Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

AAA auto

Dopraváků 723 Praha 8hodnocení: 2.29hodnotilo: 53473celkem recenzí: 165

 recenze

Adam Horák

 Koupil jsem z AAA Audi Q7, každý mě z toho zrazoval, ale já jezdím už dva roky a ještě se s ní nic nestalo

Matěj Bílek

Je potřeba se při nákupu v AAA auto obrnit trpělivostí. Nákup se může protáhnout na několik hodin, a někdy na více dnů. Rozhodně, jak se blíží večer tak zmizte a stavte se druhý den. Mě tento přístup funguje, vždy si udělám volno celý den a pěkně v klidu vybírám. Zatím jsem si v AAA auto vybral vždycky. První auto Opel Corsa, druhé Hyundai I30, třetí Škoda Fabia, a teď poslední trojková Octávka.

Jana Marková

 Mám dobrou zkušenost, auto mi jezdí už 3 roky bez oprav

Luboš Bohatec

 Tak jak píše D H, měl jsem podobnou zkušenost. Nakonec se podařilo auto do AAA auto prodat. Velká výhoda je však, že jsem stále cítil jistotu, že i když se mě jako zdatní obchodníci snaží oškubat (kdo by taky nechtěl vydělat) peníze dostanu. A dostal, dokonce tak jak bylo domluveno. 

Luboš Bohatec

Nevím jestli tu mohu vložit odkaz, ale v áčkách jsem si po velmi dlouhím několika denním vybírání nakonec pořídil 

https://www.aaaauto.cz/cz/skoda-octavia/car.html?id=184245341#make=109&model=261&pmax=200000&promo=gm

Není to ta stejná, ale vypadá prakticky stejně a má i podobné vlastnosti.

Jaromír Halek

 Bral jsem si v AAA automobil na úvěr a vyšlo mě to mnohem líp, než když jsem si oběhával banky sám

Aneta Páčová

 Můj nákup proběhl velice rychle a spokojeně

D H

Prodal jsem v AAA své auto - zachovalý Passat s nízkým nájezdem kilometrů. Kontakt přes telefon byl rychlý, ale pak drobné potíže, žádal jsem, de facto o schůzku na určitý čas a technika, který se mi bude věnovat. Znám několik příběhů, že prodej auta trval až 6 hodin. Nenechal jsem se, ozval se, a když jsem v první fázi nesouhlasil s výkupní cenou, nedal jsem se nikam tlačit, vzal si doklady a odjel. Následně jsem byl bazarem kontatován a pak už byly podmínky splněny zcela k mé spokojenosti. Nejsem agentem tohoto bazaru, nejedná se o fiktivní hodnocení, ale realitu. Při výkupu je nutné si trvat na svém - a pokud máte kvalitní auto na výkup, tak jste rovnocenným partnerem tohoto obchodu. Nyní jsem spokojený, po dohodě šlo všechno velmi rychle a samotný prodej trval necelou hodinu, včetně výplaty peněz v hotovosti.

Marian Demel

Mám to 50 na 50. Jedno auto bez problémů, druhé jsem musel reklamovat kvůli vadě na převodovce. Každopádně nemohu jednoznačně říci, že by to byla chyba bazaru, a hlavně mi uznali reklamaci. Takže zaškrtnout dobrá zkušenost.

Tomáš Sýkora

 Mám dobrou zkušenost při řešení závady na motoru po koupi v AAA, vše vyřízeno k mojí spokojenosti

Alice Randová

 Byla jsem hodně spokojena v AAA s přístupem prodavačů

Lada Limec

 Mám dobrou zkušenost s autem z AAA

Pavel Šrom

Mám již druhou Škodu Octavii z AAA auto Brno, jinam nechodím a chodit nebudu. Jak servis tak výběr je podle mě nejlepší a tak nemám důvod nic měnit.

Markéta Svorová

 Když jsem potřebovala koupit rychle auto, protože mi staré dosloužilo, tak v AAA během dopoledne vyřešeno 

Luděk Plh

 Nevěřte ničemu co se píše na internetu. Akorát Vás to vystresuje a pak při náznaku jakékoliv debaty či vyjadnávání lidi prchají. Pokud chcete ojeté auto, tak AAA auto jsou dobrá volba. 

Marek Ztracený

 Moje autíčko z AAA jezdí více jak 100 km denně a to už dva roky, a nikdy jsem nikde nezůstal

Miloš Zedník

 Mám zatím druhé auto z tohoto bazaru. Až na dlouhé čekání než si nás někdo všimne úplná pohoda. Bylo tam narváno a pokaždá tam narváno je... Takže v případě zájmu si udělejte volno na celý den :)

Daniel Vávra

Chtěl jsem auto z Německa, pořád jsem čekla na nějakou výhodnou nabídku, nakonec jsem ale jednou jel kolem AAA a řekl jsem si, že tam nakouknu, a byl jsem udiven, že tam mají i vozy s velice malým nájezdem km, tak jsem koupil tam

Marie Nováková

 Já jsem reklamovala auto den po koupení a překvapilo mě jejich kladné a rychlé vyřízení

René Haler

Koupil jsem audi a4 z AAA auto, každý si ťukal na čelo jestli jsem se nezbláznil, ale dopadlo to tak, že mi auto vydrželo déle než ostatním auta z dovozu

Další názory >