Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

Auto Teplice

Bžany 79 415 01 hodnocení: 4.00hodnotilo: 6celkem recenzí: 3

 recenze

.... octavia

kupoval sem u této podivné firmy v roce 2014 vozidlo a v životě už bych si vozidlo nezakoupil,stočené kilometry,plno schovaných závad,kvuli kterém sem neprošel na stk,prostě řeči o tom jak je vozidlo v pořádku,a pak se zjistilo že bylo i nabourané,už nikdy více.

Pavel K

Nedávno jsem také zavítal do tohoto autobazaru provozující web http://ojete-vozy-skoda.cz/ kde jsem nalezl krásnou octavii.

Bohužel v momentu, kdy jsem si auto prověřoval jsem nalezl nesrovnalost v najetých kilometrech. Auto bylo z Holandské aukce. Prodávající firma zde ovšem uváděla úplně jiné údaje. Servisní knížka tudíž také sfalšovaná. Auto firemní. Kilometry stočené. DPH šlo odečíst. V ČR už ne. Doporučuji se bazaru vyhnout.

Zde další důkaz: http://www.sdruzeni-sova.cz/seznam-aut-s-podezrenim-na-zasah-do-stavu-tachometru?seller=Autosalon%2BTeplice&tab=2

Michal Koláček

 Majitel bazaru naslibuje i nemožné aby prodal a pak je problém s vymáháním slibů.

Při koupi slíbil zaslání druhého klíče do 14 dní.

Dle jeho slov nám klíče zasílal již 3. a ani jednou nepřišly a vrátily se zpět.

Požádal jsem ho o trasovací číslo balíčku abych si je ohlídal , přišlo mi číslo od zcela jiného balíčku zaslaného minulý rok. Když jsem mu to sdělil tak se odvolával na nepořádek na poště. Bohužel nemám čas na to abych mu každý týden znova připomínal a nechal si slibovat že mi zavolá zpět a přitom nezavola...

Během přejímky vozidla jsme našli více závad se kterými nás předem neseznámil. Vymlouval se na jakousi " provozní slepotu". 

Auto mělo být po soukromém majiteli z Německa , nakonec jsme na autu našli samolepku v němčině "vlastnictví firmy XY" samozřejmě šlo o firemní vůz . Pan Rost to komentoval se sovy že majitel byl zřejmě příznivcem této značky. :)

Fakt že auto bylo firemní mi nijak nevadí , pouze mi vadí že pan Rost mi tím dokázal že buď lže nebo vlastně ani netuší kde auto koupil.

Po koupi se nám vyskytla skrytá závada.. převodovka špatně řadí zpátečku.

Toto jsem reklamoval, byď nám dal záruku na motor a převodovku oháněl se tím že na opravu má 30 dní (bohužel je pro nás nechůdné postrádat auto na 1 měsíc).A ke všemu to máme 6 hodin cesty autem ale to je samozřejmě naše záležitost. I když paragrafy o tom říkají něco jiného.

Jelikož je na netu podobných recenzí více : http://ne.poctivci.cz/detail?Auto-Teplice-s-r-o-Tak-ulhaneho-cloveka-jsem-jiz-dlouho-nepotkal-Naslibuji-kde-co-a-ve-vysledku-pak-neplni-zavazky-Auto-uz-bych-si-od-nich-rozhodne-znova-nekupoval

 

Kvůli prkodinám v ceně kolem 10 000 se soudit nebudeme.

Rozhodl jsem se před jeho přístupem varovat i ostatní potencionální zákazníky.