Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

AUTOCENTRUM DAN a SYN

Pražská 286 Borek u Českých Budějovichodnocení: 2.80hodnotilo: 176celkem recenzí: 28

 recenze

Dana Vyhlídalová

Po zkušenostech z jiných autobazarů, musím napsat že za mě nejlepší autobazar.Příjemný a milý personál.Během pár hodin jsem si od nich odvezla auto.Žádné nucení do něčeho o co jsem nestála.Mohu jen a jen doporučit.

Jarda Kašpar

 Vysoký profesionální přístup firemních pracovníků ,kupoval jsem Ford Fiesta ,vozidlo mi bylo předvedeno ,a byly mi představeny  všechny způsoby financování. Po prohlídce vozidla v mém servisu se potvrdilo že je vozidlo v bezchybném stavu. Velká spokojenost.

Michal Steinbauer

Koupeno 2 roky staré auto s nízkým nájezdem, které vypadalo jako nové. Po detailnějším prohlédnutí bylo zjištěno, že auto bylo bourané. Peníze mi při reklamaci vrátili a bylo mi tvrzeno, že pokud budou auto znovu prodávat tak tam uvedou, že bylo bourané. Asi za 14 dní poté u nich auto nabízeli znovu a o nabourání nebyla ani zmínka. Po této zkušenosti už tomuto autobazaru nevěřím a nákup auta zde nedoporučuji, nebo pouze po důkladné prohlídce s odborníkem.

Eva Opelková

 Touto cestou bych chtěla velice poděkovat p.Kavkovi za profesionální,ochotný a přátelský přístup při koupi auta Volkswagen Tiguan.Také bych chtěla poděkovat p.Zachařovi za předvedení auta a nadstardantní ochotu.Byla jsem velice mile překvapena ochotným a přátelským personálem.Autocentrum Dan a Syn je pro mne známka kvality a všem toto autocentrum vřele doporučuji.

Rostislav Klima

Velmi vstřícný přístup a velká ochota.Koupě vozu proběhla v pohodě.Pozdější dotazy k vozidlu mi byly zodpovězeny.Zádný problém.Auto zatím v pohodě,žádné utajované závady.Spokojenost.

Petr Seifert

Profesionální přístup naprostá spokojenost. bezproblémové jednání. Všichni se mi věnovali k velké spokojenosti. Vřele doporučuji.

Lucie Sandany

S firmou Dan a syn jsme velice spokojeni. Mají zde ochotný a milý personál. Pomohli nám vybrat krásné a hlavně spolehlivé rodinné auto. Ještě jednou jim touto cestou chceme moc poděkovat. Rodina Sandany

Pavel Sekyra

 naprosto bezproblémová koupě, ochotný ,erudovaný personál, vše mi podrobně vysvětlili, poradili s výběrem vozu dle mé potřeby. jsem velmi spokojen, vřele doporučuji.

Standa Čížek

Byl jsem spokojen, velmi vysoká úroveň

Pavel Doležal

 

na velmi vysoké úrovni. Auto (ford Focus, r.v. 2011) po roce bez sebemenšího problému.

Zejména oceňuji přístup fin. poradců (pí. Melenová, p. Kavka), díky kterým se podařilo výrazně snížit přeplatek úvěru původnímu oproti konkurenčním nabídkám.

 

+

 profesionální přístup (nelžou, nenabízejí zbytečné fin. produkty)

prodávaná auta mají vysokou kvalitu

-

Nemám co bych vytknul

Zdeněk Novák

 Po osobní prohlídce jsem si po telefonu automobil zarezervoval s tím že si jej druhý den vyzdvednu, prodejce mi potvrdil že mi jej rezervuje, nicméně odpoledne SMS že bylo vozidlo prodané s vysvětlením že vzniklo mezi prodejci nedorozumnění... 

Mirek Kuchař

 Tento autobazar mohu doporučit na základě osobní zkušenosti z dubna 2019, kdy jsem koupil OA Ford Focus. Byl jsem příjemně překvapen profesionálním jednáním pánů Formánka, Melichara, Němce a sl. Jakubíkové.          Autobazaru přeji hodně zdaru a spokojených zákazníků.  

 

 

Renata Kučerová

Hoooooooodně špatné a neodborné jednání!!!

Tomáš Uher

Můžu rozhodně doporučit na základě zkušenosti z 06/2019. Byl jsem mile překvapen. Profesionální a transparentní přístup, kvalitní služby, dobrý poměr cena/kvalita. Navíc možnost výhodného pojištění vozidla proti nečekaným poruchám na 3 roky. Před koupí vozu proběhla diagnostika v autorizovaném servisu. Kdyby všichni prodejci fungovali stejným způsobem, žilo by se mnohem lépe... Přeji obchodu, aby se mu dařilo a poskytoval vynikající služby i v budoucnosti. S tímto přístupem nebude mít o zákazníky určitě nouzi.  

Patrik Janák

 Tenhle bazar co si rika "autocentrum" jsou tak maximálně podvodníci. ( ani to jako autocentrum nevypadá!)

Karel Smola

 Hrozná neochota zaměstnanců pracovat, to je první bod, kterým by se jejih zaměstnavatel měl zabývat!! 

Pavel Vodnansky

Mám velice dobrou zkušenost s tímto autobazarem! Koupil jsem u nich začátkem letošního roku vůz, vše proběhlo bezproblémově a v naprosto přátelské a profesionální atmosféře. Před nedávnem mi volali, zda je vše v pořádku a jak jsem byl spokojen, to mne velmi mile překvapilo. Je vidět, že se o své zákazníky starají a proto dávám palec nahoru a jen tak dál! Kéž by bylo víc takových obchodníků.

Josef Erban

 Nevím co říci. Nic víc jeno že jsou to podvodníci. Vezmou si kauci na auto a kdyz se behem prodeje zjisti ze prodavaji auto z pujcovny a bez jedineho zaznamu v servisni knizce, tak kauci nevrati ale tvrdi ze byla slozena jen na obchod a ne na stav vozu. Jedou si svoje. Posleme na ne televizi.

Václav Koutný

Dobrý den všem. Jěště chci jednou poděkovat p. Němcovi, Kavkovi, sl. Melenové a v neposlední řadě sl. Jakubíkové a všem kolegům spojené s prodejem a přípravou vozidla škoda octavia SCOUT r.2015 Protože tolik náhod a štěstí spojené s hledáním auta jsem ještě nezažil. Rok hledám auto abych to stihl do 13 března a něco málo přes týden zbývajících dní do termínu se objeví u Vás vůz, který když jsem uviděl z dálky, tak mě padl konečně do oka se vším co má . Po té mě příjemně překvapilo Vaše jednání, vystupování, a vše s tím spojené. Takže velký DÍK Vám a všem kolegům s nápomocí uskutečnit tento dar. Jsem rád že jsem mohl právě u Vás zakoupit auto. Velice rád se budu k Vám vracet.  Pan Lavrinčik má skvělý tým kolem sebe, a i jemu patří velký DÍK za příspěvek (ochranná lišta na zadní nárazník, zimní pneu s koly), který mi nabídl navíc jako bonus při prvním jednání. Pokud ho zastihnu ještě při převzetí zbylých věcí v příštím týdnu zopakuji mu to ještě jednou velmi rád osobně. Mějte se fanfárově u mě palec nahoru


  • SCOUT

Marek Smolen

 Konečně seriozní autobazar kde se cítíte jako doma díky vstřícnosti a srdečnému přístupu personálu , a velmi příjemnému prostředí.

 Koupil jsem zde s mou ženou škodu Octavii scout, auto nádherné a v perfektním stavu.
Pan Němec nám podrobně a s velkou trpělivostí vše vysvětlil. Pan Kavka s jeho skvělou profesionalitou s námi uzavřel velmi dobrou smlouvu . Rád bych zde vyzdvihnul i všechny zbývající zaměstnance firmy DAN A SYN . Každý z nich je velmi dobrým zaměstnancem tohoto autocentra. Moc děkujeme, přesně tak to má fungovat.

Další názory >