Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

AAA auto

Dopraváků 723 Praha 8hodnocení: 2.06hodnotilo: 65607celkem recenzí: 244

 recenze

Daniel Horák

 Musím říct, že moje zkušenost je velice pozitivní, když jsem přišel na pobočku, hned se mne ujal šikovný prodavač, který mi pomohl s výběrem toho správného auta.

Jiří Královec

 Osobně mám velice dobrou zkušenost s autobazarem AAA auto, kde jsem koupil ojetého Passata, vš jsem vyřídil přímo v bazaru, a nemusel jsem se o nic starat.

Radoslav Kováč

Ať se o bazaru https://www.aaaauto.cz vykládá co chcece, já nemohu nic vytknout. Auto už jsem si tam koupil dvakrát. Poprvé jsem jezdil 8 let, a co mě překvapilo, tak ho ode mne rádi zase vykoupili. Samozřejmě cena výrazně nižší než kdysi, ale s tím se počítalo. Teď jezdím s Opel Astra H, a zase v pohodě, a to jsem ho kupoval za 110 tisíc, takže už nižší cenová, a problémy prakticky žádné.

Adam Kopeček

Jsem majitelem auta z AAA auto, jezdím s ním už 6 let bez poruch, takže za mne velice výhodná koupě.

Michal Kopeček

Potřeboval jsem koupit opravdu rychle auto, do AAA auto jsem přišel, a během dopoledne jsem odjel v novém autě.

Jakub Páleník

Docela jsem byl překvapen, když jsem viděl, kolik věcí se kontroluje na autě v AAA auto, než ho přijmou do výkupu.

Jiří Ptáček

Potřeboval jsem rychle do rodiny koupit nové auto, když jsem přišel do AAA auto, tak jsem koupi i úvěr vyřešil přímo na pobočce, nemusel jsem se starat ani o přepis, vše vyřeší za Vás.

Jiří Pospíšil

S manželkou jsem si koupil v AAA v Ostravě krásného rodinného Sharana, jezdíme s ním několikrát ročně na výlety, a také na delší dovolené.

Radim Hilgert

Když se dívám na hlasování, tak tu máme mnoho kladných hlasů, ale taky dost záporných. Osobně proti bazaru AAA auto nic nemám, ale kupovat v dnešní době ojeté starší auto je sebevražda. Rozhodně bych doporučil zánovní auto. Třeba i to co nabízí áčka: https://www.aaaauto.cz/predvadeci-vozy-mototechna/ to je podle mě nejlepší volba.

Radim Hilgert

Na druhou stranu, už jsem si zde kdysi před lety auto koupil, a na drobné opravy to nebylo špatné. Platil jsem ale hotově, tak nemohu posoudit úvěr, který je poslední dobou tolik vyzdvihován. Takže AAA auto asi udělali nějaký krok správným směrem.

Milan Peroutka

Před cca 15 lety jsem si zde, tedy v AAA auto chtěl koupi auto. Tehdy to nedopadlo, protože mě nabízeli super nevýhodný úvěr. Byla to škoda, protože auta už tehdy měli slušná. Minulý rok jsem zašel znovu, a světe divse, úvěry už mají velmi slušné... Díky akci na nízké splátky hned člověk vidí kolik zaplatí.

Milan Peroutka

 Takže i díky tomu jsou tentokrát auto pořídil. Za zmínku rozhodně stojí, že AAA auto jako jeden zmála bazarů umožňují přivézt si sebou vlastního automechanika. Samozřejmě obrovský výběr, včetně zánovních téměř nejetých aut (takové množství jsme nikde jinde neviděl) a v neposlední řadě, dlouhé zkušební jízdy. S jedním autem jsme na cestě strávili téměř 40min... 

Jiří Drmola

Máme Seat Alhambra, který jsem koupil z áček, nemohu si stěžovat, auto jezdí, velice úsporně, jezdíme dlouhé cesty, nikdy nás nezklamalo.

Tomáš Okleštěk

Já jsem byl s nákupem auta v AAA auto spokojený, vyřídil jsem přímo na pobočce pojistku i úvěr.

David Košťálek

Máme Citroena z AAA auto, nemohu si na něho stěžovat, dokonce jsem ho koupil na úvěr, když jsem ho vyřídil přímo na jejich pobočce.

Vojta Bureš

Byl jsem s kamarádem, když prodával auto do AAA auto, když jsem viděl jejich důkladnou kontrolu auta, tak bych opravdu neměl problém si tam auto koupit.

PAvel Vodrážka

 

Já za sebe mohu říct, že jsem s autem z AAA auto spokojený, koupil jsem tam mírně ojeté auto za 200 tisíc korun, je to mnohem výhodnější, než kupovat auto nové.

Michal Kotrle

Při prodeji auta do AAA auto ho jejich mechanik kontroloval opravdu důkladně, takže je vidět, že tam nevykoupí jen tak něco.

Kamil Kaštyl

 Máme rapida z aaa auto, 4 roky staré auto s nájezdem 60 tisíc kilometrů za skvělou cenu.

Karel Dupáček

 Koupil jsem si první auto z AAA auto před 9 lety, včera jsem ho vyměnil za novější model octávie, byl jsem při nákupu překvapený, že jsem dostal lepší nabídky úvěru, než když jsem byl v bance.

Další názory >