Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

Auto ESA

hodnocení: 4.51hodnotilo: 10487celkem recenzí: 352

 recenze

Martina Kuhnelova

 V auto Esa mě nemilé překvapilo až poté co paní opsala veškeré naše doklady tak mi udělila že po mě chtějí ještě 6000 nějaké poplatky na otázku proč mi to neřekl již člověk který mi auto předváděl mi bylo uděleno že to prostě říkají až při podpisu takže jsem poděkovala a chtěla odejít bez auta a ejhle najednou jsem to platit nemusela prý že mi to odpustí. Prostě v každém bazaru mají nějakou tu rezervu jak na vás vytriskat o nějakou tu Jacku navíc. Stačí se jen nedat a prostě říct že to auto nechcete. 

Barbora Honischova

 tady jsem byla spokojená s chlápkem který se mě ujal bylo hodně milý ale nevybrali jsme společně žádné auto které by odpovídalo mým požadavkům

Sisi D

Auto Esa v žádném případě nedoporučuji . V neděli 2.2.2020 jsme si zakoupili v Olomouci vozidlo , odjeli z bazaru , v polovině cestě do Ostravy zastavili a pak už se nám nepodařilo auto rozjed . Volali jsme do auto Esa...žádná vstřícnost ....auto jste koupili více z Vás nevytřískáme tak se s Vámi nebudeme bavit asi tak.....Nakonec jsme auto rozjeli tak jsem ihned pokračovali do auto Esa do Ostravy s tím že náš problém budou řešit .....velice najivní představa ....auto jede tak co chcete nám bylo řečeno . V pondělí jsem s autem vyjela a jakmile jsem zastavila auto opět již nerozjela ....zase maraton , operátor ...pobočka v Ostravě ....ni ic nekupujete tak se Vám přece nebudeme věnovat .....Nyní máme auto tři dny , auto střídavě jede a nejede ...byli jsme v autoservisu tam nám změřili kapacitu baterie a ta je 20 % . Tudíž jsme jeli opět do auto Esa s tím že to konečně vyřešíme a konečně budeme s autem jezdit ......opět velice najivní představy . Takže žádná ochota , tahanice , přehazování sem tam ......auto Esa je nejhorší bazar c jsme kdy zažili a nekoupili už by jsme tam ani kolo .

Marek Buble

 Při kupování automobilu jsem byl nejdříve nemile překvapený, že akční cena není akční cena a odpovídá pouze určitému druhu úvěru. Což nikde není uvedeno na stránkách a ani jsem to nikde nenašel. Potom při kalkulaci úvěru cca 210000 jsem dostal návrh s RPSN 10,5% a úrokovou sazbou 9,97% což vůbec neodpovídá jejich reklamovaným úvěrům na stránkách. Dále při sjednání slevy na místě cca 5000,- Kč , vám do smlouvy vloží služby o které jako zákazník rozhodně nestojíte a ani je nechcete, protože nejsou potřeba. Ted mám nepojízdné auto a podal jsem reklamaci na skrytou vadu a nikdo se se mnou nebaví a servisní technik nezavolal a nekomunikují. Jako klienta na vás tlačí abyste to podepsal co nejdříve a když chci řešit něco v pozdější době tak odkazují, že jste si to měli přečíst a nebaví se s vámi. Rozhodně varuji, před tímto autobazarem kde vám naslibují hory a doly a nic neplní. Rozhodně si prosím přečtěte smlouvy, protože dohodnutá cena automobilu není stejná jako cena, za kterou platíte. Budu rád pokud tato recenze pomůže někomu k tomu aby si dal pozor na praktiky tohoto autobazaru a upřímně tento bazar nedoporučuji.

 

Stanislav Hajdin

Ako sa povie druhý raz do tej istej rieky nevstupis.. Urobil som tu chybu.. Prvé auto mam cca rok a pol a s toho 9 mesiacov v servise, reklamácia? Nie je možná... Druhé auto po mesiaci v pr* ale reklamácia nie je možná aj keď mam podľa nich 55 dní na výmenu auta? *** ***...ze slušná firma?je mi zle... 

Kamil Konečný

 Já nevím, zkusil jsem si projít oba naše největší bazary, a musím říci, že AAA auto a ESA, jsou prakticky stejný. Stejný auta, stejný služby atd...  Oba mají poplatky, které visí na zdi, a to mě překvapilo. AAA auto má poplatek do 5 tisíc korun. Tak jsem čekal, že v esách kde je jakože všeho polovina, tak bude i tato částka nižší, ale naopak, kdyby si nechal udělat všechno "zdarma" platil bych asi 15tisíc. Takže za mě radši áčka, pokud tedy máte rádi velké bazary.

Kamil Konečný

 Porovnal jsem si nabízené akce našich dvou největších bazarů. A musím uznat, že https://www.aaaauto.cz/ esa pěkně válcujou. Začínají stejně, ale áčka toho nabízí 2x tolik...

A B

 V autobazaru Esa jsme se rozhodli pro koupi vozu za 330.000,-po slevě (sleva na drobné nedostatky 5.000,-). Těsně před podpisem smlouvy jsme byli ale nuceni zaplatit „povinnou“ doplňkovou službu dle ceníku za 3.950,-, o kterou jsme ale neměli zájem. S prodejcem, který s námi smlouvu uzavíral, jsme se dohadovali, jak může být doplňková služba povinná... a že by to mělo být případně někde jasně uvedeno... prodejce nám s úsměvem vysvětlil, že to uvádí jak v čekárně, tak na internetových stránkách…. Tato informace o „povinné“ doplňkové službě, bez které auto nelze koupit, nás odradila a rozhodli jsme se vůz zatím nekupovat. V tu chvíli (po poradě s manažerem pobočky) nám bylo nabídnuto, že tuto doplňkovou službu tedy platit nemusíme (nedostaneme ale do ruky certifikát cebia - který provádí u každého vozu a je již zaplacený   a kartičky Esa  - sleva na nakup v Elitu atd.). S manželem jsme se i přesto rozhodli, že si musíme koupi vozu promyslet a prodloužili jsme rezervaci vozu o týden. Večer, ještě týž den, jsme si s manželem pročítali webové stránky auto ESA,abychom dohledali, kde je ta zmínka o tom, že je tato doplňková služba „povinná“  a nebo že ji musí zaplatit každý, kdo vůz v auto Esa kupuje... Naopak jsme našli, cituji " V případě, že má kupující zájem o doplňkové zákaznické služby, které Auto ESA nabízí, budou kupujícímu účtovány podle platného ceníku. "…   Manžel jel tedy ihned na pobočku ESA, aby si nechal tuto rozporuplnost vysvětlit a aby nám vrátili zálohu...  Na pobočce se mu snažili namluvit, že mu nikdo nic nenutil a co že se to vlastně děje, když nám řekli, že to tedy platit nemusíme.... do očí nám lhali a pak nám tvrdili, že se vlastně nic nestalo.... takže auto ESA už jenom obloukem.

Jan Nováček

 Pri výkupu vozidla nikdo neinformuje o správních poplatcích. Na zákazníka vyskočí až při platbě za auto. Dokument následně nalezen na zdi výkupu vozidel.


Lukáš Duriš

Tak jako ostatní uživatelé zde na recenzích, jsem i já se nechal napálit. Vybral jsem si auto na webu Auto ESA, Octavie III  v plné výbavě s podezřelou slevou 50 tis. koncová cena 200 tis. Tak jsem si zarezervoval a čekal.To auto by mělo běžně stát tak nějak kolem 350tis. O hodinku později volala paní, a chtěla vědět odkud jsem a že auto mají úplně náhodou na pobočce v Ostravě ale je na něj akce, a tak ho nemůže zarezervovat, mám prý přijet co nejdříve. O 2 hodiny později jsem byl na pobočce a dál už to pokračuje jako u ostatních recenzí zde. Šel jsem rovnou za prodejcem, na mobilu ukázal co chci a řekl jsem, že podle paní/slečny na infolince jí mají na zde na pobočce. Asi po 10 vteřinovém hledání v PC mi bylo řečeno "bohužel, tak to jsme zrovna prodali, ale koukneme hned na něco jiného - podobného..." Moje odpoveď byla: děkuji, nechci, nashledanou! AUTO ESA JIŽ NIKDY!!!

Radoslav Kováč

Auto Esa byl můj první pokus. Bohužel jsem nepořídil, i když auto jsem si vybral orpavdu pěkné. Neměl jsem však dost peněz a tak jsem potřeboval úvěr. Tak jak třeba píšou áčka, u nás dostanate lepší úvěr než v bance, tak jsem tu zkusil i zde. Potřeboval jsem mizerných 36 tisíc. Jasně není problém, pojďte... Po dvouhodinách ověřování kdovíčeho, máte to schváleno. Říkám, vždyť jsem ještě neviděl žádnou nabídku. Pane lepší to nebude - úvěr zajištěný vozem ve výši 36000, konečná suma k zaplacení 94 tisíc... Naštvaně odcházím... A borec na mě řve, že nikde nedostanu lepší úvěr... No uznejte...

Václav Hnízdil

Vzhledem ke koupi jiného vozu, jsem se rozhodl prodat naši Octavii 2.0TDI tím nejstrašnějším možným způsobem. Na můj inzerát se ozval autobazar ESA, inu řekl jsem si "zkusím to". Přístup technika při obhlídce vozu byl profesionální, našeho mazlíka v perfektním stavu prolezl horem spodem, vše si sepsal a začalo vyjednávání o ceně. Nabídnutá cena nebyla dle mých představ a tak jsem odjel. Během dne jsme se však s partnerkou dohodli, že se zbavíme starostí s prodejem přes inzerát, půjdeme pod naši cenu a vůz střelíme do ESA. Vyřídil jsem plné moci a navečer se vydal do bazaru. Bylo mi sděleno, že prodej a papírování zabere tak lehce přes hodinku. Doposud vše OK. Napsal jsem tedy partnerce, kdy mě má vyzvednout. No, první hodinu jsem čekal a čuměl na Simpsony. Následně jsem byl odveden z výkupu do hlavní budovy a že ještě cca 20min. To už na mne čekala partnerka v autě s naší 8mi měsíční holčičkou. Po dalších 20ti minutách čekání, jsem byl odveden do kanceláře, kde mi bylo sděleno, že za vyřízení prodeje vozidla si účtují 5.800kč. Za celou dobu mi toto nikdo nesdělil, poprosil jsem tedy, nechť mi po 1:40h. čekání vrátí doklady a klíče od vozidla, odjíždím. Začala hra o poplatky, které jsem prostě nehodlal zaplatit. Neprodával jsem žádnou šunku, ale opečovávaný vůz s nízkým nájezdem. "zavolám managerovi a uvidíme". Druhý pokus zněl abych zaplatil alespoň 800kč za přepis. Za přepis, který vždy platí kupující? Chci opět doklady od svého vozidla a klíčky. Po další psychologické hře o tom, jak 800kč nic není, "udělejte to pro moje pěkný modrý oči", "řeknu Vám za to vtip", stále trvám na svém. Opět "volám managerovi" ... OK, pro Vás tedy bez poplatku, mi to auto chceme. Po dvou hodinách se ptám, jak dlouho to ještě bude trvat. Partnerka nervozní, dítě začíná být mrzké. Jsem ujištěn, že ještě cca 20 minut. Výsledek? Dalších 45minut! A to jsem tam byl prosím takřka sám (2 páry kupovali vůz a věnovali se jim vedle). Co opravdu nesnáším je, když mě někdo tahá za nos. Kdybych byl dopředu upozorněn na poplatky za prodej a dobu čekání, neřeknu půl slova. Celé mi to ale přišlo jako velká hra, hra o tom jak zákazníka otráví dlouhým čekáním a on pak pro rychlejší vyřízení kývne na všechno a nepřečte si raději ani smlouvu. Při upozornění na chybu ve smlouvě už jsem viděl jen kyselý obličej. Celkem tedy 2:45h., jsem poučen, nikdy více.

Tomáš Kamlach

Také přidávám recenzi na auto esa Praha černý most, hrůza nic víc dnes ráno jsem volal s panem s esa říká mi že v Praze na černém mostě mají pobočku jediné s ověřenýmy vozí nebourané atd, sedl jsem do auta a jel přes 200 kilometrů abych až na místě podle ověření vín přes telefon jsem zjistil že auta bylo dvakrát hodně bourane na zadní část vozu a přední světlo nelicovalo z blatnikem o kousíček tak se ptám prodejce jak je tohle možný a on ze auto bylo bourane na zadek já říkám že ale o kousek nesedí přední světlo a on že to tedy asi ještě dělal někdo neautorizovaně u auta za 250 000 no prostě hrůza lhari a podvodníci!!! Takže auto bylo spleskane celé ale pan nám tvrdil že mají pouze nehavarované prověřené vozy, tak jsme mu volaly že jsme přijely ale že auto bylo nejméně třikrát bourané a on že říkal že mají nehavarované auta na nosné části vozu,, slovíčkaření" pochybuji že někdo bude odstrojovat auto aby se podíval na nosné části vozu jestly nejsou hlé než si ho koupí

L S

Připadal jsem si jako v devadesátkách. Byli jsme předem domluveni v Brně na přesném čase prohlídky (výkup). Nikdo si mě ani nevšiml, po 30 minutách čekání jsem se zvedl, protože nevyřídili ani jednoho zákazníka a přede mnou byli další 3!! a odešel jsem, aniž by mi jeden ze zaměstnanců řekl alespoń dobrý den. Promarněný čas a benzín, už nikdy více.

JIŘI LAVIČKA

Drazí přitomní auto esa mám dobrou skušenost až do 22.8.19 pobočka BRNO je tak užastna že vam rezervuje auto do 21.00 a cca19.00 vam zavola človiček že auto je prodany je to užasny když jedete stovky km a pak vam to oznamy. Na druhou stranku věci musim podotknout že kolegove v KARLOVICH VARECH super jednani neskutečne přatelskej přistup nemám slov prostě musím říct profici. Prostě BRNO JE BRNO.

Pavel Straka

 Včera jsem dával do výkupu v Auto Esa své vozidlo a zárověň kupoval jiné vozidlo. Den předem jsem vše komnikoval po telefonu se zaměstnanci uvedeného autobazaru. Co jsme dohodli, tak také platilo-vozidlo jsem měl rezervovalé a ihned po mém příjezdu se mě ujal zaměstananec. Mé vozidlo jsem odvezl na výkup a ihned mi bylo předvedeno rezervovalé vozidlo, které mě ale neoslovilo. Na parkovišti bylo druhé stejné vozidlo. Když jsem projevil zájem o druhé vozidlo, tak mi bylo ihned ochorně předvedeno. Přístup všech zaměstnanců byl naprosto vzorný. Když jsem si přečetl některé reference o Auto Esa, tak moc nechápu s čím jsou autoři nespokojeni. Každý si může přivést odborníka, donést diagnostiku a také si uvědomit, že nenakupuje nové auto. Nikdo přece nikoho nenutí, aby auto prodal nebo koupil. Moje zkušenost je vynikající s jednáním všech zaměstnanců Auto Esa. Všem přeji totéž.

Stanislav ...

 Největší šmejdi!!!! Do takového autobazaru už nikdy nevkročím. Snaží se Vás akorát natáhnout a prodat auto, které vypadá, že mu nic není. Nakonec, když jsem zjistil, že je auto lakované tak celé auto prodávající obešel s měrkou a řekl, že je to vlastně celé lakované, ale ručí nám, že to nebylo bourané na nosné části :D Tak to jsme se smíchem otočili a odešli. Ještě po pár vyměněných názorech nám vlastně řek, že co bychom chtěli za auto za 220tis :) Tak to byla poslední kapka. 

DYNA DYNA

Děkuji Vám všem v Auto Esa za to že jste mě přesvědčili o tom že kupovat a nebo prodávat vozidlo přes Vás nemá smysl a proto že jste mi za mé vozidlo nabídli tak málo že jsem Vám ho neprodal a mohl si ho prodat sám za 2500% Vámi nabízené ceny !!!!

Ještě víc Vám děkuji za to že jste mi neprodali vozidlo které jsem si u Vás vyhlédl protože jste se ve své NENAŽRANOSTI nebyli ochotny dohodnout na Vámi slibované slevě a za což Vám jsem moc vděčný, protože díky Vaší NESERIOZNOSTI jsem si mohl pořídit mnohem lepší vozidlo s lepší výbavou za daleko lepší cenu než byla u Vás mě nabízená !!!!!!

Jsem Vám tedy dvojnásob vděčný a přeji Vám do budoucna mnoho takto spokojených zákazníků kteří od Vás odjedou domu s vozem kterým k vám přijeli a nakonec na tom vydělali jako já díky Vaší NENAŽRANOSTI A HAMIŽNOSTI !!!!!

Jan Jezek

Na internetu si vyhlídnu auto Ford Mondeo rok 2015.
Akční cena je 229 999 Kč, cena v hotovosti 280 000 Kč.
Podle kalkulačky na internetu dám akontaci 10% to je 30 000 kč. Dále uvedu 74 splátek, to je 3439 Kč. Už chci mít vozidlo doma :) Přijdu na pobočku, něco si řeknou za zavřenými dveřmi a pak mě pozvou do kanceláře. Pozor a uslyším měsíční částku 6000 Kč při akontaci 10% a 72 splátek. To znamená, že celkem chtějí 462 000 Kč zaplatit na úvěru a to je velký rozdíl oproti akční ceně 229 999 Kč. Nic nevytisknou, to aby nebyly důkazy. Prý že na akční cenu musejí být kódy, ale auto je v Českých Budějovicích, tak vlastně kódy nejsou na pobočce. Dále už nenabídnou řešení situace. Jen potvrdí, že kalkulačka na internetu je zavádějící a nikdy nedostanete úvěr podle té kalkulačky. Neřešitelný problém zdá se. Nic víc nenabídnou. Bída. Rozhodně nejsou profíci v prodeji aut, naposled profíky jsem zažil v Prachárně, tam aspoň něco řekli a uměli mluvit o financování auta a nabídli řešení a vysvětlili. Oproti v autě ESA jsem si přišel jako když mi děti chtějí prodat auto, ale o tom autě nic neví. A telefonická linka radí běžte na prodejnu. Nechci pomlouvat, ale pozitivní je, že tam mají dva automaty na jídlo a pití, čisté prostředí a pěkná auta na parkovišti. Personál je také milý.

 

Petr Kahuda

VELKÝ POZOR VŠEM - ZÁRUKA POSKYTOVANÁ AUTO ESA JE POUZE REKLAMNÍM TRIKEM!
Koupil jsem vůz se zárukou "prodlouženou" na 1,5 roku. Již první reklamace uskutečněná po prohlídce vozu v autoservisu hned  DRUHÝ DEN PO NÁKUPU VOZU (prasklá pera, poškozené tlumiče) nebyla uznána. Jen doplňuji - auto mezitím ujelo cca 20 km po rovné asfaltové cestě...Uznána nebyla ani reklamace nefunkčního čidla v motoru, které mělo být dle servisního intervalu vyměněno ještě před koupí vozu - bohužel nebylo. SHRNUTO: CELKEM JSEM BĚHEM 11 MĚSÍCŮ OD KOUPĚ DO VOZU NA OPRAVÁCH VLOŽIL CCA 25 TIS. KČ, REKLAMACE NEBYLA UZNÁNA ANI V JEDNOM PŘÍPADĚ. Abych byl ale spravedlivý - cca 1/3 uvedené částky jsem dostal zpět v rámci "prozákaznické orientace" firmy. Opravu brzd jsem ani nezkoušel reklamovat - to je běžné opotřebení a na to se reklamace nevztahuje. Vlastně jsem ani přes mnohé pokusy nezjistil, na co se záruka vztahuje - podle mé zkušenosti opravdu na nic. CELKOVĚ: koupi auta v bazaru (nejen ESA) mohu doporučit pouze tomu, kdo, podobně jako já, spěchá a nemá jinou možnost. VŽDY SEBOU ALE VEMTE NĚKOHO, KDO AUTŮM ROZUMÍ A TRVEJTE NA DŮKLADNÉ PROHLÍDCE VOZU. V bazaru je opravdu velký výběr...že se ale vždy jedná o kvalitní a prověřené vozy - TO V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ PRAVDA NENÍ. A co je zcela jisté: SE ZÁRUKOU NEPOČÍTEJTE.

NĚCO DÁL: Jinak nákup vozu byl, jak vidím, podobným příběhem jako u mnoha dalších napálených klientů. Vůz jsem vybral, po telefonu paní slíbila slevu 10 tis. Kč, když přijedu hned. Přijel jsem, omrkl vůz a 2 hodiny ve vedru čekal na smlouvu. O co dál? Nemusíte hádat - na smlouvě bylo ne o 10 tis. Kč, ale dokonce o 14 tis. Kč více, než bylo řečeno do telefonu...nakonec jsem nějakou slevu dostal (asi 4 tis. Kč) a s vozem odjel - neměl sjem totiž jinou možnost: můj jediný vůz byl nabouraný od náklaďáku a určený do šrotu.

Další názory >