Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

Davo car

Olbramovice 203, 259 01 Voticehodnocení: 3.18hodnotilo: 33celkem recenzí: 86

 recenze

Stanislav Mikuš

 Hledal jsem novou dodávku a našel pěknou v autobazaru Davo Car. Telefonoval jsem předem s prodejcem a moc se mi líbilo, že auto má servisní knihu, je po prvním majiteli a v bezvadném stavu. Poprosil jsem prodejce, aby mi upřímě řekl, co má auto za chybičky, abych nebyl překvapený a požádal ho, aby se v autě projel, že když mi řekne předem, jaké chybičky auto má, nebudu překvapený a nebudu vážit zbytečnou cestu. Odpověděl mi, že každý měsíc auta projíždí, dělají jim servisní prohlídky, aby byla v perfektním stavu pro zákazníka a u tohoto auta není ždáná poznámka, že by mělo nějakou chybičku. Super, auto jsem si zamluvil a ještě raději kouknul na recenze. Přišla mi logická jedna z recenzí, kde zákazník psal, proč by takový veliký bazar klamal zákazníky, musí se spoléhat na kvalitní doporučení spokojených zákazníků a to mi přišlo logické a tak jsem na negativní zkušenosti moc nedbal. Ještě mi ráno volal, zda už jsme na cestě a v kolik tak dorazíme, už jsme se těšili. Když jsme dorazili, ihned se nás ujal prodejce, jiný samozřejmě a ukázal nám auto. Auto bylo jemně oťukané téměř kolem dokola, uvnitř nákladového prostoru byly všechny plasty polámané a vše bylo dost obouchané. Říkal jsem si, že kosmetika mi nevadí, pokud je super motor. Nu a teď ta výborná věta. Auto je super , vše je perfektní, jen tu svítí kontrolka motoru, ale mi nemáme software na Ducata,  to bude jen nějaká banalita. Říkáme prodejci, že kontrolka motoru nám přijde docela zásadní, trval na projížďce, tak jsem se s ním projel. Když mi auto půjčil, jelo pěkně, jen mi přišlo, že táhne doprava a v zadu hodně rachtali dveře, ale hlavní bylo , že na frekventované silnici před bazarem, kde jsem musel odbočovat doleva nešel blinkr. To je jen žárovka, říká prodejce. Že mi ale volali ráno, aby věděli kdy přijedu a jedeme projet auto, kterému nejde blinkr, mi přišlo na této silnici dost nebezpečné při odbočování doleva, kdy jen čekáte, kdo bude nepozorný. Na znovu opakovanou otázku, co ta kontrolka motoru, mi prodejce řekl, že si můžeme připlatit pojištění motoru. Na to už jsem mu řekl, že teda auto nechci a to pojištění by mi spíše měli dát zdarma, když mi to dávají s poruchou. Řekl, že se zeptá manažera a ještě mi stačil říci, že za 3,5tisíce auto přihlásí. Nakonec nám nabídl pojistku zdarma. Auto jsme přesto odmítli, jeli jsme tam zbytečně 200km . Vám ostatním držíme palce a když se Vám něco nezdá, sledujte signály a auto nekupujte, vše zlé je k něčemu dobré. 

Josef Luka

 Potřeboval jsem koupit vůz jak na stavbu, tak i pro rodinu (kombik by asi vyhovoval.., toto bylo jedine kritérium, které jsem vyžadoval). Na internetu jsem si vytipoval několik vozů, které bych si prohlídl. Na místě se mě ujal mladý kluk. Tento zaměstnanec věděl o čem mluví, jednal férově a nezneužil mou nevědomost o tech. vědomostech o vozidle. Při projetí vozidla, sám přede mnou testoval vozidlo, zda je vše v pořádku, jak mu technici o vozidle napsali do zprávy. Všechno v pořádku. Jednání s dalšími lidmi ohledně financování vozu, v pořádku.

Ještě jednou děkuji a to především pánovi, se kterým jsme procházeli vozidla.

Davo car doporučuji.

Luka

Juraj Hoffer

 

V březnu 2018 jsme v Davocaru zakoupili po 9-ti letech již druhé vozidlo. Po příjezdu se nám personál okamžitě věnoval. Sháněli jsme zánovní Fabii combi. Ochotně nám předvedli nabízená auta, včetně zkušební jízdy. Po výběru a sepsání nezbytných papírů ke koupi a vyřízení převodu peněz, jsme si po třech dnech jeli vyzvednout automobil. Na místě s mi uzavřeli povinné a havarijní pojiště, dokonce nám navrhli možnost leazingu a prodloužení záruky o dva roky za velice rozumnou cenu. Byli jsme mile překvapeni, jak se za 9 let změnil areál. Je to ukázka toho, že i ojeté auta se dají prodávat v příjemném a čistém prostředí. Veškerý personál se kterým jsme přišli do styku, byl milý a vstřícný, všechno ochotně vysvětlili a poradili. Vřele doporučujeme a děkujeme.

Libuše Dofková

 S přístupem personálu, s ochotou prodávajících ... spokojenost. Auto jsme měli  vybrané, žádné přemlouvání od prodejců, férové jednání. Snad nám bude dobře sloužit.

Rudolf Schmelzer

 Se službami jsem byl velmi spokojen, výborný přístup zaměstnanců, příjemné prostředí. Mohu jen doporučit.

Lucie Váňová

 Před týdnem jsme si v Davocaru koupili Octavii.Prodejce nám zajistil financování i kompletní pojištění. Pro auto jsme si druhý den jeli,podepsali potřebné papíry, dostali převozní značku a hurá domů. Prodejce byl velmi milý a ochotný, vše nám vysvětlil. Auto jsme si sami nechali ověřit přez cebii a bylo vše v pořádku. Zatím čekáme na nové SPZ. Ale musím říct, že Davocar bych doporučila.

Ludmila Strážnická

 Dobrý den, koupila jsem v Davocaru v Olbramovicích osobní automobil Citroen, C3 a byla jsem spokojena. Potěšil mne milý a vstřícný přístup personálu a rychlé jednání. Vřele doporučuji.

Strážnická L. Sedlčany

 

JIrí Zajac

 V listopadu 2017 jsem u společnosti Davocar  zakoupil vůz a už při výběru a projížďce auta jsem byl spokojený s otevřeností pána co se mě ujal a řekl mi potřebné informace o vozu. Byl ochotný, nastartoval mi 3 vozy pro porovnání. A následně když jsme šli sepsat nezbytné papíry ke koupi tak i paní byla příjemná a ochotná mi vše i víckrát vysvětlit. S autem nebyli žádné nečekané komplikace. Profesionální personál.

Simona Kuběnská

V DAVO CAR spokojenost, již zakoupen druhý vůz. Bez sebemenšího problému. Personál velice příjemný. Děkuji.

Daniel Lexa

 Rozhodoval jsem se o koupi zánovního vozu a na počátku jsem byl rozhodnut koupit si vůz v zahraničí jako minule. Jak jsem si tipoval auta, tak mi z toho, podle mých potřeb, vyplynulo MPV. Páč už jsem starší seriózní muž, nabyl jsem dojmu, že je čas na Mercedes ;-), auto “důchodců” a vybral si Mercedes Benz “béčko”. 

 No, a kde a od koho koupit? Rozhodl jsem se pro velkého prodejce. Zkusil jsem Andy Auta, AAA Auta až nakonec, protože obchodně jezdím na Čapí hnízdo( klid, s Andrejem nekámoším), sem zajel do DAVO CARu. A nestačil jsem se divit že i bazar s “ojetinami” může vypadat a fungovat takto profesionálně. Všude čisto, vše upravené, decentní prostředí v autosalónu, ale, a to je to nejdůležitější, celé to rámují a jistí svým příjemným a nevtíravým přístupem zaměstnanci. Jako obchodník si to troufnu takto hodnotit. 
Koupě vozu proběhla v pohodě, člověk se dozvěděl odpověď i na všetečné otázky a neměl pocit, že se ptá hloupě. Naopak. 
 Takže vážení, chtěl bych vám doporučit návštěvu jako “ochutnávku” výše popsaného. Třeba si dejte jen kafe a obhlídněte auta. Ujme se vás příjemná obsluha a pokecáte.
Za mě palec nahoru. Díky. 

Štěpán Podvals

Před 14cti dny jsme koupily u Davo Car automobil, Ford Grand C-max. Tým Davo Caru je opravdu velice přátelský a profesionální, skvěle se doplňují. Veškerá komunikace a vyřízení koupě vozu proběhla na jedničku. Navíc jsme pořídily 3-roční záruku na opravu vozu za neskutečnou cenu . Domluvili jsme se na prodeji starého vozu se kterým jsme nemuseli jet zpět domu. Tímto Davo Caru patří dík.

Daniela Svantarova

 One of the worst car dealers ever in Prague .. they sold me my Q5 and next day the issues started to cost me to Euro 4000 and when I asked them to help they said they had to fix it just in their workshop not in Audi service.
Such liars and I do not recommend them at all as they would never tell you about the real condition of 
the car also during the car test he tried not let me drive it fast on high way as this will show there is a problem with Brake Discs & Pads
Never go to them and I always recommend to buy from Germany

Stanislav Joha

Koupeno slušné auto za rozumné peníze, profesionální přístup. Doporučuji.

Radek Fišer

 Koupil jsem tento týden octavii 1.6 TDI.Naprostá spokojenost.Všichni zaměstnanci působí velmi přátelským dojmem,narozdíl od konkurence .Mohu jen vřele doporučit.

Václav Kubík

Velká spokojenost!

Petr Kadlec

Minulý týden jsme v Davocaru v Olbramovicích koupili Škodu Octavii 1,6 TDI. Četl jsem před tím mnoho negativních referencí, ale vše proběhlo v přátelském duchu a k mojí plné spokojenosti.

Jana Chocholouskova

 Dobrý den s nákupem vozu v Davo caru jsem byla spokojena. Děkuji za vstřícnost personálu. Doporučuji. J. Ch.

Jaromír Švejcar

 Byl jsem naprosto spokojený, personál byl velmi ochotný, vstřícný a profesionální. Na jakoukoli otázku mi bylo vřele odpovězeno a neproběhlo ani žádná zbytečné "vymlouvání". Na všem jsme se domluvili a bez problémů. S koupeným vozem jsem jel druhý den do servisu a žádná skrytá závada tam nebyla nalezena a doufám že se ani žádná "skrytá" závada nikde neobjeví. 

Jediné co bych možná vytkl že mi bylo nabídnuto pojištění na kterém jsme se nakonec nedohodli, ale to bylo z důvodu že slečna byla upovídaná jako já, takže jsme to prostě zamluvili a zapomnělo se na to.

Josef Dusek

 velika spokojenost 

Veronika Jirásková

Velice mě potěšil vstřícný přístup s milou obsluhou prodeje automobilu. Vzhledem k tomu, že jsem se nemohla dostavit osobně, zplnomocnila jsem svého přítele a ten mohl vyřídit celou koupi za mě. Velmi milá slečna ještě cca po týdnu volala, jak jsem s automobilem spokojená. Velice doporučuji, rychlé a skvělé vyřízení.

Další názory >