Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

AUTOCENTRUM DAN a SYN

Hlincová Hora 51 České Budějovicehodnocení: 3.37hodnotilo: 27celkem recenzí: 8

 recenze

Pavel Hejný

 Zakoupil jsem zde vůz se stočenými kilometry. Prodejce to věděl a tuto informaci  při prodeji úmyslně zatajil. Ve smlouvě to však měl ošetřené. Velice nedoporučuji nákup vozu v tomto autobazaru!!!

Josef Hudlík

 Se vším spokojený. Jak řekli tak bylo. Auto super máme za sebou už pár kilometrů a žádní problém. Doporučuji. 

David Ruzicka

 V tomto bazaru jsem koupil VW Caddy 2009 , 1.6 benzin v plne vybave ,142000km a auto vypadalo vzhledove jak nove, muj mechanik si myslel, ze je novy lak, ale ono bylo proste jen pekne a neznicene. Dali drobnou slevu, papiry byly hozovy hned a do dnes se vesele jezdi

Jan Ludvik

 Konečně seriozní a vstřícný autobazar kde Vám nemažou med kolem huby, ale řeknou pravdivá fakta. Za mě palec nahoru, DOPORUCUJI!!

Pavel Bradáč

Profesionální přístup jak prodejce při prodeji auta, tak vedoucího autocentra při reklamaci, ke které bohužel došlo. Vyřešeno vše v klidu k mé spokojenosti. Myslím, že přístup k zákazníkovi zejména při nepříjemných situacích prokáže kvalitu obchodníka. Mohu jen doporučit!!!

RS ŠKODA

 AUTO PO PAR KILOMETRECH VYHODILO ZAVADU UCPANY FILTR PEVNYCH ČASTIC,PROBLEMI ODTAHOVKA.......auto za 230000 neujede 500km to je velmi špatna vizitka...neni v čr bazar bez problemu,kilometry stočene auta nachystane pouze k přepisu a starej se.....jedte jsi pro auto sami dnes už se to jinak neda zakony jsou proti nam spotřebitelum.

Radek Mařík

Mohu vřele doporučit ,auto od začátku dělalo podivný zvuk v motorové části ,ale jen při teplotě nad 70"C vyšli mi vstříc a začali měnit součástku po součástce když už se vyměl i alternátor byl stále problém auto už cestovalo do autorizovaného servisu ,majitel (p.Dan) slíbil že auto oparaví na vlastní náklady i kdyby to stálo 20-30tisic a dá auto do pořádku zkusili poslední šanci alternátoru tak že udělali repas originálu a auto šlape jak hodinky (zatím :) )

Pavel Fousek

 Perfektní přístup,mohl jsem si auto pořádně projet byl jsem tam i s mechanikem neměli problém že jsme si to dali i na Diagnostiku a mněli i výhodné splátky.Jen mohu Doporuči