Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

MoravaCars.cz

hodnocení: 3.91hodnotilo: 132celkem recenzí: 26

 recenze

Janek Zběsilý

 Za mně nejlepší kup, co jsem mohl udělat. Koupil jsme luxusní bávo emkový, to řeže zatáčky jako břitva. Gumy už jsem měnil 3x, jak s tim driftuju po městě nemůžu si pomoct. Maximálka 290 km/h to je jízda. Fízlové nemaj šanci, dupnu na to a do vteřiny jsem o půl kilometru od nich. LUXUS! Drahoš je supr chlap, cenu mi ušil na míru takřka za hubičku a to auto je raketa. Mohu jenom doporučit.

Jakub Juránek

Mám koupené auto zde maximalní spokojenost a hlavně výborná komumikace takže doporučuji 

Roland Gaspar

Drahoš je najlepsi predajca jazdeniek v CR. Rozumie sa autam. Na bicykel nesadne. Ma super videa a streamiky na sprijemnenie dna ;) Auta robi na objednávku. Odporucam kazdemu kto zhana jazdene auto.

Miroslav Schreier

Kdyby každý prodejce rozuměl autům jak Drahoš a prodával je v takovém poměru cena/kvalita jako on, tak by to bylo fajn a nákup ojetiny by nebyl tak velký hazard. Závistivý ubožáci nebo hlupáci, kteří si myslí, že si koupí starý auto za pár korun a bude jim bez investic sloužit na věky ať si jezdí MHD a neplivou tady anonymě na borca, kterej prodává solidní auta.

Tomáš Soldán

 Zakoupen Focus 1.6 a velice solidní jednání, můžeme jen doporučit. S rostoucí poptávkou budou jak vidím následovat i hejty. Držte se.

Albus Kumbál

Tohoto ,,prodejce automobilu,, rozhodně nedoporučuji... Autům nerozumí, vydělavá díky neznalým, veřícím lidem a argumentuje nizkou cenou (ktera ve finále nízká ani není, je prostě jako jinde). Auta vykupuje z bazoše a prodává dál lidem..jako nějáký sociál. Nesnese kritiku, je agresivní a lže. Auta neprojíždí, ten jeho předprodejní servis je na oko, ani to nedělá on..

Nikita Chruscev

 Tomuto prodejci bych nevěřil nos mezi očima prezentuje se jako podnikatel,přitom bazar nemá napsaný bazar ani na sebe a když dojde k problému tak na vás bude agresivní. Zadluženej je až po uši. Je to normální z***.

Nazar Baranchuk

 Na pana Drahoše si dejte pozor. Je velmi agresivní a jeho nízké chování se projevuje kromě slovního i fyzického napadání všech okolo i neustálým vyhrožováním a udáváním po všech možných úřadech a institucích. 

 

Moravacars Kyselovice

Tomáš Marný neboli Jeans DJ uživatel YT, který od nás nikdy nic nekoupil ( a vyhodil jsem ho z YT za hloupé a nepodložené řeči), nás zná jen z videí a dal sem tyhle pomluvy a lži a 1000 ( slovně tisíckrát klikl ) na záporné hodnocení. Bude řešen v rámci zákona a líbit se mu to nebude...

Adam B

 Snad nejhorší prodejce ojetých aut. Nic o autě nepoví, nebo lže lže a lže. Prodává popelnice na kolečkách. Honem prodat a nestarat se zda zákazník se chce slušně domluvit na reklamaci!!!!

Tomáš Marný

Fajn, takže jelikož si mě už tento agresivní podvodník z Moravacars všude neprávem zablokoval, nezbývá mi nic jiného, než projevit svůj svobodný názor zde. Jednoduše řečeno jde o to, že pan Drahoš Vařbuchta nabízí předražené auto-vraky dotažené často ze zahraničí se stočenými km v žalostném stavu slušným lidem a uvádí je tak v omyl, neboť je následně prodává údajně v TOP stavu s načerno dodělanou STK, což mimo jiné dokazuje svými videi na Youtube (únik provozních kapalin, koroze nosných částí vozidla atd.). Za jakékoliv hodnocení a komentář se pak ihned bouří a sprostě až vulgárně nadává na danou osobu, přičemž se nedokáže ovládat, přitom si ale myslí jak je nejlepší, jde však akorát jen a pouze o odpad v odvětví nákupu a prodeje ojetých automobilů. Upřímně řečeno doufám, že na své jednání jednou doplatí a pochopí, že se tato nekalá činnost nevyplácí. 

Lukas Vavra

 Jeden z nejlepších obchodníků s auty v cele ČR, stačí se jen podívat na reakce a videa na YouTube, to co tady pisete za negativy je zcela zcestné, máme z Kyselovic audi a6 už dva roky a lejeme tam jenom naftu. 

M. S.

Tak jsem zde koupil auto a v servisu mne to stálo dalších 35.000,-Kč, abych ho mohl bezpečně používat. Ikdyž jsme si auto prohlédli stejně nás napálil.

Tomáš Kamlar

Telefonická domluva, následně osobní setkání (sepsali sme spolu kupní smlouvu na konkrétní typ vozu, záloha 50% ceny vozu + servis, co na autě chci ihned udělat). Do 3 týdnů telefon, že je auto na skladě + ujasnění si servisu. Sepsání kupní smlouvy, doplacení zbytku částky, faktura od servisu, k autu i druhá sada kol. Ještě než před odjezdem mi vizuelně ukázal pod kapotou, co všechno je vyměněné nebo repasované (ne že bych tomu nějak extra rozuměl :D) a řekl, co by se mohlo ještě eventuálně pokazit. Podáme si ruce a odjíždím.

Spolupráci hodnotím kladně, vše na čem jsme se domluvili, tak splnil. Velice solidní jednání ať už osobně nebo po telefonu. Jsem rád, že někdo dělá i starší auta pro obyčejné lidi.

A pro ty rádoby chytráky: Jestli si myslíte, že do auta za 20 nebo 30 tisíc budete lít jen benzín a jezdit, tak radši jezděte hromadnou dopravou nebo na kole.

Barbora Barova

 Naprosto v pohodě bazar, když kupujete levné auto, nesmíte se divit tomu, že se může něco pokazit.

Marek Daniš

 Naprosto super bazar a jednání, stačí se jen podívat na YouTube. Toto hodnocení tady je fraška.

Viktor Moravec

 Naprosto super, co tady čtu, tak chudák chlap, když musí prodávat i nemocným lidem na hlavu :)

Radek Dokoupil

 Zdravím, líbí se mi váš přístup, tím že děláte věci navíc. Ať už to jsou videorecenze na prodávaná auta nebo dodání auta na objednávku. Vaše tvorba na youtube mi dodává jistotu. Už teď máte mojí důvěru a jak jsem psal pod jedno vaše video, v budoucnu si zavolám právě k vám o e46. Díky

Franta Kučera

Specialista na Alfy Romeo, doporučuji!

Martin Kočiš

 Moje zkušenost s Moravacars je velmi dobrá, nechal jsem si sehnat auto na zakázku a musím ocenit jednání na slušné, přátelské úrovni a osobní přístup. Auto, konkrétně BMW 328i e46, jsem sice dostal od prvního setkání až za 2 měsíce, ale byl jsem na začátku upozorněn, že to nebude za týden a já sám jsem na to nijak nespěchal a počítal jsem, že to bude minimálně měsíc až dva trvat, takže naprosto v pořádku. Čekání se vyplatilo, protože prodejce si evidentně dal tu práci najít v mnou určeném cenovém limitu co možná nejlepší kus. V této ceně na moji žádost provedl také nutný servis jako výměna spojky, chladiče, pístek brzdy, ložiska apod., kompletně zařídil dovozovou technickou a mně tedy stačilo jen zajet si na přepis s autem již připraveným do provozu.
Auto mám sice jen 3 týdny a najel jsem jen 650 km, takže je brzo na nějaké velké závěry, každopádně zatím se žádná závada neprojevuje, auto jezdí velmi solidně a s krásnou spotřebou, i když do budoucna ale samozřejmě počítám s investicemi. Vypadá nadprůměrně zachovale (někdo se o to staral) a spousta laiků mi nevěří, že je staré 20 let.

Ostatním bych doporučil, aby si dali dohromady REÁLNÉ požadavky, chovali se slušně a pochopili, že od XY let starého auta v ceně pár procent původní ceny nemůžou chtít výhody nového auta. 

Díky a ať se daří.

Další názory >