Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

GREGI AUTA

hodnocení: hodnotilo: 0celkem recenzí: 3

 recenze

Josef Burian

Chystal jsem se zakoupit vůz inzerovaný jako auto ve skvělém stavu. Vzal jsem si s sebou samozřejmě kamaráda automechanika, který si uvedené auto řádně prohlédl, což mu bylo umožněno. Nestačil se divit. Doslova mi sdělil "že ani jedno z těch tří aut, ze kterých je vůz složen, nemá dobrou historii". Prodejce samozřejmě nechtěl o případné slevě ani slyšet a divil se, co prý bych u ojetiny chtěl? No chtěl bych pravdivé informace, to mi bohatě stačí. Prohlédli jsme s kamarádem ještě tři další auta a závěr zní - tento autobazar nedoporučuji.

Jiří Brož

 Koupil jsem u tohoto prodejce vozidlo Škoda Octavia II.Po třech měsících se začala ztrácet voda a bylo mi v servisu řečeno,že je špatné těsnění pod hlavou nebo prasklá hlava.Tak jsem byl vozidlo reklamovat u prodejce s tím,že asi při najetých 234tis km se semnou asi moc nikdo bavit nebude,ale byl jsem mile překvapen jak se k této záležitosti prodejce postavil.Závada byla odstraněna a autem už jsem najel dalších 70tis km bez závad.Jak je vidět není vždy pravda jak všichni říkají,že prodejce prodá auto a pak v případě problému nezájem.Při nákupu dalšího vozu už vím kam se obrátím.Vřele doporučuji a přeji dalším zákazníkům tohoto prodejce mnoho šťastných kilometrů.

Miroslav Srp

 Minulý měsíc jsem zakoupil vozidlo Chevrolet Matiz v autobazaru Gregi Auta na pobočce v Praze. Vzhledem k mému handicapu  jsem byl velice spokojený s přístupem (prodejce pro mě dojel až do Pardubic), tak také z rychlosti vyřízení administrativy, tak v neposlední řadě se stavem automobilu....