Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

Gamacar

Veveří 99, 602 00 Brnohodnocení: 4.17hodnotilo: 18celkem recenzí: 6

 recenze

David Mrozek

Před 10 lety jsem v tomto bazaru koupil Citroen C5, s českou historii byl jsem tenkrát s autem spokojen. Návrat po 10 letech do tohoto bazaru byl však šokující. U inzerovaného vozu Alfa Romeo 159 jak uváděli s novou spojkou (auto z dovozu I ) jinak bez závad, jsem na místě zjistil, že má vadnou a hlučnou převodovku. Tuto závadu samozřejmě prodavající neuvedl, což bych ještě pochopil. Slovy jak jsem koupil tak prodávám se hned zbavil své zodpovědnosti jako prodávajicího. Vlastně ještě před pokusem o smlouvání ceny mě poslal do pr... ať zmizím, ono se nějaký blbec co to koupí za ty peníze (89 999 Kč) najde..... Dokážu si tedy představit, jak se bude tento bazar ve stylu Monte Carlo chovat vůči zákazníkovi, který přijde tuto zkrytou vadu třeba po 2 dnech od koupě reklamovat. Na toto chování mám 3 další svědky, radím tedy vyhnout se obloukem......

Bohužel Pravda

Koupil jsem zde vůz za nemalý peníz. A po půl roce ježdění jsem náhodou narazil na foto stejného vozu se stejným winem, ale na odpis - totálka bourané. Auto mi bylo prodáno jako nebourané (v předávacím protokolu vše jako původní). Když jsem se vyptával co s tím bylo, protože poznám rozdíl v metalíze, nedopasované díly a neorigo šrouby. Bylo mi řečeno, že drobný ťukanec na světlech. Co víc dodat. Můžu se jen modlit, že to dotyčný opravář opravil dobře.

Ludmila Večeřová

 V autobazaru Gamacar jsme si koupili Volvo, na kterém byly sice nějaké mušky, ale paní ochotně snížila cenu na přijatelnou. Po ujetí cca 200km jsme opravili mušky, už dolili ad-blue, vyměnili spojku a chystáme se na výměnu filtru pevných částic. Reakce autobazaru triskní - koupili jste starší auto, tak co chcete. Musíte s tím počítat. No bydlet dál než 200 km od Brna, tak nedojedu domů ani z autobazaru. Rozhodně se jim vyhněte, pokud nemáte podle prodejce známého automechanika a další hotovost minimálně 20% z ceny vozu na běžné opravy hned po koupi. 

Jakub Nestarej se

GAMACAR je jedním slovem ŠPÍNA !!! Po roce jsem vrazil do auta 60 tisíc na opravách ! Auto stálo 60 tisíc :). Podvodníci, Lháři, Křiváci, Zmrdi ! Molotow na ty plechovky co tam stojí !!! A majtelka GAMACARU Dana Plyčková je totální falešná PIČA cose hojí na lidském neštěstí !!!

jmeno prijemni

Tento bazar jsme objevili kvuji jinemu vozu a take ze jsem tam pred nekolika lety shanel fabii (kdysi tomica car).

Sli jsme tam pro 7mi mistne vozidlo. Nabidli nam tam nekolik vozidel, velice mile a vstricne jednani. Takove jsem v jinych bazarech videl malo kde (prosel jsem cca 10 bazaru v brne a okoli jako vazny zajemce)

Dohodli jsme se ze vezmeme jednu zafiru (rv.2006 144tKč), nicmene vozidlo byl dovoz, a nemeli origo doklady. Celkem jsme byli v bazaru 3x a nekolikrat jsme urgovali dokonceni transakce. Vysledek byl takovy ze nam zamluvene vozidlo bez naseho vedomi a bez omluvy prodali ! Nezvedli pak ani telefon aby aspon rekli prominte, nekdo nam treba nabidl vice.

Tohle slusny obchodnik nedela, za zady a bez omluvy prodat nekomu jinemu. Never MORE !

Jan Jiránek

Vyhlédl jsem si v tomto bazaru Mondeo 2003 2.0TDCi za 87tis kč které vypadalo slušně. Zavolal jsem do bazaru, kde mi bylo řečeno, že je auto ve velice dobrém stavu, po prvním majiteli se servisní knížkou. Vydal jsem se tedy do Brna (pro mě cesta cca 180 km) s tím, že auto asi koupím. Auto vypadalo zachovale, ale při zkušební jízdě se začal v nízkých otáčkách z motoru objevovat chrastivý zvuk. Byl jsem majitelem ujišťován, že je to volná napínací kladka a že je na autě potřeba udělat rozvody. Ale do telefonu před cestou do bazaru o této závadě ani slovo! Jelikož bylo auto jinak v pořádku, tak jsem ho vzal s tím že bych ty rozvody stejně dělal pro klid duše... Šel jsem tedy podepsat smlouvu a auto zaplatil. Nastal další šok, když si majitel vzal peníze, tak mi oznámil, že mi nedá velký techničák jelikož je ještě ve "výrobě" (auto bylo z ciziny) a že mi ho do 5 dnů pošle poštou! Jelikož už sem auto zaplatil a podepsal smlouvu, tak mi nezbylo nic víc než opět důvěřovat jeho slovům. Dnes je to 10 dnů od koupi a velký techničák stále nemám (měl by prý přijít zítra)!

Další šok nastal v servisu kde mi bylo řečeno, že se nejdená o napínací kladku (tento motor má rozvodový řetěz a ne řemen jak mi tvrdil prodejce a ten se mění až po 250tis km) ale o vadný dvouhmotový setrvačník, který navíc mohl poškodit i celou spojku! Pokud to tak bude, tak se oprava může vyšplahat až na 20tis kč! Takže od začátku jen SPROSTÉ LŽI a nic víc! Jsou to PODVODNÍCÍ bez svědomí! Celou záležitost za mě bude řešit advokát, tohle tak nenechám. Bylo toho ještě víc, ale nechci tady psát román.

Jednoduše se tomuto bazaru vyhněte velkým obloukem a nevěřte jim, jsou to sprostý lháři a ubožáci, který okradají slušný lidi.