Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

AAA auto

Dopraváků 723 Praha 8hodnocení: 2.26hodnotilo: 55027celkem recenzí: 182

 recenze

Martin Štekl

Uzavřel jsem zatím jediný obchod v AAA auto. Malé autíčko do práce na popojíždění do práce. Po dvou dnech reklamace, protože se ozvalo velmi hlučné klepání v motoru. Reklamace a vrácení auto bez udání důvodu do sedmy dnů velice zdlouhavá a skoro měsíc jsem neměl nic. Nakonec, jsem dostal auto jiné a to už bez problémů.

Martin Štekl

Co však hodnotím velice kladně, tak je kompletní servis. Přepis, úvěr, smlouvy, všechno velice obsáhlé, ale precizně zpracováno. I po mnoha přečteních desítek papírů jsem nenarazil na nějaké skryté poplatky nebo něco o čem bych nevěděl. Zdá se, že si opravdu dávají záležet na tom, aby neudělali nějakou chybu.

Hana Svobodová

V autech se vyznám, potřebuji ráno nastartovat a dojet do práce, takže tak jsem přistupovala i k nákupu v bazaru AAA auto. Hned po pár minutách se mě pán prodejce ptá, rozumíte autům? Říkám vůbec... Tak co tady děláte bez mechanika, nebo někoho kdo autům rozumí? Aha a to jde? No jistě, máme to napsaný i na stránkách, že si máte přivést vlastního a zkušeného. Aha.. S díky odchází. Na druhů den jsem přišla s kamarádem a vše proběhlo na jedničku. Nic podobného se mi ještě nikdy nestalo. Takže místo toho, aby mě prodejce odrbal a prodal mi jako totálnímu laikovi nějaký šrot, tak mě nepřímo vyhodil s doporučením. Toto hodnotím velice kladně.

Hana Svobodová

Jinak kamarád mi doporučil, abych nevymýšlela a šla do škodovky. Podle peněz kolik chci utratit si mám vybrat i model. Jelikož jsem měla připravených 200 tisíc, tak mě to stačilo na pěknou dvojkovou Octavii. Je to na mě sice zbytečně velké auto, ale výběr tohoto modelu byl v áčkách obrovský, a tak i kamarád řekl, že je to pořád nejlepší auto u nás... Takže tak :)

Martin Kouřil

 Máme na firmě dvě auta z AAA a jedno nové, zatím se kazilo jen to nové, takže jsem názor na ojetá auta změnil a už si jiné nekoupím.

Lukáš Rosol

Nic jiného než AAA auto jsem nezkusil, a tak nemám s čím porovnávat. Je pravda, že jsem zatím ve svém životě koupil jen dvě auta, což není moc. Ale ve směs jsem s tímto bazarem spokojený. Až tedy na mraky lidí na pobočce a velmi dlouhé vyřizování papírů.

Lukáš Rosol

Co bych si dovolil trošku vytknout, tak že se nedá věřit všem online nabídkám na https://www.aaaauto.cz/ojete-vozy/. Občas se stane, že auto které je internetu, tak už je prodané.

Josef Zálešák

Trh je přesycen ojetými vozy, každý chce lepší a lepší auta, a neváhá využít ani služeb operativních leasingů. Já jsem však stále věrný škodovkách a to ze zásady do 100tisíc korun. V tomto směru mě bazar AAA auto vychází maximálně vstříc, protože výběr vozů této značky mají ohromující. Ostatní věci neřeším, protože je to všude stejný...

Josef Zálešák

Michale, na obranu tohoto bazaru bych řekl, že to stejně dělají všichni a někteří mnohem více než áčka. Patří to prostě do tohohle obchodu. Koupíš šrot, naleštíš a prodáš. U áček je možná výhoda, že se dost snaží při výkupu auto prověřit, ale co se s tím pak děje dále, kdo ví...

Jiří Nemol

 Moje zkušenost je velice dobrá, auto jezdí, troubí všechno v pořádku

Josef Grunvald

 Jsme spokojeni s autem z AAA auto, jezdíme s ním na dovolenou i do práce

Michal Kromer

 Souhlasím s obrovským výběrem, souhlasím s dobrým servises a právnickou stránkou jako přepis atd. Co mi ale vadí, tak maskování chyb aut. Je mi jasné, že jsme lidi a že každý chce prodat svůj šrot za co nejlepší peníz, ale bazar by na to měl upozornit... Pravda je v tom, že se to dělá v každém bazaru, a tak se alespoň u AAA auto dá vybrat, ale je potřeba fakt hledat a dát si načas.

Alan Kotlík

Většina bazarů je stejná, AAA auto mají akorát výhodu v tom, že mají opravdu velký výběr, a že každý den se dá narazit na nové kousky. Možná bych ještě zmínil šanci získat dobýr úvěr, jinak asi nic...

Alan Kotlík

Ale jak píše Karel, hlavní výhoda je v tom, že pokud se prodává nebo kupuje auto do bazaru jako AAA, není třeba se o nic starat. Peníze na ruku, zjištění úvěru, přepis, smlouvy atd. Nechtěl bych si to dělat sám. 

Karel Kasmák

 Líbí se mi na AAA, že zařídí přepis a veškerou dokumentaci ohledně prodeje…

Lukáš Malý

Já mohu připojit k tomuto tématu recenzi jen pozitivní. Přísel jsem do tohoto bazaru s tím, že mám 100tisíc a chci nějaké rodinné auto... Pan prodejce se mě ujmul a asi po 5hodinách jsme společně vybrali krásnýho sharana. Takže ochota, servis, a všechno kolem paráda.

Lenka Plachá

Pokud někdo chce Škodovku tak je AAA auto dobrou volbou, vždy je v nabídce několik tisíc vozů této značky a tak je opravdu z čeho vybírat. Já už jsem si kromě superba, vyzkoušela všechny typy a vždy jsem kupovala právě v tomto bazaru. Mohu tedy doporučit. O jiné značky se nezajímám, takže nemohu posoudit.

Adam Horák

 Koupil jsem z AAA Audi Q7, každý mě z toho zrazoval, ale já jezdím už dva roky a ještě se s ní nic nestalo

Matěj Bílek

Je potřeba se při nákupu v AAA auto obrnit trpělivostí. Nákup se může protáhnout na několik hodin, a někdy na více dnů. Rozhodně, jak se blíží večer tak zmizte a stavte se druhý den. Mě tento přístup funguje, vždy si udělám volno celý den a pěkně v klidu vybírám. Zatím jsem si v AAA auto vybral vždycky. První auto Opel Corsa, druhé Hyundai I30, třetí Škoda Fabia, a teď poslední trojková Octávka.

Jana Marková

 Mám dobrou zkušenost, auto mi jezdí už 3 roky bez oprav

Další názory >