Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

Davo car

Olbramovice 203, 259 01 Voticehodnocení: 3.99hodnotilo: 120celkem recenzí: 120

 recenze

Zlata Krasna

 STOP DAVOCARU!!! Snad vás uvod zaujal. Jedná se o podvodně vymyšlenou strategii podobnou teleshopingu. Vše je naleštěné nádherně úpravené a na první pohled decentní. Pokid jste však skočili na lep až tak, že tam přijedete, budete okouzleni. Nádherný salón (tam přeci musejí prodávat skvělá auta, měli jste štěstí, máte radost)... STOP! Skočili jste jim na lep. Nacházíte se totiž v krysím doupěti, kde vás jednotlivé krysy uhánějí a chtějí si z vás kus ukousnout. Jen nám dej ty penízky co sis našetřil/a. Lojzo koukej toho/ji dostaneme ten/ta bude naše. A tak si vás obcházejí nabízejí vodu či kafíčko na pohoštění, různé drobné výhody a pak... Jeee no ono vám nestahuje okénko, to jsem si vůbec nevšiml a do papíru nenapsal a odstřikovače také nejdou. Hmm, víte my nemáme čas auta pořádně procházet. Stále však i přes tato upozornění toužíte si nádherně naleštěný vrak odvézt. A tak koupíte, třeba jste jedni z těch co budou mít štěstí... Na více jak 98% nebudete!!! A za chvíli zjistíte, co jste za vaše peníze pořídili. Krysí doupě se totiž neštítí ničeho. Jste jen a pouze potrava, kořist... KÉŽ SE TOMUTO DOUPĚTI DOKÁŽETE VYHNOUT A TATO DOUPATA SE PŘESTANOU JAK UPÍŘI PŘIŽIVOVAT NA DRUHÝCH LIDECH.  HAWK

Jaroslav Koníček

Byl jsem v Davocaru koupit vůz, byl jsem mile překvapen přístupem a rychlým jednáním.

Jan Nosek

Podvodníci jsou to jako každý jiný velký bazar, akorát z lidí vytáhnout prachy nic víc. Byli jsme se tam kouknout s manželkou a dětma a nikdo si nás ani nevšímal, skoro jsme se doprošovali aby nás obsloužili a ještě byli drzý floutci!!! Chtěli jsme se jenom zeptat a pořád si nás přehazovali z jednoho na druhýho, počkejte až přijde kolega,, tohle řeší kolega a furt dokola. Hlavně že po člověku chtěji kontakt aby mohli pak otravovat, ani náhodou nic jsem jim nedal!!

Josef Jašek

 V Davocaru pracují neuvěřitelní diletanti, kteří mi byli celou dobu pro smích. Nabízet produkty ve smyslu různých připojištění tak, aby se konečná cena vou vyšplhala na doslova několikanásobek inzerované, to mne rozesmálo. Myslím si, že soudný člověk, který nemá na auto hotovost, si dnes prostě půjčí u banky a celou částku zaplatí poté prodejci hotově. Kromě triků z doby kamenné je zde navíc naprosto neprofesionální personál.

 

Lenka Novotná

 Spokojenost již s druhým vozem.

Jiří Vyhnal

 Vždy se o nás parádně postaral personal davocaru. Máme od nich již třetí vůz v rodině a zatím jsme velice spokojeni.

Marek Stránský

 V autobazaru sme koupili už druhé auto a vždy jsme byli spokojeni. Velký výběr, ochotní pracovníci i příjemné prostředí dokonce i s občerstvením. Mohu vřele doporučit.

Barbora Nová

 Super zkušenost na to, že autobazary nesnáším. Uchvátilo mě jak je DAVOCAR veliký, auto jsem si zde koupila, na servise mi přezuli nová kola, při odjezdu jsem si natankovala na DAVO OIL a zajela do myčky. Myslím že komfort jak má být

Alžběta Beranová

 S výkupem vozu jsem byla spokojená, vcelku rychlé jednání, dostala jsem kávu, smlouvy byly hotové za cca 10 min. Za mě ok.

Alena Králová

 Velmi slušný výběr, milý zaměstnanci, rychlý nákup i podpisy papírů a slušné ceny na čerpací stanici. Byla jsem celkově velmi spokojena. 

Jan Kostl

 Auto jsme vybírali na internetu a během jedné soboty navštívili 3 velké bazary. Poslední, který jsme navštivili byl Davocar a byli jsme opravdu velmi mile překvapeni. Protože jsme byli celkově spokojeni, nedělá mi problém této firmě pomoc a napsat o ní pár fajn slov. Výkupní technik nám navrhl férovou cenu. Prodejce mladší pán v pohodě, přijemný, auto ve stavu v jakém sme čekali - skoro jako nové. Jen jsme o trochu déle čekali na uzavření obchodu, v té době se prodávalo více aut, tak asi hůře stíhali, ale vše nám vynahradila pohodlná sedačka a káva. Firma na mě celkově působila mile a o areálu ani nemluvě. Projeli jsme velký kus Evropy a takový bazar se jentak nevidí. Doufám, že se vám bude dařit a ještě jednou děkujeme. Kostlovi.

Jaroslav Křivanec

 Dnes jsem se byl podívat na inzerovaný vůz po výkupu. Vůz je inzerován na portále S-Bazar. Prostředí velice hezké. Po příjezdu se mi cca 10 minut nikdo nevěnoval ač jsem v tom hezkém domečku potkal asi 5 zaměstnanců. Pak mi byl ukázaný vůz o který jsem měl zájem. Na první pohled vcelku dobrý, pak ale kontrola cebie, 2x záznam z toho 1 předek, bylo to na autě hned vidět.  Pak přišlo upozornění, že uvedená cena není konečná, takže 3000,- kč za přepis, dále prodloužená záruka, kterou nelze odmítnout a když náhodou odmítnete, tak na Vás nastoupí hlavní manažer bazaru. U mně to byl poslední hřebíček. A smlouvání o ceně ani náhodou. Pro mně poslední návštěva takovýchto bazarů. Za mně Davocar NE.

Jirka Kameš

 Dnes jsem zavítal do tohoto luxusně se prezentujícího bazaru za účelem koupě ojetého vozu, která byla již na základě telefonické dohody pod podmínkou slevy předem dohodnuta. Vozidlo jsem si již před dvěma týdny prohlédl a projel. Po mém příjezdu jsem se nahlásil na recepci ,,autoslónu" s ojetými vozy a po chvilce čekání za mnou přišel zaměstnanec společnosti, kterého bohužel nelze nazvat prodejcem. Následovala prohlídka mnou vytouženého vozu, při které jsem zaznamenal, že chybí anténa pro příjem signálu autorádia a ihned jsem tedy reagoval otázkou proč díl chybí. Bazarník mi odpověděl také otázkou ,,odkud jste?" Po sdělení místa bydliště jsem byl touto osobou pověřen si v mém okolí anténu obstarat v nočních hodinách na parkovišti odšroubováním z jiného vozu. Trval jsem o doplnění antény na vozidlo, bylo mi vyhověno za bratru 300,- Kč. Následovalo sepsání kupní smlouvy, ale už za asistence jiného zástupce společnosti, při které jsem byl nucen uzavřít smlouvu povinného ručení v hodnotě 9 500,- Kč za rok za auto o objemu 1 995ccm, což ve mně vzbudilo další nejistotu o serióznosti prodejce. Poté jsem byl požádán o chvilku strpení než se náležité podklady připraví. V průběhu čekání jsem si prohlížel fotografie, které jsem si pořídil z předchozí prohlídky vozu a ejhle! Anténa na autě byla! Ihned jsem se tedy znovu ozval a následně byla anténa nainstalována. Po krátké rekapitulaci, jsem si koupi vozu rozmyslel a oznámil to zaměstnanci bazaru, který byl pověřen se mnou vyřešit náležitosti spojené s prodejem vozu, ale taktéž nabídnout ,,výhodné" služby jako např. záruku na prodávaný vůz či havarijní pojištění. V tento okamžik zmizel i tento člověk z dění a na scéně se objevil konečně někdo, kdo měl cit pro obchod, bohužel už ale pozdě. I přes jeho jednání, jsem svůj názor nezměnil. Vůz jsem nekoupil, ale z bazaru jsem odjížděl s velice příjemným pocitem. Nabídka vozů je široká a i jejich příprava pro prodej, dalo by se říct, celkem profesionální. Bohužel to stejné se nedá říct o úrovni jednání se zákazníky, které zde raději nebudu rozvádět! Závěrem tedy musím říct, že jsem byl od koupi vozu odrazen jednáním personálu bazaru, které rozhodně není ani podprůměrné.

Honza prokeš

 Velice špatný autobazar je Davocar Olbramovice.Myslím,že bude trvat ještě dlouho než se tento autobazar stane konkurence schopným.Měl jsem negativní zkušenost s nákupem vozu po jehož osobní kontrole jsem zjistil nesrovnalosti né jenom s kilometry, ale také se skrytou závadou.Přístup a mázání medu při prodeji bylo namístě do doby než jsem začal pochybovat.Autobazar tohoto typu nemá na scéně seriozního prodejce co dělat.Tuto zkušenost,negativní,měli i ostatní na forech jmenovaného autobazaru.Za mne již nikdy.

Jan Fedor

 Zatím jsem tam jen volal. Servisní knížka, která tam je psaná najednou není. Je jen elektronická. Ptám se na poslední záznam. Pán neumí vyslovit jméno servisu a neví v jaké zemi ten servis je. Prý v EU. Takže nedohledatelná historie 4 letého auta. Přesto se tam pojedu podívat. Určitě to bude maso. Jednat s podvodníky jsem zvyklý.

Jan Fedor

 Když od nich chcete auto, musíte si ho od nich nechat povinně převést za poplatek 3500kč. V ceně je certifikát Cebia (500kč)

JOSEF VOJTĚCH

 Dnes jsem tento autobazar navštívil. Po odmítnutí Š.Octavia, která byla ve špatném stavu, mi prodejce velice ochotně nabídl a předvedl VW Golf. Ten už stál za úvahu, i přes nejaké ty drobné škrábance.Ovšem pouze do té doby, kdy přišla řeč na cenu a zejména na slevu. Přivolaný manažer mi tvrdohlavě nutil původní mnou odmítnuté auto... Nakonec mi arogantně "poradil" ať si koupí fungl nové auto,když se mi ten jejich zázrak nelíbí. Vážně, chování řeznického psa, nikoliv obchodníka a manažera.

Ladislav Kamera

 Nedoporučuji, podvodnici co poslouchají klienty na kamerách a podle toho co si řeknete potichu s manželkou u auta tak zneužívají . Tady se jede obchod úplně v jiných sférách a není jim nic cizí, ani věci na hraně zákona. 

Milan Bajer

 Za mě pozitivní zkušenost. Trochu jsem se obával negativních recenzí. Ale vozidlo se mi líbilo, tak jsem i přes to zavolal a přijel. Areál super, velký výběr, vozidlo předem připravené, umyté, prodejce se mi hned věnoval. Vše v naprostém pořádku. Doporučuju.

Dalibor Vašek

 Dobrý den. Koukám, že Davo Car je autobazar jako každý jiný - podvodníci, kteří nechtějí nic řešit. Proto kdybyste někdo sháněl pana majitele Davida Vojtěcha, bydlí na adrese, která je veřejně dohledatelná pomocí státem zakládaných databází.

Další názory >