě tmelu. Byly na ní další vady, kterých jsem si nevšiml (nefunkční jedna z plynových bomb, řízení táhlo doleva (to dělaj protektorový pneumatiky pane)). Cena 160tis, ve smlouvě ale jen 115. Za těch pár let mě opravy stály dalších 85tis, kdo ví, kde to jezdilo. Takže šmejdi jako většina ostatních. :(

Jan Průša

Koupil jsem u nich nový traktor Foton,záruka 4 roky.Už při koupi svítil červeně na palubce výstražný trojůhelník poruchy brzd/traktor sám nemá vzduchové brzdy/,prý kontrolka zhasne při zapojení valníku a jeho vzd.brzd.Budiž-ale doma jsem zjistil,že nejde natlakovat ani nádrž na vzduch-vadné vedení vzduchu od nádrže.Záruka se na to nevztahovala.Servis na 50 mth-odfláknutý,další vady-na nic se záruka nevztahuje/nešlo o spotřební věci/.Citace prodejce-přece nebudu za výrobní vady ručit já,musíte se na opravě finančně podílet....Jednání tragické,neskutečné.Této prodejně se obloukem vyhněte.Kdyby se dalo jezdit do Náchoda  jinou cestou tak ji zvolím.Už s nimi nechci mít nic společného.Další podrobnosti více neuvádím,je to k neuvěření.Uvažuji zapojit ČOI ,ale moc si od oho neslibuji....

Pavel Coufal

Přijeli jsme si prohlídnout předem vyhlídnutou Fábii kombi. Na fotkách pěkná, ve skutečnosti obouchaná ze všech stran a počínající korozí na několika místech karoserie. Prodejce neochotný, nebyl schopen cokoliv vysvětlit (na vše odpověď že auto je v komisi a že majiteli nemůže zavolat), při jízdě pazvuky od zadní nápravy + při jízdě rovně zatočený volant. Vedle stála další Fábie kombi která udávala nájezd 81 tis. ale volant na několika místech zbroušený do plošky, přední kotouče s hranou několika mm a pískající zvuky z motoru mě nepřesvědčili o tom že je to skutečný nájezd. Celkový dojem z nabízených aut a jednání prodejce je velice tristní.

bednar naivni

 V tomto autobazaru bych nedoporucil koupit vuz ani nejhorsimu nepriteli. Ze starsi auto bude mit sve mouchy, s tim asi pocita kazdy. Tito kouzelnici vsak sflikuji vozidla, ktera se silou vule samy nerozpadnou. S autem jsem vyrazil na 90km cestu z bazaru domu. Po 30 km problem s ostrikovaci - derava hadicka- dobry, stava se.  Nez jsem dojel, auto bylo bez oleje a porucha motoru se hlasila o slovo. V servise jasny verdikt - motor byl potkany - je posmrti- huh oprava 20 tisic a olej bude mizet dal. Ale znamky opravy aby to vubec nastartovalo byli. Takze Jako bazar urcite ne a jako servis po znamkach te odbornosti take radsi neriskovat. Snad si na ne dalsi lide daji vetyi pozor.

Qydo Qydo

Známý si koupil u Autoprodej Rohan auto. Po podrobnějším prohlédnutí automechanikem bylo zjištěno, že auto bylo havarováno a snažili se na něm zamaskovat vše, co šlo. Co se týče samotné opravy, nejspíše v jejich autoservisu, který je součástí tamnějšího bazaru, bylo to provedno na rychlo, aby se auto co nejrychleji mohlo prodat a to za cenu minimálních investic do oprav, rozumějte, že vše bylo odfláknuto. Autobazar se sice bránil, že je jen zprostředkovatelem, přičemž prodejce auta je jeho zaměstnancem. Zkráceně, pozor na ně, jsou to podvodníci, nejlépe se nákupu u nich úplně vyvarovat.