Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

MS CAR - Michal Salajka

Postoupky 6 Kroměříž 767 01hodnocení: hodnotilo: 0celkem recenzí: 4

 recenze

Barbora xxx

 Když při nehodě zjistíte, že airbagy v autě nejsou, ačkoliv v předávacím protokolu jsou uvedeny.. Pan Salajka je podvodník a hazardér.

J P

Zakoupena 12letá octavia, spokojenost s p.Salajkou, vstřícný, ochotný. Popis vozidla seděl, doložená historie....p.s. kupuji ojeté vozidlo, takže nějaké náklady byly, ale s tím se počítá

Honza B

Dovoz z Německa. Na fotkách vypadal skvěle, proto jsem neváhal a jel jsem pro něj. Vyzkoušel jsem vše co je potřeba. Fungovalo vše až na střešní okno, když jsem chtěl slevu řekl rázně ne. Ze spodu jsem celý auto neviděl, když jsem naléhal auto najel na podomácu vyrobené nájezdy, nízké to abych neviděl lehce prasklý výfuk. Nakonec jsem auto koupil. Po přijetí ke svému mechanikovi jsem byl ale zklamán přední tlumiče k.o., zadní couvací senzor nastrčení jen aby fungoval den před a den po koupi vozidla . P.Salajka zatajoval technický stav vozu spolu s STK, poněvadž předávací protokol z technické byl bez jakýkoliv závady. Servisní knížka vyplněná 100% jenže neodpovídala skutečnosti olej jsem hned měnil - podle servisky vyměněn, to samý vzduch filtr - podle servisky vyměněn a nebyl měněný snad od výroby. PC vynulovaný. Kdybych jezdil na ten rádoby nový motorový olej dávno měním celý motor. Shrnutí : dávejte si POZOR na tento autobazar mě to stálo dalších 15000,-tisíc navíc...

Jakub Krajc

---Nekorektní jednání, nefér přístup, POZOR!---

Sháním Octavii 1 ve výborném stavu v horní cenové hranici, tak aby auto za něco stálo a nějak vypadalo. Po pár telefonech s p. Salajkou jsem se největším přesvědčením rozhodl že se na auto přijedu podívat a koupit. Jednalo se o Octavii ve stavu TOP!!! Po pár hodinách cesty konečně na místě.

Auto 13let staré bylo ve stavu absolutního repasu. Naprosto nový lak, lampy, interier nejevil známky používaní, technický stav by odpovídal možná 30tis km. Proběhlo pár pohádek jak nebylo o auto v Německu pečováno, nikdy nebylo bouráno, lakováno atp, žádné netěsnosti, prostě stav TOP 1A. Po přesvědčování bezproblémového auta jsem se rozhodl to prostě risknout.  Do této chvíle bylo auto uváděno jako ze zlata. Slíbena garance ujetých km, skryté vady atp uvedeny ve smlouvě. Po dotazu na inzerovanou sevisní knížku p.Salajka vytáhl knížku vyplněnou jen rukou, bez razítek atp.

 

Ale. Vše se změnilo ve chvíli, kdy se mi do rukou dostala smlouva s jakože "předávacím protokolem". Již ve smlouvě bylo uvedeno spousta výjimek, že prostě za nic neručí, garance nikde (km, skryté vady,..). To nejhorší ale teprve přišlo. Předávací protokol byl sepsán naprosto nesrozumitelně a jediné co bylo zjevné byl u všech bodů stav něco jako:  motor - ZJIŠTĚNA ZÁVADA, KONTROLA NUTNÁ. Pokud bych si smlouvu přečetl bez prohlédnutí auta, za auto bych dal ztěží 10tis Kč.

 

Když jsem p. Salajku požádal, že bych rád v předávacím protokolu uvedl reálný stav auta v momentě předání. Něco jak mi bylo slibováno "venku", že auto je ve výborném stavu, bez vad, které by bránily užívání vozidla s ohledem na stáří a ujeté km, tak jsem narazil na neochotu cokoliv změnit s argumenty, že je to přece staré auto. Stav "zjištěna závada, kontrola nutná" je tam přece proto, cituji "kdyby se mi nelíbily třeba brzdy nebo gumy po příjezdu domů, tak si je přece můžu vyměnit"

Po chíli byl prodejce velmi podrážděný a neochotný cokoliv ve smouvě změnit. S tím že takto smlouvu podepisují přece všichni a nevidí důvod proč bych takto nejasnou a nevýhodou smlouvu přece nepodepsal taky.

 

Takže všichni POZOR! Něco na tomto jednání nehraje! Smlouva a předávací protokol má jasně uvádět podmínky prodeje, ale hlavně reálný stav vozidla v momentě předání!