Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

Davo car

Olbramovice 203, 259 01 Voticehodnocení: 4.59hodnotilo: 941celkem recenzí: 136

 recenze

Karel Pokorny

 Dokud mne tzv. lovili, tak mi denne volali ze zakaznickeho oddeleni, ze o auto maji zajem, ze cenu potvrzuji, ze dopravu z Olbramovic po prodeji zajisti. Dostali veskere podklady, vcetne technickeho prukazu, servisni knizky a nafoceni auta. Po prijezdu do bazaru prisli se snizenim ceny o jednu tretinu - pry to je realna cena na trhu, a pry nevedeli presnou specifikaci modelu. Proste lez a natlak na zakaznika, ktery uz do te vesnice vazil cestu

Ivo Šticha

 Pánové a dámy skvělý autobazar.Vynikající zkušeneost.Mohujen a jen doporučit.Domluva je možná od ponížení ceny až po dodatečné služby a i zimní kola přidaly o veškeré papírování se postaraly.Vážně skvělý autobazar.A to jsem měl strach dle něktrých recenzí.Mé obavy se nenaplnily.Mám opravdu jen chválu a chválu.

sykora josef

 podvodníci. prodej vozů s nefukčními a poškozenými komponenty, které zatajují.

Carlos Escobar

 Zdravím , stal jsem se zákazníkem těchto podvodníků .      Mám k vám pouze 1 věc spojit své sílí a podal bych hromadné podání trestného oznámení a podnětu hromadných žalob na autobazar DAVOCAR.

Carlos Escobar

 Je dost ubohé , aby recenze a hodnocení museli psát zaměstnanci a nebo její příbuzný , to ten autobazar Klestil hodně hluboko.

Martina Pavlasová

S autobazarem Davocar mám jen ty nejlepší zkušenosti. Využila jsem mobilní prodej vozu. Pánové přijeli včas, bezproblémové vyřízení, ochotní, vstřícní, dodrželi předem sjednané podmínky. Každému doporučuji jednání s nimi. Určitě budu využívat i nadále i přesto , že jsem zdaleka. Doporučuji!!!!

Roman Jiranek

V tomto bazaru už nikdy víc. Jsou to zloději a podvodníci. Kupoval jsem auto na letních kolech které měli při prohlídce relativně pěkný vzorek. Jelikož byla zima, tak jsem koupil ještě plechové disky se zimním pneu. V bazaru mě to mechanik přehodil a letní zabalil a dal do kufru. Samozřejmě jsem si to nezkontroloval když to bylo tak pěkně zabalené. Dnes jsem chtěl měnit na letní a koukám při rozbalení že z gum lezou skoro dráty, takže mě při výměně na zimní vyměnili i letní pneu. Další věc je olej. Ujel jsem cca 50 km od bazaru a rozsvítil se servis (výměna oleje) to co jsem z toho vypustil nemělo s olejem nic společného. Další věc je servisní kniha. Tvrdili jak je to servisovane do roku 2017 a razítko o servisu bylo jen na první rok. Zbytek byl dopsan bazarem bez jakého koliv razítka o kontrole. To je  i moje chyba. Měl jsem si to vše řádně zkontrolovat, ale dobrá zkušenost pro příště. V tomto bazaru už nikdy!!! 

k klo

 jsou to podvodnici

Budnik Babour

 Fuj, nebrat tam nic, podvodníci!!!! 

Jakub Sotolář

Toyota Landcruiser, r.v.2012 najeto 88000km. Avizovaná servisní kniha byla nakonec autobazarem předložena a to jako kniha vedená v elektronické podobě avšak dle mého osobního šetření v Toyotě dle sdělení autorizovaného servisu je "netransparentní" a to nikoli z důvodu dovozu tohoto vozidla majitelem z RU.. ale zejména z toho důvodu, že není kniha veřejně dostupná v systému Toyota EU a vykazuje nesmyslné úkony nekorespondující s najetými kilometry (např. po 2letech provozu výměna rozvodů, předního tlumiče v 39000km!!!, následně v r.2016najeto 69000km a nyni v r.2020 najeto 88000km). O fotografie spodku vozidla jsem žádal marně.. Zvenčí na fotkách dobré..avšak při bližším zkoumání fotografií interieru vozidlo vykazuje značné opotřebení (opěrky rukou, zadní opěrky,zavazadlový prostor..) Potvrzuji předchozí recenze týkající se "přehazování" potenciálních zájemců mezi tzv.manažery pobočky. 

Nakonec jsem vozidlo nekoupil..

Klára Kantová

 Nezamlouvat si auto v Davocar!!! Ve středu jsme si zamluvili auto v Davocar Benešov s tím, že si ho vyzvedneme v sobotu, protože jsme z daleka. Jasně, není problém. Naštěstí, když jsme se v sobotu chystali k odjezdu, muž tam ještě zavolal a auto prodané. Toto bychom čekali od soukromníka, ale takto neseriózní jednání od velkého bazaru... 

Josef Mikulka

 DObrý den, aktuální zkušenost s DAVO Carem. Prodejce zatajuje zásadní informace o voze a to o zásadních opravých po haváriích. Aktuálně jsem se byli podívat na modrého kombíka s panoramatcikou střechou. Měli jsme tu možnost zjistit, že vůz byl před rokem čelně nabourán. Několikrát jsem se asi třech zaměstnanců ptal, jestli na voze byli nějaké záasadní nebo větší opravy či havárie, ale bohužel mi nebyla sdělaena pravda. Dávejte si pozor. Dají se koupit i bouraná vozidla, ale měl by o tom člověk vědět předem. 

Miki Dolfi

 Skoda octavie 3rs 2017 stonajeto. Homogeni kloub prave poloosy se najednou nevstahuje zaruka. Mate auto tri mesice a skoro za pulmice. Naoko to vypada ale uvnitr to stoji za h**** stejne jako jejich recenze co si pisou!

Martin Malý

 Koupil jsem auto a vše co bylo napsáno v inzerátu souhlasilo. Mile mě překvapil vstřícný přístup zaměstnanců Davocaru.

Klouda Karel

 Nemůžu doporučit  !!!!!!!!

Sten Tusl

Začal bych asi tak že na oko to vypada super autobazar , pak přijde technik a o aute vám navypráví hory doly , ale auto docela k pohledání , to že mi zatajily psaklinu na čelním skle a že sama nekdy zamkne řadička ,to je taky super , evidenčka a serviska a technicka , no jasna vec , když jsem sepsal papíry . nemelo to nic a platil jsem si vše sám , a jejich balíček za 3500kč ktery si musite  vzit za přepis , je taky parada ;) a uplně na tom bazaru je nejlepší nějáká MAŠKOVÁ , tu jak vám daji , tak hned utíkejte , arogantnějšího človeka jsem nezažil a byla tak ochotná že mi udělala i pojistku za 12000kč na 2.0tdi Passat(2008) hodná to pani , nebo co to vlastně bylo ... Už nikdy více a nikomu nedoporučuji jezdit

Zlata Krasna

 STOP DAVOCARU!!! Snad vás uvod zaujal. Jedná se o podvodně vymyšlenou strategii podobnou teleshopingu. Vše je naleštěné nádherně úpravené a na první pohled decentní. Pokid jste však skočili na lep až tak, že tam přijedete, budete okouzleni. Nádherný salón (tam přeci musejí prodávat skvělá auta, měli jste štěstí, máte radost)... STOP! Skočili jste jim na lep. Nacházíte se totiž v krysím doupěti, kde vás jednotlivé krysy uhánějí a chtějí si z vás kus ukousnout. Jen nám dej ty penízky co sis našetřil/a. Lojzo koukej toho/ji dostaneme ten/ta bude naše. A tak si vás obcházejí nabízejí vodu či kafíčko na pohoštění, různé drobné výhody a pak... Jeee no ono vám nestahuje okénko, to jsem si vůbec nevšiml a do papíru nenapsal a odstřikovače také nejdou. Hmm, víte my nemáme čas auta pořádně procházet. Stále však i přes tato upozornění toužíte si nádherně naleštěný vrak odvézt. A tak koupíte, třeba jste jedni z těch co budou mít štěstí... Na více jak 98% nebudete!!! A za chvíli zjistíte, co jste za vaše peníze pořídili. Krysí doupě se totiž neštítí ničeho. Jste jen a pouze potrava, kořist... KÉŽ SE TOMUTO DOUPĚTI DOKÁŽETE VYHNOUT A TATO DOUPATA SE PŘESTANOU JAK UPÍŘI PŘIŽIVOVAT NA DRUHÝCH LIDECH.  HAWK

Jaroslav Koníček

Byl jsem v Davocaru koupit vůz, byl jsem mile překvapen přístupem a rychlým jednáním.

Jan Nosek

Podvodníci jsou to jako každý jiný velký bazar, akorát z lidí vytáhnout prachy nic víc. Byli jsme se tam kouknout s manželkou a dětma a nikdo si nás ani nevšímal, skoro jsme se doprošovali aby nás obsloužili a ještě byli drzý floutci!!! Chtěli jsme se jenom zeptat a pořád si nás přehazovali z jednoho na druhýho, počkejte až přijde kolega,, tohle řeší kolega a furt dokola. Hlavně že po člověku chtěji kontakt aby mohli pak otravovat, ani náhodou nic jsem jim nedal!!

Josef Jašek

 V Davocaru pracují neuvěřitelní diletanti, kteří mi byli celou dobu pro smích. Nabízet produkty ve smyslu různých připojištění tak, aby se konečná cena vou vyšplhala na doslova několikanásobek inzerované, to mne rozesmálo. Myslím si, že soudný člověk, který nemá na auto hotovost, si dnes prostě půjčí u banky a celou částku zaplatí poté prodejci hotově. Kromě triků z doby kamenné je zde navíc naprosto neprofesionální personál.

 

Další názory >