Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

Auto ESA

hodnocení: 4.52hodnotilo: 10313celkem recenzí: 304

 recenze

Zuzana Krétová

Za mne velké zklamání. Telefonicky jsem si sjednala schůzku v Chomutově. Projela jsem zbytecne tisic korun. Byla mi slíbena sleva na konkrétní automobil 15 000 Kč,- počítali jsme ze max. to bude 10 000 Kč,- ale ve finále pan manazer nabízel pouze natankovani plné nádrže. Poukazovali jsme na vady u vozidla a následnou investici a ani to nepomohlo. Ve finále nás poslal na déšť koukat na auta, která nás nezajimala a po té nabídl slevu 4.000 ,- přitom jasné bylo řečeno v telefonním hovoru, ze máme zájem o konkrétní automobil a tudíž jasné jsme se bavili o slevě na dane auto. Z jejich strany nám bylo slíbenou, ze jasné, ze tam nepojedeme kouli slevě 2.000kc. Nemyslím si, ze je fér táhnout lidi x km a lhát. 

Lumír Chlup

 Jsem velmi nespokojen z nakupem vozu od auto esa, první mi mazali med kolem huby jak to auto není prověřené, že má certifikát za který jsem musel zaplatit 3900kč, auto mi nebylo vubec předvedeno, a odjel jsem domu, přicestě jsem zjistil když jsem pustil radio že mi nehraje levá strana dveří, když jsem pak pustil stěrače tak šel jenom jeden, a když jsem přijel domu tak mi kluk říka že mi svíti jen pul zadniho diodoveho světla, když jsem podal reklamaci tak mi za 3 dny přišel z prahy dopis že s tim musím počitat když je to starší auto( cena byla 150000kč), tak že nic, a to nemluvím o tom když jsem tam chtěl dát auto na protiučet, tak mi za něho bylo nabizeno 2000kč, ale jak je možné že jsem ho nakonec prodal za 20000kč. Je to hnus a varují tím každeho kdo si u auto esa bude chtít koupit nebo prodat auto. L.Ch.

Tomica King

 Nikdy víc.

Rozhodně nekupovat či neprodávat. Při prodeji vám nabídnou třebas 100, řeknete ok a dostanete 96 aniž by Vás někdo upozornil na nějaké další poplatky. Při koupi si hned připočtěte 4000 za převod. Všude v reklamách apod. že dávají zimáky ke každému. Realita je ale úplně jiná... to jsem v prosinci od nich odjížděl na letních. Osvětléné to perfektně rozhodně nemají, menší škrábance atd v šeru fakt nemáte šanci vidět !!!

Při reklamaci nemáte šanci uspět s tím, že jste to podepsali a souhlasili jste se vším.

Nikdo se s vámi bavit nebude !!!

Tak pozor....

Michal V.

 Zalíbilo se mi jedno auto z auto esa, které bylo ve slevě, mělo parádní najeté kilometry, bez koroze. Operátor příjemný to cením. Domluvili jsme se že se zajdu na pobočku podívat. Na bazar vůbec nebylo a řekli mi, že je prodané. 

O dva dny později jsem se koukal opět na jejich inzerát na internetu. Vůz tam stále byl. Rozhodl jsem se jim napsat, jak se to může stát. Tvrdili, že je v servisu a má skrytou závadu. Zeptal jsem se jestli by mi podali informace o závadě a posléze o koupi. Mezitím mi nabízeli vozy které jsem vůbec nechtěl.

Další den zavolali, že informace o stavu vědí jen na servisu a k operátorům ještě nedošlo. Opět mi cpal jiná auta. Tak jsem mu navrhl ať mi zavolá až to bude vědět.

Jsou to tři týdny a nezavolali. Domnívám se, že mají falešně inzeráty(neexistující auta), které jsou atraktivní a nalákají  lidi napsat jim o rezervaci. Nalákají lidi do jejich bazaru kde auto není a nabízejí něco jiného (horšího a dražšího). 

Jsem velice zklamaný.

DH DH

Další zkušenost s neuskutečněným výkupem vozidla. Pověsil jsem na web inzerát - prodej Golfu, nehavarovaného, najeto cca 50.000 km. Cena 180.000 Kč. Volala paní, že mají zájem a cena je reálná. I když jsem počítal s určitou slevou z mé strany - a manévrovacím prostorem, jejich nabídka mě totálně vytočila. Po přezkoušení vozu a konstatování, že je v super stavu a vše sedí, mi nabídli hezkých 130 tisíc. Prošel jsem se po ploše, kde prodávají srovnatelná auta za 200.000 (pokud nepočítám sníženou cenu podmíněnou lichvářskými splátkami a úrokem). Směšnou nabídku jsem odmítl a následoval kolotoč několika dotazů "manažera", nicméně k požadované ceně jsme se stejně nepřiblížili. Odjel jsem. Druhý den ESA volaly opět, a vyzvídaly, co se odehrálo s tím, že paní údajně nemá info. Během hovoru ale nakonec sama řekla, jaká byla finální nabídka, takže šlo opět o komedii. Závěr příběhu. Auto jsem odvezl do AAA, kde vůz vykoupili za požadovanou cenu, sice také po smlouvání, ale na úplně jiné úrovni (obzvlášť když se nedáte a o autech něco víte + nabízíte dobré auto). Do ES už nikdy nepojedu, auto bych tam v životě nekoupil, jednou jsem tam prodal, ale tohle byla poslední kapka.

Ján Kováč

 Katastrofa hnus!!!! Rezervoval jsem si auto u auto essa 15.11.2018.Dne 16.11.2018 jsem se jel 50 km. protože nejsem z Prahy na auto podivat. Chodili jsme po bazaru auto essa asi hodinu s prodejcem a auto nenasli. Nabízejí pak nesmysli jiné auta a pod. Auto které jsem měl rezervovaný nenasli. Jeden velky organizovaný bordel!!! Lidí nejezděte tam škoda času!!! Odpor hnus katastrofa v dnešní době!!!

 

Radek Šuhaj

 Auto Esa už nikdy více. Paní na telefonu ochotná domluvila me schůzku s tim že jsme byli domluveni na ceně a vykoupí muj starý vůz  a ja si odvezu nový. Na pobočce byli neochotni a starý vůz je vůbec nezajímal. Z akční ceny 150 tis za nový vůz se najednou vyklubalo 200 tis ale nedokázali me říct jestli je to konečná cena.Určitě žádné slevy auto esa nemaji a je to klamna reklama a při úvěru nehorázně preplatite a je to lehké to spočítat ,stačí jen pozorně číst co podepisujete.

Martin Jankovec

Certifikát Cebia, který Auto ESA prodává "povinně" ke každému vozu za 3900,- , stojí reálně přímo u společnosti Cebia 499,-!! https://www.cebia.cz/nase-sluzby/pred-nakupem-vozidla/cebia-report/popis-sluzby.html

Nenechte se okrádat!!

A taky pozor! Každé auto s cenou pod 100 000,- a starší řekněme nad 10 let, vám prodají jen jako auto na náhradní díly, tudíž bez jakékoli záruky. Tu si ale prý můžete dokoupit za dalších 5000,-. Každé (!) auto, co prodávají vedou jako havarované, protože prý nejde ověřit, že havarované nebylo. V případě jakékoli reklamace tedy máte opět smolíka.. ESA nebrat

Lucie M.

Zkušenost z AUTO ESA – výkup auta ze 6.11.2018

Prodávala jsem auto, kdy jsem to prve zkoušela přes inzerát a nechtěla jsem prodej do autobazaru. Staré auto, které mělo své mouchy a bylo vhodné pro začátečníka a na krátké trasy nebo přesuny po městě. Žádná hitparáda, ale na pojezdy fajn.

Nakonec jsem s odstupem času zkusila tento bazar, kdy na telefonní lince jsou velmi příjemní, ochotní. Byla jsem objednána na 18:00 na Černý Most. Přijela jsem na místo a technik na výkupu mi řekl, že je zde sám, ví o mě a zda mohu počkat tak hodinu.

Řekla jsem, že v pořádku, mezitím jsem si jela něco vyřídit a vrátila se asi za 40 min, za chvíli jsem šla na řadu. Technik opět příjemný, sedli jsme do auta, projeli krátkou trasu. Nezapomněl mi zdůraznil, že auto jim prodám a veškeré záruky a garance už přechází na ně a nebudu pak mít žádné starosti. Slyšel, že na předku něco klepe, což jsem věděla. Pak jen nafotil auto zvenčí, které je ze tří stran po malých „nehodách“, kdy mi do auta vždy najel někdo, když bylo zaparkované. Pak jen zevnitř. Žádné otevírání kufru nebo přední kapoty, detailnější prohlídka neproběhla.

Technik odešel s tím, že fotky pošle někam dále, aby dostal cenovou nabídku. Vrátil se po pár minutách s nabídkou 10.000 Kč. Řekla jsem, že jsem si představovala tak 12.000 Kč a zda si teda auto nemůže vzít na hever do dílny. Odešel, asi za minutu přišel, že je to tam plné a zda se nemůžeme dohodnout na 11.000 Kč. Kývla jsem a chtěla to mít z krku.

Poslal mě tedy s jejich předvyplněnou plnou mocí na poštu kvůli ověření podpisu. Vrátila jsem se a poslal mě na zákaznické centrum, kde mám počkat, až na mě přijde řada.

Ta přišla za 2,5h, přesně ve 21:40 (ve 22:00 zavírají).

Paní, jak jsem se po sléze přesvědčila, asi hodně psychicky labilní, mi připravila dokumenty k podpisu. První byl předávací protokol, kde bylo napsáno, že auto je určeno na náhradní díly, neschopné provozu na pozemních komunikacích a jednoduše šrot. OK, nedělala jsem si iluze, možná i lepší pro mě, aby pak nevyběhla nějaká skrytá vada (o žádné jsem nevěděla).

Pak došlo na přečtení smlouvy. Už v prvních odstavcích se dočítám, že prohlašuji, že auto je provozu schopné na pozemních komunikacích. Aha, tak v předávacím protokolu podepíšu, že je to vlastně nepojízdný šrot a pak, mám podškrábnout, že je v pohodě pojízdné?

Ok… Jenže ve smlouvě byly další perly:

  • auto je majetkem bazaru v momente podpisu smlouvy (ne při úhradě ceny)
  • na zaplacení mají 7 dní
  • během 7 dní udělají podrobnější test ve studeném startu a pokud se objeví nějaká závada, mají nárok odstoupit od smlouvy (ehm, jasně, takže vše po prodeji přechází na ně)
  • smluvní pokuta 100.000 Kč za skrytou vadu s tím, že tato pokuta platí i v případě, že dojde k odstoupení od smlouvy nebo se ukáže, že smlouva je neplatná (WTF??)
  • a další perly. Když jsem se u čehokoli zarazila, paní asertivně a jako gramofon odpověděla vždy stejně ve smyslu: toto je naše standardní smlouva, pokud s ní nesouhlasíte, vrátím vám doklady a jděte do prdele.

Dál jsem již nečetla, paní jsem řekla, že se omlouvám, ale tohle nepodepíšu. Čímž jsem ji fakt hodně nasrala, protože už bylo dost po pracovní době, papíry mi vrazila do ruky a řekla že si musím počkat na vydání auta, protože technici už odjeli domů.

Tak jsem si v zimě počkala půl hodiny, než někdo dokráčel zpět. Dotyčný mi pak řekl hlášku, ze které jsem padala na zem. „My víme, co kupujeme“ – hm.. tak to jako očividně, když se na auto nikdo pořádně ani nepodíval…

Takže oni můžou vše, vy nic. Rozhodně bych po podpisu této zabijácky jednostranně výhodné smlouvy neměla klidné spaní…

 

Daniela Vaňková

Auto Esa, pobočka Karlovy Vary, zadržování dokladů od vozidla, kdy jsme na doklady čekali bez mála měsíc, a to po mnohonásobné urgenci jak na zákaznickém centru v Praze, tak přímo na pobočce, kde jsme auto koupili. Dále nepravdivé informace o vozu, jaksi nás zapomněli upozornit na to, že auto bylo bourané a dali nám podepsat, že auto je na náhradní díly, v takovém případě je nám garance skrytých vad úplně k ničemu. Dále nám zřídili financování u společnosti Essox, s úrokem 30,19 procent, regulérní lichva. Než si stačíte vše pořádně přečíst a prostudovat, uplyne lhůta jak deset dní na vrácení vozu, tak 14 dní na odstoupení od smlouvy Essox. Na důkladné přečtení dokumentů na pobočce vám nezbývá čas, je toho doslova stoh a na to spoléhají. Když se dotazujete na zákaznickém centru, že chcete změnu financování, je vám sděleno, že jediná varianta je vyplacení automobilu v hotovosti, na což byste si samozřejmě museli půjčit zas jinde takže jste v pasti. Na pobočce vám také nabídnou takzvaně nejvýhodnější povinné ručení, ale také vám omylem zapomenou říci, že sjednali na půl roku / za cenu ročního /. Když na ně uhodíte s úsměvem vám řeknou, že jste asi začátečník / ŘP mám přes dvacet let bez události /. Dále je cena vozu navýšena dalšími nesmyslnými poplatky a vylézá o dalších 7 tisíc výše. Absolutní nespokojenost, již nikdy více.

Zuzana Grofova

Chci si stezovat na auto esa je to nekvalitni autobazar ..mazou vam med kolem pusy ..ale aby vam rekli ze je to na nahradni dily to uz ne..to je nase zkusenost koupily jsme si cca pred 2mesici auto ve spolecnosti auto esa.ten pan to vychvaloval jak to auto vydrzi a ze ho ma jeho ex a on sam ho ma a mame hi koupil ale zapomel nam rict jednu vec ze je na nahradni dily a jeste za 90tisic ..a pak vam daj podepsat smlouvu s pocitem ze kupujete dobry auto uaroven po 2mesicich kdyz se vam neco pokazi na aute za 10tisic vam reknou konecne ze je to na nahradni dily je to lumparna .. uz si tam nikdy nic nekoupime..

Daniel Janda

Mám velmi nepříjemnou zkušenost s jednáním autobazaru. Ne jejich webu jsem si vybral auto, které bylo v jiném městě. Slíbili mi slevu z ceny 6-7 tis. Kč, pokud přijedu do nejbližší pobočky ještě týž den a auto objednám. Což jsem učinil, ze slevy nykonec bylo pouze 2000,- a navíc mi vnutili povinný balíček v ceně 3900,- Kč obsahující certifikát původu vozu a nějaké asistenční služby. Při domlouvání o koupi vozu se bazar prokazoval touto certifikací, ale ne tím, že se za to připlácí. Musel jsem navíc podepsat dokument, kde je uvedeno že vůz má v podstatě všechny možné závady a pokud by tomu tak bylo, byl by to vrak k odepsání. Takže reklamace nějaké případné skryté vady je nemožná. Toto všechno jsem se dověděl až v okamžiku podpisu kupní smlouvy a poté co jsem zaplatil zálohu 2000,- Kč za převoz vozu, kterou by mi vrátili pouze tehdy, kdybych si vůz koupil.

David Halfar

 Dobrý den 

revněž i já se chci podělit o velice špatnou zkušenost s nákupem vozu u spol. AutoEsa v Olomouci. Chtěl jsem koupit suzuki swift oranžové barvy za 79000. Po tel s operátorkou z Prahy mi sdělila, že tento vůz inzerují jako nebourany a celkem s dobrou výbavou. Tak jsem se rozhodl, že zajedeme z Ostravy na pobočku do Olomouce. Po příjezdu jsem zjistil, že vůz  je havarovaný na přední část a jsou poškozeny 5 dveře. Rovnou jsem kouknul na ten samý model inzerovaný jako nehavarovaný ve stříbrné barvě a opět byl havarovaný na přední část, ale za to mnohem více. Když jsem položil dotaz prodejci o tom že vůz inzerují jako nahavarovaný a vůz je nakonec havarovaný mi odpověď prodejce vyrazila dech. Auto inzeruji jako nehavarovaný vůz pro to, že neni bouraný na nosné části. Po stížnosti opetrátorce a manažerovi prodejny mi aspoň zaplatili částečné náklady na dopravu.. 

Tento bazar už rozhodně nenavštívím 

 

jana horak

 Máme, dost nepříjemné zkušenosti. Při nákupu na nás chtěli 4 tis. ,bohužel jsme to zaplatili dali nám lékárničku, kterou jsme měli ....Bohužel až doma při kontrole v servise bylo zjištěno, že je auto bourané.Nevšimli jsme si , že je chladič jen přidrátovaný .Nehledě na to ,jsou tam velice přijemní poku vás dostanou a auto koupíte a při stížnosti už otočí.Proto bychom již auto od AUTO ESA nekoupili. 

Kateřina Dvořáková

Tento autobazar je plný podvodníků a jediným cílem je ošidit klienta.  Absolutně nedoporučuji, garance  skryté vady nejde nikdy  použít, neboť v kupní smlouvě je auto ve všech směrech označeno jako defektní.   OPRAVDOVÝ HNUS, který by měl být  předmětem zkoumání  příslušných   orgánů.

David Ondruš

 Autobazar ESA je největši podvod plný arogantních a odborných VYJEBAVAČŮ v čele největším zlodějem, nejmenovaným manažerem z prodejny na Praze Šterboholy. krom toho, že vám každou chvíli jednotlivěnalhavají něco jiného, jsou schopni bez problemu říct, že čím delší splátka, tím lepší úrok !!! Nejspíše si myslí, že jsou kolem nich všichni uplně blbý. To nemluvím o reklamě 50% slevy, která ve skutečnosti neexistuje !!! Až na míste se dozvíte, že musíte jit nejprve do kdovi jakého slosování. Další gól byl, když nám prodejce z očí do očí tvrdil, že auto je možné vyměnit do 10 dnů, při čemž ale zapomněl opomenout, že to platí jen u aut nad 100 000, to vám ale řeknou až když máte vyhotovenou smlouvu. To není nic prot tomu, že mají takovou drzost možnosti zdražení vozu nad 100 000, aby jste tuto "výhodu" mohli mít. Nemluvě o tom,že vám napaří úrok 64% i přes to,že zaplatíte polovinu vozu!!! Ještě nechutnějši bod je, když chcete odstoupit od smlouvy a pan "manažer" (zmrd) vám řekne s úsměvem, že smlouvu nelze zrušit, ale není schopen vysvetlit proč. Smlouva samozrejmě zrušit jde !!! Nahrál jsem si do záznamu v telefonu rozhovor s touto krysou, která tyto podvody děla z usměvem na tvaři !!! Toto vše je jen mala zmínka o tom všem,co jsme tam za ty 3 dny prožili a jen zlomek z toho co vše nám byli schopni nalhat do oči. Krom toho,že 64% úrok je lichva jsme smlouvu okamzitě vypovědeli a auto celé doplatili. Dnes jsme o tom informovali právního zástupce,už jen z principu,aby jim tyhle podvody jen tak nevychazeli a aby se lidi nenechali jen tak nachytat!!! Pokud vam můžeme něco doporučit, v tomto autobazaru si nic nekupujte a raději zvolte jiného prodejce!!! Přeji vám hodně štesti při koupi nového vozu.

Pavel Hanzal

 Dobrý den,

Velice stručně popíši mojí zkušenost s Auto ESA.

1. ozval se mi technik technik Auto ESA, že za mnou inzerovanou cenu 109 000Kč určitě odkoupí Toyotu, kterou jsem inzeroval na internetu. Vysloveně jsem ho upozornil, že nechci plýtvat čas a benzín, aby mi pak někdo řekl, že mi za to dá o 30 000Kč méně.

2. Přijel jsem, vyžádali si po mě velký TP a servisní knížku. Tu mi pak zapomněli vrátit a i já jsem si to neuvědomil.

3. Zavolali mi, že auto by vzali za 70 000Kč, protože má asi 2 dolíčky po kroupách (r.v. 2006)

4. den potom jsem prodal auto za 103000Kč napřímo a zjistil jsem, že si nechalůi servisní knížku

5. Na prosbu, zda by ji mohli poslat poštou klientovi nebo přímo mě mi řekli, že to neumí, že si pro ni musím přijet (60km).

Obrázek si udělejte sami.

 

Pavel Tichý

 Zdravím, podělím se taky o zkušenost s odstupem času.

Rok 2016 - jsem si vyhlédl Kiu v Auto Esa Pardubice, Auto pěkné a zachované, sdělil jsem tedy, že mám zájem a následovala klasická projížďka to, že prodavač nám nebyl schopen o autě skoro nic říct ještě beru je tam mraky aut. Rozhold jsem se tedy, že auto koupím.

U šlečny, která vyřizovala prodej, jsem pominul i to, že byla protivná a asi jí štvalo, že je v sobotu v práci. Ale co už bylo přes čáru, že když řekla, že musím zaplatit 4000 za výbavu (lékarnička...) a za certifikát o tom že auto není kradané. V tom okamžiku jsem řekl, že to je hloupost vybavení mám svoje a certifikát nepotřebuju ( bazar přeci nemůže prodávat kradené auto). Po dohadování, si Paní došla zavolat na ústřednu, vrátila se a že teda nemusím zaplatit poplatek za výbavu ale že jen už 2000 za certifikát. Tak opět říkam, že žádnej certifikát nechci, že je blbost aby prodávali kradené auto, tak opět volala na ústřednu a pak se vrátila, že tedy nic platit nemusím. Takže pozor, když do Vás budou hustit, že musíte doplatit další peníze a to že 4000 je sakra dost za trochu povinné výbavy a certifikát, tak se nedejte a hádejte se s nimi (navíc jsem měl hotovost přesně na cenu auta takže jsem ty 4000 navíc u sebe ani neměl :D)

Rok 2018 - jelikož jsem auto kupoval s novou technickou, následovala mě další až letos. Tak jedu na emise a světe div se mechanikovi se auto nezdálo už když tůroval motor. Parkrát jsem auto ještě projel a potůroval pro jistotu. Poté si ho mechanik vzal na měření emisí. Když jsem po půl hodině přišel myslel jsem, že mě omejou. Emise ukazovali 8x vyšší hodnoty než je přípustné. Verdikt byl jasný auto má sice filtr pevných částic, ale totálně vybrakovaný. Regulérně mi prodali auto bez funkčního filtru pevných částic. Takže Technickou prohlídku samozřejmě nemám.

 

Takže Díky Auto ESA, bude mě stát dokoupení filtru cca 40 000.

 

Super kšeft pro ně, kloubouček dolů s tím jak uměj ojebávat lidi.

Helena Linhartová

Koupili jsme od Auto ESA vůz, který jsme měli asi 14 dní, od té doby je v servisu. Má celkem dost skrytých vad. Od tohoto autobazaru už auto NIKDY více!! 

Jan Dubec

 Vlastní zkušenost:

Měl jsem vytipovaný vůz ze stránek auto esa. Zavolal jsem na centrálu abych se o vozidle dozvěděl vícero informací. Příjemně znějící pán mě přesvědčoval abych zajel pro mne nejbližší pobočky do Olomouce kde prej mají doklady od auta a více detailních fotek, které nejsou na internetu zveřejněné. Domluvili jsme se dokonce na konkrétním dni kdy dojedu. Navštívil jsem tedy pobočku a nikdo o mne za prvé nevěděl že mám dojet, za druhé žádné doklady od auta neměli no a samozřejmě ani žádné jiné fotky. Pán mi ukázal ty samé foto co byly na netu. Zeptal jsem se pána zda-li když teď odjedu a na druhý den bych se rozhodl že bych auto chtěl z Pardubic do Olomouce dovézt, mohl zaplatit převozné posláním peněz na účet. Tak samozřejmě že to není probém...Domluvil jsem se se svým servisákem, auto tedy nechám převézt a podíváme se na něj pro nás mnohem bližším olomouci. Volám na centrálu a o převoz máme zájem a že zaplatím 2000,- převedením na jejich účet... Pán mi následně vysvětlil že to není možné že musím na nejbližší pobočku! Dobře, měl jsem o auto zájem, uvolil jsem se, a na druhý den ze Zlína dojedu do Olomouce zaplatit zálohu na převoz. Pán na pobočce se mne ještě zeptal zda-li hci dovézt auto na druhý den, že by to nebyl problém...

Odjedu domů, na druhý den mi ten samý pán volá že auto již na pobočku dovezli, mám dojet! a pokavaď nemám odvoz že by někdo od nich možná jel kolem...

Neměl jsem hlídání dětí tak jsem odvětil že dojedu cca za dva dny.

Na druhý den, mi volají z pobočky že se omlouvají, ale auto stačili v Pardubicích prodat!!!

????? Kde se stala chyba????? Jak je možné že mi někdo z pobočky volá informaci o tom že je auto fyzicky převezeno a na druhý den je v Pardubicích prodáno!!!

Když se člověk zamyslí jakým způsobem jednají, tak mi to příjde jako hyenismus.

Absolutně nedoporučuji a možná jsem rád že to takto dopadlo a auto jsem u nich nakonec nekoupil.

Další názory >