Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

BDK Auto

hodnocení: 2.62hodnotilo: 626celkem recenzí: 6

 recenze

Ján Martinko

Mám jenom pozitivní zkušenost, opravdu vstřícné jednání, ochota a bezproblémová komunikace. Projížďka vozidlem, servisní knížka a protokol Cebia samozřejmostí. S koupeným vozem jsem zatím spokojen, za 4 měsíce od koupi vše bez problému, jezdím denně minimálně 70-80km (do práce a zpět). Stejná spokojenost i s prodejem starého vozu. Jednalo se o opravdu starší model s větším nájezdem a ne zcela ve 100% stavu, takže chvíli trvalo, než se našel kupec, přesto vše vyřízeno k mé spokojenosti ... a doufám, že i k spokojenosti nového majitele.

Jan Holesovicky

 Auto za 35 tisíc slouží do dnes a velmi dobře. Servis kolem prodeje perfektní. Příště koupím zase v BDK.

Jaroslav Mačkózi

 Bezproblémový obchod.

Lubomír Kramný

Prodej auta proběhl bez problémů zhruba z 2 měsíce. Majitel mi vyhověl a udělal STK a zařídil přepis. Děkuji LK

Kadlec Karel

Nikdy by mne nenapadlo koupit si auto v bazaru, a pokud ano, pouze od dealera, jenže mé parametry málo km, automat, původ od jednoho majitele a žádný dovoz, velká výbava atd mne dovedly do tohoto bazaru. Prodejce vstřícný, nejvíce jsem byl překvapen znalostí modelů a motorů, (vzhledem k tomu že jsem to měl nastudované) automaticky mi byl nabídnut autorizovaný servis, (bez závad) celý obchod trval zhruba 5 hodin.Připlatil jsem si prodlouženou záruku pro jistotu. Celkově maximální spokojenost...”

Lucie Novotná

Nedoporučuji. Nejdříve mazání medu a pak vrak za 100000. Koupili jsme vysněný Citroen c4 picasso za 100000. Vyrobeno 2007, najeto 280000. Bylo nám oznámeno, že auto je staré, tudíž bez záruky ( 7 let). OK, beru, spoléham na to, že mají dobré recenze. Za přepis zaplaceno 2500, bude hotovo za 5 dni. Jezdime 3 týdny, přepsáno stále není - takže hodinová cesta do bazaru na novou návštěvu, na přepis je 2 týdny od evidence na stk. Náklady na cestu jsou jim ukradené. Po týdnu začaly poruchy, přestalo řadit. Naše návštěva u mechanika ukázala na diagnostice, že jsme koupili vlastně jen kastli za 100 tisíc. Diagnostika upozornila na cca 10 vad od tlaku, přes převodovku, po turbo. Nechali jsme vyměnit olej, filtry olejové i v klimatizaci - dle mechanika tak špinavé neviděl za celou praxi. Voláme do bazaru - podle selského rozumu nemůžou počítat s tím, že si ho necháme. I přes upozornění na záruku snad existují zákony. Ty ale pána Kužberského nezajímají. Auto ještě po 6 týdnech není napsané na nás, ale už jsme zaplatili 5000 za filtry a prohlídku.Opět hodinová cesta. Auto jsme dovezli zpět, a po 3 týdnech nám autobazar bdk oznámil, že vše spraví, jen máme zaplatit dalších 12000,-. Nechceme se hádat, auto potřebujeme, zaplatíme. Po 2 měsících dostaneme i techničák, ovšem duplikát - bez jakékoli omluvy, upozornění. Na opravu jsme dostali měsíc záruku. A po 3 dnech je na tom auto opět stejně jako předtím, opět neřadí. Ale v bazaru už je to nezajímá. Máme vrak, nepojízdný, pouze s jedním klíčem, bez karty na přidělání klice, místo techničáku duplikát a splácet to budeme 7 let.