Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

AAA auto

Dopraváků 723 Praha 8hodnocení: 2.25hodnotilo: 55566celkem recenzí: 224

 recenze

Radoslav Boháč

 Já se k tomotu bazaru stavím neutrálně. Auto si sice kupuji jenom zde, ale rozhodně to nevbývá bez problémů. Naposledy se mi stalo, že jsem si postupně vybral tři auta z online nabídky, a všechny tři už byli prodané... Což mě pěkně naštvalo, protože jsem s výběrem strávil opravdu dost času. Takže AAA auto ano, ale ne online, pěkně osobní návštěva.

Luděk Novotný

 Poprvé jsem si při nákupu čehokoliv připlatit za rozšířenou záruku - prodloužená záruka Carlife na 36 měsíců. A světe div se, poprvé se mi to hodilo. Čekal jsem, že když přijedu do bazaru, že mě vykopnou jak už to bývá, ale nastínil jsem problém, který se týkal právě této záruky, a do tří dnů bez keců auto opraveno.

Luděk Novotný

 A kdo by chtěl vědět více o AAA auto - Carlife tak je to popsaný tady: http://www.carlife.cz/pojistne-programy. Mě se to na stránkách áček hledalo těžko, tak třeba to někomu usnadní výběr...

Olda Hepnar

Celou dobu, co jsem vybíral auto v AAA auto mi byl k ruce prodavač, který mi s výběrem auta pomohl, přímo na pobočce jsem dokázal sjednat úvěr.

Michal Tintěra

 Potřeboval jsem opravdu rychle koupit druhé auto, protože to staré mi někdo ukradl, přijel jsem do AAA auto, a za dvě hodiny jsem odjížděl s krásným passatem.

Petr Zemánek

 Mám malou firmu, kde musím živit několik firemních dodávek. Každé dva roky prodávám a kupuji. Něco bylo horší něco lepší, ale vždy chodím do AAA auto, hlavně proto, že lepší nabídka prostě nikde jinde není. Jak ceny tak výběr, i když u těch dodávek nepotřebuji nějak moc vybírat...

Miroslav Škorpík

 Podle mě jsou všechny bazary svým způdobem šmejdi, AAA auto nevyjímaje. Prostě kdo chce tak si všude něco najde. Nicméně pořád koupě auto v bazaru je cestou bezpečnou a pohodlnou a při dnešním servisu a službách, které zmíněný AAA auto nabízí se možná blízká na lepší časy. Ve srovnávní s ostatními možnostmi, jako dovoz, inzeráty apod., je to protě dobrý...

Miroslav Škorpík

 Ale abych jenom neplival, musím se přiznat, že patřím mezi spokojené zákazníky bazaru https://www.aaaauto.cz/. S jedním vozem jsem jezdil skoro deset let. Koupil jsem ho za 200 tisíc a prodal za 20 :) Druhé budu mít osm let, a už se blíží čas výměny. Jinak doporučuji nejen v AAA auto ale kdekoliv jinde, kupovat auta za cenu 200 tisíc a více. Nehledět na najeté km (stejně jsou stočené) a více se hledět samotnému stavu vozidla. 

Petra Kolodějská

Dobrá zkušenost, i kamarád se kterým jsem pro auto šla řekl, že dobře poradil prodejce, jsem jim opravdu vděčná, díky nim mám auto, které jsem potřebovala. O příjemné slevě nemluvě, nechala jsem jim tam Felicii combi a odjela v Opelu

Lumír Bednář

 Našel jsem mnoho negativních ohlasů na tento bazar. Bohužel jsem neměl nic jiného poblíž, než AAA auto. Tak jsem to zkusil. A byl jsem mile překvapen. Nikod na mě netlačil, na přečtení pravda velmi rozsáhlé smlouvy jsem měl dost času a nikdo mě nenutil číst nástěnku :). Auto jsem koupil ve sorvnání s online nabídkou jinde za velmi slušnou cenu. A i když jsem musel něco opravovat, rozhodně to nebylo tak tragické jak se všude píše... 

Libor Kos

Dobrý den, já to mám taky 50 na 50. Výběr aut super, zázemí a servis taky. Auto jsem si koupil myslím dobré, ale musel jsem taky měnit prodejce. Zdálo se, že pán je v nějaký tísni, protože tak jak mi cpal auto, které jsem nechtěl, bylo až trapné. Nicméně po výměně, už bylo všechno v pořádku, takže mohu udělit AAA auto hodnocení dobrá zkušenost.

Petr Nečas

 No musím se přiznat, že můj první zážitek v AAA auto nebyl úplně ideální. Nevím, či to bylo mnou nebo něčím jiným, ale narazil jsem na tak arogantního "blba", že jsem asi po hodině nehorázných snůšek keců a pomluv všech a všeho musel odejít.

Petr Nečas

 Po druhé to však byla jiná písnička. Díky mému prvnímu špatnému zážitku, jsem navštívil jinou pobočku. Zajel jsem do Brna, cca 80km, kde podle stránek https://www.aaaauto.cz/cz/pobocky-aaa-auto/text.html?id=1489 měli mít více jak 800 vozů. Přesne jsem to nepočítal, ale bylo jich tam dost. Úplně jiné jednání, přístup a DOKONCE i ceny, říkám se jak to... CCA za 1,5 hodiny odjíždím novým autem... Do teď žádný problém... Vady byli, ale jen ty o kterých jsem byl informován předem. Takže tento bazar mohu doporučit s tím, že záleží kam půjdete. PS: nechoďte do Jihlavské pobočky...

Radek Trpiš

Jezdím už dlouho na jedno místo a to hlavně proto, že když jsem si kupoval své první auto dal jsem si docela záležet a objel snad celou republiku. Nakonec jsem skončil v brněnské pobočce AAA auto, která se mi zdála nejlepší. Myslel jsem si že jak celek bude tento bazar fungovat všude stejně, ale opak je pravdou. Nevím čím to je, ale brněnská pobočka prostě vyhrála ve všem. Nejlepší výběr podle mě dobrých aut, příjemný personál (žádný pražský nátlak a shon). A tak bych mohl pokračovat. Takže kdo by si chtěl koupit auto v AAA auto tak rozhodně tuhle pobočku nevynechejte

Milan Veselý

Každému bych doporučil, aby si alespoň jednou v životě vyzkoušel nákup v bazaru AAA auto. Neříkám, že se to každému bude líbit, protože nákup v takto velkém bazaru není pro každého. A ať už že se setkáte s jakýmikoliv praktikami, opravdu si to alespoň jednou zkuste. Osobně vlastním za 20 let již třetí vůz a vždy jsem kupoval v AAA auto.

Milan Veselý

A jsem docela překvapen, rozdílem hodnocení zde mezi AAA auto a Auto ESA, 2,25 vs 4,52. To je obrovský rozdíl. Já v esách nikdy nebyl. Ale měl jsem za to, že jako druhý největší bazar u nás na tom budou podobně jako AAA auto, ale takhle se zdá že je áčka drtí... Zajímavé

Kamil Nečas

Mé zkušenosti s bazarem AAA auto jsou ve směs v pohodě. Oceňuji velký výber (nikde jsem neviděl tolik aut), oceňuji nabízené služby, především nízké splátky. Co se mi však moc nelíbí, tak dlouhé čekačky. Byl jsem tam skoro celý den, a to jsem měl auto vybrané dopředu. Chápu, že tam mají narváno, ale jako zákazníka mě to moc nezajímá. Prostě bych chtěl aby to bylo rychlejší.

Michal Bartos

Zakoupil jsem si v Plzni i30 v kombíku. Výbava byla nadstandartní, za což jsem si taky připlatil. K autu jsem měl ještě rok tovární záruku, takže co se týče kvality a servisu vozu, tak nemam obavy. Prodejce byl trochu upovídaný, ale jinak v pohodě i co se týče zkušební jízdy, kdy jsem měl časovou "neomezenost".

Vašek Fruhauf

Já jsem jim dával auto na výkup a dostal jsem celkem pěknou cenu, všechny papíry kromě ověření podpisu mi vyřídili a peníze byly na účtu do 2 dnů. Vanu v kufru a dražší koberečky nezohledňujou na ceně, tak ty jsem si vzal a prodal soukromě ,)

Lukáš Vajda

 Dávám neutrální, protože jednání jednotlivých poboček je diametrálně odlišené, zatím co v Pardubicích sem narazil na lehkou aroganci zastíněnou patovým usměvem v Praze sem byl překvapem profesionálním přístupem prodejce asijského původu, který nic moc nenabízel a řekl vše po pravdě.

Nic méně si uplně nejsem jistý, že AAA auto ještě navštívím a pokud ano, rozhodně nepujdu k prodejcům do Pardubic. 

Další názory >