Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

AAA auto

Dopraváků 723 Praha 8hodnocení: 2.25hodnotilo: 55522celkem recenzí: 208

 recenze

Kamil Nečas

Mé zkušenosti s bazarem AAA auto jsou ve směs v pohodě. Oceňuji velký výber (nikde jsem neviděl tolik aut), oceňuji nabízené služby, především nízké splátky. Co se mi však moc nelíbí, tak dlouhé čekačky. Byl jsem tam skoro celý den, a to jsem měl auto vybrané dopředu. Chápu, že tam mají narváno, ale jako zákazníka mě to moc nezajímá. Prostě bych chtěl aby to bylo rychlejší.

Michal Bartos

Zakoupil jsem si v Plzni i30 v kombíku. Výbava byla nadstandartní, za což jsem si taky připlatil. K autu jsem měl ještě rok tovární záruku, takže co se týče kvality a servisu vozu, tak nemam obavy. Prodejce byl trochu upovídaný, ale jinak v pohodě i co se týče zkušební jízdy, kdy jsem měl časovou "neomezenost".

Vašek Fruhauf

Já jsem jim dával auto na výkup a dostal jsem celkem pěknou cenu, všechny papíry kromě ověření podpisu mi vyřídili a peníze byly na účtu do 2 dnů. Vanu v kufru a dražší koberečky nezohledňujou na ceně, tak ty jsem si vzal a prodal soukromě ,)

Lukáš Vajda

 Dávám neutrální, protože jednání jednotlivých poboček je diametrálně odlišené, zatím co v Pardubicích sem narazil na lehkou aroganci zastíněnou patovým usměvem v Praze sem byl překvapem profesionálním přístupem prodejce asijského původu, který nic moc nenabízel a řekl vše po pravdě.

Nic méně si uplně nejsem jistý, že AAA auto ještě navštívím a pokud ano, rozhodně nepujdu k prodejcům do Pardubic. 

Petr Holík

Dobrý den, i já se mohu připojit s kladnou recenzí tohot bazaru. Je pravda, že mám první vůz z tohoto bazaru, protože díky negativní reklamě, jsem doposud nakupoval jinde, ale realita skutečně není tak zlá. Jediné co bych vytknul je handrkování o cenně... Musel jsem absolvovat kolečko zvané počkejte musím to probrat s manažerem... Jinak s autem jsem domů dojel, nechal opravit nutné a jsem spokojený....

Petr Holík

 Jinak, pořídil jsem si tohoto fešáka:

https://www.aaaauto.cz/cz/vw-cc/car.html?id=226350805#make=131&promo=gm

VW CC, servisní knížka, najeto necelých 80 tisíc. Podobný vůz jsem hledal i jinde, ale jen tady, díky akci "nízké splátky" jsem na něj dosáhl. 

Takže doporučuji

Tereza Chalušová

 Velmi dobrý přístup, rychle vse zařízeno  domluva výbornáá zařídili převoz z pražské Mototechny. Mohu jedině doporučit auto jezdí krásně a naprostá spokojenost se vším všudy včetně zařízení úvěru  

 


Marek Ostadal

Já věřím například jen svému zdravému rozumu, nakupoval jsem v AAA auto už dvakrát, a nikdy jsem nenarazil na žádný problém

Tomas Ferenc

 Chtěl jsem auto do 100 tisíc na víkendové ježdění a sem tam na dojetí na nákup. Obešel jsem opravdu hodně autobazarů, ale opravdu jen v AAA auto byl velký výběr slušnch aut do této částky.

Jiří Mazanec

 Moje zkušenost s autobazarem je opravdu dobrá, prodával jsem jim tam 9 let staré auto a byl jsem fakt překvapený, kolik věcí se na autě kontroluje, než ho vezmou do prodeje a to je podle mne záruka kvality.

Tomas Korpel

 Já jsem do AAA přišel, jako naprostý amatér co se týče aut. Tam 10 minut jsem chodil po place a pak za mnou přišel prodavač, jestli potřebuji pomoci. Tak jsem mu popsal co hledám a on mi doporučil peugeot 407 sw, krásné prostorné rodinné auto s úsporným diselovým motorem. Za dvě hodiny jsem měl vyřízený úvěr a všechny náležitosti i pojistku a s autem jsem rovnou odjel.

Radek Hlustik

 Za mně teda snad nejlepší přístup ze všech autobazarů, co jsem se setkal při hledání nového auta....

Rudolf Barga

Jak píše DH, taky jsem si zkusil prodat auto do AAA auto. S tím rozdílem, že smlouvání trvalo na můj vkus velmi dlouho a bylo chvilkama docela nepříjemné, ale nakonec jsem taky dostal to co jsem chtěl.

Rudolf Barga

Co mě však v tomto bazaru velmi mile překvapilo, jak se změnil přístup po podpisu smlouvy. Řekl jsem, že bych chtěl auto použít na protiúčet a rovnou si koupit nové. V tu ránu se pan manažer pousmál, a on i všichni ostatní začali být ještě milejší, až to bylo chvilkama nepříjemné :). Nový vůz jsem ještě ten samý den pořídil a jsem spokojený. Takže bazar https://www.aaaauto.cz/ doporučuji a hlavně s protiúčtem. Díky protiúčtu se Vám totiž otevřou nové možnosti a hlavně ceny, které jinde neuvidíte...

Igor Toman

 Mám zkušenost s prodejem do AAA auto, kde jsem byl opravdu spokojený s přístupem, protože prodej proběhl velice rychle.

Martin Koloc

Mám odlišné zkušenosti. Při prodeji auta jsem měl pocit, že mě chtějí natáhnout. Dostal jsem podle mě málo. Nicméně jsem potom dostal lepší cenu při koupit, takže se to vynulovalo, ale byl to porod.

Martin Koloc

Jak jsem avizoval níže, tak prodej nic moc koupě však super. Když pominu, že jsem dostal zimní kola, dostal jsem 20 tisíc i na ruku, což použiju na nutné opravy. Takže nákup v AAA auto mohu doporučit.

DH DH

Dne 3.12.2018 prodán do AAA náš vůz, volali, že mají zájem, já měl u ceny uvedenou a připravenou manévrovací rezervu, kam jsem byl ochoten cuknout. Vůz byl bez problémů, Golf, nebouraný, najeto 50.000 km. Po přiměřeně (nikoliv však příliš) dlouhém smlouvání jsme se dostali na mnou požadovanou cenu. Usmlouval jsem rovněž cenu za přehlášení a ještě získal odvoz domů. Jsem spokojen. Když porovnám zkušenost, kdy jsem tento vůz nabízel v Auto ESA, nebe a dudy. Výkup v AAA na rozhodně vyšší úrovni.

Jarda Nečas

Znám mnoho lidí, kteří s tímto bazarem spokojení nejsou, prostě neměli štěstí. Já asi štěstí měl, protože jsem si koupil dvojkovou octávku, a jsem spokojený. Jak servis, tak jízdní vlastnosti jsou naprosto vyhovující...

Jarda Nečas

A co bych chtěl rozhodně vyzvednout tak je výkup. Nejen že člověk má zde největší šanci dobře prodat https://www.aaaauto.cz/oceneni-vozu-online/ ale hlavně máte jistotu, že dostanete peníze a vyřeší za Vás přepisy odpisy a tak...

Další názory >