Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

AAA auto

Dopraváků 723 Praha 8hodnocení: 2.25hodnotilo: 55545celkem recenzí: 215

 recenze

Lumír Bednář

 Našel jsem mnoho negativních ohlasů na tento bazar. Bohužel jsem neměl nic jiného poblíž, než AAA auto. Tak jsem to zkusil. A byl jsem mile překvapen. Nikod na mě netlačil, na přečtení pravda velmi rozsáhlé smlouvy jsem měl dost času a nikdo mě nenutil číst nástěnku :). Auto jsem koupil ve sorvnání s online nabídkou jinde za velmi slušnou cenu. A i když jsem musel něco opravovat, rozhodně to nebylo tak tragické jak se všude píše... 

Libor Kos

Dobrý den, já to mám taky 50 na 50. Výběr aut super, zázemí a servis taky. Auto jsem si koupil myslím dobré, ale musel jsem taky měnit prodejce. Zdálo se, že pán je v nějaký tísni, protože tak jak mi cpal auto, které jsem nechtěl, bylo až trapné. Nicméně po výměně, už bylo všechno v pořádku, takže mohu udělit AAA auto hodnocení dobrá zkušenost.

Petr Nečas

 No musím se přiznat, že můj první zážitek v AAA auto nebyl úplně ideální. Nevím, či to bylo mnou nebo něčím jiným, ale narazil jsem na tak arogantního "blba", že jsem asi po hodině nehorázných snůšek keců a pomluv všech a všeho musel odejít.

Petr Nečas

 Po druhé to však byla jiná písnička. Díky mému prvnímu špatnému zážitku, jsem navštívil jinou pobočku. Zajel jsem do Brna, cca 80km, kde podle stránek https://www.aaaauto.cz/cz/pobocky-aaa-auto/text.html?id=1489 měli mít více jak 800 vozů. Přesne jsem to nepočítal, ale bylo jich tam dost. Úplně jiné jednání, přístup a DOKONCE i ceny, říkám se jak to... CCA za 1,5 hodiny odjíždím novým autem... Do teď žádný problém... Vady byli, ale jen ty o kterých jsem byl informován předem. Takže tento bazar mohu doporučit s tím, že záleží kam půjdete. PS: nechoďte do Jihlavské pobočky...

Radek Trpiš

Jezdím už dlouho na jedno místo a to hlavně proto, že když jsem si kupoval své první auto dal jsem si docela záležet a objel snad celou republiku. Nakonec jsem skončil v brněnské pobočce AAA auto, která se mi zdála nejlepší. Myslel jsem si že jak celek bude tento bazar fungovat všude stejně, ale opak je pravdou. Nevím čím to je, ale brněnská pobočka prostě vyhrála ve všem. Nejlepší výběr podle mě dobrých aut, příjemný personál (žádný pražský nátlak a shon). A tak bych mohl pokračovat. Takže kdo by si chtěl koupit auto v AAA auto tak rozhodně tuhle pobočku nevynechejte

Milan Veselý

Každému bych doporučil, aby si alespoň jednou v životě vyzkoušel nákup v bazaru AAA auto. Neříkám, že se to každému bude líbit, protože nákup v takto velkém bazaru není pro každého. A ať už že se setkáte s jakýmikoliv praktikami, opravdu si to alespoň jednou zkuste. Osobně vlastním za 20 let již třetí vůz a vždy jsem kupoval v AAA auto.

Milan Veselý

A jsem docela překvapen, rozdílem hodnocení zde mezi AAA auto a Auto ESA, 2,25 vs 4,52. To je obrovský rozdíl. Já v esách nikdy nebyl. Ale měl jsem za to, že jako druhý největší bazar u nás na tom budou podobně jako AAA auto, ale takhle se zdá že je áčka drtí... Zajímavé

Kamil Nečas

Mé zkušenosti s bazarem AAA auto jsou ve směs v pohodě. Oceňuji velký výber (nikde jsem neviděl tolik aut), oceňuji nabízené služby, především nízké splátky. Co se mi však moc nelíbí, tak dlouhé čekačky. Byl jsem tam skoro celý den, a to jsem měl auto vybrané dopředu. Chápu, že tam mají narváno, ale jako zákazníka mě to moc nezajímá. Prostě bych chtěl aby to bylo rychlejší.

Michal Bartos

Zakoupil jsem si v Plzni i30 v kombíku. Výbava byla nadstandartní, za což jsem si taky připlatil. K autu jsem měl ještě rok tovární záruku, takže co se týče kvality a servisu vozu, tak nemam obavy. Prodejce byl trochu upovídaný, ale jinak v pohodě i co se týče zkušební jízdy, kdy jsem měl časovou "neomezenost".

Vašek Fruhauf

Já jsem jim dával auto na výkup a dostal jsem celkem pěknou cenu, všechny papíry kromě ověření podpisu mi vyřídili a peníze byly na účtu do 2 dnů. Vanu v kufru a dražší koberečky nezohledňujou na ceně, tak ty jsem si vzal a prodal soukromě ,)

Lukáš Vajda

 Dávám neutrální, protože jednání jednotlivých poboček je diametrálně odlišené, zatím co v Pardubicích sem narazil na lehkou aroganci zastíněnou patovým usměvem v Praze sem byl překvapem profesionálním přístupem prodejce asijského původu, který nic moc nenabízel a řekl vše po pravdě.

Nic méně si uplně nejsem jistý, že AAA auto ještě navštívím a pokud ano, rozhodně nepujdu k prodejcům do Pardubic. 

Petr Holík

Dobrý den, i já se mohu připojit s kladnou recenzí tohot bazaru. Je pravda, že mám první vůz z tohoto bazaru, protože díky negativní reklamě, jsem doposud nakupoval jinde, ale realita skutečně není tak zlá. Jediné co bych vytknul je handrkování o cenně... Musel jsem absolvovat kolečko zvané počkejte musím to probrat s manažerem... Jinak s autem jsem domů dojel, nechal opravit nutné a jsem spokojený....

Petr Holík

 Jinak, pořídil jsem si tohoto fešáka:

https://www.aaaauto.cz/cz/vw-cc/car.html?id=226350805#make=131&promo=gm

VW CC, servisní knížka, najeto necelých 80 tisíc. Podobný vůz jsem hledal i jinde, ale jen tady, díky akci "nízké splátky" jsem na něj dosáhl. 

Takže doporučuji

Tereza Chalušová

 Velmi dobrý přístup, rychle vse zařízeno  domluva výbornáá zařídili převoz z pražské Mototechny. Mohu jedině doporučit auto jezdí krásně a naprostá spokojenost se vším všudy včetně zařízení úvěru  

 


Marek Ostadal

Já věřím například jen svému zdravému rozumu, nakupoval jsem v AAA auto už dvakrát, a nikdy jsem nenarazil na žádný problém

Tomas Ferenc

 Chtěl jsem auto do 100 tisíc na víkendové ježdění a sem tam na dojetí na nákup. Obešel jsem opravdu hodně autobazarů, ale opravdu jen v AAA auto byl velký výběr slušnch aut do této částky.

Jiří Mazanec

 Moje zkušenost s autobazarem je opravdu dobrá, prodával jsem jim tam 9 let staré auto a byl jsem fakt překvapený, kolik věcí se na autě kontroluje, než ho vezmou do prodeje a to je podle mne záruka kvality.

Tomas Korpel

 Já jsem do AAA přišel, jako naprostý amatér co se týče aut. Tam 10 minut jsem chodil po place a pak za mnou přišel prodavač, jestli potřebuji pomoci. Tak jsem mu popsal co hledám a on mi doporučil peugeot 407 sw, krásné prostorné rodinné auto s úsporným diselovým motorem. Za dvě hodiny jsem měl vyřízený úvěr a všechny náležitosti i pojistku a s autem jsem rovnou odjel.

Radek Hlustik

 Za mně teda snad nejlepší přístup ze všech autobazarů, co jsem se setkal při hledání nového auta....

Rudolf Barga

Jak píše DH, taky jsem si zkusil prodat auto do AAA auto. S tím rozdílem, že smlouvání trvalo na můj vkus velmi dlouho a bylo chvilkama docela nepříjemné, ale nakonec jsem taky dostal to co jsem chtěl.

Další názory >