Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

Autobazar Plzeň

AUTOBAZAR PLZEŇ Jaroslav Šoukal Vejprnická 28 318 02 Plzeňhodnocení: 4.00hodnotilo: 5celkem recenzí: 6

 recenze

Karel Karel

Tak tady už nikdy!! Prodejce velmi nepčíjemný, na autě zatajil co jen se dalo. Auto prý nikdy bourané nebylo, majitel 2. atd atd... Nic z toho samozřejmě není pravda až na počet ujetýcj KM překvapivě. Auto nás stálo 50 000 (ve smlouvě jak jsme následně zjistili bylo uvedeno pouze 40. Do auta jsme museli vrazit dalších 40 tisíc na důležité opravy. Při zkušební jízdě nám bylo odepřeno auto zkusit, celou dobu řídil nepříjemný prodejce. NE, tady už opravdu nikdy, vyhýbejte se obloukem.

Naděžda Krajňáková

Dne 23.11 2016 jsme v tomto bazaru kupovali auto Opel Corsa r.v 2004 . Cena vozu byla 55000Kč , kdy se nám po velké námaze podařilo snížit tuto o 2000 Kč. Sleva byla uplatňena na nefunkční dál.ovládání zamykání a prasklý zadní nárazník.Při výměně pneumatik nám bylo zděleny závady-prasklá manžeta na poloose , utžený vlnovec výfuku , prasklý , tekoucí chladič, vrchní kryt u kufru vozidla, pouze narafičený- nefunkční . Vše jsme autobazaru nahlásili , že jim ze servisu pošleme účet a budeme požadovat slevu . Tak to jsme narazili s tím , že jsme si mohli některé závady způsobit cestou z Plzně do Varů, nicméně jsou ochotni k tomu , abychom vůz dovezli , oni pak zkontaktovali majitele , popřípadě když budeme mít po 3 týdnech štěstí , tak možná nějakou slevu dostaneme .

Takže , v Autocentru Plzeň už opravdu nikdy a nikomu nedoporučujeme .

 

Lukáš Kolomazný

Tomuto autobazaru se raději vyhnětě velkým obloukem...

Robert Stránský

podvodníci!!

Franta Prokop

 Přístup pána z autobazaru něco neskutečně šíleného!!!

Milan Louskáček

Auto:

Ford focus - inzerovaný jako 84.000km se servisní knížkou. Později zjištěno že SK je asi padělaná a rálný nájezd v německu min.179 tisíc km. Dále zjištěno: únik kapaliny ze servořízení, opradu pravděpodobný únik chladiva (i přes ujištění, že to bude v pořádku) a únik oleje kolem víka ventilů.

Bazar:

Pan majitel se snaží vystupovat jako slušný člověk, ale je třeba se mít na pozoru - je to pravděpodobně jen zástěrka pro případné kupce, nezdálo se, že by závady měl v úmyslu opravdu odstraňovat. Smlouva je stavěna tak, aby případný kupec nemohl později nic nárokovat - zejména finance.

Tento autobazar nemá ani u našeho automechanika dobrou pověst.

Možná jsme se trefili pouze na špatný kus, nebo auto už tak do bazaru přislo, ale pak jej nelze dále inzerovat jako originální nájezd km atd...