Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

Auto ESA

hodnocení: 4.13hodnotilo: 5146celkem recenzí: 174

 recenze

Ladislav Uher

Při umisťování lživého inzerátu si v Auto ESA ani nedali práci prohlédnout fotografii s údajem o výměně oleje na motoru.

Tomáš Košťál

 Nechápu, že dám do výkupu auto, které chci po měsíci ukázat kámošovi na webovkách auto ESA a to auto má najeto o 50.000km méně, údajně už ani není bourané (i když jsem s ním dvakrát tak trochu víc ťuknul) a je po prvním majiteli? A já byl třetí? No ta cena co za to chtěli jednoduše hnus!!

Karolína Egerová

 Hrůza a děs. Už v životě auto z bazaru nekupujeme. Jen obírají lidi. Po domluvě, slevě a konečném papírování Vám řeknou, že auto Vám neprodají pokud jim nepodepíšete a nezaplatíte 5 000Kč za pojištění, které má být u nich jako záruka na půl roku pro skryté vady a na rok pro všechny vady. Nic, co Vám řeknou pravda není. Auto Vám nijak nevezmou do záruky, jsou nepříjemní a vyčůraní. Auto nemělo vyměněné rozvody a mělo najeto přes 100 000km, brzdy v háji, uvnitř světla a tlačítka nefungovala a plno jiných věcí. Ještě Vám tvrdí, že auto už po slevě je, že mohou sjet jen 5 000Kč, které naženou na konečném podepsání smlouvy. 

Ludmila Csonkova

 Tak včera sem koupila auto dáli i blbeckove slevu ale odešlo hned turbo a auto nás nechal někde prdeli museli sme volat otahovku strašní a když sem volala na jejích službu jak zaplatíte 4000 nějaký asistent služby tak nám řekli že mi otahnou za 3500 tisíce co to má být bazaru nikdy nekupujete auto a když jo vemte sebou mechanika kdo ktomu rozumí

Martin Řehák

Nikde jsem nepsal recenzi, ale tentokrát musím.Auto ESA NIKDY VÍCE a širokým obloukem tento pseudoprofesionální podník objet. Auto, které mi po složení zálohy přivezli k prohlídce, jsem nemohl při zdravém rozumu nikdy koupit. Jejich "100%" servisní kniha byla naskenovaná schávlně absolutně nečitelně. Po žádosti o originální servisní knihu v papírové podobě a ne o naskenovaný podvrh, mi bylo řečeno, že servisní knihu zašlou na adresu...ale standartní v autoesa prý je, že až po koupi vozu. Po mém výsměchu nabídli 3 prodejci i  2 manažeři celou paletu trapně naučených pokusů, jak neztratit zákazníka, nehledě na volání operátorek z call centra 3x denně....sečteno, podtrženo...neserióznost, neprofesionalita, ztráta času a nebýt mé nadstandartní asertivity, tak i ztráta zálohy (jelikož vězte, že po celou dobu avizovaná "vratná záloha" pro převoz vozu se v momentě NEkoupení vozu stává zálohou NEVRATNOU!!!!) 

Petra Hlavová

 Velká pochvala škodovky auto Esa Černý most.. Rychlost,ochota a doufejme, že i kvalita(teď odjíždíme a naprostá spokojenost) Vše šlo hladce a služby nadstandartni.Děkujeme a doporučujeme

Roman Kmeť

 Vcelku jsem asi podle ostatňích nedopadl tak nejhůře za 28000 Kč auto v plynu najeto 280000 km. Problém jediný a to zcela suchá nádrž bez kapky benzínu a na plyn se nedá nastartovat. Další věc akčňí cena je vlastně blábol. Jinak personál vstřícný, dali i malou slevu. Lidi se musí naučit používat selský rozum. Nikdo nikoho násilím nenutí ke koupi vozu to se každý rozhoduje sám. Staré přísloví praví ,,nepřilžeš li , neprodáš"  A kdo dnes tyto praktiky nepoužívá? Tak lidi opatrně. Kmeť Roman.

Kateřina Čadová

Zaplatila jsem autobazaru rezervaci ve výši 3000 Kč, že si napřed vyřeším financování po vlastní ose.  Leasing přes ně byl nehorázně drahý a navíc nemožný pro  začínající podnikatele s krátkou historií.  Když jsem přišla během rezervační lhůty i s penězy pro vůz, zjistila jsem že je prodaný!!! Arogance v hlasu během provizorní omluvy mne vytočila do běla!!! Manažer mne vůbec nepustil  ke slovu. Aliby jako : příkaz zhora, pro nás je výhodnější prodej s financováním přes nás a Vy jse stejně neprošla (jako kdybych byla v registru!),  tak se uklidněte, je to byznys, nashle. To jednání si nezadloužilo ani podání ruky na závěr. Ta se totiž podává jen v případě slušného jednání, ale tohle byla sprostá fraška. 

Roman Macháček

 Tak přesně jak tu píšou ostatní, tak se stalo i mě.! Včera večer jsem volal na callcentrum auto Esa a bylo mi oznámeno,že vůz,který jsem chtěl mají na Černém Mostě na Praze 9,tak jsem si tedy udělal rezervaci na středu a dneska mě napadlo se tam jet podívat, tak jsem přijel,pán si mě dohledal podle čísla a oznámil mi,že vůz už je dávno prodaný! No po přečtení recenzí mě to ani nepřekvapilo, ale řekl jsem pánovi(dementovi) požadavky na auto,které jsem chtěl a on mi na to řekl,že takové auto má,ale že je o 10 tisíc dražší než to co můžu dát..(marketingový tah).. ochota byla tak nízká,že se celkově divím, že stále nekrachli! Vřele doporučuji zde nekoupit ani stěrač!! Jsem rád,že jsem nezaplatil ani tu korunu!! A díky dnešku vím, že automechanika ani nemá cenu hnát!! 

Tomáš Zástěra

 Zjišťuji, že nejsem sám, komu prodávali auto, u kterého bylo napsáno že se "vůz prodává na náhradní díly a není způsobilý k jízdě na pozemních komunikacích". No to pardon, nepodepsal jsem nic a ráčil jsem se odejít z téhle šlamastiky..

Zita ČERVENAKOVA

 Před 3měsíci jsi můj syn koupil v autobazaru Esa v Praze vůz auto bylo  čerstvě tech.kontrole minulý týden bohužel zemřel uhorel příčina :zavada na vozidle: vše je vsetreni ale ja bych si zde auto už nekoupila.

Aleš Kurka

Když někoho nebaví jeho práce, tak ať ji prostě nedělá.. Vytáčí mě, když jdu do služeb a všechno je strašnej problém... Auta, které jsme si vyhlídli na netu tak samozřejmě nebyly přítomny z milionů různejch důvodů, pak vám vnucujou něco, o co nestojíte a ještě věší bulíky na nos... Nekoupili jsme nic a myslím, že jsme udělali úplně nejlíp... Je taky třeba počítat s tím, že cena na autě zdaleka není finální

Pavel Novák

Tak mohu jen potvrdit, že zmíněné nekalé praktiky v autobazaru ESA přetvávají. Dnes jsem vyrazil pro vysněný vůz a pro jistotu jsem volal jestli je skutečně na pobočce neboť jsem si objednal automechanika, aby mi vůz prohlédl. Byl jsem ujištěn, že vozidlo je na pobočce (pouze s vyjádřením že když příjde někdo přede mnou tak "mám smůlu") to jsem akceptoval, protože cesta mi trvala cca 1 hodinu. Nade vše očekávání mi oznámili že vůz byl prodán a na otázku jak je možné, že za hodinu zmizel (neměli ho ani v počítači) jen krčeli raneny. Tak v auto ESA mě už neuvidí !!

P.S.

Vozidlo je stále nabízeno na stránkách a hned tak asi nezmizí...

Tereza H

 Auto esa...co dodat. Objednali jsme si převoz vozu za poplatek 1000 kč.. S tím, že na auto se přijedeme podivat až o víkendu se servisakem. Auto dorazilo jiz v čtvrtek a z infolinky nám 4krat volali , at se přijedeme podívat klidné již tento den a pak ještě se servisakem..ze dostaneme plnou nádrž zdarma atd. Tak jsme tedy skutečně jeli..auto jsme si projeli a po projížďce nám bylo oznámeno, že máme zaplatit dalších 1000kč, aby nám automobil drželi do soboty, jak bylo původně ujednano!!! Nikdo nas neinformoval , ze projížďkou rezervace končí a my peníze dali zbytečně.. Prodavač se nechtěl dohadovat a odvedl nas k manažerovi... Dost arogantní chovani a to že nám zatajili informace ( to nam ještě prodavač lhal o autě) bral s úsměvem, že o co nám jde, ze si z 3000aut vybereme..chování děsně.přitom vam na infolince naslibuji poukaz se slevou 8tisíc, plnou nádrž atd a na pobocce vám nic nedaji, lzou a chtějí další zálohy...

Petra Pavlaskova

 Velmi špatná zkušenost z Auto Esa i když tzv. Line staff byl velmi příjemný a milý,ale management zjeně nemá ani páru jak obchodovat.

Abych popsala mou situaci...31.1.2017 jsme si vybrali dva vozy(ford focus) po internetu,kontaktovali prodejné místo v Praze kde nám oznámili ,že jeden vůz je v Olomouci a na ten druhý je již záloha :-( nicméně nebyl problém dovézt vůz do dvou dnů do Prahy,pozvali nás na pobočku,(kde jsme byli svědky situace kdy se tam pán rozčiloval,že mu prodali auto pro které jel 200km. a mněl ho rezervované a ta samá situace se po sléze stala i nám)kde jsme zaplatili zálohu za převoz vozu a čekali.Dva dny přešli a nikdo nic,volám tedy na pobočku a manager mi oznámil jestli by mi nevadilo,že by byl vůz dovezen až v pondelí a že by nastalá situace byla zohledněna u ceny vozu,sice nechtěně jsem souhlasila.Při té příležitosti se ptám jestli ten druhý vůz o který jsme měli zájem náhodou není k dispozici....bylo mi oznámeno že je již prodán :-(V ten samí den (čtvrtek večer cca 19:00)mi volá smutný manager,že mi bohužel musí oznámit,že vůz který měl být dovezen z Olomouce se prodal!!!!Neuvěřitelnéééé!Ale že mi může nabídnou jiný  a světě div se ten vůz o kterém mi řekli ráno že se prodal!!!Oponuju a říkam,že mi bylo ráno řečeno že ten vůz je prodaný,po chvilce na "holdu"mi bylo zděleno,že pán který ho chtěl to stornoval.Tak říkám ,že ho beru,pan manager poslal pro mně auto ve 20:00,proběhla testovací jízda,byla ok,ale při požadavku vidět servisní knížku jsem zjistila,že to není vůbec ten daný vůz o který byl původní zájem!!!Chtěli mi prodat vůz o rok starší a o 20tisíc dražší záměrně??? Nevím...Každopádně to na první pohled podezřelé je...nevím co jsi mám myslet...

Takže nejen že mi zkazili celý den a večer,ale zdrželi mně o 5 dní kdy jsem mohla vybírat někde jinde a sklamali mně na plné čáře!.Myslím,že jsem v AutoEsa byla naposled i když se v hodnocení autobazarů nacházejí na předních přičkach!!!!

František Kulhánek

 Velmi negativní zkušenost, u vozu VW Golf mi servisní knížka nesouhlasila s mechanickym stavem vozu, opravované, neoriginální součástky, neá se jim věřit, ale kecat a přemlouvat to by jim šlo.

radim malina

 Koupil jsem pro rodinu v auto esa Brno auto ktere máme už dva roky a kromě běžné udržby žádný problém. V Brně jak při výkupu tak při koupy ochota a vše v poho. Jednalo se o auto Hyundai ix 55 V6 3.0 SUV. 

David Juříček

Taky si přidám svůj problém, vidím že esa tu moc pozitivních recenzí nemá.

Dnes jsem měl skvělý zážitek, poněkolikáté jsem tam byl, dnes už naposled. V pátek jsem si tam šel pro auto, tam mi řekli, že je v Praze, ale že není problém ho dovézt do Brna. Prý ho tam v sobotu mám a pan manažer mi dal své slovo. V sobotu mi přijde sms, že přijede v úterý. Tak zatnul jsem zuby, ale vydržel jsem to. V úterý čekám netrpělivě na sms nebo hovor, ale nic, tak večer volám, co se děje. Prý tam to auto dávno mám a je rezervované na mé jméno. Dobrá, zítra po práci se pro něj stavím. Středa, půl 4. odpoledne jsem v ESA a tam se dozvídám, že auto rezervované na mně se dnes prodalo.

Prodejci si mně vyhýbavě přehazovali jak horký brambor a každý z nich mi oznámil, že moje auto je prodané a všichni se u toho tvářili, jako by to bylo úplně v pořádku. Najednou jsem stál před p. Hlaváčkem (manažer), který se mi vysmál a s vlnou arogance mně poslal do háje myšlenkou, že ho moje rezervace nezajímá... Zajímalo by mně, jestli to auto vůbec měli...

Nikola Jiroušková

 NEDOPORUČUJI!!! Byli jsme v Praze, podívat se na auto. Byli jsme tam prvni den. Auto super, dobry stav. Sli jsme do kancelare, kde na nas skouseli ruzne finty jak nas co nejvice okrast na splatkach. Nenechali jsme se oklamat a tak pracovnice si zavolala dalsiho kolegu na pomoc. Najednou vyse splatky sla dolu. Jeli jsme domu. Druhy den, tedy dnes nam volali. Kdyz si prijedeme do 1 hodiny pro auto tak ze ho budeme mit, uver pry mame predschvaleny. Bohuzel tak to nebylo! Pracovnice opet vypocitala jinou vysi splatky. A banka pry uz ma zavreno. Zavolala managera. Ten ale rekl ze pokud auto chceme tak musime zaplatit 20000 protoze ma banka zavreno! Co to je?!! Idjeli jsme a jiz nikdy vice!!! Jsou to zlodeji.. a arogantni lidi!!!

Blanka Rad

 2.12 jsem zakoupila auto na Auto Esa strávila jsem tam krásné 4 hodiny.Bylo nám řečeno že nám značky přijdou poštou, značky přišli 12.12 a dne 15.12 jsem se vydala na dopravní inspektorát přehlásit auto.Po 3 hodinách když na mě přišla řada , tak v systému neměli plnou moc a tudíž auto nešlo přihlásit.Vydala jsem se na pobočku kde se omlouvili a řekli že auto za mě přihlásí a že v pátek  17.12. nám vše zašlou.Dnes  je 20.12.a na info lince mi sdělili..že přehlášení může trvat i dva týdny.Tudíž to vychází někdy po novém roce ať nepočítám s tím , že to budu mít do konce týdne.Nikdo nic neřeší , je to jejich chyba , na Vánoce mám jet mimo ČR a novým vozem nemohu.Jsem vytočená a nic s tím nemohu udělat.Banda neschopných lidí, který prodají auto a vše ostatní je jim jedno.

Další názory >