Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

MoravaCars.cz

hodnocení: 4.11hodnotilo: 118celkem recenzí: 19

 recenze

Nazar Baranchuk

 Na pana Drahoše si dejte pozor. Je velmi agresivní a jeho nízké chování se projevuje kromě slovního i fyzického napadání všech okolo i neustálým vyhrožováním a udáváním po všech možných úřadech a institucích. 

 

Moravacars Kyselovice

Tomáš Marný neboli Jeans DJ uživatel YT, který od nás nikdy nic nekoupil ( a vyhodil jsem ho z YT za hloupé a nepodložené řeči), nás zná jen z videí a dal sem tyhle pomluvy a lži a 1000 ( slovně tisíckrát klikl ) na záporné hodnocení. Bude řešen v rámci zákona a líbit se mu to nebude...

Adam B

 Snad nejhorší prodejce ojetých aut. Nic o autě nepoví, nebo lže lže a lže. Prodává popelnice na kolečkách. Honem prodat a nestarat se zda zákazník se chce slušně domluvit na reklamaci!!!!

Tomáš Marný

Fajn, takže jelikož si mě už tento agresivní podvodník z Moravacars všude neprávem zablokoval, nezbývá mi nic jiného, než projevit svůj svobodný názor zde. Jednoduše řečeno jde o to, že pan Drahoš Vařbuchta nabízí předražené auto-vraky dotažené často ze zahraničí se stočenými km v žalostném stavu slušným lidem a uvádí je tak v omyl, neboť je následně prodává údajně v TOP stavu s načerno dodělanou STK, což mimo jiné dokazuje svými videi na Youtube (únik provozních kapalin, koroze nosných částí vozidla atd.). Za jakékoliv hodnocení a komentář se pak ihned bouří a sprostě až vulgárně nadává na danou osobu, přičemž se nedokáže ovládat, přitom si ale myslí jak je nejlepší, jde však akorát jen a pouze o odpad v odvětví nákupu a prodeje ojetých automobilů. Upřímně řečeno doufám, že na své jednání jednou doplatí a pochopí, že se tato nekalá činnost nevyplácí. 

Lukas Vavra

 Jeden z nejlepších obchodníků s auty v cele ČR, stačí se jen podívat na reakce a videa na YouTube, to co tady pisete za negativy je zcela zcestné, máme z Kyselovic audi a6 už dva roky a lejeme tam jenom naftu. 

M. S.

Tak jsem zde koupil auto a v servisu mne to stálo dalších 35.000,-Kč, abych ho mohl bezpečně používat. Ikdyž jsme si auto prohlédli stejně nás napálil.

Tomáš Kamlar

Telefonická domluva, následně osobní setkání (sepsali sme spolu kupní smlouvu na konkrétní typ vozu, záloha 50% ceny vozu + servis, co na autě chci ihned udělat). Do 3 týdnů telefon, že je auto na skladě + ujasnění si servisu. Sepsání kupní smlouvy, doplacení zbytku částky, faktura od servisu, k autu i druhá sada kol. Ještě než před odjezdem mi vizuelně ukázal pod kapotou, co všechno je vyměněné nebo repasované (ne že bych tomu nějak extra rozuměl :D) a řekl, co by se mohlo ještě eventuálně pokazit. Podáme si ruce a odjíždím.

Spolupráci hodnotím kladně, vše na čem jsme se domluvili, tak splnil. Velice solidní jednání ať už osobně nebo po telefonu. Jsem rád, že někdo dělá i starší auta pro obyčejné lidi.

A pro ty rádoby chytráky: Jestli si myslíte, že do auta za 20 nebo 30 tisíc budete lít jen benzín a jezdit, tak radši jezděte hromadnou dopravou nebo na kole.

Barbora Barova

 Naprosto v pohodě bazar, když kupujete levné auto, nesmíte se divit tomu, že se může něco pokazit.

Marek Daniš

 Naprosto super bazar a jednání, stačí se jen podívat na YouTube. Toto hodnocení tady je fraška.

Viktor Moravec

 Naprosto super, co tady čtu, tak chudák chlap, když musí prodávat i nemocným lidem na hlavu :)

Radek Dokoupil

 Zdravím, líbí se mi váš přístup, tím že děláte věci navíc. Ať už to jsou videorecenze na prodávaná auta nebo dodání auta na objednávku. Vaše tvorba na youtube mi dodává jistotu. Už teď máte mojí důvěru a jak jsem psal pod jedno vaše video, v budoucnu si zavolám právě k vám o e46. Díky

Franta Kučera

Specialista na Alfy Romeo, doporučuji!

Martin Kočiš

 Moje zkušenost s Moravacars je velmi dobrá, nechal jsem si sehnat auto na zakázku a musím ocenit jednání na slušné, přátelské úrovni a osobní přístup. Auto, konkrétně BMW 328i e46, jsem sice dostal od prvního setkání až za 2 měsíce, ale byl jsem na začátku upozorněn, že to nebude za týden a já sám jsem na to nijak nespěchal a počítal jsem, že to bude minimálně měsíc až dva trvat, takže naprosto v pořádku. Čekání se vyplatilo, protože prodejce si evidentně dal tu práci najít v mnou určeném cenovém limitu co možná nejlepší kus. V této ceně na moji žádost provedl také nutný servis jako výměna spojky, chladiče, pístek brzdy, ložiska apod., kompletně zařídil dovozovou technickou a mně tedy stačilo jen zajet si na přepis s autem již připraveným do provozu.
Auto mám sice jen 3 týdny a najel jsem jen 650 km, takže je brzo na nějaké velké závěry, každopádně zatím se žádná závada neprojevuje, auto jezdí velmi solidně a s krásnou spotřebou, i když do budoucna ale samozřejmě počítám s investicemi. Vypadá nadprůměrně zachovale (někdo se o to staral) a spousta laiků mi nevěří, že je staré 20 let.

Ostatním bych doporučil, aby si dali dohromady REÁLNÉ požadavky, chovali se slušně a pochopili, že od XY let starého auta v ceně pár procent původní ceny nemůžou chtít výhody nového auta. 

Díky a ať se daří.

Tomáš Novák

 rozhodně doporučuji.

Petr Nový

 Ano, opravdu je to *****, co lže o autech jen aby je prodal.

Jaroslav Pokorný

 Naprosto super jednání, máme z Kyselovic už dvě auta a když čtu tady ty komentáře, tak se musíme s manželkou smát. Je logické, ze s Vámi pan jedna slušně do doby, než si začnete nárokovat věci, za které by se Vám jakýkoli jiný bazar vysmál. Octavia za 25tisic v plné výbavě a nějaký jednotkový Fokus za 30 a ono se to kazí a Vy se divíte ? Lidi proberte se proboha. Obdivuji pana Buchtu, ze s Vámi vůbec chtěl ztrácet čas. 

Libuse Zatloukalová

Rozhodně nedoporučuji!!!

Daniel Baroš

Moje špatná zkušenost s panem Drahoslavem Buchtou a jeho MoravaCars (Kyselovice). Koupil jsem Škodu Octavia 1.8T Laurin Klement r.v. 1999. Stáří automobilu tedy 19 let. To vše za 25tis kč. Stav i vzhled automobilu (koroze,sloupaný lak i prošoupaná sedačka na místě řidiče) odpovídala pokročilejšímu stáří. Samozřejmě jsem počítal s tím, že se v nejbližší době  objeví závady a nedostatky o kterých mne prodejce nebude informovat. Takže jsem byl již ve chvíli koupě připraven na to, že budu muset do auta postupně dále ještě investovat abych jej udržel v provozuschopném stavu. To jsem však při daném stáří a ceně více-méně očekával. Nutno přiznat, že mne prodejce informoval o špatných tlumičích a vadném termostatu. Během několika prvních dnů jsem dále vyměnil vadnou váhu vzduchu, nějaké hadičky, filtry, nutnost vyměnit servo čerpadlo atd. To vše v rámci předpokládaného a očekávaného stavu. Po asi pěti dnech jsem však zjistil, že mi ubývá chladící kapalina. Po asi čtrnácti dnech neustálého doplňování destilované vody byla situace již tak akutní, že to bylo nutné řešit. Ukázalo se, že kapalina uniká v prostoru turbodmychadla vždy, když se toto natlakuje (řidič přidá plyn). Zprvu jsem měl podezření jen na hadičku nebo nějakou jinou podobnou banalitu. I když i jen nutnost rozmontovat motor v tomto místě (z důvodu výměny některého z dílů) vychází v servise na několik tisíc. I tak jsem doufal v tuto levnější variantu opravy. Když jsem nechal v servise auto prohlédnout ukázalo se ale bohužel, že jde o prasklinu přímo na tělese turbodmychadla, dále i prasklé výfukové svody. V přehledu všech oprav provedených na autě (dodáno prodejcem) je uveden i repas turbodmychadla a výměna servočerpadla. Po vymontování tohoto turbodmychadla se však ukázalo, že onen repas byl proveden jen na menší časti turbodmychadla. Nerepasovaná část byla prostě prasklá. Takže nové turbo (asi 17tis. Kč) + svody (asi 10tis. Kč) + práce. Celková cena, v případě této jedné opravy = kolem 30ti.kč. Když jsem telefonoval panu Buchtovi a informoval ho o této skryté vadě, tak argumentoval tím, že jsem přece u takto starého auta musel s podobnou opravou počítat a o nějaké finanční kompenzaci, která by alespoň z části pokryla výlohy se nechtěl ani bavit a postupně začal být celkem značně nepříjemný. Dohoda nemožná. Po domluvě se servisem se nakonec podařilo sehnat starší repasované turbodmychadlo a starší použité svody, čímž se cenu opravy podařilo srazit o několik tisíc. Během koupě auta jsem byl informován o tom jak bylo auto prodejcem poctivě projeto (prý více než 1000km), aby byly odhaleny pokud možno všechny nedostatky. Takže nevěřím, že prodejce o tomto problému nevěděl. Jistě by bylo, v případě této skryté vady, možné vymáhat na prodejci alespoň část nákladů soudně. Nicméně komu by se chtělo podstupovat soudní tahanice, když jde jen o "pár tisíc". S tím pan Buchta jistě počítá. Napsáno 13.5.2018

Petr Hapka

 Dobry den,velice spatna zkusenost,jinak bych sem nepsal. Klasicky "Bazar MonteCarlo". Pan Drahoslav "Cížek" Buchta prodal auto s vadnym zamkem dveri ridice. Zavada se projevila hodinu po panove odjezdu,po druhem zamceni nejdou dvere otevrit zevnitr,ani z venku. Auto tim padem nepouživatene. Pan na zavadu neupozornil a operuje slevou 2000,-Kc. Ovsem sleva byla urcena na opravu čepů a brzd. O vadnem zamku nepadlo ani slovo. Telefonicky rozhovor ukoncil slovy:"...že ho s podobnejma p.čovinama nemam otravovat". Petr Ctvrtnicek by jiste podekoval za inspiraci. Pozor na tohoto prodejce! Nashledanou.