Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

Autobazar NIKA Chrudim

Pardubická 1214 537 01 Chrudimhodnocení: hodnotilo: 0celkem recenzí: 5

 recenze

Jakub Kmoch

 Určitě nedoporučuji kupovat v tomto autobazaru jakékoliv vozidlo. No, zkrátka jedná se o průměrný tuctový bazárek, čili klasika, v inzerci u karty vozidla zmiňují takřka ve všech případech status "nehavarováno," nicméně ve skutečnosti tomu tak není. (Osobní zkušenost už ve dvou případech). Specializují se samozřejmě na dovoz SRN/R/I/N/D a pod, kde specialitou jsou vozidla s nižším nájezdem, ale po havárii, jistotu skutečného stavu km taktéž nelze vždycky ověřit. Ve finále člověku je při uzavření kupní smlouvy, předložen papír, kterým se kryjí, s možnými závadami na vozidle, až po podepsání toho prvního, kde se validuje prodej a koupě. Takže prostě klasika -

Magdalena Dolinova

 Nejhorsi bazar kde jsme s muzem byli ! Obsluhoval nas nejaky maly pubertak beztak mu teklo mleko po brade . kdyz jsme se ho naneco ptali neco nam zamumlal a vylo to ..nakonec jsme koupily nejakou docels peknou sunku za 40000 a ta se nam do 14 dni totalne rozbyla ... Tachomet je pretoceny tak jsme toto info davali na policii ptz toto je trestny pretacet tachometry a na policii nam zdelily ze uz takove hlaseni jednou dostali a ze si to pohlidaji tak snad uz nikoho takhle nenapali ..lroste lidi jsou dneska fakz swine !

Bohdan Savorskyy

Přítelkyni chcíplo auto na parkovišti před autobazarem Nika, nešlo nastartovat, nesvítily kontrolky, prostě konec. Volala do práce, volala svým známým ale nikdo neměl čas jí pomoct. Po 20 minutách kdy tam stála promrzlá přišel majitel bazaru a nabídnul jí pomoc, auto s kolegou opravili, půjčili jí nabitou baterku, nabídli horký kafe na zahřátí. Trochu se bála kolik bude platit, ale nevzali si ani korunu ! Celá dojatá mi volala, slzy na krajíčku... To se v dnešní době jen tak nevidí, ještě jednou díky

Roman Radoňský

Dobrý den, mám úplně jinou zkušenost než pan Kašpar. Kupovali jsem tam pro mamku Twingo za 46.000,-. Pan majitel byl ochotný, předvedl nám auto na heveru, projeli jsme se až k našemu známému do servisu, domluvili 2tis. slevu a dokonce to dovezli mamce až domů do Srnojed (14km) zadarmo! Byli jsme spokojení, auto pořád jezdí, tak "no problem" :-)

Vladimír Kašpar

 Podle autobazaru rv.98 ale to bylo auto dovezeno do ČR. Podle cebia přetočený tachometr, jiný motor, schnilotina na foto načančaný vůz bez investic atd.. Majitel *****, není sním žadná řeč. Opravdu nedoporučuji. Předtím Nika Chrudim vlastnil jeho pantáta, rodiný známí, bohůžel zemřel, přebrala to mladší generace a rozjela machinace, co víc dodat. U pantáty to bylo super, ted bych raději šel do aaaauto.cz. U pantáty kupoval i můj otec. Nedoporučuji Nika Chrudim, pán kouká jen na peníze, až se někdo chytne. Nechápu jeho logiku proč teda prodavá starší vozy. Když je to pro něj taková prkotina nakých 30.000kč stím si zapaluje doutníky, ale aby slevil to ne. Jsem mladší a schněl jsem auto na dojetí do šrotu. Jsem rozčílený. Pro další info mě klidně kontaktujte. Pošlu  komunikaci s pánem . Škoda že jsem to nenahrával.