Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

EU Automobile s.r.o

Okružní 1842/5, České Budějovicehodnocení: 4.75hodnotilo: 16celkem recenzí: 5

 recenze

Petr Bican

Dobrý den všem. Také se chci podělit o mé zkušenosti s tímto bazarem. Vyhlédl jsem si v tomto bazaru Toyotu Rav-4, po rezervování zkušební jízdy jsem se s kamarádem vydal v pátek 17.11.2017 směr ČB. Ještě před odjezdem jsem požádal o celé VINko abych mohl ověřit co je potřeba. Pán v telefonu s tím neměl nejmenší problém. Z Mladé Bol. do ČB 2h20min. Cesta příjemná, jet na jih je mnohem lepší než na východ po D1. Po příjezdu na místo už byl bazar otevřený i když ještě nebylo 9.00. Velmi ochotný personál nám půjčil klíče od vozu a dal nám tolik času kolik prý chceme. Po prohlídce vozu proběhla zkušební jízda. Vše OK. Bez připomínek. Jenže kamarád našel hned vedle pěkně zařízené prodejny jiný vůz, o 5000kč levnější, Ford Kuga. Proběhla zkušební jízda. Auto mnohem lepší než Rav-ka. Ford měl vše co jsem požadoval od „nového“ vozu, jen nemělo tažné zař. Ale to prý nevadí , že mají ještě jednu Kugu a v plné výbavě i s tažným zař.. Opět, a již po třetí mi ochotný pán Filip Zápotocký auto pujčil ke zkušební jízdě. To už jsem neodolal a po návratu jsem poprosil o „zabalení“ vozu. Takové pěkné auto jsem tam nemohl nechat dál stát. Začalo papírování….schvalování úvěru atd….páč ne každý může koupil vůz za hotové. Do toho se pustil Filipův kolega pan Michal Ptáčník. Při vyřizování úvěru jsme šli s Martinem, kolegou, který byl se mnou pro vůz, projít celý bazar. Auta novější, čistá, bazar upravený….radost chodit okolo aut a očumovat

Mr. Frost

Bože co je tohle za materiál. Ať čtu jakékoliv stránky s recenzemi bazarů, tak jsou eu automobile hrozní šmejdi, zloději a nevím co dalšího. A pak najednou voala, lidi je chválí. Takže kde je pravda, na internetu asi ne. V nějakém předchozím komentáři je psáno, že prodají 3 auta denně, to je přes 1000 aut ročně. Kdyby byli tak strašný, tak tam přece nikdo nic nekoupí a už by dávno skončili. Nevím co si ze všech těch diskuzí mám vzít, protože třeba na stránce hodnoceni-bazaru má auto esa přes 200 kladných recenzí a aaačka přes 200 záporných. Aaačka možná nejsou svatoušci, ale takovýhle brutální nářez? Pro mě taková stránka nemá žádnou vypovídající hodnotu. A jinde, se buď ozývají jen nespokojení klienti a ti spokojení se až na vyjímky neobtěžují napsat pár řádek, anebo ty špatné recenze píše konkurence a to už by bylo opravdu do nebe volající. Nedej bože aby se do mé firmy někdo tímto způsobem pustil na internetu, proti tomu se snad ani nedá bránit. Už asi platí upravené přísloví, papír a internet snesou všechno. Ale proč to sem celé píšu: našel jsem na stránkách eu automobile celkem dobrou dodávku, která by se mi hodila k podnikání a chtěl jsem se dozvědět něco víc, než tam vyrazím, protože po telefonu byli v pohodě. No, možná je na čase přestat si stěžovat a brečet na anonymním rameni a vyrazit tam osobně. Občanku mám, svéprávný taky jsem, tak je čistě na mě jestli koupím nebo ne. A jestli za poslední 2 roky prodali 2000 aut a z toho si nějak stěžovalo max 20 lidí, tak to asi nebude taková hrůza, jak všeichni píšou.

Karel Kilian

 Dobrý den,

podělím se s vámi o zkušenost. V tomto autobazaru mne zaujal VW Caddy na CNG. Domluvili jsme se tedy na testovací jízdě na včerejšek. 

Poté, co jsme dorazili (předtím jsem dostal mailem i SMS potvrzení termínu), byli obchodníci zjevně zaskočeni. Klíče a auto hledali cca 10 min.

První "zádrhel" nastal hned při snaze nastartovat, což se povedlo až se startovacími kabely. Druhá drobnost: u auta na CNG žádný CNG nebyl, měl jsem si ho vyzkoušet při jízdě na benzín, protože jedinou kartu na CNG má šéf, ten tam nebyl a v hotovosti se v ČB platit nedá. 

(webová informace uvádí jako provozní dobu stanice na Pražské nonstop a způsob placení CNG karta, hotovost i platební karta - možno ověřit na cng.cz).

Na moji námitku, jak auto vyzkouším, byla jednoduchá odpověď: auto má novou STK, musí být tedy v pořádku, jinak by neprošlo :).

Nakonec jsme se tedy vydali s velmi naleštěným Caddy na projížďku (sami, obchodníkovi se nechtělo). Už na první křižovatce se od kol ozývaly prapodivné zvuky a ještě horší při brždění, takže naš zkušební jízda skončila po cca 5 minutách. Když jsem šel vrátit klíče, obchodník ani neprojevil zájem o to, jak jsme se rozhodli, klíče převzal a rozloučili jsme se.

A úsměvná perlička na konec:

večer mi přišlo mailem zrušení rezervace auta k předváděcí jízdě z důvodu vypršení doby rezervace.

Musím přiznat, že s tak amatérským přístupem a absolutním nezájmem jsem se ještě nesetkal.

 

Libor Kadlec

Když jsem si přečetl předchozí recenzi, tak jsem si říkal, co je to za nesmysl. Já osobně jsem si koupil v EU Automobile škodu Octavii a jednání a vše proběhlo k mojí MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOSTI. Lidi uvažujte, kdyby to byla pravda, tak tam nadále nefungují a nerozrůstají se. Paní píše o podvodu, ale je to klasický pomstychtivý komentář. Nebylo by logické napsat v čem onen podvod spočíval. Je to sviňárna!

Margitka Jajova

Zdravím všechny podvedené autobazarem EU Automobile. Jsem jedna z nich, věc řeším s právníkem a na policii putuje trestní oznámení pro podvod. Prosím Vás všechny, připojte se ke mně, aby se konečně povedlo řádění tohoto autobazaru zastavit, podvedených je čím dál více. Prosím o informace o Vašem případu a mailový kontakt poslat na email slTECKAmargitkaZAVINACseznamTECKAcz. Postoupím dále právníkovi a policii.