Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

AAA auto

Dopraváků 723 Praha 8hodnocení: 2.25hodnotilo: 55001celkem recenzí: 177

 recenze

Lukáš Rosol

Nic jiného než AAA auto jsem nezkusil, a tak nemám s čím porovnávat. Je pravda, že jsem zatím ve svém životě koupil jen dvě auta, což není moc. Ale ve směs jsem s tímto bazarem spokojený. Až tedy na mraky lidí na pobočce a velmi dlouhé vyřizování papírů.

Lukáš Rosol

Co bych si dovolil trošku vytknout, tak že se nedá věřit všem online nabídkám na https://www.aaaauto.cz/ojete-vozy/. Občas se stane, že auto které je internetu, tak už je prodané.

Josef Zálešák

Trh je přesycen ojetými vozy, každý chce lepší a lepší auta, a neváhá využít ani služeb operativních leasingů. Já jsem však stále věrný škodovkách a to ze zásady do 100tisíc korun. V tomto směru mě bazar AAA auto vychází maximálně vstříc, protože výběr vozů této značky mají ohromující. Ostatní věci neřeším, protože je to všude stejný...

Josef Zálešák

Michale, na obranu tohoto bazaru bych řekl, že to stejně dělají všichni a někteří mnohem více než áčka. Patří to prostě do tohohle obchodu. Koupíš šrot, naleštíš a prodáš. U áček je možná výhoda, že se dost snaží při výkupu auto prověřit, ale co se s tím pak děje dále, kdo ví...

Jiří Nemol

 Moje zkušenost je velice dobrá, auto jezdí, troubí všechno v pořádku

Josef Grunvald

 Jsme spokojeni s autem z AAA auto, jezdíme s ním na dovolenou i do práce

Michal Kromer

 Souhlasím s obrovským výběrem, souhlasím s dobrým servises a právnickou stránkou jako přepis atd. Co mi ale vadí, tak maskování chyb aut. Je mi jasné, že jsme lidi a že každý chce prodat svůj šrot za co nejlepší peníz, ale bazar by na to měl upozornit... Pravda je v tom, že se to dělá v každém bazaru, a tak se alespoň u AAA auto dá vybrat, ale je potřeba fakt hledat a dát si načas.

Alan Kotlík

Většina bazarů je stejná, AAA auto mají akorát výhodu v tom, že mají opravdu velký výběr, a že každý den se dá narazit na nové kousky. Možná bych ještě zmínil šanci získat dobýr úvěr, jinak asi nic...

Alan Kotlík

Ale jak píše Karel, hlavní výhoda je v tom, že pokud se prodává nebo kupuje auto do bazaru jako AAA, není třeba se o nic starat. Peníze na ruku, zjištění úvěru, přepis, smlouvy atd. Nechtěl bych si to dělat sám. 

Karel Kasmák

 Líbí se mi na AAA, že zařídí přepis a veškerou dokumentaci ohledně prodeje…

Lukáš Malý

Já mohu připojit k tomuto tématu recenzi jen pozitivní. Přísel jsem do tohoto bazaru s tím, že mám 100tisíc a chci nějaké rodinné auto... Pan prodejce se mě ujmul a asi po 5hodinách jsme společně vybrali krásnýho sharana. Takže ochota, servis, a všechno kolem paráda.

Lenka Plachá

Pokud někdo chce Škodovku tak je AAA auto dobrou volbou, vždy je v nabídce několik tisíc vozů této značky a tak je opravdu z čeho vybírat. Já už jsem si kromě superba, vyzkoušela všechny typy a vždy jsem kupovala právě v tomto bazaru. Mohu tedy doporučit. O jiné značky se nezajímám, takže nemohu posoudit.

Adam Horák

 Koupil jsem z AAA Audi Q7, každý mě z toho zrazoval, ale já jezdím už dva roky a ještě se s ní nic nestalo

Matěj Bílek

Je potřeba se při nákupu v AAA auto obrnit trpělivostí. Nákup se může protáhnout na několik hodin, a někdy na více dnů. Rozhodně, jak se blíží večer tak zmizte a stavte se druhý den. Mě tento přístup funguje, vždy si udělám volno celý den a pěkně v klidu vybírám. Zatím jsem si v AAA auto vybral vždycky. První auto Opel Corsa, druhé Hyundai I30, třetí Škoda Fabia, a teď poslední trojková Octávka.

Jana Marková

 Mám dobrou zkušenost, auto mi jezdí už 3 roky bez oprav

Luboš Bohatec

 Tak jak píše D H, měl jsem podobnou zkušenost. Nakonec se podařilo auto do AAA auto prodat. Velká výhoda je však, že jsem stále cítil jistotu, že i když se mě jako zdatní obchodníci snaží oškubat (kdo by taky nechtěl vydělat) peníze dostanu. A dostal, dokonce tak jak bylo domluveno. 

Luboš Bohatec

Nevím jestli tu mohu vložit odkaz, ale v áčkách jsem si po velmi dlouhím několika denním vybírání nakonec pořídil 

https://www.aaaauto.cz/cz/skoda-octavia/car.html?id=184245341#make=109&model=261&pmax=200000&promo=gm

Není to ta stejná, ale vypadá prakticky stejně a má i podobné vlastnosti.

Jaromír Halek

 Bral jsem si v AAA automobil na úvěr a vyšlo mě to mnohem líp, než když jsem si oběhával banky sám

Aneta Páčová

 Můj nákup proběhl velice rychle a spokojeně

D H

Prodal jsem v AAA své auto - zachovalý Passat s nízkým nájezdem kilometrů. Kontakt přes telefon byl rychlý, ale pak drobné potíže, žádal jsem, de facto o schůzku na určitý čas a technika, který se mi bude věnovat. Znám několik příběhů, že prodej auta trval až 6 hodin. Nenechal jsem se, ozval se, a když jsem v první fázi nesouhlasil s výkupní cenou, nedal jsem se nikam tlačit, vzal si doklady a odjel. Následně jsem byl bazarem kontatován a pak už byly podmínky splněny zcela k mé spokojenosti. Nejsem agentem tohoto bazaru, nejedná se o fiktivní hodnocení, ale realitu. Při výkupu je nutné si trvat na svém - a pokud máte kvalitní auto na výkup, tak jste rovnocenným partnerem tohoto obchodu. Nyní jsem spokojený, po dohodě šlo všechno velmi rychle a samotný prodej trval necelou hodinu, včetně výplaty peněz v hotovosti.

Další názory >