Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

AUTO Faltys

Kostelecká 915 196 00 Prahahodnocení: 4.00hodnotilo: 8celkem recenzí: 19

 recenze

Přemysl Nekuda

Musím napsat jednoznačně negativní recenzi. V bazaru jsem si vyhlídl Suzuki SX4, vzal jsem telefon zavolal do bazaru a domluvil se že druhý den ráno  se na auto přijedu podívat a že mi ho teda zarezervuje abych nejel ne zrovna krátkou cestu zbytečně. O žádné záloze nepadlo ani slovo pán mě ujistil že auto tam bude. Jaké bylo mé překvapení když sem druhý den dorazil do bazaru kde mi řekli že auto včera prodali, pán se kterým sem v autobazaru mluvil neřekl ani omlouvám se prostě mi jenom zdělil že auto včera prodal.

Martin Kovář

 Dobrý den, 

Rád bych se tady podělil o skvělou zkušenost s tímto bazarem. Kopil jsem u AF již 4 auto a naprostá spokojenost. Dokonoce poslední auto BMW bylo absolutně bez investic. 

Doporučuji aboslutně!

MK

Jan Lednicky

Bazar jednal velmi slušne všetko bolo dohodnute po tel. dohovore prepis na prevozné špz plus poistenie sme dostali ako pozornost.Autobazar Faltys môžem len doporučiť boli sme velmi spokojný.Auto bolo v stave ako ho predavajuci popísal a funguje stale.Ďakujem

Milan Řehoř

 Prodejce p T. Černý je výborný obchodník, dodržuje vše co přislíbí včetně převodu.          S autem jsem spokojen, odpovídá přesně tomu, co bylo v písemné i ústní nabídce. Koupil jsem 13.7.2016 MB c classe w204. 

 

 

Dorota K.

Před par mesici jsme zde koupili Saab 9-3, r.v. 2009. S přístupem i vozem naprostá spokojenost.

Lukáš Baroch

 U Auto Faltys jsem jiz koupil nekolik aut a nekolik prodal. Vzdy skvely pristup, ferove jednani. Prodavat auta jde i slusne a pan Faltys je toho prikladem. Doporucuji i znamym a spokojenost. Drzim palce a doporuciji i ostatnim

Marek Dvořák

V lednu 2016 jsem v tomto autobazaru zakoupil dva roky starou Toyotu Avensis. Po celou dobu jsem jednal s prodejcem, panem Černým. Byl velmi ochotný a vstřícný, ve všem nápomocen. Ukázkové jednání a přístup, člověk na svém místě. Prohlídka v autorizovaném servisu, dlouhá zkušební jízda a vyřízení všech formalit spojených s přepisem vozidla. To všechno proběhlo na jedničku. Tohoto prodejce můžu vřele doporučit a rád se budu jako spokojený zákazník vracet. Marek Dvořák

Kateřina Formanová

Bohužel mám negativní zkušenost. V autobazaru jsem si 24.11. zamluvila Ford Fiesta s tím, že jsem ještě před koupí požádala o možnost kontroly v autorizovaném servisu s tím, že pokud mi servis auto doporučí, okamžitě si ho vezmu. Pracovník bazaru p. Černý mi velmi ochotně přislíbil,že auto přiveze do servisu 26.11. ve 13.30hod. Předesílám, že o nějaké rezervační záloze jsem vůbec nemluvili, ani mi nebyla nabídnutá nebo doporučená. Předpokládala jsem tedy, že alespoň do čtvrtka mi auto "podrží". K mému velkému překvapení mi 25.11. v 16hod zavolal jiný pracovník autoservisu s tím, že mi jen vyřizuje od pana Černého, že auto je prodané. Opravdu to nepovažuji za solidní a slušné jednání.

Václav Hampl

 Před 1,5 rokem jsme zde koupili Jeep Grand Cherokee, r.v. 2011, najeto necelých 25 tis km. S přístupem, leasingem i vozem do dnešních dnů naprostá spokojenost.

Pavel FALTYS

Dobrý den,

rád bych reagoval na recenzi od pana Kotrhy, ale bohužel není vůbec konkrétní a v databázi zákazníků jsem ho nenašel.

 

Za AUTO FALTYS s.r.o.

Pavel Faltys

jednatel společnosti

Pavel FALTYS

 Dobrý den

na stížnost, respektivě negativní recenzi pana Hrivňáka bohužel nemohu reagovat, neboť jsem ho v databázi neší společnosti nenašel.

Jediné, co bych doporučil je nás kontaktovat a pokud mělo vozidlo garanci na pravost ujetých kilometrů, tak vrátíme kupní cenu v plné výši. 

Pokud němělo garanci a nešlo vozidlo zkontrolovat a prověřit tak jsme na tento stav upozornili a prodávali ho za sníženou cenu.

 

Za AUTO FALTYS

Pavel Faltys

jednatel společnosti

 

 

Pavel Faltys

 Dobrý den,

rád bych se vyjádřil k recenzi pana Šetáka.

Pán si u nás na týden rezervoval vůz Chevrolet Lacetti. Složil zálohu na jeden týden 3000 Kč a na konci zatelefonoval, že si vůz nekoupí a ať mu vrátíme zálohu.

Panu Šetákovi jsme rezervační poplatek nevrátili z důvodu že si tento vůz u nás na týden blokoval a my jsme ho týden neprodávali.

V případě možnosti vracet zálohu jednou již rozhodnutému kupci by tento proces postrádal smysl.

Vratnou zálohu vystavujeme pouze pro případ že vůz nedoporučí klientovy jeho servis. Toto musí být dopředu dohodnuto.

ZA AUTO FALTYS s.r.o.

Pavel Faltys

jednatel společnosti

AUTO FALTYS

 Dobrý den,

rád bych se vyjádřil k recenzi pana Aleše Davida.

Zmiňovaný pán si unás zakoupil Ford Mondeo z roku 2007 nový model s nájezdem cca 265tis Km za cenu 110 000kč.Vozdilo jsme mu prodávali za takto nízkou částku z důvodu vyššího opotřebení celého vozu.

V současné době se nejlevnější podobný vůz s nájezdem 440tis Km prodává za cenu 130000kč.

Pan David byl srozuměn že za tuto cenu kupuje vůz do kterého bude muset dříve nebo později investovat. Tento vůz si koupil 1.8.2013 a teprve v současné době se rozhodl napsat tuto kvalitní recenzi.

Našim cílem je prodávat kvalitní a prověřené vozy. Občas ovšem musíme například na protiúčet vykoupit vůz nevalné kvality. Tento potom prodáváme za výrazně sníženou cenu a klient je na toto upozorněn. Jedinou jinou možností by bylo tento vůz nechat sešrotovat. Zvažte sami, asi by to byla škoda. 

V současné době zvažujeme právní kroky vůči panu Davidovi za úmyslné poškozování dobrého jména a pověsti společnosti.

 

Za AUTO FALTYS s.r.o.

Pavel Faltys

jednatel společnosti

 

Aleš David

Dobrý den!

bohužel mám s tímto bazarem použe VELMI špatné zkušenosti. Koupil jsem zde poměrně drahé auto,nejprve mi nedali malý tech. průkaz s tím že je na ůřadě že slibují že mi ho okažitě pošlou,to se však nekonalo po pár měsících jsem zjistil že auto má skrytou závadu  do dneška v servisu (autorizovaném) nemoho přijít na závadu.vřážím do auta neskutečné peníze jednání bazaru,stašné. Nedoporučuji nikomu!!!!

Martin Šeták

 Dobrý den, chtěl bych Vás všechny varovat před tímto autobazarem, aby jste si pečlivě rozmysleli, jestli zaplatíte rezervační zálohu!!!!Jelikož nám při placení rezervační zálohy tvrdili, že je vratná, tak ve skutečnosti lhali a při zrušení rezervace nám řekli, že nedostaneme nic:((....a tak jsme přišli o 3tisíce kč....člověk je ponaučen pro příště a bude opatrnější.....

Petr Kotrha

S takovym jednanim jsem se jeste jinde nesetkal. Udaje o vozidlem neopovidaji skutecnosti, zamerne zamlcuji udaje a lzou!

Jan Hrivnák

Auto jsem si odvezl a cca po 4 měsících začaly problémy. Autobazar se ke mě postavil zády a odmítnul komunikovat a uznat vady(skryté vady).Nakonec jsem vyhledal servis,kde diagnostikou byl např. zjištěný nájezd o skoro 80.000km více,atd...

Eva Vargová

Moje zkušenost není teda tak pozitivní bohužel, jak předchozí recenze. Co se týká stočených kilometrů, tak to bylo v pohodě, výběr aut taky celkem ušel, ale zamlčeli mi (asi záměrně) nějaké drobné závady na autě. Začaly se projevovat až po nějaké době a dost jsem se musela hádat, aby to opravili. Je fuk, co to bylo, ale myslím, že jsem ho přeplatila. Auto bych si vzala, aj kdybych o tom věděla, no nezaplatila bych tolik.

Lucie Poláková

Dobrý den, dlouho jsme zvažovali  koupi vozu. Chtěli jsme si pořídit vůz do města do 100 tis. Tak začalo hledání a první zklamaní, po prověření několika vozů, které některé bazary uvádí, nebo spíše radši neuvádí. Auta byli s nereálnými kilometry a s nejasnou historii. Začali jsme uvažovat o koupi nového vozu. Nakonec jsme  našli vůz v Autobazaru Auto Faltys s.r.o. Líbí se mi, že Auto Faltys s.r.o. mi podalo jasné informace o historii vozu, jeho stavu a stavu tachometru. Již na internetu jsme si mohli ověřit uvedené VIN číslo, což mi bylo sympatické, navíc mi emailem poslali kopii VTP a při koupi vozu jsem obdržela certifikát Cebia. I přesto jsme chtěli zajet s vozem do servisu, autobazar se tomuto našemu kroku nebránil i když šlo o vůz do 100 tis. Kromě běžného opotřebení, vše bylo tak jak autobazar inzeroval. Trochu jsem se obávala toho, že to je malý autobazar a obávala jsem se vyřízení. Mé obavy byli zbytečné. Setkala jsem se se zaměstnancem s kterým jsem hovořila po telefonu a vše semnou vyřídil. Líbilo se mi, že nikdo se nepokoušel vymýšlet žádné výmluvy, jak to dnes bývá.