Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

Auto Bobok

U Výstaviště 21 Praha 7 - Holešovicehodnocení: 4.00hodnotilo: 22celkem recenzí: 7

 recenze

Standa Panda

 

Pája Karlos

 Dobrý den,

pozor na tento autobazar, neříkám, že jsou to podvodníci, ale moc dobře vědí o technickém stavu vozidel, které prodávají a ten není rozhodně dobrý.

Spíše prodávají vraky před nutnou obrovskou investicí do oprav.

Nekupujte a vůbec tam nechoďte, protože lákají na dobré ceny. Pája

Pavel Ondráček

V prosinci 2015 jsem zakoupil vozidlo VW Passat combi a vše co bylo anoncováno na internetu, to sedělo. Dokonce auto mělo víc věcí ve výbavě než bylo uveřejněno. Převod do 2 dnů, jednání super. Někdo psal že vozí a opravují havárky tak jem měl strach, ale když jsem se jen tak skusmo  ptal, zdali by mi nedovezli nějaký vůz, velmi slušně mi odepsali že vozidla ze zahraničí nedováží. Ani havárky ani nebouraná auta. Takže spokojenost. Asi se nejde zavděčit všem, aletento bazar doporučuji.

Rudolf Peterka

mohu potvrdit, že v tomto autobazaru nepracují prodejci, ale podvodníci.7,3,2015 mi prodali za 140000 Kč Opel Corsu -podle jejich slov_ jako novou.Skutečně tak na pohled vypadala.Už na místě jsem upozorňoval - samozřejmě po převzetí vozu - na to, že chybí náhradní kolo a ze dvou klíčů se dá k nastartování použít jen jedenAuto mi předali bez jakýchkoliv dokůmentů,jen s kopií tech.průkazu.Prý k tomu žádné další papíry nemají,s kolem a klíčem nic nemohou dělat.Moje hloupost, že jsem po tomto jednání auto hned nevrátil...Po příjezdu domů v odborné dílně zjistili, že vůz byl těžce havarovaný,předek je slepený z replik a částečně posvařovaný,celá kastle je hnutá.Od té doby dělá pan majitel mrtvého brouka,telefony mi nebere,na sms-ky ani na mejly neodpovídá.

Pavel Škandera

V roce 2006 jsem si tam koupil Fiat Punto, po 60 km cestou domu na moravu se na dálnici začalo kouřit z motoru. Autobazar se k tomu postavil tak, že je to moje chyba, že jsem musel prý jet moc rychle, vyměnili mi chladič a těsnění pod hlavou, práci jsem ale musel zaplatit. Jsou to neskuteční šmejdi, bylo to moje první auto, byl jsem mladý, naivní a nebránil jsem se.

Libor Nesvadba

Nemůžu si stěžovat. Příjemný přístup a fér jednání.

An De

Doporučuji se tomuto autobazaru naproti Výstavišti v Holešovicích vyhnout velikým obloukem. První dojem - neochotní zaměstnanci, kterým je očividně jedno, zda-li něco prodají nebo ne. Buď jsou velice nezkušení (při naprosto sjetých a ztrouchnivělých pneumatikách tvrdí, že jsou jako nové), anebo prostě jejich drzost nezná mezí.

Ve svých inzerátech uvádějí, že jsou auta nehavarovaná a garantují různé nesmysly. Vzal jsem s sebou technika na prozkoumání vozu a ten na první pohled poznal, že je auto celé přestříkané, kitované, bylo bouráno a vše je naprosto jinak, než jak uváděl inzerát. Při letmé prohlídce ostatních vozů bylo zřejmé, že většina aut, která Auto BB nabízí, je bouraná. Takže veliký pozor!! Vypadá to, a potvrzují to i ostatní potencionální zákazníci, kteří píší své zkušenosti s tímto autobazarem, že vozí do ČR bouraná auta ze zahraničí, zde je opraví, aby na oko vypadala krásně (což opravdu vypadají), a pak je prezentují jako nehavarovaná. 

Pořád nechápu, proč zákony takovéto praktiky stále tolerují a takoví "podnikatelé" nejsou již ve vězení.