Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

BS auto Brno

Za opravnou 186/1, 150 00 Prahahodnocení: hodnotilo: 0celkem recenzí: 3

 recenze

Pavel Novák

Auto samotné bylo v dobrém technickém stavu, což bylo OK, ovšem na narázníku byla sloupaná barva, což by se taky dalo ještě snést, ale na čelním skle byla objevena prasklina a s tou se prodejce nechtěl vůbec zabývat, což mě velice zklamal. Přestože u autobazaru je přímo servis, nechtěl se tím vůbec zabývat, vzhledem k tomu, že nové stojí s prací téměř 20.000,- Kč, tak jsem koupi nerealizoval. Sklo nechtěl vyměnit a slevu taktéž nechtěl dát.

Doporučuji si pořádně prověřit stav vozidla !

Josef Straka

Chtěl jsem koupit Opel Astra 2012 za 240 000,-. Vozidla, která jsem měl vytypované měli dost závažné závady, na které jsem musel přijít sám (např. poblitá převodovka od oleje, který šel evidentně z potrubí od turba - na to mi řekli, že to není nové auto. Dále přirezlé brzdy takovym způsobem, že se s jednim autem dokonce nedalo ani rozjet - za to mi poděkovali, že jsem to objevil). Dozvěděl jsem se, že vozidla v bazaru jsou déle jak půl roku a nikdo s nima za tu dobu nehýbal. Baterie byli samozřejmě vyšťavený. Při rozpravách o ceně mi byla nabídnutá sleva 3000,- :-D. Ale pán byl velice ochotný a vytiskl mi i jejich kupní smlouvu, abych se na ní mohl doma podívat. Díky tomu jsem zjistil, že ve smlouvě uvádějí krásnou větu která zní: Kupující kupuje vozidlo jak STOJÍ A LEŽÍ!!! (přečtěte si §1918 NOZ)

Moris Réman

V roce 2011 jsme kupovali Mazdu 5 v tomto obchodě (bazaru). Myslím, že přístup prodejce byl korektní.

Stav tachometru (137tis) a opotřebení odpovídal stáří (r.v. 2007).Umožnili mi dlouhou zkušební jízdu a nechali mně s autem samotného dokud mně to nepřesatlo bavit prolízat. Až po koupi (vím, byl to risk) jsem nechal prohlédnout auto v servisu a vše bylo jak říkali, O.K.

Po zaplacení zálohy nachystali všechny papíry (vykoupili pro nás od majitele vybrané vozidlo tak, aby byli přímo majiteli vozu na mojí kupní smlouvě) a mně zůstalo pouze doplatit zbytek, zaevidovat a jezdit.

Vozidlo dosud nemá problém, pouze údržba. Podotýkám, že pořizovací cena byla 240tis, tzn. někde zde bych už očekával hranici, kde už bude vše bez problémů.

Navíc mám pocit, že mi tento bazar ručí tak nějak celou firmou (jedná se o autorizovaný servis Opel, ...) tedy se nejedná pouze o stavební buňku s oplocenkou a vyštěrkovaným pláckem.

Chválím a doporučuji.