Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

Davo car

Olbramovice 203, 259 01 Voticehodnocení: 3.71hodnotilo: 86celkem recenzí: 110

 recenze

Jan Kostl

 Auto jsme vybírali na internetu a během jedné soboty navštívili 3 velké bazary. Poslední, který jsme navštivili byl Davocar a byli jsme opravdu velmi mile překvapeni. Protože jsme byli celkově spokojeni, nedělá mi problém této firmě pomoc a napsat o ní pár fajn slov. Výkupní technik nám navrhl férovou cenu. Prodejce mladší pán v pohodě, přijemný, auto ve stavu v jakém sme čekali - skoro jako nové. Jen jsme o trochu déle čekali na uzavření obchodu, v té době se prodávalo více aut, tak asi hůře stíhali, ale vše nám vynahradila pohodlná sedačka a káva. Firma na mě celkově působila mile a o areálu ani nemluvě. Projeli jsme velký kus Evropy a takový bazar se jentak nevidí. Doufám, že se vám bude dařit a ještě jednou děkujeme. Kostlovi.

Jaroslav Křivanec

 Dnes jsem se byl podívat na inzerovaný vůz po výkupu. Vůz je inzerován na portále S-Bazar. Prostředí velice hezké. Po příjezdu se mi cca 10 minut nikdo nevěnoval ač jsem v tom hezkém domečku potkal asi 5 zaměstnanců. Pak mi byl ukázaný vůz o který jsem měl zájem. Na první pohled vcelku dobrý, pak ale kontrola cebie, 2x záznam z toho 1 předek, bylo to na autě hned vidět.  Pak přišlo upozornění, že uvedená cena není konečná, takže 3000,- kč za přepis, dále prodloužená záruka, kterou nelze odmítnout a když náhodou odmítnete, tak na Vás nastoupí hlavní manažer bazaru. U mně to byl poslední hřebíček. A smlouvání o ceně ani náhodou. Pro mně poslední návštěva takovýchto bazarů. Za mně Davocar NE.

Jirka Kameš

 Dnes jsem zavítal do tohoto luxusně se prezentujícího bazaru za účelem koupě ojetého vozu, která byla již na základě telefonické dohody pod podmínkou slevy předem dohodnuta. Vozidlo jsem si již před dvěma týdny prohlédl a projel. Po mém příjezdu jsem se nahlásil na recepci ,,autoslónu" s ojetými vozy a po chvilce čekání za mnou přišel zaměstnanec společnosti, kterého bohužel nelze nazvat prodejcem. Následovala prohlídka mnou vytouženého vozu, při které jsem zaznamenal, že chybí anténa pro příjem signálu autorádia a ihned jsem tedy reagoval otázkou proč díl chybí. Bazarník mi odpověděl také otázkou ,,odkud jste?" Po sdělení místa bydliště jsem byl touto osobou pověřen si v mém okolí anténu obstarat v nočních hodinách na parkovišti odšroubováním z jiného vozu. Trval jsem o doplnění antény na vozidlo, bylo mi vyhověno za bratru 300,- Kč. Následovalo sepsání kupní smlouvy, ale už za asistence jiného zástupce společnosti, při které jsem byl nucen uzavřít smlouvu povinného ručení v hodnotě 9 500,- Kč za rok za auto o objemu 1 995ccm, což ve mně vzbudilo další nejistotu o serióznosti prodejce. Poté jsem byl požádán o chvilku strpení než se náležité podklady připraví. V průběhu čekání jsem si prohlížel fotografie, které jsem si pořídil z předchozí prohlídky vozu a ejhle! Anténa na autě byla! Ihned jsem se tedy znovu ozval a následně byla anténa nainstalována. Po krátké rekapitulaci, jsem si koupi vozu rozmyslel a oznámil to zaměstnanci bazaru, který byl pověřen se mnou vyřešit náležitosti spojené s prodejem vozu, ale taktéž nabídnout ,,výhodné" služby jako např. záruku na prodávaný vůz či havarijní pojištění. V tento okamžik zmizel i tento člověk z dění a na scéně se objevil konečně někdo, kdo měl cit pro obchod, bohužel už ale pozdě. I přes jeho jednání, jsem svůj názor nezměnil. Vůz jsem nekoupil, ale z bazaru jsem odjížděl s velice příjemným pocitem. Nabídka vozů je široká a i jejich příprava pro prodej, dalo by se říct, celkem profesionální. Bohužel to stejné se nedá říct o úrovni jednání se zákazníky, které zde raději nebudu rozvádět! Závěrem tedy musím říct, že jsem byl od koupi vozu odrazen jednáním personálu bazaru, které rozhodně není ani podprůměrné.

Honza prokeš

 Velice špatný autobazar je Davocar Olbramovice.Myslím,že bude trvat ještě dlouho než se tento autobazar stane konkurence schopným.Měl jsem negativní zkušenost s nákupem vozu po jehož osobní kontrole jsem zjistil nesrovnalosti né jenom s kilometry, ale také se skrytou závadou.Přístup a mázání medu při prodeji bylo namístě do doby než jsem začal pochybovat.Autobazar tohoto typu nemá na scéně seriozního prodejce co dělat.Tuto zkušenost,negativní,měli i ostatní na forech jmenovaného autobazaru.Za mne již nikdy.

Jan Fedor

 Zatím jsem tam jen volal. Servisní knížka, která tam je psaná najednou není. Je jen elektronická. Ptám se na poslední záznam. Pán neumí vyslovit jméno servisu a neví v jaké zemi ten servis je. Prý v EU. Takže nedohledatelná historie 4 letého auta. Přesto se tam pojedu podívat. Určitě to bude maso. Jednat s podvodníky jsem zvyklý.

Jan Fedor

 Když od nich chcete auto, musíte si ho od nich nechat povinně převést za poplatek 3500kč. V ceně je certifikát Cebia (500kč)

JOSEF VOJTĚCH

 Dnes jsem tento autobazar navštívil. Po odmítnutí Š.Octavia, která byla ve špatném stavu, mi prodejce velice ochotně nabídl a předvedl VW Golf. Ten už stál za úvahu, i přes nejaké ty drobné škrábance.Ovšem pouze do té doby, kdy přišla řeč na cenu a zejména na slevu. Přivolaný manažer mi tvrdohlavě nutil původní mnou odmítnuté auto... Nakonec mi arogantně "poradil" ať si koupí fungl nové auto,když se mi ten jejich zázrak nelíbí. Vážně, chování řeznického psa, nikoliv obchodníka a manažera.

Ladislav Kamera

 Nedoporučuji, podvodnici co poslouchají klienty na kamerách a podle toho co si řeknete potichu s manželkou u auta tak zneužívají . Tady se jede obchod úplně v jiných sférách a není jim nic cizí, ani věci na hraně zákona. 

Milan Bajer

 Za mě pozitivní zkušenost. Trochu jsem se obával negativních recenzí. Ale vozidlo se mi líbilo, tak jsem i přes to zavolal a přijel. Areál super, velký výběr, vozidlo předem připravené, umyté, prodejce se mi hned věnoval. Vše v naprostém pořádku. Doporučuju.

Dalibor Vašek

 Dobrý den. Koukám, že Davo Car je autobazar jako každý jiný - podvodníci, kteří nechtějí nic řešit. Proto kdybyste někdo sháněl pana majitele Davida Vojtěcha, bydlí na adrese, která je veřejně dohledatelná pomocí státem zakládaných databází.

Petr Klusák

 Je to hrůza....za moje auto by nejraději nedali nic a ty jejich mr*ky....jsou v ještě horsi kondici....

U obouch sviti výměna oleje( resp.servis) cca 10000 Kč

U 1 nešlo turbo

U 2 v haj-z-lu filtr pevných částic....

Ale dál jsem si tam hnusný kafe za 25 Kč

Takze za 5 !!!!!

 

Pavel Herško

Chtěl bych se tímto podělit s ostatními, kteří se o recenze zajímají se svým subjektivním názorem na autobazar DAVOCAR. Už od prvních mailových a telefonních kontaktů jsem byl mile překvapený. Máme to k nim sice dost daleko ( jsme z Ostravy ) , ale i přesto jsme tam vyrazili. Jak příjemná , jasná a přehledná byla předchozí komunikace tak ve stejném duchu proběhlo vše ostatní. Od velmi ochotného mladého muže , který nám auto (auta) ukázal a předvedl, přes člověka který vše dořešil po smluvní stránce až po manažera bazaru, který mi vysvětlil velmi podrobně vše, čemu jsem ve smluvních věcech neporozuměl. 

Karel Štěpánek

 Za mě úplná spokojenost.  Auto jsem si vyhlídnul na jejich stránkách a domluvil si přes telefon prohlídku. Žádné čekání, hned mi všechno ukázali a v autě jsem se projel. Auto jsem nakonec koupil  a jsem s ním spokojený, takže můžu jen doporučit.

Karel Slanský

Včera jsme s manželkou byli v Davo caru. Velké překvapení z fakt velký prodejní plochy. I v tom šíleným vedru s náma prodejce naprosto v pohodě prohlížel několik aut. Super ochlazení a kafíčko v tom jejich velkým baráku. Vcejtil jsem se tam jak v obýváčku. Rád se vratim, obchod úplně napohodu. Za mě DAVO Car jednoznačně doporučuju!

Josef Urbánek

Vozidlo BMW X6 bylo Smlouvou o smlouvě budoucí deklarováno jako, že vozidlo bylo nabyto společností  DAVO DAR s.r.o. Na základě této Smlouvy a Zálohové faktury č.18611440 jsme zaplatili uvedenou zálohu, při čemž na příjmovém pokladním dokladu nebylo ani číslo zálohové faktury uvedeno! Dalším dokladem - Výzvou k úhradě - jsme doplatili zbytek kupní ceny. Zákonitě jsme předpokládali, že zaplacené zálohy budou zohledněny daňovým dokladem s uvedením DUZP - datum přijetí platby. NESTALO SE TAK!!? Naopak jsme obdrželi fakturu - daňový doklad od faktického majitele vozidla, ovšem bez uvedení jakékoliv zmíňky o zaplacených zálohách cestou firmy DAVO CAR s.r.o.! Podle manažera autobazaru je prý vše v naprostém pořádku, neboť se ve skutečnosti jednalo o komisní prodej - zprostředkování (viz následně vytvořená a podepsaná smlouva o komisním prodeji!?) Za naši společnost sdílím též názor, že u DAVO CARu bych si už žádné auto sám NEKOUPIL!!!

 

 

Ondřej Tesař

 Podvodníci a lháři. Nechali mě zaplatit 3500 za Cebia certifikát starý rok a čtvrt (moje chyba) a převod, který není v žádném případě slibovaným obratem (doklady mají už třetí den a nic!). Auto po ujetí 70 km zdechlo, baterie KO, samozřejmě reklamace neuznaná. Dále je vadný kloubový kotouč na haldexu (10500 jen díl!), o to se ještě hádám. Při koupi mi nutili extra pojištění za bratru 66000 (ano, šedesát šest tisíc!) a s úsměvem to pak "po konzultaci s manažerem" upravili na 25000, jen že jsem to já. Když jsem odmítl i to, dali mi poloviční balíček zdarma. Ale "bez pojistky vás nemůžu nechat odjet" znamenalo podpis pojistky na 29000 ročně!!! Obratem sjednáno včetně havarijního za necelou polovinu. Další super info od nich, že "máte přece ve smlouvě napsáno", že lze jezdit 30 dní bez techničáku, jen s kupní smlouvou. Tohle mě stálo 3000 a dva body. Je to lež! Tady už nikdy nic!!!!!

Renata Burgrová

NEDOPORUCUJI

Na základě inzerce na webu jsme reagovali na nabidku vozu. Před samotnou návštěvou bazaru probíhalo vše ok. Rychlý telefonicky kontakt, vždy přesně dle domluvy na konkrétní čas. Byt máme bazar vzdálen téměř 100 km, rozhodli jsme se, že se na vuz zajedeme podívat. Vůz mel drobne kosmetické vady, jinak jsme byli ujištění, že je opravdu ve velmi dobrém stavu. Byla prý měřená i tloušťka laku kvůli případným opravám, ale nic se neprokázalo, vše v pořádku. Vůz jsme byli projet, prohlédl ho nás automechanik a až na pár opravdu drobnosti neshledal žádný kiks. Znovu jsme byli prodejcem ujisteni, ze je vůz opravdu bez problémů. Dotud vše ok. Pak nastoupilo řešení kolem koupě. Dostali jsem 4 papíry k podpisu. Nestihla jsem přečíst všechny, jelikož jsme se zarazili už u předávacího protokolu. Tam jsem se dočetla, že mám potvrdit svym podpisem, ze vuz má špatně brzdy, teče olej, má poškozenou a opravovanou karoserii, byla ještě spousta závad dál, tam už jsem nedocetla a vše ukončila. Chápu, že vůz měl kosmetické vady a pokud by byly vypsány dopodrobna, ráda bych vše podepsala, ale do tohoto jednostránkového dokumentu schovají vše a tím jsou z obliga pro případné skryté vady. A jednání samotného manažera bylo neuvěřitelně nepříjemné, arogantní. A vzhledem ke kamerovému systému se zvukovým záznamem, který je umisten  v kancelarich, doporučuj vse soukromé řešit venku.

Hana Melicharová

 Také jsem měla tu čest kupovat auto v Davo Caru Olbramovice a musím říci,že do teď se z toho nemohu vzpamatovat. Pokud se rozhodnete pro koupi tam právníka s sebou. Pravdou je, že autobazar je krásný a velký výběr. Auta na štěrku vyloženě vybízí ke svezení. Auto jsem měla vybrané. Takže jsme se jeli projet ,pominu to, že mělo pár šrámů jak nám bylo sděleno od nákupního vozíku. Jízdně se nám líbilo ačkoli byla doslova vybrakovaná výbava a řečeno, že každý si z auta před prodejem vše vyndá auto stálo na gumách celoročních nevalné kvality. Interiér ledabile vyčištěný skvrny jaké nemám ani já ve svém 20 letém autě. Odjela s jsem s lehce smíšenými pocity a přemýšlela a hledala jiné možnosti. Problém byl, že mi auto dost sedlo, takže jsem se rozhodla, že pokud mi nabídnou nějakou kompenzaci koupím ho. V týdnu jsme tedy vyrazili auto jsme znovu prohlédli čísla vše nafotili nakonec nám byla nabídnuta malá kompenzace, která trošku snížila ten pocit ne uplného nadšení. Asi po půl hodině se nám začali věnovat a začalo se odehrávat něco nad čím jsem nestačila se divit co je možné. První věc je ,že jsme dostali k podpisu smlouvu s podmínkami , kterou když si přečtete je Vám jasné ,že autobazar se vyvlékne skoro ze všeho. Jakmile podepíššete tuto smlouvu jste naprosto v pasti. Najednou Vám podají dodatečně obchodní podmínky , na otázku jestli by neměli být přiloženy ke smlouvě  před jejím podpisem jsem dostala odpověď , že jsem si je měla přečíst na internetu v této chvíli již máte vypracovanou i smlouvu o povinném ručení k podpisu . A je Vám podsouvána další smlouva za poměrně velký peníz za připojištění na vady určitých komponentů na asi dva roky ještě, že jsem vedle sebe měla odborníkea který ji zavrhl . Pokud si kupujete auto za menší peníz a máte spolehlivého mechanika je snad lepší si tuto částku dát mimo na opravy a dost možná ji ani nevyčerpáte .  Co Vám zbyde než podepsat obchodní podmínky jako šlehačka na dortu přišel na jednom formuláři, který jsme pohotově ofotili popis závad . Kde mi spadla čelist po přečtení výčtu vad zjišťujete , že si vlastně kupujete vrak , který byl nabouraný ze předu i zezadu a má poškozené všechna okna , dveře, blatníky, dveře, kapotu přední  palubní desku, interiér. Zeptala jsem se proč nám toto nikdo nezdělil dopředu a neseznámil mne s těmito fakty, že mi bylo řečeno ,že je jen oťukané od nákupního košíku . A že vtom vidím teď spíš bouračku . Odpověd auto jste viděla je mi jasné , že se autobazar kryje, ale osobně si myslím, že by s tímto měl obejít prodejce s kupujícím auto a seznámit ho s tím než dojde k podpisu smlouvy . Každému je jasné, když kupuje ojetinu, že jisté šrámy budou.Trochu jsem se zdráhala podepsat, jenže vzhledem k opačnému podpisu dokumentů nic jiného nezbývá. Na víc jsme již byli docela unaveni. A teď třešínka čtěte pozorně po celou dobu jsem požadovala nahlédnout do technického průkazu což mi nebylo umožněno po podpisu všech smluv se mladý úředník napřímil a odešel , měla jsem pocit, že se děje něco divného . Za malý okamžik se vrátil a společně se starším kolegou nám bylo oznámeno, že se někdo přepsal a a že je 8 měsíců propadlá technická. Ze mne vypadlo pouze to tu jako vozíte lidi v autě bez lekárničky vesty a trojůhelníku a technické běžně. Musím uznat , že i my jsme opoměli toto zkontrolovat , protože na stránkách byla napsaná technická  způsobilost o rok déle stejně jako na ceduli v autě a známka na značce byla z části poškozena. Na otázku od kdy tu auto je, se odpovědi různili . Byli jsme uplně v šoku v tuchvíli jsem přemýšlela jak tohlee je vůbec možné , vykoupili auto bez  platné technické letos a udělali evidenčku kde tedy a jak . V tu chvíli jsem byla jemně dostrkána k zaplacení  . A moje myšlenka byla koupila jsem vrak bez technické a ani si ho nevezu domů. Prodejce slíbil že technickou do druhého dne na své náklady udělá a auto mi předá. Ani jsem si nevšimla, že faktura je na jinou částku než jsem platilaJeeeli jsme domů naprosto v šoku začala jsem prohlížet fakturu a zjistila rozdíl o 6000 , který nemám vyfakturovaný . Do rána jsem nespala ani minutu . Přemýšlela jsem došlo mi , že v kupní smlouvě je neplatný údaj o technické zanesen . Nikdo nevolal zavolala jsem tedy sama a čekala na zpětný telefonáteeDostala jsem ujištění, že auto je připraveno , trochu se mi ulevilo . . Po příjezdu jsme znovu vše obešli pochopitelně jsem již ničemu nevěřila . Chtěla jsem vysvětlit rozdíl v ceně proč nemám fakturu za převod a gumy ojeté dokoupené faktura na gumy mi byla vystavena , za převod fakturu nemám do teď. A vyžádala jsem si potvrzení tom, že mi bylo řečeno lidově prodáno auto bez platné technickřesice se zdráhali , ale byla jsem neústupná a potvrzení mám.  Chtěřejsem co nejrychleji celou věc zapomenout technické průkazy přišli konečně jsem si je měla možnost prohlédnout . Nepřišel protokol ani kopie kdo technickou dělal a jak dopadla letmo jsem ho  zahlédla při předání vozu . Včera mi ale volalo zákaznické centrum jak jsem byla  spokojená vše se mi vrátilo . , volala jsem tedy znovu prodejci  a požadovala protokol o technické. Operátor už moje jméno znal a přišlo mi, že je pobaven co ještě chci . Což se mně docela dotklo , žádala jsem o protokol byl mi přislíben telefonát dnes volal zaměstnanec a jednal se mnou dost povýšeně . Zdělil mi, že protokol ani žádné potvrzení už nedostanu . Žádala jsem ho protože razítko v TP je  nečitelné  pouze číslo provozovny  pochopitelně už mám pochybnosti o všem  , požádala jsem o číslo na pana majitele Vojtěcha což mi bylo zamítnuto také . Toto mne tedy dovedlo k tomu sepsat tuto recenzi.  Do teď jsem z toho dost špatná jelikož jsem dlouho šetřila a nevěřila recenzím a nedbala upozornění  známých . Za svůj život jsem kupovala ještě dvě auta z bazaru a vůbec nemám výhrady prodejci byli malé provozovny a čestné jednání bylo pro ně prioritou . Doufám, že vůz mi bude sloužit nedovedu si představit řešit něco dalšího s touto firmou.      

Karel Král

 Davocar mohu doporučit,koupil jsem zde již druhý vůz a vše proběhlo v pořádku. Karel Král

martina vej

 Spokojenost ve všech směrech, doporučuji…!!

Další názory >