Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

AAA auto

Dopraváků 723 Praha 8hodnocení: 2.25hodnotilo: 55496celkem recenzí: 200

 recenze

Tomas Ferenc

 Chtěl jsem auto do 100 tisíc na víkendové ježdění a sem tam na dojetí na nákup. Obešel jsem opravdu hodně autobazarů, ale opravdu jen v AAA auto byl velký výběr slušnch aut do této částky.

Jiří Mazanec

 Moje zkušenost s autobazarem je opravdu dobrá, prodával jsem jim tam 9 let staré auto a byl jsem fakt překvapený, kolik věcí se na autě kontroluje, než ho vezmou do prodeje a to je podle mne záruka kvality.

Tomas Korpel

 Já jsem do AAA přišel, jako naprostý amatér co se týče aut. Tam 10 minut jsem chodil po place a pak za mnou přišel prodavač, jestli potřebuji pomoci. Tak jsem mu popsal co hledám a on mi doporučil peugeot 407 sw, krásné prostorné rodinné auto s úsporným diselovým motorem. Za dvě hodiny jsem měl vyřízený úvěr a všechny náležitosti i pojistku a s autem jsem rovnou odjel.

Radek Hlustik

 Za mně teda snad nejlepší přístup ze všech autobazarů, co jsem se setkal při hledání nového auta....

Rudolf Barga

Jak píše DH, taky jsem si zkusil prodat auto do AAA auto. S tím rozdílem, že smlouvání trvalo na můj vkus velmi dlouho a bylo chvilkama docela nepříjemné, ale nakonec jsem taky dostal to co jsem chtěl.

Rudolf Barga

Co mě však v tomto bazaru velmi mile překvapilo, jak se změnil přístup po podpisu smlouvy. Řekl jsem, že bych chtěl auto použít na protiúčet a rovnou si koupit nové. V tu ránu se pan manažer pousmál, a on i všichni ostatní začali být ještě milejší, až to bylo chvilkama nepříjemné :). Nový vůz jsem ještě ten samý den pořídil a jsem spokojený. Takže bazar https://www.aaaauto.cz/ doporučuji a hlavně s protiúčtem. Díky protiúčtu se Vám totiž otevřou nové možnosti a hlavně ceny, které jinde neuvidíte...

Igor Toman

 Mám zkušenost s prodejem do AAA auto, kde jsem byl opravdu spokojený s přístupem, protože prodej proběhl velice rychle.

Martin Koloc

Mám odlišné zkušenosti. Při prodeji auta jsem měl pocit, že mě chtějí natáhnout. Dostal jsem podle mě málo. Nicméně jsem potom dostal lepší cenu při koupit, takže se to vynulovalo, ale byl to porod.

Martin Koloc

Jak jsem avizoval níže, tak prodej nic moc koupě však super. Když pominu, že jsem dostal zimní kola, dostal jsem 20 tisíc i na ruku, což použiju na nutné opravy. Takže nákup v AAA auto mohu doporučit.

DH DH

Dne 3.12.2018 prodán do AAA náš vůz, volali, že mají zájem, já měl u ceny uvedenou a připravenou manévrovací rezervu, kam jsem byl ochoten cuknout. Vůz byl bez problémů, Golf, nebouraný, najeto 50.000 km. Po přiměřeně (nikoliv však příliš) dlouhém smlouvání jsme se dostali na mnou požadovanou cenu. Usmlouval jsem rovněž cenu za přehlášení a ještě získal odvoz domů. Jsem spokojen. Když porovnám zkušenost, kdy jsem tento vůz nabízel v Auto ESA, nebe a dudy. Výkup v AAA na rozhodně vyšší úrovni.

Jarda Nečas

Znám mnoho lidí, kteří s tímto bazarem spokojení nejsou, prostě neměli štěstí. Já asi štěstí měl, protože jsem si koupil dvojkovou octávku, a jsem spokojený. Jak servis, tak jízdní vlastnosti jsou naprosto vyhovující...

Jarda Nečas

A co bych chtěl rozhodně vyzvednout tak je výkup. Nejen že člověk má zde největší šanci dobře prodat https://www.aaaauto.cz/oceneni-vozu-online/ ale hlavně máte jistotu, že dostanete peníze a vyřeší za Vás přepisy odpisy a tak...

Josef Alois

Tento bazar mám docela rád. Nedal jsem na kecy nespokojených zákazníků a v AAA auto si auto koupil. Bylo sice náročnější, protože dvě auta která jsem projížděl dobrá nebyla... V jednom podivně klepal motor a druhé totálně nebrzdilo. Prodejce mi sice nabízel slevu, ale toto fakt ne.

Josef Alois

Znamená to tedy, že v áčkách se dá koupit dobré auto, ale je třeba se trošku snažit, a nenaletět sladkým řečem prodejce, který prodat musí a má z toho provize... Díky jednoznačně největšímu výběru u nás, je zde opravdu největší šance na pořízení ojetého vozu. Jako výhoda, opravdu všechna auta jsou jejich, takže odpadá starost o leasing a podobné věci.

Jiri Kadlecek

 

My máme doma auto z AAA na splátky a nemohu s i stěžovat

Jirka Vodas

Já jsem přemýšlel nad dovozovým autem z Rakouska, ale naštěstí jsem si to nejdřív spočítal a to se už vůbec nevyplatí, tak jsem zajel do AAA a vzal tam forda za 90 tisíc

Karel Hyzdak

 Mám z AAA auto koupeného Forda s kterým denně jezdím do práce a neměl jsem sn ím nikdy problém.

Marek Kolmanek

 Mám dobrou zkušenost s autobazarem AAA auto v Olomouci, kde jsem si vybral Fabii RS, krásné auto za velice výhodný úvěr.

Martin Štekl

Uzavřel jsem zatím jediný obchod v AAA auto. Malé autíčko do práce na popojíždění do práce. Po dvou dnech reklamace, protože se ozvalo velmi hlučné klepání v motoru. Reklamace a vrácení auto bez udání důvodu do sedmy dnů velice zdlouhavá a skoro měsíc jsem neměl nic. Nakonec, jsem dostal auto jiné a to už bez problémů.

Martin Štekl

Co však hodnotím velice kladně, tak je kompletní servis. Přepis, úvěr, smlouvy, všechno velice obsáhlé, ale precizně zpracováno. I po mnoha přečteních desítek papírů jsem nenarazil na nějaké skryté poplatky nebo něco o čem bych nevěděl. Zdá se, že si opravdu dávají záležet na tom, aby neudělali nějakou chybu.

Další názory >