Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

AUTONOMY Label s.r.o.

hodnocení: hodnotilo: 0celkem recenzí: 4

 recenze

Alena Březovská

Dobrý den, jelikož jsme auto kupovali koncem roku 2016 a pak byly svátky, tak prodejce byl velmi ochotný a vstřícný. Auto nám ochotně předvedl, na všechny naše dotazy ochotně odpověděl, vše ohledně prodeje proběhlo v pořádku a klaplo. Auto jezdí na 1.Opravdu nemůžu nic vytknout. Tohoto prodejce mohu jen doporučit.

Petr Filip

 Většinou nepíšu recenze. Na vozidlo jsem přijel po tel. dohodě 300km. Vybral jsem si prodejce právě proto, že nabízí jen auta z ČR, u kterých je známá historie. Všechno souhlasilo dle popisu v inzerci a vin jsem měl prověřený. Vozidlo jsem zakoupil a po cca 3měsících užívání můžu hodnotit nákup, jednání, přístup, stav vozidla jen pozitivně.

Jsem spokojený.

F.P.

Miloslav Vozar

Dobrý den pane Švec,

reaguji na vaši recenzi, kterou pokládáme za lživou a zavádějící. Uvedl jste:

·        Naše společnost zatajila vážnou závadu vozidla apod. 

Všechna vozidla, která prodáváme jsou původem ČR a opravy jsou veřejně dostupné ke zjištění.
Oprava vozu: lakování je běžný jev u ojetého vozidla. Záleží na úhlu pohledu každého člověka, jak ji posuzuje. Většina zákazníků ji vnímá jiným způsobem než vy.  

Zasíláme VIN na prověření, proměřujeme lak a jezdíme na předprodejní škoda servis.

Osobně jsem vám nabízeli prohlídku vozu ve Škoda servise. 

Tu jste odmítl.

Po příjezdu jste vozidlo 4.5 hodiny prohlíželi, bez komunikace s prodejcem- to vám bylo umožněno, přestože se jedná o velmi ojedinělý jev.

·       - neetické chování prodejce

To si dovolujete říci neetické chování: Že jste měli možnost si vozidlo 4,5 hodiny zkoumat spolu s "mechanikem"?

Prověření dopředu pomocí VIN a možnost jet na škoda servis, kompletní servis včetně pojištění a zajištění vývozu do SR?

Tedy vaše recenze je lživá a zavádějící s cílem zákeřně poškodit.

Naopak pokládám vás za velmi neslušného člověka, který není schopen ocenit maximální přístup k informacím a odejde po 4,5 hodinách bez základního společenského projevu.

AUTONOMY label s.r.o. 

Jozef S

Velmi zla skusenost. Napriek tel otazkam ohladom stavu vozidla ci je havarovane, velke opravy atd.Predajca zatajil vaznu opravu na vozidla VW Passat Variant VIN: wvwzzz3czce169671 - po premerani laku osobne na mieste namerane vyrazne nadpriemerne hodnoty na CELEJ lavej strane vozidla! po zisteni tohto faktu velmi neeteicke chovanie predajcu. Odporucam vyhnut sa ak nehcete problemy.