Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

AUTOCENTRUM DAN a SYN

Pražská 286 Borek u Českých Budějovichodnocení: 2.43hodnotilo: 1011celkem recenzí: 37

 recenze

Michal Gruber

Férové jednání , dobrý výběr pojištění i připojištění ( která je velkou výhodou u skoro nového vozu) . Rychlý přístup k vyřízení dokumentů a solidní jednání . Velmi doporučuji tohoto prodejce . Doufám že s vozem najedu spousty bezstarostných kilometrů  .

Rudolf Maršík

 Vynikající přístup, seriozní jednání. Možnost kontroly ve značkovém servisu.

Miroslav Vaníček

 Velice slušné jednání,dobrá domluva. Vše ukážou a předvedou. Drobné závady na vozidle všechny bez potíží odstraněny. 

Rozhodně doporučuji,byl jsem moc spokojen. Ostatní ukáže čas. Najel jsem teprve 150 km. 

Petr Profant

 Nákup vozu proběhl bez problémů, přístup vedoucího prodeje pana Hončíka byl velice přátelský, odborný a nenucený. Po prodeji se vyskytla skrytá vada k níž se postavili čelem a oprava proběhla na náklady prodejce. Celkově jsem velice spokojen, jen by možná neškodilo navýšit počet personálu, jelikož dochází k delšímu čekání zákazníků. 

Michaela Kubíčková

 Auto jsem zde prodala a rovnou zakoupila nové. Ani se mi nechce použít slovo bazar, protože v prostředí kamenné prodejny (s vlastním servisem, showroomem a finančním centrem) se člověk cítí spíš jako u autorizovaného prodejce nových vozů. 

Všechna nabízená auta jsou prověřená, zkontrolovaná a perfektně umytá a připravená. Při koupi vozu lze sjednat "prodlouženou záruku", což vnímám jako velké plus.
Dále je možné rovnou na místě sjednat pojištění, leasing či přepis vozidla.
Ráda bych zdůraznila profesionální a velice příjemný personál, kdy se mi plně věnovali, včetně kávy...
V minulém týdnu jsem rovněž využila služeb servisu pro periodickou výměnu oleje a montáž tažného zařízení - naprostá spokojenost.
 
Vynikající péče o zákazníka, výhodné ceny, skvělé přidružené služby a profi servis. Pro příští auto se chystám opět do Dan&syn.
 
Děkuji

Jan Rakowski

 Dostal jsem typ na toto autocentrum a mohu jen chválit.Auto jsem kupoval poprvé z druhé ruky a jsem plně spokojen.Mohu jenom doporučit.

Iva Hauptmannová

 Koupili jsme zde krásné auto na doporučení,vše potřebné nám vyřídili,jsme velice spokojeni s přístupem zaměstnanců.Můžeme jen doporučit.

František Kotrba

Řidičák mám čtyřicet let, ale vůz jsem v autobazaru kupoval poprvé v životě. Vše v pohodě a přátelsky, co jsme domluvili, platilo a fungovalo. Zatím plná spokojenost.

Sabina Hrubantová

 Zde jsem kupovala auto, vstřícný a milý personál. Prohlídka a zkušební jízda proběhly v pořádku, nic neskrývali, ukazali veškeré protokoly a dokumenty. K mým následujícím výtkám se postavili čelem a dalo se s nimi domluvit na řešení. Dokonce i chyby, které se objevily po týdnu používání, měli snahu řešit, aniž by museli. Velice doporučuji.

Dana Vyhlídalová

Po zkušenostech z jiných autobazarů, musím napsat že za mě nejlepší autobazar.Příjemný a milý personál.Během pár hodin jsem si od nich odvezla auto.Žádné nucení do něčeho o co jsem nestála.Mohu jen a jen doporučit.

Jarda Kašpar

 Vysoký profesionální přístup firemních pracovníků ,kupoval jsem Ford Fiesta ,vozidlo mi bylo předvedeno ,a byly mi představeny  všechny způsoby financování. Po prohlídce vozidla v mém servisu se potvrdilo že je vozidlo v bezchybném stavu. Velká spokojenost.

Michal Steinbauer

Koupeno 2 roky staré auto s nízkým nájezdem, které vypadalo jako nové. Po detailnějším prohlédnutí bylo zjištěno, že auto bylo bourané. Peníze mi při reklamaci vrátili a bylo mi tvrzeno, že pokud budou auto znovu prodávat tak tam uvedou, že bylo bourané. Asi za 14 dní poté u nich auto nabízeli znovu a o nabourání nebyla ani zmínka. Po této zkušenosti už tomuto autobazaru nevěřím a nákup auta zde nedoporučuji, nebo pouze po důkladné prohlídce s odborníkem.

Eva Opelková

 Touto cestou bych chtěla velice poděkovat p.Kavkovi za profesionální,ochotný a přátelský přístup při koupi auta Volkswagen Tiguan.Také bych chtěla poděkovat p.Zachařovi za předvedení auta a nadstardantní ochotu.Byla jsem velice mile překvapena ochotným a přátelským personálem.Autocentrum Dan a Syn je pro mne známka kvality a všem toto autocentrum vřele doporučuji.

Rostislav Klima

Velmi vstřícný přístup a velká ochota.Koupě vozu proběhla v pohodě.Pozdější dotazy k vozidlu mi byly zodpovězeny.Zádný problém.Auto zatím v pohodě,žádné utajované závady.Spokojenost.

Petr Seifert

Profesionální přístup naprostá spokojenost. bezproblémové jednání. Všichni se mi věnovali k velké spokojenosti. Vřele doporučuji.

Lucie Sandany

S firmou Dan a syn jsme velice spokojeni. Mají zde ochotný a milý personál. Pomohli nám vybrat krásné a hlavně spolehlivé rodinné auto. Ještě jednou jim touto cestou chceme moc poděkovat. Rodina Sandany

Pavel Sekyra

 naprosto bezproblémová koupě, ochotný ,erudovaný personál, vše mi podrobně vysvětlili, poradili s výběrem vozu dle mé potřeby. jsem velmi spokojen, vřele doporučuji.

Standa Čížek

Byl jsem spokojen, velmi vysoká úroveň

Pavel Doležal

 

na velmi vysoké úrovni. Auto (ford Focus, r.v. 2011) po roce bez sebemenšího problému.

Zejména oceňuji přístup fin. poradců (pí. Melenová, p. Kavka), díky kterým se podařilo výrazně snížit přeplatek úvěru původnímu oproti konkurenčním nabídkám.

 

+

 profesionální přístup (nelžou, nenabízejí zbytečné fin. produkty)

prodávaná auta mají vysokou kvalitu

-

Nemám co bych vytknul

Zdeněk Novák

 Po osobní prohlídce jsem si po telefonu automobil zarezervoval s tím že si jej druhý den vyzdvednu, prodejce mi potvrdil že mi jej rezervuje, nicméně odpoledne SMS že bylo vozidlo prodané s vysvětlením že vzniklo mezi prodejci nedorozumnění... 

Další názory >