Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

MoravaCars.cz

hodnocení: 3.54hodnotilo: 222celkem recenzí: 4

 recenze

Jaroslav Pokorný

 Naprosto super jednání, máme z Kyselovic už dvě auta a když čtu tady ty komentáře, tak se musíme s manželkou smát. Je logické, ze s Vámi pan jedna slušně do doby, než si začnete nárokovat věci, za které by se Vám jakýkoli jiný bazar vysmál. Octavia za 25tisic v plné výbavě a nějaký jednotkový Fokus za 30 a ono se to kazí a Vy se divíte ? Lidi proberte se proboha. Obdivuji pana Buchtu, ze s Vámi vůbec chtěl ztrácet čas. 

Libuse Zatloukalová

Rozhodně nedoporučuji!!!

Daniel Baroš

Moje špatná zkušenost s panem Drahoslavem Buchtou a jeho MoravaCars (Kyselovice). Koupil jsem Škodu Octavia 1.8T Laurin Klement r.v. 1999. Stáří automobilu tedy 19 let. To vše za 25tis kč. Stav i vzhled automobilu (koroze,sloupaný lak i prošoupaná sedačka na místě řidiče) odpovídala pokročilejšímu stáří. Samozřejmě jsem počítal s tím, že se v nejbližší době  objeví závady a nedostatky o kterých mne prodejce nebude informovat. Takže jsem byl již ve chvíli koupě připraven na to, že budu muset do auta postupně dále ještě investovat abych jej udržel v provozuschopném stavu. To jsem však při daném stáří a ceně více-méně očekával. Nutno přiznat, že mne prodejce informoval o špatných tlumičích a vadném termostatu. Během několika prvních dnů jsem dále vyměnil vadnou váhu vzduchu, nějaké hadičky, filtry, nutnost vyměnit servo čerpadlo atd. To vše v rámci předpokládaného a očekávaného stavu. Po asi pěti dnech jsem však zjistil, že mi ubývá chladící kapalina. Po asi čtrnácti dnech neustálého doplňování destilované vody byla situace již tak akutní, že to bylo nutné řešit. Ukázalo se, že kapalina uniká v prostoru turbodmychadla vždy, když se toto natlakuje (řidič přidá plyn). Zprvu jsem měl podezření jen na hadičku nebo nějakou jinou podobnou banalitu. I když i jen nutnost rozmontovat motor v tomto místě (z důvodu výměny některého z dílů) vychází v servise na několik tisíc. I tak jsem doufal v tuto levnější variantu opravy. Když jsem nechal v servise auto prohlédnout ukázalo se ale bohužel, že jde o prasklinu přímo na tělese turbodmychadla, dále i prasklé výfukové svody. V přehledu všech oprav provedených na autě (dodáno prodejcem) je uveden i repas turbodmychadla a výměna servočerpadla. Po vymontování tohoto turbodmychadla se však ukázalo, že onen repas byl proveden jen na menší časti turbodmychadla. Nerepasovaná část byla prostě prasklá. Takže nové turbo (asi 17tis. Kč) + svody (asi 10tis. Kč) + práce. Celková cena, v případě této jedné opravy = kolem 30ti.kč. Když jsem telefonoval panu Buchtovi a informoval ho o této skryté vadě, tak argumentoval tím, že jsem přece u takto starého auta musel s podobnou opravou počítat a o nějaké finanční kompenzaci, která by alespoň z části pokryla výlohy se nechtěl ani bavit a postupně začal být celkem značně nepříjemný. Dohoda nemožná. Po domluvě se servisem se nakonec podařilo sehnat starší repasované turbodmychadlo a starší použité svody, čímž se cenu opravy podařilo srazit o několik tisíc. Během koupě auta jsem byl informován o tom jak bylo auto prodejcem poctivě projeto (prý více než 1000km), aby byly odhaleny pokud možno všechny nedostatky. Takže nevěřím, že prodejce o tomto problému nevěděl. Jistě by bylo, v případě této skryté vady, možné vymáhat na prodejci alespoň část nákladů soudně. Nicméně komu by se chtělo podstupovat soudní tahanice, když jde jen o "pár tisíc". S tím pan Buchta jistě počítá. Napsáno 13.5.2018

Petr Hapka

 Dobry den,velice spatna zkusenost,jinak bych sem nepsal. Klasicky "Bazar MonteCarlo". Pan Drahoslav "Cížek" Buchta prodal auto s vadnym zamkem dveri ridice. Zavada se projevila hodinu po panove odjezdu,po druhem zamceni nejdou dvere otevrit zevnitr,ani z venku. Auto tim padem nepouživatene. Pan na zavadu neupozornil a operuje slevou 2000,-Kc. Ovsem sleva byla urcena na opravu čepů a brzd. O vadnem zamku nepadlo ani slovo. Telefonicky rozhovor ukoncil slovy:"...že ho s podobnejma p.čovinama nemam otravovat". Petr Ctvrtnicek by jiste podekoval za inspiraci. Pozor na tohoto prodejce! Nashledanou.